opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9774 ocen
Opinie(19279)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19279)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Parking Wodzisław

    21.01.2026 09:41

    Pracownik

    Lubiłam tą pracę. Bardzo. Teraz? Zdecydowanie mniej. Kasa dla kobiety? Super. Ale są osoby w firmie, często zwykli "robole", co psują całą atmosferę! Wystarczy 1 czy 2 takie osoby na linii i zonk!!! Nie rozumiem Was ludzie...czemu potraficie tak płuc jadem, nie wspierać się, tym bardziej, że niejednokrotnie macie fajne osoby w ekipie, pracowite, bez zakłamania fałszu. Jak można manipulować inne osoby, brygadzistow, kierowników - kiedy to w Was jest problem! Jaki macie w tym interes, być jedną z drugą - taką zołz.a (inaczej tego nazwać nie można). Trochę empatii "drogie koleżanki", trochę zrozumienia. Lubiec nikogo nie musicie, ale szacunek to powinno się okazywać. Tym bardziej jeśli druga osoba jest okay. W-Sl
    #PracownikProdukcji
    ReviewUserIcon
    NibyNic

    21.01.2026 15:52

    Były pracownik

    Szacunek ... Przestań w eko większość nie wie co to szacunek tym bardziej kobiety
    ReviewUserIcon
    Kandydat na Kandydata

    21.01.2026 11:47

    Kandydat

    Rozważam podjęcie pracy w EkoOkna S.A. Na jakie zarobki mogę liczyć w obszarze produkcji na start? Do jakich kwot wynagrodzenie może wzrosnąć po paru latach pracy? Czy jest opcja migracji z produkcji do biura po poznaniu charakteru działania firmy? Za każdą odpowiedź będę niezwykle wdzięczny
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2026 16:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    abcd

    20.01.2026 22:03

    Pracownik

    dopoki nie zostanie sfinalizowane to narazie nic pewnego, ale jak juz bedzie oficjalnie to firmy beda musialy to oglosic publicznie. Wiec pozostaje czekac, takie rzeczy nie dzieja sie z dnia na dzien tylko potrafia trwac miesiacami.
    ReviewUserIcon
    Edek

    20.01.2026 21:34

    Pracownik

    Zmiana B Dział aluminium składanie okien to jakaś masakra ludzie co pracowali uczciwie bez chorobowego użet i bez enek nie dostali nowej umowy. Ale tych co chwycili za alkohol na bramce bumele walili enki użety. Więcej w domu jak w robocie to umowy dostali na stałe o co Kaman panie kłosek. Proszę się przejść po toaletach co ludzie robią szczególnie nocki Zmiana B Aluminium. Tym pracownikom pan dał na stał. a tyn co naprawdę robił bez kombinowania bo chciał tą umowę dostać to dostał po paru latach urząd pracy. Przykre. Panie kłosek proszę spradzać toalety Zmiana B. Obok magazynu na drzwiuwce palą siedzą z telefonami ci najlepsi teraz co dostali na stałe. Mam nadzieję że ta firma się zmieni bo śmiali się z amazon a są tacy sami. Panie kłosek więcej kontroli Zmiana B kornice. Kibicuje Panu oby z składania okien pan tych nierobów wywalił Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Rip

    19.01.2026 17:08

    Były pracownik

    Czyli jedną nogą już sprzedane ? Wiecie ile % czy całość??
    ReviewUserIcon
    Gosc

    20.01.2026 13:02

    Pracownik

    Kto kupil i od kiedy przejęcie?
    ReviewUserIcon
    K-a

    19.01.2026 22:37

    Kandydat

    Hej, chcę ponownie rekrutować na stanowisko referenta z językiem niemieckim lub angielskim. Pracowałam już wcześniej w Eko-Oknach na tym stanowisku kilka miesięcy. Czy ktoś rzetelnie i szczerze mógłby mi odpowiedzieć na parę pytań? 1. Jakie zarobki obecnie przysługują referentowi? bez żadnych premii, chcę znać tylko podstawę. 2. Czy atmosfera i stabilizacja m.in. finansowa w firmie uległa zmianie? 3. Czy warto w ogóle rekrutować po około roku przerwy? Dziękuję za odpowiedzi 😊
    ReviewUserIcon
    Xxx

    20.01.2026 05:33

    Inne

    Przyjdź, posiedzisz miesiąc, dwa..i zrezygnujesz sama 😊
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.01.2026 16:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xx

