opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9778 ocen
Opinie(19288)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19288)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 135
    • 136
    • 137
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dominik

    01.09.2019 14:23

    Inne

    Podsumowanie miesiąca i dalszy los pracowników: - Potwierdziły się masowe odejścia ludzi, w ciągu ostatnich dni odeszło ponad 20 osób. - Logowanie się na dane stanowisko za pomocą kodu kreskowego w celu otrzymania premii, ale to też niezły myk w razie jak przyjdzie reklamacja będzie można zwalić większą część na daną osobę. - Zarząd porozdawał wydrukowaną informacje na kartce A4 o karach w postaci zabrania kwoty 100 zł z wynagrodzenia za wszelkiego rodzaju reklamacje od danej osoby, lub niewłaściwą realizację zamówienia tzn. Zrobimy coś źle, towar trafi do klienta, ten złoży reklamację każdy z Nas zostanie ukarany kwotą 100 zł - Bilety autobusowe poszły w górę, co prawda tylko o 10 zł, ale po konsultacjachz odpowiednimi osobami bilet z miesiąca na miesiąc ma rosnąć w górę. Firma tłumaczy, to kosztami transportu, leasingami i notorycznymi serwisami. - Zmiana wszystkich kierowników na hali nr Z1, dlaczego? Nie będę opisywał wystarczy tylko poczytać komentarze niżej. - 4 soboty w pracy, pracownicy w msc. sierpień byli zmuszeni do przymusowego przyjścia do pracy dodatkowo, co suma dała nam 4 dodatkowe soboty za jeden dzień do wybrania. Pracownikowi przysługują wówczas 4 dni urlopu za te soboty. Oczywiście tak jak wspominałem wcześnie weekendy są bezpłatne więc 600 zł przeszło pracownikowi koło nosa. - Obcinka premii, większość gdy zobaczy jakie wynagrodzenie trafi na ich konta bankowe początkiem września mocno się zdziwi i złapie się za głowę, premię będą na tyle niskie, że większość osób zastanowi się nad dalszą kadencją w firmie. - Planowy grafik na wrzesień i soboty wpisane w grafiku, to nie żart powtarza się sytuacja z sierpnia. Pracownicy będą musieli przyjść do pracy dodatkowo w soboty za jeden dzień do wybrania - Domy/mieszkania dla pracowników inwestycja w postaci wybudowania osiedla z możliwością odkupu, co sądzicie o takim rozwiązaniu? Na moje oko, firma próbuję ratować sytuację, albo doszło by do sytuacji, gdzie daliby pracownikowi mieszkanie wzamian za połowę wynagrodzenia tzn. zamiast wypłaty 3000 zł pracowników wówczas dostał by tylko 1500 zł i mógłby mieszkać w mieszkaniu wybudowanym przez firmę. - Potwierdziły się masowe oszczędności firmy. Każdy pracownik dostał informacje na maila, również informacja zawarta jest w portalu pracowniczym o pomysłach na wszelkiego rodzaju oszczędności, każdy pracownik może napisać jakie oszczędności można byłoby wprowadzić. - Stołówki zakładowe zamknięte w weekendy, żadna Pani z kucharek, pomocy kuchennej nie chciałaby pracować za jeden dzień do wybrania tym bardziej w takich temperaturach na kuchni - Wstrzymane rekrutacje nowych osób, informacje o pracy na produkcji zniknęły ze wszystkich portali. Firma teraz będzie przeprowadzać rekrutacje stopniowo po 2-3 osoby a nie tak jak było, to wcześniej na zasadzie masówki 30-60 osób. Będą tzw. wakaty na zapotrzebowanie danego pracownika na konkretnym stanowisku. - Czy firma ma szanse na wyjście na prostą i naprawę wszystkich błędów? To pytanie pozostawiam Wam.
    ReviewUserIcon
    Pawcio Ćmiel

    03.09.2019 18:04

    Inne

    Dzięki za update. Za miesiąc kolejny ??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.08.2019 16:37

    Inne

    Proponuję zwolnić na Alu jeszcze wszystkich brygadzistow i co niektórych leaderow.Niech się chamy nauczą jak się powinno traktować pracownika i że w pracy się pracuje,a nie chodzi z telefonem prywatnym cały dzień po hali.Ktos tu pisał,że mają tyle na głowie, że zarządzanie ludźmi to taka ciężka robota.No ale zaraz mają podstawową wypłatę czyli to co dostaje zwykły pracownik który ciezko pracuję,a do tego dodatki za jakies tam docinki etc .A tak naprawdę nie robią nic szczególnego.Zastanawiam się za co dostaja podstawowe wynagrodzenie skoro nie pracują tak jak my na stolach a tylko chodza i zachowuja się jak chamy???!Co drugie slowo na ch,k,p i zero zainteresowania tym co się dzieje.Niech ktos na górze zrobi porzadek wtedy naprawde dobrzy pracownicy beda chcieli pracowac.Kolejna rzecz to cpuny na hali.Wezcie tam zróbcie porzadek,bo z opowiadan na innych halach wcale to lepiej nie wyglada!!!
    ReviewUserIcon
    Rew

