opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9793 ocen
Opinie(19316)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19316)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 120
    • 121
    • 122
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Monisiaaa

    30.08.2020 12:57

    Pracownik

    3 miesiące
    ReviewUserIcon
    Monisia

    29.08.2020 12:42

    Pracownik

    Witam. Opieki nie wlicza się w chorobowe. Przynajmniej w podwyżce inflacyjnej. Bo ja miałam i dostałam. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nika

    29.08.2020 19:03

    Pracownik

    ile dni mialas opieki?
    ReviewUserIcon
    Czy

    29.08.2020 08:38

    Kandydat

    Czy na drugiej zmianie te 10 godzin będzie już cały czas?
    ReviewUserIcon
    kciN

    29.08.2020 15:58

    Pracownik

    do grudnia na pewno a pozniej zalezy ile bedzie roboty i ile ludzi do tej roboty nazbieraja, planowali zrobic to i na 1 zmianach ale chyba w planach sie przeliczyli z iloscia zamowien ;)
    ReviewUserIcon
    Misiek

    27.08.2020 17:19

    Pracownik

    Takie pytanko...czy podwyżka inflacyjna należy się każdemu pracownikowi czy trza mieć dłuższy staż w firmie? Podwyżka jest dawana od Państwa hmmm....ktoś coś wie? Dzieki z góry
    ReviewUserIcon
    Nik

    28.08.2020 05:06

    Pracownik

    Podwyzka od panstwa jest dawana tylko do wysokosci placy minimalnej,wiec w eko nie jest od panstwa...i ponoc ci co byli w tym roku na l4 nie dostali jej,no chyba ze ktos cos przeoczyl bo znam osobe,ktora byla na l4 i dostala podwyzke ????
    ReviewUserIcon
    Piter

    28.08.2020 12:41

    Pracownik

    Żeby dostać aneks inflacyjny trzeba pracować min. 2 lata i podczas tych 24mc nie przekroczyć 14 dni (l4, opieki) i jeszcze parę innych...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    28.08.2020 09:26

    Pracownik

    Czy ktoś z pracowników był na kwarantannie? Jak to wygląda od strony kadr? Premii? Wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    Podwyżki

    25.08.2020 18:18

    Pracownik

    Jeśli ktoś czeka jeszcze na aneks podwyżki a miał L4 w tym roku to się nie doczeka xdd
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.08.2020 12:04

    Pracownik

    Jak długo czekaliście na dostawę z sklepu - realizacja vouchera ???
    ReviewUserIcon
    Jacek

    24.08.2020 16:35

    Pracownik

    Z odbiorem osobisty czekałem 6 dni roboczych
    ReviewUserIcon
    517b

    25.08.2020 11:41

    Pracownik

    Odbior osobisty po 4 dniach
    ReviewUserIcon
    K

    24.08.2020 17:26

    Kandydat

    Witam, jak wygląda praca na produkcji, kobiet w eko oknach?
    ReviewUserIcon
    1234

    25.08.2020 11:39

    Były pracownik

    Zależy gdzie trafisz.
    ReviewUserIcon
    ;-)

    24.08.2020 11:17

    Kandydat

    Witam, jak wyglada praca kobiet na produkcji?
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    18.08.2020 19:01

    Kandydat

    Hej. Mam pytanie. Czy ktoś został zatrudniony do pracy w Eko oknach przez agencję pracy Randstad? Bo już wisi ogłoszenie od jakichś 2 miesięcy. Wysłałam CV, próbowałam się dodzwonić ale mają non stop wyłączony telefon. Proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Hmmm

    23.08.2020 18:51

    Pracownik

    Dlaczego wrzucasz wszystkich pracowników Eko do jednego worka?
    ReviewUserIcon
    Karola

    23.08.2020 20:04

    Pracownik

    Zdanie : "widać że nikt na poziomie nie pracuje w tej firmie " świadczy o twoim poziomie a tak w ogóle to przeczytaj najpierw to co sam napisałeś i sprawdź czy aby na pewno nie potrzebujesz poprawy w swoich wypowiedziach a dopiero później poprawiaj innych.Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    56679433