    19.01.2026 13:45

    Pracownik

    To może zbiorowe pisemko żeby się pozbyć osób które sieją strach ?
    ReviewUserIcon
    Pracownica Hala 7 zm.A

    19.01.2026 23:13

    Pracownik

    No powiem Ci,że ona nie powinna wrócić do Nas i robić "obok" po tym wszystkim ,no ale co zrobić jak ma plecy u Kierownika i co my mamy zrobić ? Ale fakt pismo to nie jest glupi pomysł .Myślę, że to kwestia czasu .
    ReviewUserIcon
    Michal

    19.01.2026 11:16

    Pracownik

    Skoro na z1 na drzwiach maja byc tylko dwie zmiany to po co jest tyle kierowników I brygadzistow? Niech oddadzą koszulki i przenieść ich na produkcję na inne hale.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.01.2026 19:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    długo letni pracownik

    19.01.2026 01:09

    Pracownik

    jak bym mógł pomóc to trzeba się zgadać długi czas tam pracuje, i to trzeba przerwać, ten układ zamknięty.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2026 22:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gosc

    18.01.2026 08:39

    Pracownik

    Przecież większość będzie miała podwyżkę chocby ta inflacyjna ale zawsze coś. A ci co mają 15 tys i więcej nie muszą dostać bo i tak maja duzo
    ReviewUserIcon
    qqryk

    18.01.2026 22:11

    Inne

    Firma na minusie a Ty chcesz podwyzke?
    ReviewUserIcon
    andrzej

    11.01.2026 16:00

    Pracownik

    W Tarnowie Podgórnym (woj. wielkopolskie) płonie hala magazynowa. Z pożarem, który wybuchł w niedzielny poranek, walczy obecnie 50 zastępów straży pożarnej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,prawdopodobnie przypadkowe podpalenie przez pracowników lub własciciela zakończy istnienie eko okien,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,wina zostanie zepchnięta na rosyjskich agentów lub eskimosów którym było zimno...............................................
    ReviewUserIcon
    ?

    12.01.2026 23:03

    Pracownik

    No dobra, zapytam wprost: co ta hala ma wspólnego z firmą Eko Okna? Bo właściwie tylko to mnie interesuje. Wnioski wyciągnę sam, teorie też sobie napiszę. Znalazłem jedynie info, że była to hala DB Schenker. Więc czy możesz wprost odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie?
    ReviewUserIcon
    Czytający

    18.01.2026 07:39

    Pracownik

    W Tarnowie zapaliła paleta z bateriami do hulajnóg widać na nagraniu z kamer nie pij tyle
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.01.2026 03:18

    Pracownik

    #brygadziści #produkcja Widzę, że ktoś poruszył temat przełożonych, więc może w końcu zwrócimy na coś uwagę. Skoro można było zrobić nagle wybory na kierowników, to czemu nie zwróci też uwagę na brygadzistów? Tak szczerze to nie wszyscy są kompetentni na takie stanowisko. Niech kierownicy czy tam dyrektorzy zwrócą uwagę kogo mają pod sobą to może w końcu skończy się ,, burdel". A druga sprawa. Nie ma co się dziwić, że takie rzeczy wychodzą na tej stronie, to forum na którym można się wypowiedzieć anonimowo. Czasem człowiek boi się iść osobiście z problemem, żeby go palcami nie wytykali. A jeśli się chce powiedzieć coś na kogoś kto "ma plecy" to może nic nie wskórać, a wręcz jeszcze problemów sobie narobić. Niech temat pójdzie dalej, trzeba zrobić porządek.
    #PracownikProdukcji
    ReviewUserIcon
    aha

    17.01.2026 07:47

    Pracownik

    taa rób wybory pośród ludzi gdzie połowa ekipy pochodzi z jakiegoś zadupia typu kietrz baborów głubczyce xD
    ReviewUserIcon
    CDX

    17.01.2026 17:36

    Były pracownik

    Jeżeli chodzi o tą opinię trafną jest ja pracowałem tam ponad 3 lata przypłaciłem zdrowiem,przełożeni ha ha po dwóch dniach jakiś Andreas amstaff czy coś tam pruje ryja na mnie na słynnej lini z2 hala 6 2022 rok 2025 porażka kk jest w tej firmie dużo dobrych ludzi ale jak ktoś mądrze powiedział później to zrozumiałem 10 przyjmą 9 się zwolni a tego ostatniego dojadą
    ReviewUserIcon
    andrzej

