opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9793 ocen
Opinie(19316)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19316)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 119
    • 120
    • 121
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tomek

    25.10.2020 15:43

    Pracownik

    Bardzo dobrze pracuje się w tej firmie polecam .
    ReviewUserIcon
    Wirus

    27.10.2020 12:52

    Pracownik

    Tak jest super.: Tyrać po10 godzin na 2 zmianie i wszystkie soboty na 1 zmianie....Nawet nie ma kiedy odpocząć..
    ReviewUserIcon
    Nejtan

    27.10.2020 18:57

    Pracownik

    Noi jeszcze te super szybkie powroty autobusami ????????????
    ReviewUserIcon
    Gosc

    25.10.2020 15:17

    Pracownik

    Nie wiecie czy są przyjecia do Eko-Okien i jak wygląda rekrutacja..Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dyrektor opz

    14.10.2020 21:23

    Były pracownik

    Ludzie z opolskiego bardzo zacofani ludzie i prymitywni z gadki jak gesi gadka Gę gę gę napewno lepsi do pracy są Ukraińcy .
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.10.2020 15:38

    Inne

    Hm. Z tego co widać Ukraincy tak na prawdę to robią wszystko na odpier.. A ludzi chętnych do pracy nie określa się po tym skąd są i jak mówią, a po tym co robią. To że Pan jest jak ą ę przez bibułkę nie znaczy, że inni muszą być tacy jak Pan ????
    ReviewUserIcon
    Poiuy

    16.10.2020 01:10

    Pracownik

    Pewnie wieśniak z lubomi albo innego pszowa się odezwał, co porządnie skleić zdania nie potrafi, o poprawnej polszczyznie nie wspominając :D
    ReviewUserIcon
    X

    14.10.2020 13:38

    Kandydat

    Mam pytanie Czy możliwe byłoby aby z racji obecnie panującej sytuacji przez covid, była wstrzymana rekrutacja, chodzi mi o stanowiska biurowe, nie na produkcji.
    ReviewUserIcon
    Nejtan

    10.10.2020 00:03

    Pracownik

    Witajcie moi drodzy ludkowie,premia roczna w tym roku będzie w formie voucheru??? Czy gotówki ???
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    14.10.2020 00:33

    Pracownik

    przeciez ludzie tu w wiekszosci IRONIZUJA, naucz sie czytac miedzy wierszami
    ReviewUserIcon
    Szef

    14.10.2020 01:56

    Pracownik

    Zobaczymy :) Na bank wcisną voucher.A w sklepie nic nie ma i nie będzie. Daliby jakieś talony do stonki albo debila....choćby żabki : już tam, jest taniej i jest piwo chociaż...
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    12.10.2020 21:38

    Pracownik

    Macie paski z ostatniej wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Prac

    13.10.2020 19:07

    Pracownik

    Wam nikt nie wygodzi!!!! Ciągle źle!!!!!
    ReviewUserIcon
    Wirus

    14.10.2020 01:51

    Pracownik

    Mi tam ważniejsze co na konto poszło. Jak to komuś ważne takie mogę odsprzedać pasek z wypłaty :) :)
    ReviewUserIcon
    Andrzej z Baborowa

    11.10.2020 13:13

    Pracownik

    Radzę unikać hali nr3 produkcja szyb zespolonych.Najgorszy (usunięte przez administratora)i najniższe zarobki (premie) w porównaniu z innymi halami.Nadgodziny i wyrobiona norma niczego nie zmieniają,zero motywacji do pracy bo nic z tego nie ma.
    ReviewUserIcon
    Richard

    13.10.2020 00:03

    Pracownik

    A ty mendo na jakiej hali pracujesz że tak krytykujesz hale numer 3. Jak by nie szyby to by okna nie było ty (usunięte przez administratora) A tak w ogóle to hala 2 ciągle się obija bo my musimy cały czas czekać na stojaki bo się nie wyrabiają barany, więc głupot mi tu nie pisz. A po za tym to na hali nr 2 śmierdzi plastikiem i jest bardzo głośno tam by człowiek do głowy dostał, u nas jest zdecydowanie ciszej i ładnie pachnie tiokolem i denaturatem. Ale ty nie wiesz tylko piszesz jakieś bzdury wysane z palca.
    ReviewUserIcon
    ja

