opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9792 ocen
Opinie(19315)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19315)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 118
    • 119
    • 120
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Karol

    22.12.2020 09:36

    Kandydat

    Witam serdecznie poszukuję pracy
    ReviewUserIcon
    OneMoreTime

    24.12.2020 00:01

    Były pracownik

    Jak cenisz sobie spokój i dobra atmosferę to szukaj gdzie indziej! Pieniądze to nie wszystko ale bez pinindzy to hey! Tutaj zarobisz między 3 a 5 tysi zależy od stażu stanowiska i działu. Ale może lepiej zarobić 3.5 i iść do pracy z uśmiechem od pon do pt!
    ReviewUserIcon
    WOLNEEE

    14.12.2020 17:00

    Pracownik

    Nadciąga magia Świąt czas Dla Nas i Dla bliskich. W tym wyjątkowym czasie powinniśmy się radować i miłować. Dlatego zapytam wprost i otwarcie Od kiedy, to wolne i kiedy konkretnie wracamy po Nowym Roku.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    16.12.2020 18:45

    Pracownik

    Zanim wybierzecie się na wolne, to zróbcie tak co by auta wyjechały, bo też chcę wrócić z Francji najpóźniej w czwartek rano.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.12.2020 11:03

    Pracownik

    Tak do 18 :) Mamy drugą zmianę na z6 21grudnia. I z tego co widzę że stołówka będzie czynna we wtorek 22 grudnia na 1 zmianie. Czyli 1 zmiana do wtorku 22?
    ReviewUserIcon
    Hanys

    17.12.2020 14:21

    Pracownik

    Hejka , jak wam się podoba Nowy klasztor?
    ReviewUserIcon
    moniaop

    15.12.2020 22:14

    Pracownik

    gdzie zrobię badania w medycynie pracy w Raciborzu? to znaczy gdzie maja eko okna wspoprace z jaka przychodnia.
    ReviewUserIcon
    K

    13.12.2020 23:39

    Były pracownik

    Ludzie.. Wy ciągle narzekacie na wszystko..
    ReviewUserIcon
    Tomek

    13.12.2020 21:04

    Pracownik

    Wiadomo od kiedy konkretnie zaczyna się przerwa świąteczna?
    ReviewUserIcon
    Mroczuś

    12.12.2020 08:32

    Pracownik

    A ja jestem bardzo zadowolony z pracy ,przyjeżdżam kiedy chcę i robię co chcę . A kasa jak na zachodzie.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    13.12.2020 03:04

    Pracownik

    Chyba na dzikim zachodzie?? Nie mów że masz 7 tys na miesiąc.? to wracam...
    ReviewUserIcon
    Anonim AD

    26.11.2020 23:08

    Pracownik

    Witam! Muszę się z Wami podzielić bulwersująca sprawą, nie wiem jak nie którzy, ale większość osób dostaje bez szemrania podwyżki, a inni nie, mimo że mają długi staż pracy, oddają robotę wykończoną zgodnie z zamówieniem, estetycznie czysto wykonaną, a taki Pan Kierownik nawet nie raczy wypisać wniosku, bo co? Bo Cię nie lubi albo mu się nie podoba bo nie chodzisz do pracy w soboty, taka mała informacja dla Kierownictwa, iż ludzie mają rodziny i chodź trochę czasu chcą z nimi spędzić, to nie po tym ocenia się pracownika tylko jak wykonuje swoje obowiązki. Polecam Kierownictwu i Panu (usunięte przez administratora)żeby się temu przyjrzeć, bo w taki właśnie sposób tracicie wieloletnich solidnych pracowników, bo ile można być cierpliwym. Tak wogóle to powiem Kierownictwu, że bycie ludzkim nie boli, i więcej zyskacie w oczach pracowników.
    ReviewUserIcon
    Stefano

    10.12.2020 09:17

    Pracownik

    Atmosfera? Bardzo gęsta
    ReviewUserIcon
    Jacek

    10.12.2020 12:57

    Pracownik

    Ogólnie zależy gdzie trafisz... Są mili ludzie i są konfidenci co sprzedają. Są też chamy i cwaniaczki co stoją i bawią się telefonami,a inni na nich pracują
    ReviewUserIcon
    MateŁUSZ