    17.01.2026 16:57

    Pracownik

    Fiat w Tychach przenosi produkcję do Meksyku, w Tychach od rana pogrom i amok, karawany zbierają wisielców,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.01.2026 18:06

    Pracownik

    Czesc ktoś coś odnośnie jednej zmiany na Z1??
    ReviewUserIcon
    Michal

    17.01.2026 00:44

    Pracownik

    A co z nadmiarem ludzi ? Albo brygadzistow i kierowników. Skoro 2 zmiany to nie jest ich tyle potrzebnych
    ReviewUserIcon
    Nowy ja

    17.01.2026 15:33

    Pracownik

    Tego to nie wiem narazie mają pracować na innych zmianach jak to zrobią nie wiem... ale spokojnie myślę że to długo nie potrwa ,tak myślę do pierwszej sztuki wyjazdowej... ktoś za to beknie czasem jest tak że coś zepsują na drugiej zmianie a wyjazd jest ranno zawsze nocka to ogarniała żeby wyjazd pojechac a teraz bedzie lipa spokojnie ktoś raz dostanie po dopiero juz wiecej na taki głupi pomysł nie wpadnie.
    ReviewUserIcon
    Burak

    17.01.2026 15:17

    Pracownik

    Znowu jakaś łajza Pip nasłała za chwilę będziecie zamiatać parking pod biedronką .Jakim trzeba być debilem żeby tak oczerniać swoją firmę ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.01.2026 11:24

    Pracownik

    Cześć. 😊 od następnego miesiąca wracam z macierzyńskiego. Czy orientujecie się czy autobus PKS racibórz nadal jeździ z wojska polskiego w Raciborzu? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. ☺️
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.01.2026 09:45

    Kandydat

    Ej a jak tam mieszkasz to nie widzisz czy PKS jedzie? 🫣🫣🫣
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2026 13:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Przemo

    16.01.2026 21:43

    Pracownik

    Pewnie zazdrosne koleżanki z linek, które większość czasu spędzają na telefonie, obgadywaniu innych i wchodz.. w d..ę kierownikowi i brygadzistą uprzejmie donoszą 😀
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2026 15:18

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wo

    16.01.2026 21:28

    Były pracownik

    Panie na kornicach nie ma co robić a co dopiero KK czy SWD
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.01.2026 00:59

    Inne

    Zgadzam się na temat Doroty Sz. ze Zm.C hala 3 .. Mobbing jeden wielki mobbing... Powinni coś z tym zrobić
    #PracownikProdukcji
    ReviewUserIcon
    Hala3

    15.01.2026 20:52

    Pracownik

    ok błędy brak premii szkoda że Dorota tak nie miała a ludzi poniżała od zawsze to mobbing było zastrszanie poniżanie na zebraniach wyśmiewanie się z fryzury otyłości z wszystkiego wymyślanie byle powodu żeby wydrzeć się na kogoś nie patrzyła na nic plus wszystko sama jadła chodziła po kawę piła a dziewczyny te nie lubiane zaraz były o to straszone premią bo nawet nie można pić. Ona może siedzieć na mediach społecznościowych bo co jest brygadzistką? w pracy można tylko służbowo na telefonie a nie z mężem dziećmi znajomymi gadać ale kto może to może. Jak dziecko zachowuje się pani Dorota która przychodzi z planem jak kogoś upokożyć w pracy. Czy to na ramkach czy kogoś z linii .
    ReviewUserIcon
    Ricky Martin

    16.01.2026 05:15

    Pracownik

    Nasza Fioooona ma dziurawe zęby i jest bardzo niesympatyczna. Cały czas szuka sensacji, żeby kogoś bezpodstawnie o coś oskarżyć, donosi i knuje podstępnie kolejną aferę, mając nadzieję na awans społeczny. Jak ktoś z dziurami w zębach może mieć marzenia? Jak ktoś tak nieatrakcyjny wizualnie i mentalnie może cieszyć się z życia? Ja się pytam się?! Jedyne co można zrobić, to zbiórkę na niezłego stomatologa dla ukochanej Fioooony.
    ReviewUserIcon
    Rameczki