    12.10.2020 19:36

    Pracownik

    macie juz paski ? ponoc do 10 mialy byc a dzisiaj juz 12 wieczor a ja paska nadal nie mam
    ReviewUserIcon
    Monika

    10.10.2020 11:58

    Kandydat

    Moi drodzy Jak długo czeka się na odpowiedź w sprawie rekrutacji? Chodzi o stanowisko biurowe
    ReviewUserIcon
    jola

    11.10.2020 20:42

    Kandydat

    zadzwoń do działu rekrutacji i sie zapytaj. Może wiecej osob było na rozmowie i jeszcze nie podjeli decyzji.
    ReviewUserIcon
    Wirus

    12.10.2020 12:29

    Pracownik

    :) A tak tam narzekają...
    ReviewUserIcon
    xD

    09.10.2020 22:54

    Pracownik

    Widocznie nie nadaje się na kierownika, skoro nie widzi innego rozwiązania :)
    ReviewUserIcon
    Krolotek

    08.10.2020 12:38

    Pracownik

    Bedzie dzisaj wypłata? Tak tradycyjnie pytam
    ReviewUserIcon
    nik

    08.10.2020 19:59

    Pracownik

    byly wyplaty ale jakies mega niskie jak na tyle nadgodzin ( ponad 20 h) i tyle okien zrobionych ( dzien w dzien ponad norma) chyba zbieraja kase na te 0,2 % doplaty za chodzenie wszystkich sobot dla frajerow
    ReviewUserIcon
    Robert

    09.10.2020 13:09

    Pracownik

    Na jakim dziale i hali pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Kromomk

    08.10.2020 12:44

    Pracownik

    Będzie dzisiaj wypłata?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    02.10.2020 10:19

    Kandydat

    Hej! Na jakie wynagrodzenie moze liczyc nowy pracownik produkcji? Czy praca odbywa sie na 3zmiany? Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Richard

    04.10.2020 14:48

    Pracownik

    Na 2500zl netto zależy na jaki zakład pójdziesz niektóre pracują tylko na dwie zmiany
    ReviewUserIcon
    Wirus

    06.10.2020 23:51

    Pracownik

    Na początek 2500+ premie od produkcji ( zależne od strat materiału na dziale)
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    30.09.2020 05:24

    Pracownik

    Mam pytanie. W grudniu skończę dwa lata od kiedy pracuje w firmie. Czy dostanę podwyżkę inflacyjną?
    ReviewUserIcon
    Gky

    05.10.2020 21:01

    Kandydat

    Jak się tam pracuje
    ReviewUserIcon
    Wirus

    06.10.2020 23:50

    Pracownik

    Przyjdź zobaczysz. - Może się spodoba ,albo i nie...
    ReviewUserIcon
    Nat

    05.10.2020 21:03

    Kandydat

    Jak się tam pracuje
    ReviewUserIcon
    Wirus

    06.10.2020 23:48

    Pracownik

    Zależy gdzie trafisz...
    ReviewUserIcon
    Richard

    29.09.2020 21:06

    Pracownik

    Ukraince nas wygryza i będą za nas pracować a nas wszystkich zwolnią my chcemy zarabiać po 4000 lub więcej a Ukrainiec będzie robił za 2000 zł po 12 godzin. To na nasze miejsce przyjmą dwóch tak będzie
    ReviewUserIcon
    Jacek

    06.10.2020 04:53

    Pracownik

    Nie siej paniki. Ukraińcy pracują? Naprawdę?Może jeden na czterech jest coś tam warty...
    ReviewUserIcon
    Misha

    06.10.2020 22:41

    Pracownik

    My rabotajem ciażko,ale piniondze nie mnoszka:-(
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    04.10.2020 08:27

    Pracownik

    Muszę się Wam pozalic. Wkurza mnie jak ja jako kierownik mam roboty dużo na pewno nie za dwóch ale coś tam robię. A ptaszyna z działu stojaków nie robi totalnie nic. Siedzi i gapi się w kamery jak ciec w budce. A przy tym jaki on jest ważny.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.10.2020 18:48