    21.08.2020 19:05

    Były pracownik

    Witam chciałbym podzielić się opiną na temat pracy firma niejest do końca zła,prezes ma dobre pomysły no może niezawsze ale ludzie tam to już inna bajka kierownicy większość to du.... karierę zrobili w eko wiecie na czym pracowałem na 6 AluMagazynie Kierownik i brygadziści udają że jaki zapierdol ale fajeczka i gadu gadu to musi być a na magazynie jakby bomba pier.. ciągle braki ludzie na produkcji poganiani jak szczury i tak będą za wszystko winni a pomarańczowe koszulki i czerwone gadaj o głupotach robią sensacje z małych pierdół a wielkich niedoniągnieć niezauważając no ale to już prawie bogowie szczerze praca oki ale te układy i kierownictwo to czysta amatorka
    ReviewUserIcon
    Krzychu 93

    22.08.2020 01:46

    Pracownik

    Świetna praca, nawet dobre zarobki. Polecam
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.08.2020 19:18

    Kandydat

    Witam, Słyszałem coś o pracy na młotku, bodajże chodzi o hale nr 6, jak wygląda praca i czy warto tam iść?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.08.2020 08:45

    Pracownik

    Czyli od stolarni jak najdalej ?
    ReviewUserIcon
    Pablo

    21.08.2020 16:57

    Pracownik

    No pewnie że tak gdzie tam z tym pseudo kierownikiem nic nie idzie załatwić ważny jak ...... Tylko szkoda że nie ma pojęcia co gada
    ReviewUserIcon
    Ewa

    20.08.2020 11:06

    Kandydat

    Ktoś może wie kiedy zaczną kobiety przyjmować?
    ReviewUserIcon
    Takzekandydatka

    21.08.2020 01:23

    Kandydat

    Najlepiej dzwonic, ale ja ostatnio dzwonilam, to mi powiedziala Pani, ze musze czekac.. Gdzie pierwsze CV poszło w marcu do nich...
    ReviewUserIcon
    Ewa

    21.08.2020 10:05

    Kandydat

    A ja usłyszałam, że kobiety ciągle są przyjmowane i mam wysłać cv (też wysyłam od marca) a z agencji pani powiedziała, że nie. Tutaj osoby też piszą, że kobiet na razie nie przyjmują.
    ReviewUserIcon
    NL.

    20.08.2020 18:34

    Kandydat

    Najlepiej jechać do pracy za granicę, tygodniówka to tyle co w Polsce miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    21.08.2020 00:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Jeszcze na wiekówce i przez jakąś złodziejsko firmę pośrednika co za hotel cię kasują 90E na tydzień. Dostaniesz 800 E na miesiąc z tego opłacisz hotel i żarcie to zostanie z 500E na rękę. Zwroty teraz małe podatku są bo Holandry świnie się wycwaniły... .Zapewne dużo zostanie . Jeszcze zioło trzeba zapalić , Bo jak by nie jak się jest w Holi. To ci braknie tej Holenderskiej wypłaty
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony pl

    25.06.2020 02:36

    Inne

    Dlaczego na hali nr 2 bez konsekwencji można iść do domu po 8 h pracy na 2 zm???? A na hali 6 nie???? Groźby że to i tamto że będą wyciągnięte konsekwencje????
    ReviewUserIcon
    Gall

    19.08.2020 11:57

    Pracownik

    Rób po 8 godzin , nie przychodź w soboty ,przynieś jeszcze L4. Zobaczymy co będzie jak umowa się skończy? :) :)
    ReviewUserIcon
    DJ ekus

    20.08.2020 23:47

    Pracownik

    No a ja myślałem że na premie się pracuje cały miesiąc a nie tylko podczas tych dodatkowych 2 h......
    ReviewUserIcon
    Maniej

    03.07.2020 19:25

    Inne

    Ludzie uciekacie z tej firmy, takiego wykorzystania pracownika dawno niewidzialne. Kompletna porażka. Dodatkowo brak premii co było to jakąś motywacją, a teraz ? Jebaj za Bóg zapłać :)
    ReviewUserIcon
    Gall