    22.08.2019 20:40

    Inne

    Mieć jaja A kulturę to 2 różne rzeczy współczuję twoim dzieciom być wychowywanie w takim chamstwie
    ReviewUserIcon
    anna

    03.09.2019 15:56

    Inne

    no sorry ale paznokci 5-cio centymetrowych nie noszę, jeśli chodzi o szacunek to czy to lekarz czy prawnik czy zwykła ekspedientka za ladą to SZACUNEK do drugiego człowieka się należy, ciężkiej pracy jestem nauczona od dziecka, bo pomagałam na gospodarce dziadków, więc nawet nie było mi ciężko wozić gnój taczką! Czy to tego też trzeba mieć jaja?? Pewnie mając teraz chwycić taką taczkę to sam byś się popłakał i to jako dorosła osoba. A płakać nie ma po co w pracy. Jestem osobą kulturalną ale jeśli mnie ktoś obraża, wyzywa i ryczy wywalając słowa na K na CH i różne takie tam w pracy i nie ma ta osoba szacunku do mnie to dlaczego ja mam taką osobę szanować?? Niestety włącza mi się wtedy agresja i jadę z nim równo tak jak on ze mną. Wiem, nie powinnam, ale ja nie pozwolę by ktoś sobie morde wydzierał po mnie bo jest zatrudniony w eko trochę dłużej ode mnie. Ludzie SZANUJCIE SIĘ NAWZAJEM bo sami psujecie sobie atmosferę w pracy. Ja trochę żałuję, że się zwolniłam. Ale nie dam sobą pomiatać. Znajdzie się praca gdzie indziej, gdzie człowiek pójdzie z radością i bez nerwów
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    03.09.2019 15:02

    Inne

    Mam wrażenie, że w moim dziale przełożony wymyśla pewne czynności po to by tylko było widać, że robisz... pomimo, że te czynności nie mają sensu. A pracy nie brakuje... nic z tym nie da się zrobić za mały dział????
    ReviewUserIcon
    Gorge

    03.09.2019 14:46

    Inne

    Pracuję w firmie już 2 lata praca jaką wykonuję jest ciężka ale dobrze płatna aktualnie za soboty nie płacą ale za to jest dzień do wybrania szkoda bo chętniej chodziłem do pracy dostając jakiś grosz, premia ucięta -50% niestety ale muszą być tego jakieś przyczyny, na szczęście nie muszę płacić podatku dochodowego ze względu na wiek więc w moim przypadku oko przymkne zacisnę zęby i jeszcze trochę tu popracuje ale jeśli tak to będzie wyglądać cały czas to będę musiał po prostu zmienić pracę , jeśli firma ma pieniądze na klasztor,osiedle i inne inwestycje a pracownikom wolą uciąć to zwolni sie dużo pracowników najbardziej będzie szkoda tych pracowitych i doświadczonych
    ReviewUserIcon
    Ania

    02.09.2019 13:15

    Inne

    Niskie zarobki, ciągły stres, brak szacunku ze strony przełożonych. Nie życzę najgorszemu wrogowi tego co było mi dane doświadczyć w firmie.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    14.08.2019 00:29

    Inne

    Podsumowując ostatnie zmiany w firmie: - Wstrzymana rekrutacja nowych osób - Masowe zwolnienia i wypowiedzenia pracowników dot. wszystkich HAL - Niechętnie przedłużane umowy pracownikom po okresie próbnym - Brak płatnych weekendów - Drastycznie obcięte premię - Zapowiedziane odejścia ludzi, którym nie podobają się nowe zmiany i zasady - Firmowy autobus będzie kosztował 61 zł dotychczas 20 zł - Masowe ograniczenia kosztów firmy w tym (woda, energia, śmieci, środki czystości) - Stołówki zakładowe będą nieczynne w Soboty (także w soboty nie zjemy) - Oszczędność surowców, transportu i paliwa
    ReviewUserIcon
    brajan

    31.08.2019 19:00

    Inne

    skad taka informacja?
    ReviewUserIcon
    Calvin

    02.09.2019 01:22

    Inne

    Poszło pismo do prezesa w związku z bezprawiem panującym na magaxynie z6.. Reakcji brak...
    ReviewUserIcon
    Krystian

    31.08.2019 20:05

    Inne

    Odszedłem z tego chlewu we wtorek, dobrobyt się skończył w tej firmie lepiej już raczej nie będzie może być tylko gorzej... Zamiast 800 zł premii dostałem tylko 328 zł tłumacząc się zmianami systemu premiowego pier ... takie zasady szukam gdzie indziej pracy. Nie będę za pół darmo tyrał 6 dni w tygodniu! Nie tylko ja czuję się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Erwin

    31.08.2019 19:56

    Inne

    Tragedia przez duże T! Ostatnie kilkanaście dni uważam za kompletną porażkę i brak organizacji nawet kierownicy mają już na całą tą sytuację po prostu wylane i, co ma być, to będzie, im też się dostało po (usunięte przez administratora) W tym tygodniu w tym pięknym upalnym piekarniku, w którym robiono tylko jedną dodatkową przerwę brakowało znacznej części ludzi do pracy. Braki były na tyle duże, że na danej lince brakowało po dwóch/trzech osób na dane stanowisko. Żeby zapełnić wszystkie nitki lini produkcyjnej ludzie byli przerzucani na inne linki w celu zapewnienia stanowiska pracy. A dlaczego? bo spora część osób w skali tego tygodnia podziękowała za dalszą współpracę dobrowolnie oddali ciuchy i przynieśli wypowiedzenia :)
    ReviewUserIcon
    Россия

