opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9793 ocen
Opinie(19316)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19316)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 121
    • 122
    • 123
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2020 19:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    To ja

    06.08.2020 19:41

    Pracownik

    Co tam było napisane?
    ReviewUserIcon
    nikt

    07.08.2020 01:11

    Pracownik

    koles pracuje dwa tygodnie i pisze ze stanowisko ma skomplikowane i trudne do ogarniecia, cos w tym stylu
    ReviewUserIcon
    Pra

    06.08.2020 07:01

    Pracownik

    Co to za plotki że na rano tez ma być po 10h i południe zostaje na 10h całkiem ich juz powaliło
    ReviewUserIcon
    hehe

    06.08.2020 11:17

    Pracownik

    tak i ponoc szykuje sie nowa kampania reklamowa firmy pod haslem: "PRACUJ A GARB CI SAM WYROSNIE" ;D
    ReviewUserIcon
    Prezes

    06.08.2020 07:49

    Pracownik

    Ja się dziwię że jeszcze ktokolwiek tam chce robić
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    05.08.2020 11:56

    Kandydat

    Witam. Mam pytanie do osób, które niedawno zostały zatrudnione w Eko oknach. Jak przebiega aktualnie rozmowa rekrutacyjna? Jakich pytań się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    DJ

    05.08.2020 18:51

    Pracownik

    Przyjmują każdego kto ma dowód osobisty więc się nie zajadaj... Testu na inteligencję nie będzie :]
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    05.08.2020 13:59

    Kandydat

    Czy ktoś z osób nowo zatrudnionych mógłby się wypowiedzieć jak aktualnie wygląda rekrutacja? Jakich pytań można się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    klient

    03.08.2020 10:13

    Pracownik

    zamowcie do tego waszego sklepiku jakas porzadna chemie bo zostaly DOSLOWNIE same proszki do prania, ktorych juz prawie nikt nie stosuje, teraz uzywa sie plynow do prania i kapsulek, plynow do plukania tez juz od daaawna nie bylo w tym pseudo sklepie, kto w ogole tym sklepem kieruje, masakra...nie ma na co bonow wydawac a zarcia na zapas nie zamierzam kupowac zeby sie psulo i tu nikt mi nie napisze "nie podoba ci sie to nie kupuj tam" bo ja MUSZE tu wydawac czesc swojej premii jak nie chce zeby mi kasa przepadla
    ReviewUserIcon
    klient 2

    05.08.2020 12:03

    Pracownik

    albo dopoki beda pustki w sklepie to niech nie zabieraja kasy z premii na te vouchery
    ReviewUserIcon
    Fenomen

    03.08.2020 09:23

    Kandydat

    Czy są przyjęcia do tej firmy? Trzeba mieć jakieś doświadczenie?
    ReviewUserIcon
    Ghfs

    05.08.2020 05:05

    Pracownik

    Jak już Ukrainę przyjmują na produkcję bo chętnych brak do pracy, ponad rok temu zrobili sobie antyreklamę obiecywali gruszki na więźbie i wszystko ucieli a stali pracownicy się zwalniają i będą się zwalniać. tylko nowymi ludźmi tych braków w ludziach nie nadrobią
    ReviewUserIcon
    kolo

    05.08.2020 11:39

    Pracownik

    tylko ze nowi z tego co widze to popracuje 3 dni i juz nie przychodzi, albo przerobi miesiac okolo i sie zwalnia bo mu sie nie podoba w eko
    ReviewUserIcon
    Nick

    26.07.2020 00:45

    Pracownik

    Ktoś już o to pytał ale ponawiam pytanie, co z podwyżkami inflacyjnymi?? Miały być od lipca, został jeszcze tylko tydzień a o aneksach nikt się nawet nie zająknął...
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    29.07.2020 21:10

    Pracownik

    No właśnie od lipca więc o co ten dym? Za lipiec wyplata jest w sierpniu.
    ReviewUserIcon
    Mm

    02.08.2020 10:29

    Pracownik

    W piątek po 16 dostałam maila, że mam do podpisania aneks do umowy w związku z podwyżką inflacyjną.
    ReviewUserIcon
    PWE

    31.07.2020 13:10

    Kandydat

    Czy soboty są obowiązkowe?
    ReviewUserIcon
    kadry

    31.07.2020 17:35

    Pracownik

    jak masz w grafiku sobote to musisz byc, ewentualnie jak ci brygadzista da wolne to musi ci wypisac urlop i wtedy masz ten dzien do wybrania w przyszlosci, bez zgody brygadzisty jak nie przyjdziesz to niestety ma prawo dac ci nn lub uż
    ReviewUserIcon
    Pomyślmy....