    19.08.2020 11:52

    Pracownik

    Wszędzie tak jest, Nikt nigdzie Ciebie głaskać nie będzie....
    ReviewUserIcon
    Marta

    30.06.2020 10:42

    Inne

    Hej byłam w eko oknach na rozmowie i dostałam skierowanie na badania i mam donieś do firmy wraz z dokumentami i tu moje pytanie czy muszę mieć wszystkie umowy zatrudnienia i Świadectw szkół..bo problem w tym że wszystkie oryginały mam w urzędzie pracy a nie wiadomo kiedy je wyciągnę w dobie wirusa(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marta

    03.07.2020 21:52

    Inne

    Byłam dzisiaj z badaniami i jednak zaczynam w środę na rano jadę z Godowa. A ty Justyś skąd?
    ReviewUserIcon
    Gall

    19.08.2020 11:47

    Pracownik

    Orginalne świadectwa pracy powinny być u Ciebie w domu. Nie wiem dlaczego urzędniczka nie kserowała?
    ReviewUserIcon
    Miś Yogi

    16.08.2020 23:55

    Pracownik

    Do "Fachowca": Jako wieloletni pracownik Eko-Okien dam Ci jedną radę: na podstawowe pytania podstawowych odpowiedzi udzieli Ci dział rekrutacji. Z kolei na pytania, które zadałeś tutaj, nie sposób odpowiedzieć w jednoznaczny sposób, ponieważ to, co przeczytasz w komentarzach, może mieć się nijak do tego, co będzie obowiązywać w firmie np. za pół roku. Słuchaj, jeśli masz czas i ochotę - aplikuj i spróbuj swoich sił. Jednym się tutaj podoba, drugim - nie, jak w każdej firmie. Co do zarobków, to na początek nie otrzymasz 3000 netto. Po 3 miesiącach może się to oczywiście zmienić. Do zarobku podstawowego dochodzą premie, ale nie wiem, czy otrzymujesz je od razu, czy po tych pierwszych 3 miesiącach. W każdym razie, jeśli masz teraz czas na szukanie pracy, aplikuj i przekonaj się sam. Po 3 miesiącach zdecydujesz, czy chcesz zostać, czy nie. Nie ma nic lepszego, niż własne doświadczenie i opinia, która nie bazuje na zdaniu innych. Powodzenia :)
    ReviewUserIcon
    Fachowiec

    16.08.2020 09:41

    Kandydat

    Witam aktualnie szukam nowej pracy. Bo z poprzedniej się zwolniłem z powodu małego zarobku (2890)po 2 miesiącach śmiech na sali. Przeglądam firmy gdzie mogę zarobić 3.500netto w górę do 4.5tys. Mam pytanko do was ile u was się zarobi w ciągu 3miesiecy a ile po 3 miesiącach. Jakie u was są premie, dodatki na święta, ile płacone nadgodziny, ile minut przerwy, jak atmosfera, co ile podwyżki, ile realnie można u was zarobić, ja zajmowałem się zawsze obsługa maszyn. Liczę na konkretne odpowiedzi pozdrawiam. ????
    ReviewUserIcon
    kolo

    16.08.2020 17:18

    Pracownik

    na start 2500 na reke, i tak az dostaniesz indywidualna podwyzke albo stazowe po 4 latach przepracowanych w eko za kazdy rok 25 zl wiecej, premie to zalezy gdzie pracujesz, i ile zrobicie itd i jak uzna brygadzista, w swieta nie pracujemy bo sie firmie nie oplaca, nadgodziny nocne 200 % , przerwa 15 minut
    ReviewUserIcon
    Richard

    16.08.2020 20:07

    Pracownik

    To zawaliles sprawę mogłeś tam pracować dalej miałeś fajny zarobek tutaj na początek 2400
    ReviewUserIcon
    Monter91

    13.08.2020 01:21

    Pracownik

    Witam ja po 1.5 roku teraz dostalem dopiero pierwsza podwyzke na 2700netto .. A ile chodzenia i proszenia.. Łaske robia.. I nie mialem zadnego l4 ani uż zeby nie bylo.. Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk jeden wielki.. Obiecuja zlote gory a w rzrczywistosci jedna wielka lipa.. Koncze prawko na ce i uciekam..
    ReviewUserIcon
    Krzyś SR