    20.11.2020 20:50

    Pracownik

    kupili koło 60 Opli czyli zapomnijcie o premii na święta
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    06.12.2020 03:37

    Pracownik

    Jeżeli dojeżdżasz z daleka to alternatywa busa jest dobra ( zwłaszcza gdy nie ma autobusu do twojej miejscowości...) Dojeżdżać autem ? Owszem ale 10-20km...Ale nie 30-50km... Tym bardziej samemu to są koszta ... Więc trochę zrozumienia. Te busy to dobry pomysł. Ale zawsze dla kogoś to jest problem....W jakiej firmie tak się dba o pracownika? Nawet o grupkę ? - Jak to określiłeś. Duży plus za ten pomysł....
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    06.12.2020 03:39

    Pracownik

    Tych co stoją i bawią się telefonami? Czy tych co pracują na tych co się bawią?
    ReviewUserIcon
    Rolo

    12.11.2020 23:57

    Pracownik

    Mam pytanie. Po ilu latach pracy będzie przysługiwać mi stażowe????
    ReviewUserIcon
    Ania

    13.11.2020 11:40

    Pracownik

    Po czterech latach.
    ReviewUserIcon
    Pilarz

    30.11.2020 23:58

    Pracownik

    Wcale mam 8 i nie mam
    ReviewUserIcon
    Monia

    27.11.2020 17:54

    Pracownik

    Czy na urlopie macierzyńskim wypłacają premie świąteczna ?
    ReviewUserIcon
    Marian

    30.11.2020 21:09

    Pracownik

    Dokładnie zgadzam się w 100%za siedzenie w domu masz dostać premie?? Nie fer wobec osób które pracują
    ReviewUserIcon
    Pilarz

    30.11.2020 23:45

    Pracownik

    Nie, Żona była to nie dostała
    ReviewUserIcon
    Premia ♥

    22.11.2020 15:43

    Pracownik

    Premia świąteczna w tym roku będzie wynosiła 600 zł przelewem na konto + 400 zł w postaci Vouchera do wykorzystania w sklepie Eko.
    ReviewUserIcon
    Pracus

    23.11.2020 11:30

    Pracownik

    A karpie w eko beda? Takie w cenie 100 zl za kilogram? Hahahahaha
    ReviewUserIcon
    Misiek

    28.11.2020 16:12

    Pracownik

    Nie siej plotek na przyszłość jak nie wiesz
    ReviewUserIcon
    Paker

    13.11.2020 16:09

    Pracownik

    Dostał ktoś przelew za środę?
    ReviewUserIcon
    nik

    24.11.2020 12:03

    Pracownik

    a na ktorej zmianie byles w srode? pierwszej czy drugiej?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    27.11.2020 03:53

    Pracownik

    Zapytałem : a nie mówiłem że tak jest. Czytaj ze zrozumieniem...
    ReviewUserIcon
    Angela

    25.11.2020 16:59

    Kandydat

    Czy sa w ekooknavh obiady pracownicze? Jak tak to za jaka stawke?
    ReviewUserIcon
    Kuchorz

    26.11.2020 03:12

    Pracownik

    Jest normalnie stołówka dla wszystkich. Przykładowo zupa 5zl, łobiod 14zl. Lecz jak dla mnie obiaty pozostawiają wiele do życzenia :p
    ReviewUserIcon
    Angelikaanonim

    25.11.2020 15:50

    Kandydat

    Witam chcialam spytać o obiady pracownicze w ekooknach? Czy kazdemu sie nalezy i ile kosztuja?
    ReviewUserIcon
    Szef

    26.11.2020 02:03

    Pracownik

    Tak są . Przeważnie 14 zł. Ostatnio była opcja na wynos. Chudy może się naje?? , ale tak normalnie to z 3 porcje trzeba zjeść żeby się najeść :) :) . W sumie za premie dostajesz Voucher (100zł) na miesiąc na sklep. Możesz go przeznaczyć na stołówkę....
    ReviewUserIcon
    Stolik

    20.11.2020 11:57

    Pracownik

    Gdzie kasa za środę 11.11.
    ReviewUserIcon
    Obserwatorka

    22.11.2020 07:05

    Pracownik

    Na koncie
    ReviewUserIcon
    K10

    20.11.2020 17:13

    Kandydat

    Witam serdecznie, Otrzymałem ofertę pracy na produkcji. Czy są jakieś fajne stanowiska gdzie można robić swoje, a nie jak robot? Oczywiście praca na produkcji, to nie jest praca na pakowaniu?
    ReviewUserIcon
    Dziwny