    31.08.2019 17:59

    Inne

    А мне мама подарила Килограмм амфитамина
    ReviewUserIcon
    darek98

    15.08.2019 00:36

    Inne

    proponuje otworzyc 7 hale XDDDDDDD
    ReviewUserIcon
    Sponsor

    17.08.2019 15:46

    Inne

    Juz dawno stoi kolo z6
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    31.08.2019 16:32

    Inne

    Kiedy 7 hala . jeszcze wolnych jest 20 hektarów
    ReviewUserIcon
    poszukująca

    13.08.2019 11:44

    Inne

    Wysyłałam CV bezpośrednio ze strony poprzez aplikacje spontaniczną 2 razy, bezpośrednio poprzez mail dotyczący rekrutacji podany na stronie firmy, jedynie otrzymałam maila automatycznego zwrotnego na aplikacje spontaniczną z informacją, że wkrótce ze mną się skontaktują, lecz nie dostałam żadnego telefonu.
    ReviewUserIcon
    Trololol

    31.08.2019 15:05

    Inne

    Wysyłam cv od maja. Jeszcze jakieś pytania? XD
    ReviewUserIcon
    Gienek

    28.08.2019 23:53

    Inne

    Pracuje w firmie od prawie 10 lat. Bardzo się cieszę tego powodu bo mam już fajne stanowisko, ktoś mnie docenił i czuję że jest dla mnie ważne to co robię. Mam dobrą wypłatę , warunki do pracy i wcale nie siedzę ciagle w klimatyzowanym pomieszczeniu jak co nie którzy myślą. Ale bardzo mnie boli zarządzanie firmą . Bo jeśli coś się dzieje to pierwsi po (usunięte przez administratora) dostają pracownicy niebiescy. Być może jest to uwarunkowane tym że dyrektorzy z góry opierdalaja kierowników a kierownicy próbują wcisnąć niebieskim że to ich wina . Spotkałem się wiele razy z przypadkami że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i ten co dostał posadkę nagle zmieniał się o 180 stopni i stawał się (usunięte przez administratora) i prostakiem . Twierdząc, że ma teraz odpowiedzialne stanowisko i tak musi się zachowywać a tak naprawdę traktował ludzi jak śmieci i jakby byli ograniczeni intelektualnie. Prawda jest taka że większość ludzi w eko nie ma pojęcia o kodeksie pracy i BHP i dają sobie wcisnąć wszystko. Odnośnie tego chciałbym żeby prezes zajął się tym osobiście bo przecież to jego firma, i nie ważne są obecne priorytety , ważna jest opinia ludzi którzy pracują a nie brygadzistów czy kierowników bo każdy kto złapał posadkę będzie udawał czarował i starał się ja utrzymać. Zwracam sie o to żeby zweryfikował kto tak naprawdę ma wiecej ambicji i zasługuje na pracę w zakładzie . Obecnie na halach jest kolesiostwo , koledzy brygadzistów i kierowników mają większe premie, dostają posady które nie są potrzebne , kierownicy swoje obowiązki zrzucają na innych pracowników którzy dostają fuchę i robić nie muszą , mnóstwo osób idzie na chorobowe ze względu na straszenie kierowników premiami czy zmiana stanowiska , słynne "z metra nic nie widać " a potem są straty , czasami łatwiej jak się popełni błąd zadzwonić do opiekuna i uzgodnić jaki towar ma przyjechać niż zamawiać nowy materiał. Jest mnóstwo rzeczy do poprawy ale chciałbym żeby zadanie zlecić odpowiedzialnym ludziom a nie baranom którzy uważają że jak coś osiągną to mają (usunięte przez administratora) bo hajs się zgadza .do zarządzania potrzebni są ludzie ambitni. Nie zbieranina z całego województwa. I na koniec odnośnie kierowników i detektorów z którymi mam kontakt, chciałbym napisać że nie ma drugich szans .
    ReviewUserIcon
    ekoludek

    29.08.2019 17:13

    Inne

    czy hr@ tego nie widzi ? że firma legnie przyjmując wszelką ilość miernych pracowników z pod ukraińskirj granicy
    ReviewUserIcon
    Yuri

    31.08.2019 10:53

    Inne

    No nie mają się już czego czepiać to się Ukraińców chycili. Zajmijcie się pracą, będzie lepsza wydajność to i premie wrócą a nie zachowujecie się jak dzieci i albo stoicie po kątach obrażeni albo szukacie wszędzie winnych. Czy naprawdę myślicie, że zrobicie komuś na złość takim zachowaniem? Klienci też wchodzą na ta stronę. Jak poczytają opinie to nic kupią nic u nas i zaraz nas pozwalniają!
    ReviewUserIcon
    Anthem