    29.12.2025 22:53

    Pracownik

    Czas wolny i możliwość zwyczajnego napisania prawdy co dzieje się na hali 3 zm. C stanowisko ramki brygadzista Dorota Sz. Zatem na wstępie napiszę do załogi, nie bójcie się dziewczyny przyznać w razie potrzeby racji! Jedyny brygadzista/ brygadzistka na zm. C , która straszy notorycznie pracowników zabraniem im premii za błędy wiadomo ale każdy je popełnia. Sama brygadzistka nie ogarnia tego co do niej należy! Wiecznie czegoś brakuje, pomocy od niej nie ma żadnej, na zebraniu kiedyś powiedziała, że ma ludzi od (usunięte przez administratora) Nie robi dosłownie nic! Non stop TikTok i cieszenie się do telefonu! Po wolne to 90% dziewczyn boi się iść zapytać, ponieważ za każdym razem niemalże jest odmowne i oczywiście wymusza wiedzę po co jest to wolne potrzebne. Ostatnio bardzo się szczyciła negatywną opinią na temat brygadzistki ze zmiany A podchodziła do dziewczyn po kilka razy powtarzając się i mówiąc to samo bo się zaczęła gubić komu co już mówiła. Dziewczyny są na L4, ponieważ nie ma żadnej motywacji i widzenia sensu w pracy, człowiek zrobi jakiś błąd najmniejszy nawet i już przyjdzie i straszy brakiem premii. Na kilka dziewczyn się uwzięła, zebrania które mamy przed zaczęciem pracy z jej strony są dla mnie absurdem, mianowicie albo jest wydarcie się bo któraś z dziewczyn przyjdzie np o 5:58 a nie o 5:57 tak jak ona sobie to życzy i naprawdę wydziera się po tej osobie, abo brak premii, albo rozmawia sobie ze swoją ulubioną koleżanką Pauliną, a reszta stoi i czeka. Laufy są wybierane i to każda z dziewczyn wie i mam nadzieję że przestanie się już jej bać w końcu!Mam nadzieję, że Dorocie sielanka się skończy, ponieważ rola brygadzisty na pewno nie polega na tym by traktować ludzi lepiej bo się kogoś lubi, a jak jest odwrotnie to traktuje dosłownie jak śmiecia! Dorota oczywiście powtarza, że traktuje wszystkich tak samo co jest nieprawdą! Najpierw się na kogoś wydrze, a za chwilę przyjdzie pokazać śmiesznego tiktoka na zasadzie udobruchania i niestety część dziewczyn jeszcze się z tego śmieje, a jej cel jest po prostu jeden by nikt nie odważył się cokolwiek powiedzieć na jej temat źle. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu byśmy mogli przychodzić do pracy z uśmiechem tak jak kiedyś.
    #PracownikProdukcji
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.01.2026 18:44

    Pracownik

    Na Dominikę się owszem narzekało,ale tylko dlatego że nie miała swojego zdania tylko we wszystkim słuchała Doroty,bo była przez nią zastraszana.A skoro Eryk w tym czasie był kierownikiem zmianowym,więc Dominika nie miała wyboru,albo robi co jej Dorota każe,albo ma przerąbane i tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Hala3

    15.01.2026 20:28

    Pracownik

    Pracuję tam od lat i czy była Dominika czy Klaudia a później Dorota to najgorzej z ostatnią. Pozostałe brygadzistki jeśli przychodzimy z linii zawsze nam pomogły a ostatnia pani D. wyrąbane. Nigdy swoim pracownikom nie pomagała wręcz przeciwnie. Dominika i Klaudia zawsze pomagały na piłach i mimo że nieraz opierniczyły ale po ludzku a nie co teraz. Pamiętam jak Dorota tylko stała na pile jako zwykły pracownik i popełniała dużo błędów, w laufach i doróbkach . Jak miałam iść do niej z lini że coś źle jest to już wtedy źle się odnosiła jako zwykły pracownik. Teraz jak się dowiadywała że ktoś coś źle zrobił to zastraszała dziewczyny a sama potrafi o wiele mniej niż dziewczyny. Sama bałam się iść do niej zapytać czy lauf gotowy bo zawsze człowieka jeszcze opieprzyła zero pomocy i tyle w temacie . Brygadzista jest nie tylko od podpierania się i plotkowania i poniżania ale od pracy też. Każda brygadzistka to robiła ale nie ona. Pani nieomylna jak to mówiła że dziewczyny na jej wypłate zapier..... Dużo osób z linii to potwierdzi
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Radosław

    15.01.2026 15:14

    Pracownik

    Dlaczego kierownicy zmianowi wystawiają premie swoim żoną ? I dlaczego są najwyższe ?
    ReviewUserIcon
    Parking Wodzisław