    31.07.2020 20:32

    Pracownik

    Niby nie , Ale jeżeli jest w grafiku to musisz zgłosić że ciebie nie będzie. Do tego wcisną ci urlop ,za to jest dzień do wybrania. :) Jakieś to takie dziwne?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    31.07.2020 15:33

    Pracownik

    Cytat zarząd : COVID-19 PRACOWNIKU, CO CIĘ CZEKA JEŻELI NIE BĘDZIESZ SIĘ STOSOWAĆ DO OBOSTRZEŃ SANEPIDU? ZAMKNIĘCIE DZIAŁU, HALI A NAWET CAŁEGO ZAKŁADU - CO WIĄŻE SIĘ Z UTRATĄ PREMII, WSTRZYMANIEM PODWYŻEK... WIĘC BARDZO PROSIMY O PRZESTRZEGANIE: - NAKAZU NOSZENIA MASEK LUB PRZYŁBIC, - DEZYNFEKCJE RĄK, - ZACHOWANIE ODPOWIEDNIEJ ODLEGŁOŚCI, - JEŚLI CZUJESZ SIĘ ŹLE TO ZGŁOŚ SIĘ DO PUNKTU MEDYCZNEGO BĄDŹ BHP. ZANIM ZACZNIESZ NARZEKAĆ POMYŚL CO NAS WSZYSTKICH CZEKA! Po co straszyć jak ludzie i tak chodzą bez maseczek pchają się do czytnika bez masek jak za komuny w kolejce...
    ReviewUserIcon
    Ala

    30.07.2020 20:36

    Pracownik

    Dlugo jeszcze ludzie będą przymuszani do pracy po 10 godzin?czemu nie jedzie autobus o 22 15 i 00 15 jak ktoś chce sobie zostać te dwie godziny to zostaje i wraca tym po północy, a tak ci co dojeżdżają autobusem to nie mają wyboru ,i budzą jeszcze współlokatorów bo tym autobusem po północy są w domu po 1 w nocy coś jest nie tak
    ReviewUserIcon
    Junkers

    29.07.2020 12:12

    Kandydat

    Dlaczego ludzie się zwalniają masowo z eko
    ReviewUserIcon
    Gall

    30.07.2020 04:39

    Pracownik

    Chyba brutto?. Ja miałem pracę za 1200 do 1400 E max( bez żadnych biur typu : pracuj a my mamy twoje pieniądze :)). No ale praca po 7,5 h i 3 przerwy po 30 minut, Soboty po 4 h ....A tutaj po 6 dni 1 zmiana i po 10h druga zmiana....
    ReviewUserIcon
    proste

    30.07.2020 16:58

    Były pracownik

    no wlasnie sam sobie odpowiedziales, dlaczego miales 1400 eu max :) ja porownalem place za taka sama ilosc przepracowanych godzin
    ReviewUserIcon
    Junkers

    29.07.2020 12:17

    Kandydat

    Dlaczego ludzie się zwalniają z eko
    ReviewUserIcon
    Stary prac

    29.07.2020 17:04

    Były pracownik

    Z prostego powodu.... Pracownikow od już trochę ponad roku traktuje sie jak maszynke dla wlasnej satysfakcji i kasy. 10/12 godzin do tego weekendy, rodziny się nie widza bo ciągle w pracy a na końcu kierownik ci mowi zmienily się zasady premii nie dostaniesz podwyzki też nie (usunięte przez administratora)Dalej pytania czemu się zwalniaja? Co innego wypracować sobie dane pieniądze a co innego pracować i mieć ciągle tyle samo.... Sorry... Coraz mniej.... Nie tedy droga ale co kto lubi. Zaraz beda zatrudniac na miesiac bo po miesiącu nowy glupi przyjdzie
    ReviewUserIcon
    miś

    29.07.2020 20:10

    Pracownik

    Bo za duzo obiecują a słowa nie dotrzymują. Najlepiej pracować caly tydz po 12 godz soboty niedziele i nie pytać za co.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    24.07.2020 16:03