    30.08.2019 20:34

    Inne

    Czytając opinie o tym zakładzie to mam wrażenie że bliżej wam do czubków w zakładzie zamkniętym niż zakładu pracy. Przestroga dla ludzi szukających pracy.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    22.08.2019 17:27

    Inne

    Firma chciała grać z nami w kotka i w myszkę zabierając nam płatne weekendy i obcinka premii, no to my teraz też zagramy. Masowe zwolnienia lekarskie L4, urlopy na żądanie będziemy tak długo grać zbiorowo, ile dusza da nam sił.
    ReviewUserIcon
    Trolling za sponsoring

    23.08.2019 00:34

    Inne

    Doskonale wiesz, że nikt z was tego nie zrobi. Jak wspominałem wcześniej, boicie się że was wywalą ... Ile macie tego kredytu do spłacenia ? W kotka i myszkę to se możecie pograć na tych waszych śmiesznych smartfonach.
    ReviewUserIcon
    Masakra

    29.08.2019 23:33

    Inne

    Urlopu na żądanie można wziąć tylko 4 razy w roku i o tule dni skróci się Wasz urlop. Grupowe L4,żyć że powodzenia. Żaden lekarz nie da ot tak wolnego bo też będą sprawdzeni. A premie pracodawca moze zmniejszać,zwiększac bądź ogólnie jej nie dawać. ....Po co to strasznie? Nie lepiej napisać prośbę o jakieś referendum w sprawie tego co się dzieje ?
    ReviewUserIcon
    Pysio

    23.08.2019 09:45

    Inne

    Czy ktoś dzwonił już na pip w sprawie przymusowych sobót
    ReviewUserIcon
    Razor

    23.08.2019 20:09

    Inne

    (usunięte przez administratora) zapoznaj się z Kodeksem Pracy,a potem wylewaj żale o soboty do których pracodawca ma prawo wydać polecenie pracy.Inteligętny nie za bardzo jesteś widać skoro piszesz co Cię zabolało jak trzeba przyjść za dzień wolny.
    ReviewUserIcon
    Masakra

    29.08.2019 23:28

    Inne

    To w końcu wszyscy narzekajacy, że soboty już mało co się pracuje bo niby firma upada a teraz pytanie czy ktoś dzwonił do PIP w sprawie przymusowych sobót. No ludzie,co za brednie piszecie. Ja tez pracuje np 3 soboty i nie robię dramatu. Soboty nie są ustawowo wolne i pracodawca moze pracownika zaplanować do pracy a potem oddaje mi dzień wolny bądź ma za ten dzień zapłacone. Nie wiem skąd bierze się tyle jadu i chamstwa z waszej strony. Nie podoba się-to zmiencie pracę. Myślicie, że w innych firmach jest rak rewelacyjnie? Wszędzie dobrze grze nas nie ma. A najgorzej biadolą Ci co najbardziej się odbijają, bo pracować trzeba,bo na fejkę nie puszczą, bo wypić nie można.... osobiście takich ludzi którzy mają w d...e pracę,chodzą pod wpływem nie tylko alkoholu,są nieefektowni itp też bym zwolniła. Ech,szkoda pisać bo każdy zawistny, chamski typ na dodatek obibok nie będzie mówić o swojej pracy mówić dobrze tylko jaki on biedny bo musi w ogóle iść tam do pracy. Normalnie pochlastać się można.... Bo premie ucieli..... To trzeba pracę zmienić za np 1700zl netto bez premii:-) oj ludzie ludzie.....
    ReviewUserIcon
    Grażynka

    28.08.2019 16:13

    Inne

    Firma w dalszym ciągu kuleję od września bilety autobusowe za 30 zł o 10 zł podwyżka firma nie pitoli się. "Informujemy, że od 1 września 2019r. bilety miesięczne na przejazd firmowymi autobusami będą kosztowały 30 złotych. Cena biletu jednorazowego wzrośnie natomiast do 1,5 zł." 36℃ stopni na hali a oni tylko dwie przerwy robią... Klimatyzacja jest, ale w Kornicach jest wyłączona bo bramy potwierane, dużo prądu by kosztowało... Wiatraki porozdawali, ale nie dla każdego tylko po kilka sztuk w dodatku się popsuły, nowych oczywiście nie dostarczyli. Żadnych informacji czy premię i weekndy powrócą. I oni chcą mieszkania, domy budować dla pracowników? Nie rozśmieszajcie mnie ;)
    ReviewUserIcon
    Tadek z Torunia

    28.08.2019 21:12

    Inne

    Ma żadnej hali nie było dziś temperatury 36 stopni, chyba ze przy lustrach zgrzewarek, jeżeli chodzi ocenę biletu miesięcznego to jest to koszt dwóch paczek papierosów. Bardziej bolesne będzie płatne tankowanie samochodów służbowych, które wprowadzą, dodatkowo podnoszą opłaty za użytkowanie samochodów służbowych
    ReviewUserIcon
    nick

    28.08.2019 23:32

    Inne

    z druga czescia sie zgadzam w 100 % ale z biletami przesadzasz, 30 zeta to jak za darmo, kiedys bylo ponad 60 to i tak bylo bardzo tanio, jakbys jezdzil czy jezdzila pksem to bys duzo wiecej placil/a, a o koszcie dojazdow swoim autem juz nie wspomne
    ReviewUserIcon
    Terefere