    Pracownik

    Po co piszesz to tutaj? Chcesz rozwiązać jakiś problem czy oczernić człowieka? Naprawdę tak trudno załatwić sprawę inaczej.
    ReviewUserIcon
    XD

    06.10.2020 21:47

    Pracownik

    No brawo Ty kierowniku :)))
    ReviewUserIcon
    Protector

    30.09.2020 14:13

    Były pracownik

    Widzę tutaj ludzi którzy pracowali jako sklepowe nie mają bladego pojęcia o swoich stanowiskach jak coś jest widoczne gołym okiem źle produkt końcowy wygląda . To żeby koledze z poprzedniego stanowiska nierobić problemów posyłają i machną ręką i taka gadka ich tępa jak wróci do poprawy to wróci (usunięte przez administratora) . Jak coś takiego słyszę a pracuje niedługo większe doświadczenie mam w kontroli jakości końcowego produktu od tych brygadzistów i od pracowników co długo pajacója a nie pracują zrobił bym zwami porządek za taką gadkę nieroby . Wprowadził bym chiński system oceny punktowania pracy . Dopóki nie pociągnie pracownika że stanowiska odpowiedzialności każdego będzie zła jakość pracy i szkody dla firmy . Widać że w biurach zerowego pojęcia o wymaganiu szkoleń pracownika jakości standardów pracy .
    ReviewUserIcon
    XD

    05.10.2020 18:43

    Pracownik

    Pracowałam na obróbce skrzydeł i bardzo naciskałam na jakość. Ale cóż jak mnie tam nie chcą :((
    ReviewUserIcon
    Jola

    28.09.2020 23:03

    Kandydat

    Bardzo proszę o informację ile zarabia specjalista do spraw eksportu z językiem niemieckim
    ReviewUserIcon
    Stefano

    29.09.2020 09:29

    Pracownik

    2500juanów
    ReviewUserIcon
    Richard

    29.09.2020 21:16

    Pracownik

    Nic już ich jest za dużo do fizycznej pracy a nie stołek grzać jak większość kadr co ciągle jakiś głupoty wymyślają tak jak te volczery albo podwyżki inflacyjne a wypłata cały czas taka sama albo mniejszą bo z premi zabiorą. A volczera jak nie wykorzystasz to ci i tak przepada ta kasa
    ReviewUserIcon
    Bigos

    27.09.2020 10:52

    Pracownik

    Skad Biora tych debilowatych brygadzistow z allegro
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    16.09.2020 14:24

    Kandydat

    Co powiecie o pracy na Z6 ciężka robota? Jak atmosfera? Proszę o opinie osoby pracujące na tym zakładzie
    ReviewUserIcon
    Pomyślmy....

    24.09.2020 21:46

    Pracownik

    To zależy gdzie trafisz? :Czy brygadziści nie będą jechać po tobie?, taka samo wszech znający starsi pracownicy?... Jak się dostosujesz do reszty? Jeżeli ogarniesz temat dobrze, i swoje stanowisko będzie ok... jak nie - będziesz rzucany ,jak kupa po stanowiskach.....I testowany jak samochód w crash - testach....
    ReviewUserIcon
    czołem

    20.09.2020 15:36

    Pracownik

    Czy to prawda że przyjmują tylko kandydatów do 35 roku życia?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    20.09.2020 21:05

    Pracownik

    Z tego co wiem to przyjmują tylko kobiety po 35 roku życia. Bo te mlodsze przychodzą i po jakimś czasie w ciążę zachodzą, dlatego ich nie chcą ????
    ReviewUserIcon
    Pomyślmy....

    24.09.2020 21:40

    Pracownik

    Przyjmują młodsze kobiety. Nie mam pojęcia czym kieruje się rekrutacja?:być może staż - przeszłe prace?
    ReviewUserIcon
    Klient

    24.09.2020 09:32

    Pracownik

    Witam...ciekaw jestem kiedy ktoś się w końcu przyzna prezesowi że ten sklep to jednak jest niewypał, otwarty od kilku miesięcy a poprawnego działania nie widac do dziś. Wydaje mi się że dwutygodniowy czas oczekiwania na przesyłkę kurierską w 21 wieku to trochę przesada,faktycznie voucher na stołówce to dobre posunięcie ale nie rozwiązuje problemu.Prosimy o vouchery na paliwo prezesie,na pewno większa część pracowników była by zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Pomyślmy....