    Pracownik

    Kierowca z 11zabiera podrodze prywatne osoby, nie z eko...
    ReviewUserIcon
    ktos

    28.07.2020 16:07

    Inne

    a czym ta osoba ma się dostać z Kietrza lub do jak autobusy nie kursują
    ReviewUserIcon
    nik

    28.07.2020 21:15

    Pracownik

    wlasnym samochodem? a jak nie posiada to chocby rowerem...dlaczego pracownikow ma obchodzic jakas osoba, ktora nie ma jak gdzies sie dostac ?
    ReviewUserIcon
    nick

    27.07.2020 19:32

    Pracownik

    co z tym grafikiem na sierpien? w lipcowym byly drugie zmiany w grafiku 14-00 a w sierpniowym juz 14-22, pomylka czy juz normalnie bedziemy pracowac po 8 godzin na drugich zmianach?
    ReviewUserIcon
    nick

    28.07.2020 15:57

    Pracownik

    niewazne ;) juz wiadomo, niestety pomylka
    ReviewUserIcon
    Richard

    28.07.2020 08:07

    Pracownik

    Dlaczego nikt nie wymyślił żeby pracować po 6 godzin na 4 zmiany było by to korzystniejsze dla wszystkich pracowników tak ja mają na przykład w niemczech
    ReviewUserIcon
    kolo

    28.07.2020 15:16

    Pracownik

    bo nie ma tylu ludzi bo siedza na opiece...
    ReviewUserIcon
    nikolas

    28.07.2020 15:54

    Pracownik

    dlatego, bo w cywilizowanych krajach patrza na to co jest korzystniejsze dla paracownikow a w zacofanych robia to co jest dla nich najmniej korzystne
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.07.2020 17:14

    Kandydat

    Czy ktoś z osób które aplikowały przez agencję pracy Randstad do Eko okien został zatrudniony? Po jakim czasie Wam zadzwonili?
    ReviewUserIcon
    Luzak

    26.07.2020 07:51

    Były pracownik

    Skąd biorą tych Debilowatych brygadzistuw
    ReviewUserIcon
    Karola

    26.07.2020 15:58

    Pracownik

    Pewnie znajdują ich w tym samym miejscu co tych,którzy piszą:"brygadzistuw"
    ReviewUserIcon
    Lolek

    09.07.2020 15:16

    Inne

    A co z podwyżką inflacyjną? W oficjalnym emailu napisali, i jakoś cisz
    ReviewUserIcon
    niki

    23.07.2020 12:11

    Pracownik

    po pierwsze ty czytaj ze zrozumienim, nie napisalem, ze jedni maja 150 a inni 200 tylko ze WSZYSCY maja 200 %, nie wiem czy jest sens tlumaczyc to imbecylowi ale sprobuje... jak masz na pasku napisane "wynagrodzenie za nadliczbowe" np 200 zl i pod spodem "dodatek nadliczb. 100 %" tez 200 zl to razem za nadgodziny masz 400 zl. czyli 200 % a NIE 100 %
    ReviewUserIcon
    Majster

    24.07.2020 02:30

    Pracownik

    Skoro tak to przepraszam, nie wiedzialem że w ten sposób to się kalkuluje, jestem osobą która potrafi przyznać się do błędu, dzięki za wyjasnienie, pozdrawiam (imbecyla mogłeś sb darować)
    ReviewUserIcon
    Kier

    22.07.2020 14:10

    Inne

    Chciałbym sprawą zainteresować kogoś z transportu kto zajmuję się kierowcami autobusów panowie z Żor i Jastrzebia urzadzili sobie wczoraj wyścigi może by się ktoś zainteresował sprawą strach jeździć.
    ReviewUserIcon
    pracownikeko

    23.07.2020 16:16

    Pracownik

    Wam się po prostu nie dogodzi tak źle tak nie dobrze ale żaden nie przyjdzie otwarcie powiedzieć że coś jest nie tak tylko (usunięte przez administratora) obrabiać anonimowo i zgrywanie wielkich bohaterów ciekawe jak wy swoje obowiązki wykonujecie co? Bo nie wierzę że idealni jesteście w tym co robicie .... Bohaterów zgrywają a jak przyjdzie co do czego to siedzą jak mysz pod miotłą. Chyba nie wiesz jak wygląda wyścig. teraz w gacie (usunięte przez administratora) jak jedziesz autobusem który ma ograniczenia a co do prawdziwego wyścigu to chyba byś umarł ze strachu a nie tylko srał w gacie ...
    ReviewUserIcon
    pracownikeko