    27.08.2019 05:50

    Inne

    Witam ogòlnie to co się dzieje w firmie w ostatnim czasie to jakaś masakra, ludzie pracują starają się no może nie wszyscy wiadomo zawsze znajdą się jakieś czarne owce a tu i tak im się obcina premie its kładzie kłody pod nogi ostatnio usłyszałem z pewnego źródła że każdy kierownik ma listę pracowników do zwolnienia paru kierownik już powiedziało kogo oni mają zwalniać jak wszystkie dobrze pracują no ale kogoś muszą wybrać ale nie mogą powiedzieć ,więc ja się pytam po co ta cała szopka z oklejonymi autobusami dołącz do nas itd,firma nawet nie potrafi napisać sprostowania na temat zwolnień tu w gazecie że nie będzie zwolnień a robią co innego rozumiem jeśli zwolnią nierobów ale jeśli mają zwolnić pracowitych to najpewniej nie polepszy to dobrego imienia firmy no i ta praca 6dni w tygodniu rozumiem jedną sobotę tak jak to jest w kodeksie pracy ale nie wszystkie przecież wiadomo eko to nie wszystko i ludzie potrzebują weekend u szkoda że mimo tylu opinii negatywnych dalej nic z tym nierobia
    ReviewUserIcon
    Kolo

    28.08.2019 23:20

    Inne

    Nikt nikogo nie zwalnia, szykują się jedynie przeszeregowania na liniach. Uruchamiane są kolejne linie aby produkować więcej.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    27.08.2019 19:17

    Inne

    No jadąc do niej pracy widzę ile ludzi stoi na przystanku.Juz nie masówka .Ale grupka ludzi poprostu. Gdzie oni są....Ci wszyscy z Eko?
    ReviewUserIcon
    Jery

    28.08.2019 03:00

    Inne

    Ludzie pochowani ma nockach.Ewa? Trzeba przyzmać kasa jest. Bo i placyk długosza w plamie. Klasztorek. Osiedle domów. Pracownicy- mrawency możecie szybciej pracować?,tyle dobrego będzie się działo.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    28.08.2019 20:59

    Inne

    Ewa nie szalej. Mamy sierpień, czas urlopów. A widziałaś ile samochodów stoi na każdym z parkingów? Pomyślałaś, że ludzie w upale wolą jechac autem niż zatłoczonym autobusem? Zwolnilo się kilkanaście osób pewnie jak co miesiąc ale już nie zatrudniają po 300 miesięcznie to się wszyscy dziwią! Szok co ludzie za pierdoły wymyślają!
    ReviewUserIcon
    Tomas

    27.08.2019 03:03

    Inne

    A w Pgg chca strajkować mino srednich zarobków na poziomie 7200 zl to wy w tych oknach za darmo robicie jak na te czasy i ceny życia
    ReviewUserIcon
    Tomas

    28.08.2019 06:44

    Inne

    4500 - 5000 na rękę to masz przeszlo 7 kola brutto
    ReviewUserIcon
    dejw

    28.08.2019 19:28

    Inne

    4500 netto z 4 sobotami....
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.08.2019 22:43

    Inne

    Kary porządkowe, do których zalicza się upomnienie, naganę i karę pieniężną może nałożyć na pracownika pracodawca, a nie pracownik służby bhp. Pracownik tej służby może wnioskować do pracodawcy o zastosowanie wobec pracownika kary porządkowej. https://www.prawo.pl/kadry/kary-porzadkowe-pracodawcy,188380.html
    ReviewUserIcon
    Kaja

    28.08.2019 06:37

    Inne

    I ta sama strona w innym artykule o tym pisze ze jednak pracodawca może upowaznic inne osoby w zakresie prawa pracy do wykonywania czynności pracodawcy. I faktycznie wystarczy wejsc w KP na sam początek i pisze... ze może. Wiec jednak najpierw przepisy a potem sprawdzic w necie na stronie, która co artykul to ma inne podejście do sprawy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    24.08.2019 18:11

    Inne

    Jaka atmosfera panuje na magazynie ? Oraz na jakich programach pracuje sie w biurach do przygotowania produkcji itp. ?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    27.08.2019 15:22

    Inne

    co oznacza księżniczki z biur wyżej ? czyli kto dokładnie ?
    ReviewUserIcon
    Książę

    27.08.2019 20:59

    Inne

    Spójrz w lustro księżniczko.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    26.08.2019 15:09

    Inne

    Co niektórzy poszaleli!!! Patrze po datach dodania komentarzy a tu komentarz datowany na sobotę/niedzielę!!! ludzie odpoczywajcie w tym czasie i nie myślcie o robocie. Czy na serio warto poświęcać chociaż minutę weekendu na wchodzenie i komentowanie?
    ReviewUserIcon
    Misiek

    26.08.2019 20:21

    Inne

    Piszą Ci co udają, że są wtedy w pracy. Co drugi z telefonem biega A potem płacze, że mu każą do roboty w sobotę przyjść. W tygodniu robiliby ile trzeba to nikt by nikogo na weekendy nie spisywał!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.08.2019 07:49