    15.01.2026 13:33

    Pracownik

    Kurcze, czy tak trudno normalnie stawać na parkingu? Co któraś osoba stoi na wjeździe/wyjeździe, bo tak jej wygodnie/ bo szybciej w domu....a dalej na parkingu są miejsca i wjechać nie idzie, bo blokujecie przejazd!
    ReviewUserIcon
    yu

    10.01.2026 10:44

    Pracownik

    Jak tam nazbierali dla prezesa po 10 zł? Jak wszyscy dadzą to ładna kwota się uzbiera. A organizator na laurce napisze nazwiska osób które dały? Jakim trzeba być dupo,,,,,,żeby takie coś organizować?
    ReviewUserIcon
    q

    11.01.2026 07:57

    Pracownik

    A Ty (usunięte przez administratora) premie i dodatki na urodziny dostajesz czy jest to zapłata za ciężką pracę?
    ReviewUserIcon
    Uzurpator

    14.01.2026 12:54

    Inne

    Dorota dokładnie napisałaś o sobie 🤣 dwulicowa i fałszywa, w internecie też jesteś kozakiem bo nie potrafisz nawet się podpisać z imienia i nazwiska Straszeniem ludzi nadrabiasz swój totalny brak wiedzy na temat tej pracy i kompetencji do funkcji której mam nadzieję już nigdy nie będziesz pełniła
    ReviewUserIcon
    Nowy ja

    13.01.2026 18:57

    Pracownik

    Czytam i czytam skargi itp ludzie zebrac sie w wiecej osób i iść nie do kierownika zakładu tylko bezpośrednio do Prezesa funkcjonuje na Z-1 druga sprawa macie telefony macie dyktafon macie kamerę nagrać i tez bezpośrednio do Prezesa albo juz całkiem gdzie indziej PiP ludzie myślcie a nie dajecie sie poniżać
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    12.01.2026 22:03

    Były pracownik

    Czy są przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    Nie sądzę

    12.01.2026 17:20

    Pracownik

    Pisałem już tu gdzieś , że te towarzystwo wzajemnej adoracji powinno być zaorane jeśli awansuje się osoby , które widzą jak osoby notorycznie łamią już nie regulamin firmy,a kodeks pracy opuszczając stanowiska czekając pod czytnikami ,a osoby bezpośrednio odpowiedzialne taki układ tolerują bo idą pracownicy , brygadziści i kierownicy,a wysyłanie jakiś śmiesznych treści w eter i ma to niby coś poprawić ?. Pisałem już tu gdzieś, że tylko zewnętrzny audyt przedstawi prawdziwy obraz marnotrawienia czasu pracy , bo moc przerobowe produkcji nie są wykorzystywane 100 %. a organizacja i wyobraźenie osób w zarządzaniu zasobami ludzkimi ,w których panuje rozluźnienie i brak zaangażowania to przekłada się bezpośrednio na ilość , jakość i reputacje , która spada jak ktoś słyszy eko - okna. Planowanie produkcji nie polega na zasadzie , że " oni wiedzą co mają robić " bo jak inne firmy potrafią robić więcej przy mniejszym obłożeniu załóg to mogą pozwolić sobie na elastyczne generowanie kosztów do oczekiwanych zysków gdzie konkurencja potrafi zaproponować lepsze ceny .Fakty są takie , że dziewczyny na zgrzewarkach mają większe rozeznanie jak przerobić chaotyczne plany ,żeby linie potrafiły to wszystko obskoczyć od tych " fachowców " z biur co na WinPro piszą , że na FIX -ach sprawdzaj odwodnienia czy zachowaj super jakość pierwsza sztuka ,a cała reszta to niby jak jest zrobiona ? .
    ReviewUserIcon
    Gosc

    12.01.2026 10:41

    Pracownik

    Czy to prawda, że będziemy robić okna dachowe ?
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    12.01.2026 15:48

    Pracownik

    Jak "V" wykupi Eko, zwolni połowę załogi, spłaci kredyty to wtedy "tak" 🤭🫣
    ReviewUserIcon
    Nieporozumienie

    09.01.2026 11:25

    Pracownik

    Nie rozumiem tego... Jest grafik sporzadzany na każdy miesiąc, a i tak chodzą z listą. Przy aktualnej kolejności zmian i pracy w sobotę na dniówkach - wychodzi mniej, niż 35h odpoczynku między tygodniami pracy. Według Kodeksu pracy - firma, która ma system zmianowy - może skrócić ten czas do 24 godzin, ale w takim wypadku - wychodziłoby na to, że mogli również planować popołudniówki w soboty, a jakoś tego dotychczas nie robili. Człowiek chodzi cały miesiąc do pracy, a za nieobecność w sobotę (z racji tego, że miał zwyczajnie jak się dostać do pracy) brygadzista wpisuje nieobecność nieusprawiedliwioną. Serio? Za stawianie granicy między pracą, a życiem prywatnym - robię coś takiego, co pozbawia ludzi premii. Bo nie chcą w sobotę przyjść do pracy. Skoro jest obowiązkowa - to na cholerę chodzicie z listą?
    ReviewUserIcon
    abcd