    22.11.2020 05:53

    Były pracownik

    Byle nie aluminium szklenie. Za małe pieniadze sie nanosisz ram szyb. A poza tym bedziesz w jednym szklarzem i pakowaczem. Kręgosłup pęknie po dwóch latach za kilka groszy tam chcą człowieka zaorać. Jak sie tam dostaniesz zaraz uciekaj. Ja tam robiłem rok i to rok za długo. A premie śmieszne jak za tą robotę... To jeszcze gorsze od roboty pakowaczy.
    ReviewUserIcon
    Uciekinierka

    19.11.2020 16:33

    Były pracownik

    Jeśli znacie swoją wartość, szanujecie siebie, swoje zdrowie to nie idźcie do tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Nic

    20.11.2020 05:15

    Pracownik

    No wlasnie tyrac a pracowac...
    ReviewUserIcon
    Wszystko widac

    22.11.2020 00:22

    Inne

    Najbardziej tyrają kierownicy! W czysty wyzysk płacą grosze a muszą stać w oknie i zaglądać czy czasem nie stoisz! A nie stoją w oknie bo tu okna robią to fakt! Aż strach pomyślę gdzie staliby a AS Bytom.
    ReviewUserIcon
    Jane88

    14.11.2020 11:50

    Pracownik

    ,, Jeżeli handlowiec odejdzie z Firmy i zostawi po sobie reklamację, zostanie mu wysłane wezwanie do zapłaty w związku z zaniedbaniem, jakiego dopuścił się względem Firmy,, Pytanie brzmi o jakiej konkretnej kwocie jest mowa? Trzymiesięcznego wynagrodzenia netto? Kwocie 5000000 Euro np? Mając na uwadze specyfikę pracy działów handlowych, reklamacja z założenia będzie pomyłką nieumyślną. Odszkodowanie na rzecz pracodawcy ustala się w wysokości wyrządzonej przez pracownika szkody, jednakże nie może ono przewyższać kwoty trzymiesięcznego wynagrodzenia przysługującego pracownikowi w dniu wyrządzenia szkody. (art. 119 k.p.) Pracodawca nie może zatem dochodzić wyższego odszkodowania od kwoty trzymiesięcznego wynagrodzenia. Zgodnie bowiem z uchwałą Sądu Najwyższego Izba Pracy i Ubezpieczeń Społecznych z dnia 29 grudnia 1975 r. (sygn. akt: V PZP 13/75) Odszkodowanie, o którym mowa w art. 119 § 1 k.p., ustala się w wysokości wyrządzonej szkody, w granicach rzeczywistej straty zakładu pracy. Ograniczone jest ono do 3-miesięcznego wynagrodzenia pracownika. Wynagrodzenie pracownika ustala się na podstawie pobieranych przez niego zarobków w poszkodowanym zakładzie w dacie wyrządzenia szkody, według zasad obowiązujących przy ustalaniu ekwiwalentu pieniężnego za urlop. Powyższy przepis nie ma zastosowania, jeżeli pracownik umyślnie wyrządził pracodawcy szkodę. Wówczas bowiem jest obowiązany do jej naprawienia w pełnej wysokości. (art. 122 k.p.) W takiej sytuacji mamy zatem do czynienia z nieograniczoną odpowiedzialnością materialną pracownika.
    ReviewUserIcon
    Heheszki

    21.11.2020 20:37

    Pracownik

    Tu jest jakieś pytanie?
    ReviewUserIcon
    Z6

    21.11.2020 10:01

    Pracownik

    Dzisiaj przeczytałam opinię Marka.Rzeczywiście,kurier przywozi kolorniki do sekretariatu na Z6.Ale to chyba nie należy do jego obowiązków?Kiedyś to przywozili do mnie,rożni pracownicy.Tylko że denerwują mnie potem telefony typu,nie te torby oddałam.Bo moje były inne,mocniejsze.Niech przełożony kuriera znaczy te torby,i nie będzie problemu.Jak przywiezie jeszcze raz te kolorniki w nieoznaczonych torbach,osobiście zadzwonię do przełożonego kuriera,że ja nie będę odpowiadała za mylne oddanie toreb.
    ReviewUserIcon
    Heheszki