    Inne

    Ale wy macie nudne życie
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.08.2019 22:40

    Inne

    Kary porządkowe, do których zalicza się upomnienie, naganę i karę pieniężną może nałożyć na pracownika pracodawca, a nie pracownik służby bhp. Pracownik tej służby może wnioskować do pracodawcy o zastosowanie wobec pracownika kary porządkowej. https://www.prawo.pl/kadry/kary-porzadkowe-pracodawcy,188380.html
    ReviewUserIcon
    julekk

    26.08.2019 20:26

    Inne

    zdałem obiegówkę i wolność.. nie będę opisywał hamstwa i mobingu na liniach bo to jest znane wiekszości .. ale wiecie co z powodu braku szafki :) w czasie mojej nieobecnosci zginęło mi narzędzie pracy - pech trzeba potrącić z wypłaty choć pracownik nie miał gdzie trzymać tych maneli.. i teraz najlepsze .. pani w magazynie dała mi do podpisu INBLANKO dokument zgody na potracenie z pensji :)) mialem podpisac i spadac a przeciez firma mogla wpisac kazda kwote :) to są jaja :)) kto podpisuje nie wypełniony dokument ? chyba że w Eko :) po przepychankach w końcu wpisano kwotę a jak poprosiłem o ksero mogliscie widzieć gniew tej pani :)) po co mi to ? w koncu mialem poprosic o wydrukowanie tego dokumentu w kadrach . jak juz bylem w kadrach i poprosilem o wydruk uslyszałem ... miała panu ksero wydać w magazynie :)) powiedziałem że byłem tam przed chwilą ... czujecie ten cyrk ?? ja oni jeszcze istnieją mając taki (usunięte przez administratora) i brak przeplywu informacji ?? nawet na dowidzenia potrafią oskubać i wkurzyć czlowieka :)) nigdy więcej tego zakładu. powodzenia pracownikom tego cyrku
    ReviewUserIcon
    Basia

    22.08.2019 20:01

    Inne

    Witam. Nie macie co robić tylko plotkujecie! Weźcie się do pracy - uczciwej pracy. Kto sobie nie zasłużył na pracę w dobrej firmie to powinien zostać zwolniony. Tylko narzekacie a dyscypliny nie potraficie utrzymać - palicie papierosy po kątach, chowacie się jak szczury, a jak BHP Was złapie to portkami trzęsiecie. W niejednej firmie przydałaby się taka dyscyplina jak w EKO- OKNACH jest.
    ReviewUserIcon
    Michasia

    26.08.2019 16:28

    Inne

    Za nadgodziny w sobotę pracodawca musi oddać dzień wolny. A jak nie ma kiedy dac dnia wolnego wtedy plac 150 %. A my to wybieramy jak jest postój, wiec wszystko zgodnie z prawem :)
    ReviewUserIcon
    Hfj

    26.08.2019 17:56

    Inne

    Zero to ty masz w głowie. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Hiro

    22.08.2019 17:21

    Inne

    Podobno jest nowy kierownik na Z2 awansowł z brygadzisty niby jeździ S-linem tak szybko jak dyrektor panamerką
    ReviewUserIcon
    Ja

    26.08.2019 09:18

    Inne

    A co Ciebie to obchodzi czym jeździ ostatnio widziałem pracownika jak jeździ mustangiem. Nie jeden pracownik ma takie auto A wy się czepianie kto czym jeździ. Popatrz sobie po parkingu jakie tam auta stoją i oceniaj.
    ReviewUserIcon
    Śiwy

    25.08.2019 12:47

    Inne

    Śiwy dym w tej firmie... Przejdźmy do początku miesiąca A więc był piękny upalny dzień godzina 14:04 zmiana B wychodziła wówczas z firmy po skończonej dniówce i nagle naszym oczom ukazał się kierowca w obcisłej białej koszuli w okularach z opuszczonymi szybami i muzyką disco polo na moje oko był to utwór "akcent przez twe oczy zielone, zielone oszalałem......" Kierowca z dużym impentem sportowym Porsche Panamera GTS ruszył z pod firmy popisując się na oczach kilkudziesięciu pracowników takby wszyscy widzieli kto jedzie XD dzień wcześniej dowiedzieliśmy się, że weekendy są już bezpłatne i nie będą płatne dopóki firma nie wyjdzie na prostą, zmieniony również został system premiowy a, co najlepsze zarząd sam jeszcze nie wie jak te premie będzie obliczał rozliczał. Zwolnili Główną księgową po 6 latach dobrej uczciwej pracy. Dopiero, co promowali ją na fanpage a tu teraz masowe zwolnienia poleciała ona i inne osoby z zarządu. Zwolnili kilkunastu pakowaczy a teraz kierownicy wywalają za byle co, na niektórych parkach mają do wybrania jedną osobę, która się nie nadaję i przynosi firmie straty. Jak firma ma wyjść na prostą jak dzieją się takie chore akcje i firma się popisuję własną flotą samochodów na oczach pracowników XD Eko-Cyrk..
    ReviewUserIcon
    ;)