    14.08.2020 23:47

    Były pracownik

    Ja już też tam nie pracuję i cieszę się że skończyłem z tym cyrkiem, wiecznie tylko słyszysz mało i mało i mało ...bo norma ...bo co powie kierownik jak zobaczy że nasza linia na zielono a nie na niebiesko...żenada .A najlepsze że jak się zwalniałem to zero jakiegoś podziękowania za współpracę jedynie pan z BHP powiedział że szkoda że pracownik który tu przepracował już 3 lata zwalnia się
    ReviewUserIcon
    Nic

    15.08.2020 13:09

    Pracownik

    Przeciez to my mamy im dziekowac za mozliwosc pracy...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.08.2020 10:26

    Pracownik

    Czy ktoś śię zajmuje tym sklepem?Bo nie dość że jesteśmy zmuszeni do kupowania w nim,to nic w nim nie ma.No może po za cenami.Dlaczego się nikt tym nie zainteresuje?Jeśli mam wydać SWOJE pieniądze,to chciałbym mieć jakiś wybór.A tak to jest to porażka.Zmuszacie pracowników do kupowania w sklepie,nie dając im za bardzo dużego wyboru.To jest żenujące i zarazem śmieszne.
    ReviewUserIcon
    Lego

    14.08.2020 17:39

    Pracownik

    Szkoda czasu i życia na pracy w eko co do życia to prywatnego niemasz prawa mieć bo soboty i dodatkowe nocki musisz iść ehhh
    ReviewUserIcon
    Osek

    10.08.2020 18:49

    Kandydat

    Czy mozecie powiedzieć ile.osoba dostanie na dzień dobry?Jak ze zmianami i czy praca w soboty też jest...
    ReviewUserIcon
    Osek

    13.08.2020 10:45

    Kandydat

    To jak mam być szczery szału ni ma :D
    ReviewUserIcon
    nik

    13.08.2020 20:28

    Pracownik

    ni ma i nie bedzie ;) to je prywatna firma...
    ReviewUserIcon
    Zapytajka

    11.08.2020 13:23

    Kandydat

    Możecie mi powiedzieć czym różni się stanowisko pakowacza od pracownika produkcji? (Takie są oferty pracy)
    ReviewUserIcon
    kolo

    11.08.2020 20:25

    Pracownik

    na pakowaniu jest inna stawka i praca w jednym miejscu czyli do pakowania okien a nie np na przygotowce, na okuciach, skladaniu czy szybach
    ReviewUserIcon
    Gall

    11.08.2020 22:16

    Pracownik

    Tak żeby Ciebie zrekrutować ( że niby masz wybór jakiś ) a i tak rzócą cię gdzie akurat ucieka najwięcej ludzi i nie dają rady . Tam właśnie są wolne etaty....I tam będziesz pracować za 2550, No oczywiście z nadgodzinami ( na drugiej zmianie po 10 h ) będzie trochę więcej....Może z 3k wyciśnie na początku w zależności od stanowiska i premii + dodatek za nadgodziny i nocne...( na różnych stanowiskach są różne premie)
    ReviewUserIcon
    Wodzu

    08.08.2020 20:21

    Pracownik

    Przyjęcia do Eko są cały czas, zatrudnienia na konkretne stanowiska wg. zapotrzebowania, co do wynagrodzeń wypłaty będą w poniedziałek tj. 10 Sierpień 2020 r. wszystko zgodne z zapisami i umowami wypłata do 10 - tego każdego msc-a. W Chwili obecnej każda wypłata, to ponad 3 tys zł netto na rękę, jak na te czasy przy COVID-19, to nie ma co narzekać. Wypłata, zawsze na czas dodatkowo premia + premia za nadgodziny. Wiadomo nieroby i lenie ludzie, którzy grają w uja niczego nie osiągną w tej firmie i zostaną pozbawioną w/w dodatków. Firma stawia na jakość, ilość, solidnośc i zaangażowanie. Ludzie, którzy myślą, że przyjdą nic nie będą robić, albo robić niewiele pykać na messengerach, whatshappach, fb... Szkoda waszego czasu nie składajcie nawet CV do tej firmy. Pozdrawiam Pracownik z długim stażem
    ReviewUserIcon
    Richard