    21.11.2020 20:34

    Pracownik

    Czy autor jest poważny? Dajcie żyć z tymi kolornikami, kogo to obchodzi? O.o Idź do przełożonego załatw temat i przestań du.pę zawracać. Brak słów.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    K10

    20.11.2020 17:29

    Kandydat

    Witam, Zostałem zaproszony na rozmowę kw. i pytanie czy można się spodziewać lekkiej pracy gdzie będzie można spokojnie robić swoje, czy ogólnie tylko wyzysk?
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    20.11.2020 10:45

    Kandydat

    Moi drodzy, a jaka jest atmosfera w biurach na stanowiskach specjalistów do spraw eksportu? Czy da się rzeczywiście dorobić parę groszy do podstawy, czy często jest to niewykonalne? Zdaje się nadgodziny nie są na stanowiskach biurowych płatne? Ogólnie polecacie? Zastanawiam się nad aplikowaniem do jednego z biur. Czy home office od czasu do czasu wchodzi w grę, oczywiście po przepracowaniu powiedzmy roku? Czy umowy po okresie próbnym są przedłużane czy istnieje ryzyko, że jednak nie? Będę wdzięczna za każdą opinię, z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Kati

    18.11.2020 22:53

    Kandydat

    Witam.Mam pytanie, czy ktoś wie jaka atmosfera w dziale kadr i jak tam zarobki? Zastanawiam się nad aplikacją, ale nie mam kogo zapytać o firmę.
    ReviewUserIcon
    New

    17.11.2020 20:43

    Były pracownik

    Teraz znowu lecą obiecanki, gruszki na wierzbie aż w końcu dupnie i znowu nie przedluza ludziom umów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.11.2020 10:59

    Pracownik

    W Eko ktoś chyba przytulił kasę za szlabany bo szlaban szlabana pogania.Zaraz będą szlabany na wejściu do toalety i między działami.Nich ktoś mi wytłumaczy jak szeregowy pracownik produkcji może wyjść z hali pójść do samochodu i przez nikogo nie sprawdzany wyjechać z zakładu? Bo tak to teraz wygląda na nowym parkingu dla osobówek na Carringtonie.
    ReviewUserIcon
    Rolo

    15.11.2020 10:39

    Pracownik

    Ja mówię o kradzieżach czy wynoszeniu materiału.A nie o opuszczeniu miejsca pracy bez poinformowaniu kierownika.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.11.2020 10:48

    Pracownik

    Dokładnie mowa o wynoszeniu materiału czy innych rzeczach.Kiedyś chociaż ochrona służyła za straszak teraz praktycznie bez użyteczni.
    ReviewUserIcon
    Teśćiu

    13.11.2020 11:37

    Były pracownik

    Żaden Niemiec czy Czech czy jaki europejczyk (usunięte przez administratora) by za takie grosze czyli 800 euro za miesiąc i dni do wybrania . Ale to są Polaczki i za 20 lat będą robić za tyle kasy . Ci ludzie wyniszczeni jak dziady.
    ReviewUserIcon
    nik

    13.11.2020 23:17

    Były pracownik

    i jeszcze w swieto przyjda do roboty i beda sie cieszyc, ze im pozwolili przyjsc
    ReviewUserIcon
    Eryk

    12.10.2020 10:43

    Pracownik

    Przestrzegam przed tą firmą. Nierzetelny zarząd ( stale zmieniający się), ciągła rotacja świadczy, że lepiej z tą firmą się nie wiązać ( nawet na czas próbny), nie warto.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    12.11.2020 20:27

    Pracownik

    Jacek jak jesteś taki mądry to dlaczego nie masz swojego biznesu?. Wtedy będziesz pracował kiedy chcesz i za ile chcesz. Na razie jesteś zwykły pracownik, więc masz 2 wyjścia pracować lub odejść. Lepiej odejdź bo za mądry jesteś by pracować w eko.
    ReviewUserIcon
    Nik

    13.11.2020 01:10

    Pracownik

    Wiecej takich plaszczacych sie jak ty a bylibysmy bardziej wykorzystywani w pracy niz chinczycy
    ReviewUserIcon
    Fred