    23.07.2020 16:16

    Pracownik

    Wam się po prostu nie dogodzi tak źle tak nie dobrze ale żaden nie przyjdzie otwarcie powiedzieć że coś jest nie tak tylko (usunięte przez administratora) obrabiać anonimowo i zgrywanie wielkich bohaterów ciekawe jak wy swoje obowiązki wykonujecie co? Bo nie wierzę że idealni jesteście w tym co robicie .... Bohaterów zgrywają a jak przyjdzie co do czego to siedzą jak mysz pod miotłą. Chyba nie wiesz jak wygląda wyścig. teraz w gacie (usunięte przez administratora) jak jedziesz autobusem który ma ograniczenia a co do prawdziwego wyścigu to chyba byś umarł ze strachu a nie tylko srał w gacie ...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Josef

    08.07.2020 12:53

    Inne

    Ciekawi mnie jakie będą premie z wyników pracy i dziennie ponad normę powinny być premie minimum 1000 zł ????????????
    ReviewUserIcon
    ex orange

    12.07.2020 09:08

    Inne

    a w ramach propagandy dyrektor musi mydlic oczy niebieskiemu pospólstwu, ze ciagle malo, zeby sobie nie odpuszczali a wrecz dali z siebie JESZCZE wiecej, co jest juz chyba niemozliwe
    ReviewUserIcon
    Pomyślmy....

    21.07.2020 02:26

    Pracownik

    1000 to chyba brutto ? i za 2 miesiące?
    ReviewUserIcon
    Witam

    17.07.2020 20:02

    Kandydat

    Czy nocki i soboty są dodatkowo płatne? Czy są nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    kolo

    19.07.2020 21:50

    Pracownik

    nocki maja dodatek nocny, ale nie na kazdym dziale one sa, soboty za dzien do wybrania z tym ze przyjdziesz 5 sobot a na pasku beda 2 soboty a reszta ginie, nadgodziny sa na drugiej zmianie
    ReviewUserIcon
    Pomyślmy....

    21.07.2020 02:25

    Pracownik

    Za nocki masz dodatek nocny, soboty do wybrania czyli płatne jako zwykły dzień ... jeżeli nie przyjdziesz :urlop albo NN :)Wszystko legalnie....
    ReviewUserIcon
    krzychu

    29.06.2020 15:20

    Inne

    ekoludki, szykujcie cztery litery bo od 1 lipca bedziemy pracowac od 4 do 14 i od 14 do 24, dziekujcie tym ktorzy siedza na opiekach itd, bo gdyby byli to sa normalnie 3 zmiany
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.07.2020 23:32

    Pracownik

    Jakoś dalej robimy po 8 i 10h patafianie,.po co siejesz ferment?
    ReviewUserIcon
    niko

    20.07.2020 09:55

    Pracownik

    bo na razie nie ma na tyle zamowien, myslicie ze jak bedzie wiecej zamowien to co zrobia? na trzecia zmiane maja za malo ludzi wiec zostaje 10 h na pierwszych zm.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.06.2020 19:56

    Inne

    Dlaczego większość pracowników nie posiada szafek pracowniczych i przez to musi jeździć do domu w brudnych i przepoconych ubraniach roboczych?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    06.07.2020 10:11

    Inne

    Schodzę ze stanowiska w hali 2 o równej godzinie. Nie szybciej. Idę do szatni, wezmę prysznic i się przebiorę. Idę na busa i czasem czekam jeszcze ok 5 min. Na busy szybciej odjeżdżające byłbym na styk. Jednak wcześniej mój bus szybciej odjeżdżał (15 min po skończonej zmianie) i też dawałem radę
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.07.2020 23:31

    Pracownik

    Nie zdążysz jeżeli zejdziesz za 3 minuty z stanowiska....
    ReviewUserIcon
    Jojo

    14.07.2020 19:32

    Pracownik

    Na jaką stawkę mogę liczyć na początek?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    15.07.2020 01:45

    Pracownik

    Na start dostajesz 2500 zł na rękę.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.07.2020 23:27