    11.08.2020 06:56

    Pracownik

    Co ty za (usunięte przez administratora) piszesz jaka jakość solidność tego tutaj nie ma liczy się sztuka nie ważne czy dobrze zrobiona byle to jedzie najwyżej wróci reklamacja takie jest myślenie brygadzistów i kierowników. Jakie 3000 zł pół roku już pracuje i tyle na koncie nie miałem a całe 8 godzin pracuje i nie klika na telefonie więc nie pisz tutaj bzdur. Przyjmują teraz Ukraińców bo nowi przyjdą na tydzień i się zwalniają ty ciamajdo
    ReviewUserIcon
    Gall

    11.08.2020 22:08

    Pracownik

    Tak 3 tysiące :) Jak (usunięte przez administratora) z nadgodzinami to tak jak będzie z 210 godzin jest trochę ponad 3 tysiące na początku ( jakieś kilka miesięcy)
    ReviewUserIcon
    Widzący

    11.08.2020 19:42

    Pracownik

    Witam. Widzę i oceniam co widzę. Za dużo i tak tam macie kasy za tą ściemę po WC, palarniach czy miejsca gdzie kamera lub przełożony nie widzi. Dbałość o mienie firmy nie istnieje tam...
    ReviewUserIcon
    Anja

    06.08.2020 21:06

    Kandydat

    Witam wszystkich. Straciłam pracę przez wirusa i chcialabym się dostać do eko okien. Wysłałam cv już pare razy i cisza. Czy aż tylu chętnych jest że mogę się nigdy nie doczekać telefonu? Czy ktoś może mi coś doradzić co robić
    ReviewUserIcon
    Huyhg

    10.08.2020 14:33

    Pracownik

    Podobno potrzebni są mężczyźni
    ReviewUserIcon
    Niki

    10.08.2020 21:40

    Pracownik

    to prawda, ostatnio bylo kilka przyjec i na cale przyjmowane grupy 99,9 % to byli panowie
    ReviewUserIcon
    ;(

    10.08.2020 16:00

    Pracownik

    Naprawdę żenada żeby o ,;(wszystko trzeba było się upominać o umowę o podwyżkę i prosić o dzień wolny który ci sie należy za sobotę . A szkoda słów juz :(
    ReviewUserIcon
    DjTrust

    10.08.2020 10:45

    Pracownik

    Tyle ludzi im pouciekało, że musieli chwycić się agencji pracy. Od stycznia do teraz tylko jedna wypłata +3000 zł. Ludziom grożą, że nie przedłużom umów i nie będę widzieli premii jeżeli nie zostaną na "nieobowiązkowych nadgodzinach". Firma zeszła na psy. Zaczynając pracę zarabiałem bez problemu po 3300 bez nadgodzin. Teraz są nadgodziny i człowiek ledwo widzi 3000 zł
    ReviewUserIcon
    Dzej dzej

    09.08.2020 17:51

    Kandydat

    Witam ,mógłby jakiś kierowca wypowiedziec sie o pracy w eko oknach jakie warunki płacowe jak wygląda praca jako kierowca międzynarodowy w eko ,z góry dziekuje za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Dzej dzej

    09.08.2020 16:38

    Kandydat

    Witam ,mógłby ktoś napisać coś wiecej na temat pracy jako kierowca miedzynarodowy w eko oknach w kornicach ,z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.08.2020 14:15

    Były pracownik

    Jest ogłoszenie,że potrzebują spawaczy.Jak mieli fachowców,to pozwalniali ich.Zostawili część.Między innymi zostali nieroby i lenie.Jeden na telefonie non stop.Inny bawi się w gracza giełdowego,nie w głowie jemu robota.Albo robi żeby robić.Za to kierownik uważa jego za super fachowca,co ten bez skrupułów wykorzystuje. Dlaczego nie jest napisane,że po tej robocie,zostaną zwolnieni.Bo nie będzie tyle roboty.Dlaczego brygadzista nie pracuje,tylko się wózkiem wozi?Ma uprawnienia spawacza,może spawać,a nie puste palety przewozić z miejsca na miejsce.
    ReviewUserIcon
    Grys