    01.11.2020 10:51

    Były pracownik

    Podobno na hali nr 5 czyli MWG stwierdzono dwa dodatnie przypadki covid-19 i od tygodnia te osoby przebywają na kwarantannie. Pozostali pracownicy chodzą normalnie do pracy jakby nic się stało. Nikt nie robi wymazów, nikt nawet temperatury nie zmierzy. Czy to tak ma wyglądać zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa? Ludzie opamiętajcie się, wiele osób ma rodziny i nieświadomie mogą z zakładu przenosić do domów a domownicy dalej i statystyki rosną, ludzie umierają. Proszę Was… REAGUJCIE NA TAKĄ SYTUACJĘ!!!
    ReviewUserIcon
    Mistrzu

    05.11.2020 20:42

    Pracownik

    Juz 4,
    ReviewUserIcon
    XD

    11.11.2020 01:43

    Pracownik

    Non stop ktoś na kwarantannie jest, chleb powszedni. Ci co mają siłę i potrzebują kasy pracują
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.11.2020 15:55

    Pracownik

    Czy to prawda,ze od nowego roku wracaja nocki na produkcji okien typowych?
    ReviewUserIcon
    666

    10.11.2020 23:36

    Pracownik

    Prawdopodobnie tak
    ReviewUserIcon
    XD

    11.11.2020 01:41

    Pracownik

    Nieprawda, prędko nie wrócą :)
    ReviewUserIcon
    Krolotek

    06.11.2020 12:36

    Pracownik

    Będzie dzisaj wypłata?
    ReviewUserIcon
    Pracus

    07.11.2020 05:24

    Pracownik

    Wyplaty dopiero po weekendzie,slabo...
    ReviewUserIcon
    Wirus

    08.11.2020 18:12

    Pracownik

    Będzie na dłużej. Szef dba o nas :)
    ReviewUserIcon
    SAŁATA

    08.11.2020 18:09

    Pracownik

    Dobrze, że sałata w poniedziałek przyjdzie na konto ♥
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.11.2020 22:30

    Pracownik

    Firma ma swoją politykę ale może naprawdę zarobić dobre pieniądze 5tys spokojnie z premią
    ReviewUserIcon
    Qwert

    07.11.2020 15:38

    Pracownik

    Co ty gadasz? (Biuro)Osoby zamawiajace na Włochy, czechy lekkim dyskiem mają 5500 na rękę, jak nie więcej!!!
    ReviewUserIcon
    Marek

    08.11.2020 10:02

    Pracownik

    Chętnie pokazał bym ci przelewy nie do wiarku, wy myślicie że my za takie same pieniądze co produkcja robi? To jesteście w błędzie i to grubo :)
    ReviewUserIcon
    Matheo

    06.11.2020 15:49

    Pracownik

    Handlówka Włochy, za październik podstawa plus premia na rękę 7416 zł
    ReviewUserIcon
    Marek

    26.10.2020 21:37

    Pracownik

    Kiedyś do sekretariatu na Z6 ,torby z napisem Action żabka itp,nosili pracownicy jednego z wydziałów.Teraz z tymi torbami biega kurier.Czy to należy do jego obowiązków?Takie samo pytanie będzie wrzucone do skrzynki z pytaniami do zarządu
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.10.2020 21:44

    Pracownik

    Pytałem Panią w sekretariacie.I powiedziała co to jest.Dlatego zapytałem,czy noszenie tego,należy do obowiązków kuriera.
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.11.2020 15:22

    Pracownik

    Pytałem.I odpowiedział,że jakieś kolorniki.Kazała przywieść,to przywiózł.On nie wnika co dostarcza.Widocznie jest to legalne,skoro dzwoni po niego,i zamawia kuriera.
    ReviewUserIcon
    Jack

    02.11.2020 19:17

    Kandydat

    Witam, jestem zainteresowany praca w biurze w Łodzi, czy można prosić jak pracodawca/kierownictwo podchodzi do pracowników ? Rotacja pracowników czy rozwój firmy?? Jack
    ReviewUserIcon
    Jan.