    24.09.2020 21:37

    Pracownik

    Na stołówce brak obiadów :) Po pierwszej zmianie. Czyli błazenada jak w sklepie. Do tego ceny z d.u.p.y
    ReviewUserIcon
    Bolo

    24.09.2020 12:36

    Inne

    Dajcie tym ludziom juz odpoczac bo ich wykączycie mój brat dojerzdza rybnika busem na 14 to musi o 12 wyjsc z domu robi do 24 a w domu jest o 2 w nocy i jeszcze gońia tych ludzi ze malo malo on ma 25 lat a wyglada jak by mial 50 a tak naprawde te 10 godzin to jest zmuszanie pracowników by zostali bo nie maja jak wrucic nie sztuka jest dostac 3500 czy 4000 za 200godzin tyle to ci ludzie powinnni miec za 160 godzin i zrupcie cos z tymi w pomaranczowych koszulkach bo za duzo sobie pozwalaja dla nich ci ludzie to tylko maszyny (usunięte przez administratora)tych ludzi wam kiedys zabraknie bo kazdy czlowiek chce byc traktowany jak czlowiek
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.09.2020 14:28

    Kandydat

    Co powiecie o pracy na malarni?
    ReviewUserIcon
    Malarz

    17.09.2020 11:48

    Były pracownik

    Szukamy akurat DaVinciego co nam damę z łasiczką namaluje :)
    ReviewUserIcon
    Strojny

    23.09.2020 18:06

    Były pracownik

    Od razu Ci mówię daj sobie spokój na starcie... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mefju

    17.09.2020 14:06

    Kandydat

    Wie ktoś może jak wygląda praca na magazynie?
    ReviewUserIcon
    nik

    06.09.2020 19:11

    Pracownik

    czy sa jakies szanse, ze w przyszlym roku przed sezonem na prod. okien typowych zostanie utworzona trzecia zmiana? czy dalej bedziemy meczeni dziesiecioma godzinami pracy?
    ReviewUserIcon
    Ale o co chodzi

    15.09.2020 15:03

    Pracownik

    Jeżeli takie polecenie wydał właściciel to bez różnicy kto jest dyrektorem zarządzającym, albo wykona polecenie służbowe albo narty, proste...
    ReviewUserIcon
    Jacek

    17.09.2020 01:29

    Pracownik

    Wątpię żeby dodali czytniki... Będzie może tylko bramka do wejścia i wyjścia...
    ReviewUserIcon
    Kin

    16.09.2020 20:48

    Pracownik

    Ktos dojeżdża z Niedobczyc samochodem?
    ReviewUserIcon
    pytanie

    14.09.2020 19:45

    Pracownik

    Czy nowo zatrudniony pracownik ma szansę pójść na inne zmiany? Robię na drzwiach i mam dwie a zależy mi na trzech. Czy wgl na hali 1 są 3 zmiany?
    ReviewUserIcon
    Takie tam

    16.09.2020 17:52

    Inne

    Tak, na hst, roboty od groma cały rok.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany praca w UR

    15.09.2020 20:26

    Kandydat

    Jak wygląda praca ? Jakie warunki - zmiany, rodzaj pracy ? Przedział zarobków Zainteresowany na stanowisko mechatronik/automatyk Jaka atmosfera na warsztacie ?
    ReviewUserIcon
    pytanie

    14.09.2020 18:52

    Pracownik

    Witam jak wygląda sprawa z przeniesieniem się na inną zmianę u nowo zatrudnionej osoby. Na drzwiach mam tylko dwie a zależy mi na trzech. Są wgl na drzwiach 3?
    ReviewUserIcon
    Monter

    14.09.2020 18:02

    Pracownik

    Jak wygląda sprawa z przeniesieniem na inne zmiany u nowo zatrudnionej osoby i czy ewentualnie jest szansa na przeniesienie się na inną hale
    ReviewUserIcon
    kandydatka

    21.08.2020 21:49

    Kandydat

    Witam.Ale ludzie są nie wdzięczni , 3 koła jeszcze mu mało a człowiek od marca wysyła cv i nie moze sie dostać.Za dobrze wam w eko oknach,tylko narzekacie!Dobrze ze skroili wam wszystko, lebrom oczywiście !
    ReviewUserIcon
    ktos92