    02.08.2020 22:37

    Były pracownik

    W innych zakładach pracy brygadzisci pracują normalnie a nie tak że łażą nic nie robią i mają się za bogów. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marek

    09.08.2020 12:46

    Były pracownik

    Bo normalnie powinni pracować. Rano godzina na podział i do roboty. I godzinę przed końcem to samo, kontrola roboty. Dlaczego jeden brygadzista pracuje, a drugi nie? I do. tego stawka kosmos. Powysyłali jego na kursy, porobił uprawnienia na spawanie aluminium, a palnika w ręce nie potrafi trzymać. I nikt jego do roboty niezmusi. Dopuki kierownik z tym nie zrobi porządku to tak będzie. Przecież on nic nie robi.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    07.08.2020 19:24

    Pracownik

    Jeśli te wypłaty są z premią to ja im podziękuję
    ReviewUserIcon
    Nejtan

    08.08.2020 21:38

    Pracownik

    Witam jeśli w czasach pandemi chcesz podjąć inną pracę zarobkową to życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    Nik

    09.08.2020 12:19

    Pracownik

    Miejsc pracy moze i brakuje w czasaxh pandemii ale w branzach uslugowych,na produkcji praca zawsze byla,jest i bedzie bo ludzie nie chca ciezko pracowac za marne pieniadze
    ReviewUserIcon
    Nejtan

    08.08.2020 21:36

    Pracownik

    Witam czy znalazłaby się u was praca dla kolegi z Ukrainy który ucieka przed wojną w okolicach Donbasu i chciałby na stałe podjąć u was prace i zamieszkać w Polsce?
    ReviewUserIcon
    Nik

    09.08.2020 12:15

    Pracownik

    Pytasz o to tutaj na forum? Serio?
    ReviewUserIcon
    708

    07.08.2020 17:09

    Pracownik

    Mieliście wypłaty bo jeśli to z premią to jakaś kpina i czas się zastanowić nad dalszą praca tam
    ReviewUserIcon
    Gall

    07.08.2020 23:30

    Pracownik

    Przelew na pewno jest już z zaliczoną premią
    ReviewUserIcon
    nik

    08.08.2020 21:12

    Pracownik

    pracowales na drugich zmianach po 8 czy 10 godzin?
    ReviewUserIcon
    Bigos

    08.08.2020 14:38

    Były pracownik

    Skąd biorą tych brygadzistow . Z allegro
    ReviewUserIcon
    Ale o co chodzi

    08.08.2020 19:11

    Pracownik

    Możesz rozwinąć myśl?
    ReviewUserIcon
    Bigos

    08.08.2020 14:44

    Były pracownik

    Skąd biorą tych niby brygadzistow z allegro
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.08.2020 15:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gall

    07.08.2020 23:29

    Pracownik

    Był w Santander późnym popołudniem na koncie
    ReviewUserIcon
    pytanie miesiąca

    05.08.2020 12:49

    Pracownik

    jak myslicie, beda wyplaty do piatku? ;))
    ReviewUserIcon
    Ines

    07.08.2020 16:21

    Były pracownik

    Macie już wypłatę?
    ReviewUserIcon
    Agness

    07.08.2020 18:22

    Pracownik

    Mieliście wypłatę?
    ReviewUserIcon
    Drwal

    06.08.2020 11:08

    Były pracownik

    Podobno coraz więcej osób jest zarażonych covid 19. Myślę że jakby przeprowadzili obowiązkowe testy to byłoby więcej niż na kopalni
    ReviewUserIcon
    pracus

    07.08.2020 01:16

    Pracownik

    dokladnie, tak jak ostatino w tej firmie z drobiem, przebadali wszystkich pracownikow (ponad 700 osob) i wyszlo, ze co trzecia osoba jest zakazona

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.