    03.11.2020 18:36

    Pracownik

    Bardzo fajnie polecam idź nie pożałujesz ????
    ReviewUserIcon
    Niebieska

    08.10.2020 17:27

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie prawie 3 lata i mam wrażenie że im dłużej tam pracuje tym mniej jestem doceniana. Obecnie proponowane zarobki w eko na start to już żaden miód, popatrzcie jaka jest najnizsza krajowa i jak co roku wzrasta. A tu wielka łaska żeby dostać podwyzke po 2 latach. Byłam dwie dodatkowe soboty we wrześniu a wypłata mniejsza jak w poprzednim miesiącu. Dramat z tymi premiami. Firma nie ma żadnego kryzysu przez całą pandemie nie było przestoju a pracownika nie docenia wogole. Chyba trzeba stąd uciekać, odechciewa mi się starać wogole bo i tak co miesiąc coraz gorzej. Miłujcie się ????
    ReviewUserIcon
    Robol

    01.11.2020 16:17

    Pracownik

    Ja tak samo. Pracuję prawie dwa lata, chodzę w soboty i miałem obiecaną podwyżkę, której de facto nie otrzymałem. Szkoda gadać.
    ReviewUserIcon
    Niedoceniony

    02.11.2020 00:19

    Pracownik

    Ja pracuje 8 rok i nie dostałem podwyżki inflacyjnej bo miałem w lutym chorobowe. Drugie l4 w przeciągu 8lat!!! Tu nie ma sprawiedliswości! Jedni dostają podwyżkę bez względu na wszystko, dla innych nie ma..
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.10.2020 05:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zawiedziony pracownik

    31.10.2020 16:28

    Pracownik

    nie chodzi o przepisy tylko o sprawiedliwosc, bo dlaczego ktos kto nie pojdzie raz czy dwa na 10 godzin, czyli tak jakby pracowal 4 godziny w miesiacu krocej niz ci co chodza (albo nawet 16 godzin czyli jakby w ogole nie zostawal po 10 godzin, to wychodzi tylko dwa dni mniej pracy w miesiacu niz inni) ma miec zmniejszona premie AZ o 50 % jezeli byl w pracy pozostale 23 czy 24 pelne dni po 8 godzin dziennie
    ReviewUserIcon
    kolo

    01.11.2020 19:43

    Pracownik

    w biedronkach i lidlach spotyka sie tez dziennie mnostwo ludzi i nikt nie placze. nikt cie nie zmusza do przyjscia w sobote
    ReviewUserIcon
    nick

    15.10.2020 18:22

    Pracownik

    dlaczego w tym miesiacu byly takie niskie premie? praktycznie mniej niz polowa tego co w poprzednich trzech miesiacach, niemozliwe ze nagle tyle reklamacji i docinek sie pojawilo a w zeszlych miesiacach ich nie bylo i nie piszcie mi (usunięte przez administratora) firmowe, ze to moja wina i ze ch robie bo mnostwo osob tak mialo i jakby wszyscy ch robili to nie byloby codziennie na niebiesko
    ReviewUserIcon
    Richard

    01.11.2020 02:34

    Pracownik

    Bo oni sobie losowo wybierają kto w danym miesiącu niższa premie dostanie. I na przykład w tym miesiącu dostaje zakład numer 6 niższe premie mimo to że nie było żadnych reklamacji
    ReviewUserIcon
    Kiedyś tam pracujący

    28.10.2020 00:51

    Były pracownik

    Pracowałem ponad dwa lata w eko i było git, zarobki były na przyzwoitym poziomie ogólnie nie było źle i może było zarobić w miarę dobry hajs, niestety jak się pojawił pan (usunięte przez administratora) trzeba było się zawijać, ogólnie to nie to eko co było (usunięte przez administratora) a dobrych chłopaków pozwalniali za bzdury, dziwna polityka tej firmy ale nie ma się co dziwić skoro zakładem rządzi koleś który nie umie poprawnie zdania sklecić, no cóż i na niego kiedyś przyjdzie czas......
    ReviewUserIcon
    Tomek

    25.10.2020 15:43

    Pracownik

    Bardzo dobrze pracuje się w tej firmie polecam .
    ReviewUserIcon
    Wirus

    27.10.2020 12:52

    Pracownik

    Tak jest super.: Tyrać po10 godzin na 2 zmianie i wszystkie soboty na 1 zmianie....Nawet nie ma kiedy odpocząć..
    ReviewUserIcon
    Nejtan

    27.10.2020 18:57

    Pracownik

    Noi jeszcze te super szybkie powroty autobusami ????????????

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.