    10.01.2026 21:14

    Pracownik

    sobota nie jest obowiazkowa, masz placone teraz za nia wiec chodza z lista, nie placili to nie bylo trzeba robic listy, sobota jest dla chetnych, jak nie chcesz isc to nie idziesz, albo bierzesz urlop na sobote, a dostajesz i tak nadgodziny do wybrania. Co do premii - ona jest uznaniowa i tak wiec wiesz.
    ReviewUserIcon
    Pracownikekoekoeko

    08.01.2026 23:02

    Pracownik

    #Halanr3 #zmianaC #Dorota #Brygadzista Witam, ostatnio już został poruszony temat brygadzistki ramek, hali nr.3 zm. C, Doroty. Muszę zgodzić się w stu procentach z opinią już zamieszczoną na jej temat. Jako pracownik produkcji, nie pracuję na ramkach, ale cała hala wie, jak wygląda panowanie Doroty. Podpiera się ciągle o biurko, oglądając telefon. Taki właśnie daje przykład, a sama zwraca się do swoich pracowników ramek w odpowiedzi do opini: ,,Jak żeście gwiazdy betlejemskie stały poopierane o stoły przez pół roku nic nie robiąc(…)’’. Osobiście nigdy zwracając się do niej po pomoc, nie udzieliła jej, oczywiście nie mogła też pohamować się ze swoimi chamskimi odzywkami : ,,Mam wyje##b@ne’’, są nie na miejscu .Przypominam, to należy do jej obowiązku. Nie jest nawet kompetentna, co do udzielenia tej pomocy, a nawet zastąpienia pracownicy. Współczuję wam dziewczyny, tej nierównej walki, bo każdy wie, że ma plecy. Nikt nie ma prawa traktować tak drugiego człowieka, a tymbardziej mobbingować. Straszenie premią, jej odpowiedzi co do opini, która została dodana, jest nie na miejscu. Zamiast przeprosić, przyznać się do błędów, dolewa benzyny do ognia. Starczyłoby szanować drugiego człowieka, a nie kombinować, jak utrudniać komuś życie. Radziłabym najpierw dąć przykład, a później wymagać. Trzymam za was kciuki
    #PracownikProdukcji
    ReviewUserIcon
    Johnson

    09.01.2026 18:20

    Pracownik

    Niestety wygląda na to, że sytuacja została już „dogadana” i temat zostanie zamieciony pod dywan. Dorota pozostanie na tej zmianie, a za tydzień lub dwa problem wróci dokładnie w tej samej formie. Trudno się temu dziwić, skoro w przeszłości zarówno Eryk, jak i jego bliski współpracownik Sebastian Z. mieli już wyjaśnienia w kadrach związane z zarzutami o mobbing. Obecne zachowania wpisują się w ten sam schemat. Brygadziści unikają konfrontacji i często sami poprawiają błędy, aby nie doprowadzać do konfliktów, szczególnie w sytuacjach, gdy znaczna część wykonanych ramek jest niezgodna, a pojawiają się problemy z przyjściem na linię. Były już przypadki pracownic z innych działów, które próbowały tam pracować i rezygnowały po bardzo krótkim czasie. Trudno zliczyć, ile osób odeszło lub zostało zmuszonych do odejścia z powodu sposobu traktowania. Panie Stanisławie, Panie Szymonie O., być może nadszedł moment, aby zakończyć ochronę układów personalnych. Jeśli Eryk jest cenionym pracownikiem i z tego powodu pozostaje w firmie - to zrozumiałe. Natomiast problemy związane z jego żoną wymagają realnych decyzji: zmiany hali albo zakończenia współpracy, powiewasz ona w porównaniu do męża na niczym się nie zna. Obecna sytuacja sprawia wrażenie faworyzowania powiązań prywatnych kosztem atmosfery pracy i rotacji pracowników.
    ReviewUserIcon
    12345