    25.08.2019 19:12

    Inne

    nie zwolnili glownej ksiegowej tylko kierowniczke kadr i ni episze sie śiwy tylko siwy :)
    ReviewUserIcon
    Testo

    26.08.2019 00:23

    Inne

    Żal tyłek ściska nie? biedaku...
    ReviewUserIcon
    h2o

    25.08.2019 12:26

    Inne

    nie polecam roboty w tej firmie praca pod ciągłą presją i obserwacją ludzie spatologizowani totalny brak szacunku i ciągłe poganianie 8 godzin tyrania w tym 15 minut przerwy dodatkowo firma ma ogromne problemy z organizacją i są masowe zwolnienia nikt normalny z wyższym IQ tam nie zostanie
    ReviewUserIcon
    Wladimir

    25.08.2019 21:30

    Inne

    Na stronie rekrutacja na produkcję we Wrocławiu. To przenieśli produkcje już z kornicy?
    ReviewUserIcon
    SkiT

    25.08.2019 18:43

    Inne

    Ta strona jest dla słabych ludzi ;)
    ReviewUserIcon
    Gabrysia89

    25.08.2019 12:29

    Inne

    Jesteś nowym pracownikiem w żółtej koszulce? pracujesz krócej niż 3 miesiące? Wystarczy, że odmówisz przyjścia dodatkowo w 6 dzień tygodnia czyli w SOBOTĘ do tego obozowiska pracy i nie masz nawet, co liczyć na przedłużenie umowy :-)
    ReviewUserIcon
    Harry

    22.08.2019 17:15

    Inne

    Harrego Pottera z Z2 też trzeba zwolnić ostatnio coś nie w sosie do każdego pruje, wieczne problemy ma
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    23.08.2019 18:27

    Inne

    To prawda straszny się zrobił
    ReviewUserIcon
    Sławomir

    24.08.2019 21:22

    Inne

    może znudziła mu się praca w Eko-Okna S.A.
    ReviewUserIcon
    Sławomir

    24.08.2019 21:20

    Inne

    No i pięknie duża liczba reklamacji , potężne straty , Szef znowu Szefem tamten podszedł na stanowisko dyrektora operacyjnego dobra miesiąc sierpień prawie już zapasem we wrześniu dalej brak premii takie jakie miałybyć dalej weekendy bezpłatne. ZAKŁAMANA FIRMA
    ReviewUserIcon
    PL

    22.08.2019 17:35

    Inne

    Na dniach wyspecjalizowana grupa policyjna z wydziału narkotykowego w tym grupa z sekcji kryminalnej (po cywilu z Katowic) mają wbić na halę z psami i sprawdzać poszczególne osoby, plecaki, torby, psy tropiące w tym lablador i owczarek niemiecki mają pomóc wytropić osoby, które mogą mieć powiązania z narkotykami, środkami odchudzającymi. Na każdej z poszczególnych zmian w różnych dniach, o różnych porach mają być powtarzane działania operacyjne.
    ReviewUserIcon
    Testo

    23.08.2019 00:26

    Inne

    No to zgłoś a nie że mają być... Następny bohater
    ReviewUserIcon
    cichosza

    24.08.2019 12:16

    Inne

    Kurcze,a ja mam całą szafkę środków odchudzających.
    ReviewUserIcon
    Maks

    23.08.2019 17:41

    Inne

    jest pełno reklamacji i zwrotów za niedługo im się to czkawką odbije te gonienie tego ostatniego robola bo nie będzie jakości A jak w oknach nie ma jakości to nie ma firmy
    ReviewUserIcon
    Ewa

    24.08.2019 09:42

    Inne

    Są nowe oferty pracy w ekookna :) werbują z wrocławia w żłobek w cyprzanowie?
    ReviewUserIcon
    Dorota

    23.08.2019 18:51

    Inne

    Nie jest dobrze Panowie i Panie, dzisiaj była msza święta w kapliczce poświęcona intencji Eko-Okna S.A.
    ReviewUserIcon
    Marek

    23.08.2019 18:40

    Inne

    Pracodawca notorycznie łamie kodeks pracy, co jest nie zgodne z obowiązującymi przepisami. Myślę, że kwestią czasu jest aż Państwowa Inspekcja Pracy wyciągcie poważne konsekwencje i firma zostanie ukarana dotkliwą karą finansową tak dużą, że zaprzestaną tego typu działań. Pracodawca może tylko raz w miesiącu poprosić pracownika o przyjście do pracy w weekend. W tym miesiącu pracodawca nadużył przepisów KP i znacząca część osób musi przyjść już któryś z kolei weekend pod rząd tłumacząc, to kuriozalnie, że jeśli pracownik nie przyjdzie będzie, to traktowane jako nieobecność. Część ludzi złożyła już zawiadomienia o tego typu działaniach firmy do Okręgowego Inspektorata Pracy w Katowicach Oddział w Rybniku.
    ReviewUserIcon
    tybiasz

    23.08.2019 18:23

    Inne

    Z fiskusem nie ma żartów wyszło szydło z worka. Jak do firmy trafiło pismo z US o ogromnej nie dopłacie podatku VAT.
    ReviewUserIcon
    ktoś95