    Pracownik

    Było 2550 n rękę kilka miesięcy temu. _ dodatki nadgodziny (10h druga zmiana) soboty do wybrania niestety...Jakieś tam nocne wyjdzie jakieś 2600-2800 .
    ReviewUserIcon
    Kaktus

    15.07.2020 08:09

    Pracownik

    Niech lepiej zaopatrzą sklep eko tam są same braki po co taki sklep gdzie nie można kupić nawet makaronu o pozostałych rzeczach nie wspomnę już drugi miesiąc asortyment nie jest uzupełniony co kupować za te vouchery? Może zupki amino bo tego pod dostatkiem.
    ReviewUserIcon
    Robol

    15.07.2020 20:08

    Pracownik

    Dokładnie Vouchery a w sklepie pustki albo ceny kosmiczne. Kawa prawie 80 zł gdzie ta samą można kupić za 40 zł... Czy nie można wprowadzić wymiany bonu choćby na paliwo? Pewnie by było dużo chętnych.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.07.2020 23:25

    Pracownik

    Dobrze że my nie mamy takich dużych premii :) nie mamy tych zarąbiastych voucherów na supersklep...Dla bogaczy
    ReviewUserIcon
    Nicos

    19.07.2020 15:20

    Pracownik

    Pracuje na zachodzie 10 lat ale taki system co widze masakra widać że ludzie z drogi niemają pojęcia systemie pracy i nagradzaniu pracownika . Dajcie nA produkcje telewizory które pokazują wyliczają każda zmianę i podliczajcie produkcję ile zrobiła niech każda zmiana przychodzi widzi zmiana pracująca zrobiła więcej i daje poczucie zmiany zaczynającej chęci walki o większą premie i dodatki . Po całym miesiącu podlicza wyrobienie sztuk itp i wtedy lepsza premie i dodatki . każda zmiana będzie ścigać i dorównywać i osiągać każdego dnia dobry wynik wyroby. Każdy będąc wyróżniony z danej zmiany i działu będzie bardziej produktywny .mniej gadania i leberstwa wiecej pracy po to się przychodzi do tej roboty . Realistyczna produkcja normy może być zawyżona przez chęci bycia najlepszym .
    ReviewUserIcon
    Karola

    19.07.2020 19:56

    Pracownik

    Od dawna tak jest są monitory wyliczające ilość produkcji i wielkość premii jaką dana zmiana wypracowała oraz straty jakie poniosła danego dnia więc nie powiedziałeś o niczym innowacyjnym :)
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.07.2020 23:22

    Pracownik

    Premie jakie premie? Idź wracaj ścigaj sie w pracy dalej . W pracy się pracuje nie prześciguje,Tylko pracuje. Idź na zachód skoro tak tam było dobrze .Wracaj
    ReviewUserIcon
    Nejtan

    15.07.2020 21:05

    Pracownik

    Czy istnieje w tej firmie coś takiego jak kasa zapomogowo-oszczędnościowa????????
    ReviewUserIcon
    kolo

    19.07.2020 21:51

    Pracownik

    nie ma
    ReviewUserIcon
    Pyy

    17.07.2020 19:57

    Kandydat

    Witam, na jakie zarobki można liczy, czy nocki wliczone są w ta kwotę czy w zależności od nocek wypłata rośnie? Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami, czy i jak płatne?
    ReviewUserIcon
    Oko

    16.07.2020 23:44

    Pracownik

    Prosze o informację na temat pracy jako kontrola jakości w firmie eko okna zkalad nr 6
    ReviewUserIcon
    Rychu

    17.07.2020 10:16

    Pracownik

    Kontrola jakości stoi otworem=)
    ReviewUserIcon
    Arek

    14.07.2020 16:13

    Kandydat

    Byłem dzisiaj w Eko oknach. Zdałem kurs na UDT Wózek widłowy 1 WJO lecz zaproponowali mi pracę na Okleiniarce. Dobra robota?
    ReviewUserIcon
    Kudłaty

    11.07.2020 02:20

    Inne

    Co jest z tymi voucherami??? Miało to być dodatkiem do premi a zrobiło się potrąceniem, ja wolę dostać te 100 zł normalnie a nie ze mi zabierają na ich kosmiczny sklep w którym nic nie ma
    ReviewUserIcon
    niki