    27.08.2020 16:25

    Pracownik

    Nie rozumiem dlaczego mój wpis był 2 krotnie zgłoszony skoro to prawdziwe informacje.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    13.09.2020 21:22

    Pracownik

    Pewnie Holendrzy i niemcy mówią tak samo o Polskich pracownikach... Ale nie chce im się wykonywać tych ciężkich prac które za nich wykonują właśnie Polacy za granicą...Nie można wszystkich wrzócić do jednego worka czy to : Polak Ukrainiec ,Niemiec czy Holender. Jeden będzie pracował a drugi jest obibokiem....
    ReviewUserIcon
    gość

    12.09.2020 18:16

    Były pracownik

    Czy do obowiązków kuriera należy również rozwożenie pracy zleconej?Bo przyjeżdża kurier,i bierze fuchę od pani samodzielnej referent,wioząc to na 6 halę.Czy ma to w zakresie obowiązków?
    ReviewUserIcon
    Lim

    13.09.2020 17:24

    Były pracownik

    Widziałem nie raz, jak zapierniczali z torbami pełnymi gdzieś na piętra a z6.
    ReviewUserIcon
    Noto

    29.08.2020 08:03

    Kandydat

    To ile w końcu można realnie u was zarobić? Czemu taką tajemnicę z tego robicie? Tylko nie piszcie mi 2500 bo przecież to podstawa bez premii. Ile nowy pracownik może zarobić i ile np po jakimś czasie Z PREMIĄ. Kiedyś reklamowali że 3.5 na reke teraz czytam że trójki nie widzieliście. Jak to w końcu jest?
    ReviewUserIcon
    EkoPracownik

    09.09.2020 12:06

    Pracownik

    większość osób dostało prawie 5k na rękę, oczywiście na drugich zmianach pracowaliśmy po 10h. Jak ktoś nie chce zostawać to nikt go nie zmusza do tego.
    ReviewUserIcon
    Majster

    11.09.2020 21:03

    Pracownik

    Sam jesteś Bez sensu. Każdy kto tutaj pracuje dłużej wie od czego uzależniona jest pensja. Jedni zarobią 3 koła a inni 5 koła i te pytania dużo wyjaśniają akurat.
    ReviewUserIcon
    Maniek13

    11.09.2020 05:11

    Kandydat

    Witam, moze ktoś wyjaśnić jak wygląda specyfika pracy na okuwaniu i na jaką linkę najlepiej trafić jeżeli chodzi o zarobek?
    ReviewUserIcon
    Czerwiec

    10.09.2020 11:28

    Kandydat

    Witam, usiłuje dostać się do firmy od czerwca, ktoś wie gdzie można złożyć cv aby był jakiś kontakt? Próbowałam dzwonić i jedyna odpowiedź że wysyłać, chyba że kobiet nie przyjmują? Ktoś ma jakieś pewne informacje?
    ReviewUserIcon
    Abc

    10.09.2020 16:09

    Pracownik

    Przyjmują kobiety normalnie
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    03.09.2020 18:37

    Kandydat

    Witam pytanie mam odnośnie dojazdu. Praca na 14 po 10 godzin a jak bus? Dalej w soboty załatwiacie dojazd busa do pracy? Rozumiem że nie posiadając samochodu robienie nadgodzin jest nie możliwe?
    ReviewUserIcon
    Olo

    04.09.2020 00:34

    Pracownik

    Normalnie bus jeździ w każdy dzień jak pracujemy nawet soboty
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.08.2020 10:11

    Pracownik

    Czy sa w eko jakies dzialy,gdzie mozna przenieść sie z produkcji i pracowac na pol etatu?
    ReviewUserIcon
    Chyba nie

    31.08.2020 14:33

    Kandydat

    Chyba w eko wgl nie ma opcji pol etatu
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.08.2020 16:25

    Kandydat

    Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda teraz rozmowa kwalifikacyjna? Czy są jakieś testy?
    ReviewUserIcon
    1234

    31.08.2020 13:30

    Kandydat

    Dzwonili i zaprosili cie na rozmowę?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.