    22.08.2019 16:33

    Inne

    Po co pisać na maila jak nikt nie odpisuje. Napiszę więc na forum i mam nadzieję otrzymać odpowiedź. Moje pytanie dotyczy godzin nadliczbowych. Proszę odpowiedzieć, na jakiej podstawie pracownicy są zmuszani do pracy w 6 kolejny dzień tygodnia? Pracodawca nie może zmusić pracowników do wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych. Istnieją wyjątki od tej reguły ale obecna sytuacja nie uprawnia do nakazania przychodzenia pracownikom w dodatkowy dzień. Tylko w wyjątkowych przypadkach(np.awaria) pracodawca może nakazać przyjść pracownikowi do pracy a sam pracownik powinien na to przystać. Ustalanie grafików świadczy o tym że te nadgodziny to zaplanowane działanie. W takim wypadku działania firmy są sprzeczne z prawem. Owszem, można zaplanować nadgodziny ale nie można w takim wypadku zmuszać pracowników do pracy w dodatkowe dni. Pracownik nie ma obowiązku w takim wypadku być w pracy. Wg. kodeksu pracy nieobecność w pracy w 6 kolejnym dniu w tygodniu nie może być traktowana jako nieobecność nieusprawiedliwiona. Tyle ode mnie, liczę nad odpowiedź z firmy
    ReviewUserIcon
    BJ.

    22.08.2019 23:20

    Inne

    To działa na zasadzie "przychodzisz albo do widzenia". Dlaczego mam sobie marnować weekend żeby później w środku tygodnia mieć wolne?... To jest chore. Panie szanowny właścicielu, gdzie Pana polityka prorodzinna? Spędzanie czasu z rodziną, bo tylko na weekend jesteśmy wspólnie przy jednym stole. Jakiś szczylek w rudej koszulce ma decydować o moim czasie wolnym, rozpisujac poszczególne dni tygodnia zaczynając od swoich "lizakow" a reszcie pisząc w czwartek, środę, wtorek... Po co mi w środku tygodnia wolne.
    ReviewUserIcon
    sdfsdf

    22.08.2019 23:38

    Inne

    Teoretycznie to nie sa godziny nadliczbowe tylko planowane. Z tego co wiem w zakladzie panuje roczny okres rozliczeniowy. Teraz robisz po 6dni w tygodniu, a w zimie bedziesz robil po 2,3 na nockach. Jak sobie zliczysz caly rok to średnio nie przekroczy 5dniowego tygodnia pracy.
    ReviewUserIcon
    Hadziuk

    22.08.2019 19:48

    Inne

    Sprostowanie : Chciałbym bardzo przeprosić zarząd Eko Okien za tą opinię. To było pisane w emocjach, bo miałem zły dzień. Jeszcze raz bardzo przepraszam za takie słowa, tylko proszę o nie wzywanie na mnie policji. Wiem, że obowiązuje RODO i nie powinienem ujawniać danych osobowych pracowników, dlatego piszę sprostowanie. I z całego serca przepraszam użytkowników tego serwisu, a w szczególności Eko Okna. Napisałem już e-maila do administratora strony o skasowanie mojej opinii. Jeszcze raz chciałbym przeprosić Zarząd Eko Okien za moje mocne słowa, i nie napisze już negatywnej opinii.
    ReviewUserIcon
    fafik

    22.08.2019 13:05

    Inne

    Dlaczego nie ma żadnej informacji oficjalnej od firmy że soboty nie są juz płatne tylko jest dzień do wybrania ?? dlaczego nie informuje sie prcownika że jeżeli nie przyjdzie w 6 dzień do pracy który defacto jest obowiązkowy!! to zabiera mu sie dzien urlopu ?? organizujecie jakieś zebrania na ktorych kompletnie nic nie słychac oprócz warkotu wózków widłowych tak trudno podłaczyć 2 głosniki albo użyć megafonu ?? dlaczego w tej firmie wszystkiego trzeba się dowiadywać z poczty pantoflowej !!do tego wszystkiego jeszcze te normy z których wychodzi że dziennnie trzeba zrobić 140 okien bo inaczej jesteśmy bez premii !!! 2-3 dni idzie zrobić taką normę ale przyjdzie 4 dnia plan gdzie bedą krzyże poszeżenia i inne i zrobimy 110 okien to kolejnego dnia trzeba zrobić juz 170 okien żeby nadgonić normę to jest nierealne do tego wiecznie psujace sie maszyny które nas spowalniaja i my jesteśmy oczywiście temu winni. Ja mam pracować jak dziki osioł żeby na początku miesiąca dostać gołą pensje ?? Panie kłosek odkąd pracuje w tej firmie premia zawsze była mniejsza lub wieksza i człowiek przynajmiej wiedział że jest doceniany za swoją ciężką pracę a teraz ??? wokół tylko słyszę "po co się spieszysz i tak zostajemy bez premii" to jest demotywujące
    ReviewUserIcon
    Maks

    22.08.2019 19:41

    Inne

    No i dlatego jest pełno reklamacji i zwrotów za niedługo im się to czkawką odbije te gonienie tego ostatniego robola bo nie będzie jakości A jak w oknach nie ma jakości to nie ma firmy

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.