    11.07.2020 09:44

    Inne

    nie tyle, ze nic nie ma bo cos tam mozna wybrac na upartego ale ceny sa strasznie wysokie, w innych sklepach mozna za te 100 zl kupic poltora razy tyle ile tam a na promocjach prawie dwa razy tyle, np kawa rozpuszczalna jacobs 30 zl a na promocji zawsze kupuje za 17 -18 zl plyn do plukania softlan 9 zl a w kauflandzie niecale 6 zl, litrowy silan czy cocolino ponad 8 zl a na promocji 2 litrowe za 10 zl i tak mozna by wymieniac w nieskonczonosc
    ReviewUserIcon
    Dan

    08.07.2020 17:51

    Inne

    Szukam pracy na produkcji, myślę o eko oknach tylko że plotki krążą że pracujecie po 10 godzin jest to prawda? I czy codziennie? Bo jesli tak to podziękuję bo dojazd w jedną stronę to godzina po drugie 10 godzin na produkcji robiac to samo to za duzo.Chciałem sie upewnic czy na prawdę tak jest lub moze byc. Dzieki z gory za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Gall

    09.07.2020 02:11

    Inne

    10 godzin na razie tylko na 2 zmianie, pierwsza 8 godzin + sobota (do wybrania) :)
    ReviewUserIcon
    nik

    09.07.2020 12:28

    Inne

    na 3 zmiany robia tam, gdzie maja na tyle ludzi, na oknach typowych jeszcze dlugo nie uzbieraja calej zmiany zeby puscic nocki, nawet jak ci z zasilkow opiekunczych wroca, a tymczasem zasilki znow przedluzone o 2 tygodnie...
    ReviewUserIcon
    Duszek

    06.07.2020 17:42

    Inne

    Dostał ktoś wypłatę
    ReviewUserIcon
    Kris

    07.07.2020 13:19

    Inne

    Tak w czerwcu narwancu
    ReviewUserIcon
    Hrjeje

    07.07.2020 13:57

    Inne

    Standardowe pytanie co miesiąc.... będzie to będzie do 10 mają czas tak ciężko to zrozumieć
    ReviewUserIcon
    Mirko

    04.07.2020 09:44

    Inne

    Witam Handlowiec z biegłym w mowie i piśmie językiem chorwackim i słoweńskim(polskim również :) ) znajdzie pracę w EKO OKNA?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.07.2020 21:48

    Inne

    Jakie wynagrodzenie na początek w Dziale Handlowym z językiem? Dziękuję .
    ReviewUserIcon
    Technolog

    02.07.2020 09:13

    Inne

    Jak wygląda praca i atmosfera w dziale technologicznym?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2020 23:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nikodem

    27.06.2020 15:12

    Inne

    ponoc sprawa jest zgloszona przeciwko temu kto to wyslal ale jakby nie bylo zrobila niezla antyreklame firmie w tym polarze i nic dziwnego, ze ja zwolnili ( o ile to prawda)
    ReviewUserIcon
    fafik

    02.07.2020 02:48

    Inne

    tak niezła antyreklama ale kazdy robi w zyciu to co chce i nikomu nic do tego ale ten co to rozpowszechnił to poprostu zwykły dzban i mam nadzieje ze za to beknie bo takich rzeczy się nie robi
    ReviewUserIcon
    Qad

    15.06.2020 11:26

    Inne

    Czy pracujecie już po 10 godzin?
    ReviewUserIcon
    Stefano

    23.06.2020 12:02

    Inne

    Nie tyle co miało być więcej co szefcio powiedział że będziemy zadowoleni i nie będziemy żałować =) A to mogło być cokolwiek po za tym dniem wolnym XDDD Ja to nie jestem zadowolony AHAHAH
    ReviewUserIcon
    niki

    23.06.2020 12:59

    Inne

    no wlasnie caly podstep polegal na tym, ze nikt oficjalnie nie powiedzial ile dostaniemy, bylo tylko powiedziane, ze bedziemy zadowoleni :) i tu wyobraznia ludzi zaczela dzialac i pojawily sie rozne kwoty z sufitu a ostatecznie wyszlo jak zawsze...
    ReviewUserIcon
    San Holo

    21.06.2020 10:28

    Inne

    Kij wam w oko za 10 h popołudniówki Przez te 10 godzin zrobię mniej niż przez 8h

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.