    08.01.2026 22:13

    Pracownik

    Nie narzekajcie bo nie jest źle. Firm w okolicy jest sporo i zawsze można zmienić. Narzekają zazwyczaj lenie co mama mu brązowe majtki i śmierdzące skarpetki pierze. Obiad na stole itd. Jak sprawdzą się plotki że prezes chce sprzedać firmę i kupi nas jakiś mongoł albo kitajec to oczy Wam się otworzą. Kolejny temat to wyzywanie się wzajemnie. Jeden drugiemu skacze do gardła. Ty gorolu...Ty hanysie. Polak Polakowi wrogiem. Fakt że w SWD panuje o niebo wieksza kultura niż w Kornicy (wnioski wyciągcie sami) ale to nie zmienia faktu że razem zbudowaliśmy tą firmę. Dajcie na luz bo nie tylko pracownicy Eko czytają te wpisy.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.01.2026 22:09

    Pracownik

    Cześć i czołem, może ktoś by powiedział w końcu prawdę i podał do informacji ogólnej że nas sprzedali? Jakąś informacja komu, jakie warunki? Aaaa i nie zapomnijcie wpłacić na urodzinki prezesa. No chyba, że to na pożegnanie 🙈
    ReviewUserIcon
    andrzej

    04.01.2026 17:34

    Pracownik

    Czytam te komentarze w stylu: „młodzi to lenie, chcą siedzieć w klimatyzowanych biurach, nie chcą pracować fizycznie, roszczeniowi, marzą o 10k na start” — i serio, zbiera mi się na wymioty. Otóż nie. Pracuję od siedemnastego roku życia. Najpierw wakacyjne fuchy: sadzenie drzew, nalewanie piwa na festynach - grosze, ale człowiek był młody i cieszył się, że starczy na nową bluzę. Po szkole średniej nie poszedłem od razu na studia, tylko postanowiłem „sprawdzić” rynek pracy. To, co tam zobaczyłem, woła o pomstę do nieba. Na każdym kroku ktoś próbował mnie zrobić w wuja. Raz nie wypłacili pełnej pensji, bo „coś tam”. Innym razem nadgodziny magicznie znikały z wypłaty. Praca nie była pracą tylko była karą. Jakimś czyśćcem, do którego codziennie szedłem pokutować za grzechy z poprzedniego życia. Na studiach też pracowałem. I nie, to nie były klimatyzowane open space'y. To była brudna, duszna lakiernia samochodowa, budowy, dostawczaki. A ludzie, którzy mnie zatrudniali? Żyli jak pączki w maśle, obiecywali złote góry, a okazywali się bandą ebanych w doupę nienażartych prywaciarzy, którzy skutecznie obrzydzili mi jakąkolwiek pracę na lata. Dopiero po dekadzie tułaczki po tych kołchozach pracuję w normalnym biurze, w normalnych warunkach. I pierwszy raz od dawna nie budzę się z bólem pleców i kolan. Dlatego mówię jasno: młodzi, nie dajcie sobie wmówić, że macie traktować prywatną firmę jak własną. Róbcie swoje, uczciwie, ale jeśli widzicie, że ktoś was nie szanuje rzucajcie to bez wahania. Nie zastanawiajcie się, czy „powinniście”. Wasze zdrowie, wasz czas i wasze życie nie są warte czyjegoś dorabiania się waszym kosztem.
    ReviewUserIcon
    xD

    05.01.2026 08:28

    Pracownik

    chlopie zaden slunzok nie rzuci pracy w ktorej pol dnia paczy sobie w fon i jeszcze mu placa a do rzucenia pracy to musza miec kwalifikacje zeby znalezc druga robote 😂 beda tu potulnie siedziec do emerytury
    ReviewUserIcon
    xD

    08.01.2026 19:58

    Pracownik

    i jeszcze dostana co roku waloryzacje wyplat xD
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    08.01.2026 04:39

    Inne

    O przepraszam pomyliło mi się zapomniałem że tam jest wpisana dodatkowa sobota 20 x 8 = 160 - za zeszły rok 2 dni wychodzi ci 144🤭🫢
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    08.01.2026 03:51

    Inne

    Takie małe pytanie może ktoś odpowie w styczniu 2026 r jest 160 godzin minus do tego 2 dni za rok 2025 wychodzi nam 144 godziny a wy nam wpisujecie dodatkową nockę w grafiku jest to zgodne z przepisami
    ReviewUserIcon
    Z6

    05.01.2026 15:19

    Pracownik

    4800 najniższa krajowa. Proponuję sprawdzić swoje umowy i wysokość podstawy którą wypłaca firma za ciężka fizycznie i psychicznie pracę 3zmianowa. Pamiętajcie dodatki są albo nie . Kolejny kryzys zapewne będzie w kwietniu jak co roku , po spłynięciu danych za 1 kwartał . Amen
    ReviewUserIcon
    SB

    05.01.2026 19:58

    Pracownik

    4800 ale brutto.....
    ReviewUserIcon
    ja

    07.01.2026 19:34

    Były pracownik

    Nie wprowadzaj w błąd stawka 4806 to na rok o72 zł brutto więcej niż Ty podajesz ,a tak poważnie to trzeba mieć mocno zryty beret żeby za pracę na 3 zmiany i obowiązkową sobotę w tym obozie pracy taką stawkę proponować . Prawie rok tam pracowałem praca od gwizdka do gwizdka fanatycy eko uznają to za normalne ale zapewniam to nie jest normalne żeby 8h tak (usunięte przez administratora) za tak małe pieniądze. Jak się zwalniałem (SAM) to brutto miałem 6250 czyli bez premi malutko a z premią niecałe 6000 na rękę moim zdaniem mało.Bardziej doświadczeni po 7tyś na rękę wyciągali czy to dużo?
    ReviewUserIcon
    Edek

    07.01.2026 15:04

    Były pracownik

    Witam mam pytanie czy są zapotrzebowania do pracy na magazynie produkcji z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Bezimmienny

    30.12.2025 19:25

    Pracownik

    Ty o tym nie wiesz że w tej firmie cały czas jest kolesiostwo? Kierownicy jak i dyrektorzy są do du** a prezes o tym nie wie bo każdy każdego kryje i kolejnego swojego na stanowiska bierze
    ReviewUserIcon
    Twojastara

    07.01.2026 13:48

    Inne

    Bezi co ty tu robisz? Xardas wyciągnął Cię w końcu spod tej sterty kamieni?
    ReviewUserIcon
    nowy

    06.01.2026 16:57

    Kandydat

    Witam proszę o odpowiedz na jaką premię mogę liczyć po kilku miesiącach pracy na z6 okna aluminium o kwotę netto mi chodzi.Z góry dziękuję za merytoryczną odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Przemysł 7.0

    30.12.2025 10:56

    Pracownik

    Módlcie się slunzoki, żeby jak najpóźniej pojawił się w tej firmie. Zgadnijcie, czy Prezes wybierze Was czy Roboty, które: 1.nie będą łazić z telefonem po hali i wc. 2.żreć i pić. 3.nie chorują. 4.nie urlopują. 5.nie chcą podwyżek i premii. 6.pracują 24h/7d nonstop. I tak wiele plusów. Oczywiście jest początkowy koszt (Unia dopłaci, są kredyty, itd.), są też awaryjne ale wybijcie sobie z głowy, że automatycy będą je naprawiać codziennie. Automatyk sobie z kawką i laptopem podejdzie, naprawi i pójdzie grać w Csa 😂 Niewiem po co to Wam zapijaczone ćpuny piszę, bo i tak 99% z tego nie ogarniecie, ale zapiszcie sobie ten komentarz i pogadamy za parę lat. A na razie śmiejcie się nieuki i liczcie że zdążycie w tym czasie na emeryturę pójść za 25 lat 😂 Ja inwestuję w kursy automatyk robotyk z obsługą w j. obcych a Wy co pewnie kluski i piwo za 500+ xD
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    04.01.2026 19:02

    Pracownik

    Nie no .. dalej chyba srają po krzakach bo widać jak się w toalecie zachowują !! Jeden Gorol nawet słonecznik dłubał na kiblu … już nie wspomnę o spłukiwaniu za sobą… bo to dla nich już jest wyższa technologia!
    ReviewUserIcon
    vik

    05.01.2026 07:51

    Pracownik

    Lepiej być Ślązakiem tutejszym niż rusem zza buga wy zza buga to kultury nie macie wy kulturę i cywilizację dopiero poznaliście na śląsku,niestety chamstwo buta i za duże ego dalej w Was siedzi -gdybyście zostali tam gdzie byliście to dalej w lepiankach byście mieszkali. A tumanów poszukaj w najbliższym otoczeniu -w domu swoim w domu bliskich w ostateczności w lustro spojrzyj
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2025 23:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hmm

    03.01.2026 00:49

    Pracownik

    Tak, to prawda. Prezes dawno wyciągnął pieniądze przez spółki powiązane.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.