Opinie o Generon

Zaskoczona

stacje są na poziomie i strasznie się wzbijaja żeby kontrolować pracownika na kazdym kroku (czy idzie do toalety) a sami ci którzy dbają o porządek i wszystko im przeszkadza nie potrafią zadbać o to by na stacji byl towar 4 dzień z rzędu papierosow szafa praktycznie pusta. Rozumiem że dbają o zdrowie klienta ale tak to chyba przesada

Marta

@Owocówka może warto spróbować jednak przejść się jeszcze raz do pracodawcy i zapytać o pracę? Może nie zostawiłeś aż takiego złego wrażenia. Szczególnie, że piszesz, że przychodzą do pracy tacy, którzy się nie nadają, więc skoro Ci dobrze szło to może Generon Cie przywróci. Jak spróbujesz to daj znać jak poszło.

Owocówka

@Marta, to jakim firma Generon jest pracodawcą zależy od tego, którego z pracowników zapytasz. Przykładowo ja pracowałam na stacji w Świeciu i muszę przyznać, że była to fajna praca za dobre pieniądze. Umowa-zlecenie, ale nie typowa śmieciówka, a wypłata zawsze na czas. Dlatego żałuję, że już nie pracuję, tym bardziej, że do zwolnienia doszło z mojej winy. Niestety. A drugie niestety to sprawa młokosów zatrudnianych na stacji. To beksy zwyczajne z nosem zadartym do góry, które tylko przez przypadek trafiły do pracy w handlu. Dla tych zniewieściałych kandydatów na mężczyznę każda praca będzie zbyt ciężka, zbyt odpowiedzialna, zbyt trudna by ogarnąć obowiązki. Madox jest bardziej męski niż ci, z którymi pracowałam i którzy przyszli po mnie. Niedawno na jednej ze świeckich stron na Facebooku ukazał się post, w którym jeden taki młokos napisał, że firma nie płaci składek zdrowotnych (co jest kłamstwem). Oczywiście nie dopisał, że choć proszono go wiele razy o wykonanie badań lekarskich to tego nie załatwił. Od tego "pracownika" nie usłyszałabyś dobrego słowa na temat pracy w Generonie. Słyszałam, że teraz jeżdzi na stację i odstrasza klientów i pracowników i opowiada im różne niestworzone rzeczy. Psychiczny koleś poprostu. Szkoda tej stacji bo fajna jest, ale nie ma szczęścia do obsługi, czego sama jestem niestety przykładem. Obsługa nie może się ze sobą dogadać bo każdy patrzy na inne osoby i kombinuje jak zarobić, ale żeby się nie narobić. Gdyby każdy robił co do niego należy to atmosfera pracy byłaby całkiem inna. Mam nadzieję, że czas, który leczy rany będzie dla mnie łaskawy i dostanę jeszcze szansę powrotu do pracy bo warunki płacy w inych zakładach, przy tego rodzaju umowie są dużo mnie atrakcyjne, jeżeli wogóle są.

stały klient

ciekawe kto układa ceny na tych stacjach. w CSW Orlen ma tańsze paliwo. a i rabat dostaniesz nie wspominając ze Orlen to gwarancja jakości. Zależy Państwu na pozyskaniu czy staracie klienta. tym badziej ze na innych stacja generon tez jest taniej.

Marta

@Klientka Czy próbowałaś zgłaszać swoje sugestie do firmy? Tutaj znajdziesz bezpośredni kontakt do Generon: http://www.generon.pl/ @biznesmen Rozumiem, że praca Ci się nie podobała, czy możesz napisać dlaczego? Co spowodowało Twoje odejście po tak krótkim czasie pracy?

Klientka

Generon musi byc w naprawde ciezkiej sytuacji skoro zatrudnia takich pracownikow, bylam ostatnio na stacji w Jablowie i podszedl do mnie Pan ktory nie dosc ze mial rece czarne jak smola to jeszcze nieprzyjemnie od niego pachnialo i to nie pierwszy raz. Kto tak sie zajmuje zatrudnianiem pracownikow?

biznesmen

a ja pracowałem 2 miesiące (usunięte przez administratora) i nigdy bym tam nie wrócił

Mówisz?

Najlepszego? Hmmm dlatego że pracuje 3 lata na stacji że ma coś wspólnego z kierownikiem że robi na lewo faktury ? Co robi dziewczyna po zawodowce na stanowisku zastępcy kierownika gdzie nawet fachu nie ma w swoim zawodzie fryzjerka od 7 boleści liczyć też nie potrafi ludzi oszukuje !!! Może ktoś się zajmie ta stacja bo wszystko na lewo idzie. Mandaty wprowadzili dla pracowników bo nie potrafią ich upilnowac. Ciekawe ile faktur pani zastępca zrobiła i jej kolega Marek.... przyjęli nowe osoby a niech powiedzą czemu kobieta pierwszy dzień w pracy musiała oddać 500 zł

XxX

Wiem jaka jest sytuacja w Inowrocławiu zastępca kierownika wylicza wypłaty jak jej się nie podobasz to zabiera ci dodatki za sprzedaż. Oczywiście najwięcej wolnego ma zastępca bo ustala grafik a biedne dziewczyny robią 12h/12h a gdy nie chcesz przyjść za zastępcę do pracy to możesz wiedzieć że zostaniesz zwolniony z pracy Pozdrawiam Karolinko

Ciekawy

Dzień dobry , chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na stacji Generon w Dragaczu i czy pracują w porządku ludzie , dziękuję bardzo :)

Ela

Widze ze nic sie nie zmienilo dobrze ze jzu tam nie pracuje. Kierownik tylko kasa kasa szef tylko kasa kasa a praciwnicy na glowie staja. Powiedzcie tylki czy dalej codzinnie asortyment liczycie tak wam ufaja nadal.

Niedamcisię

Ale bzdury :-))) Dziewczynki lejta się w kiślu zamiast wypisywać takie głupoty. Zastępca kierownika ma tyle do gadania w sprawie pieniędzy co obecna opozycja w sprawie Trybunału Konstytucyjnego! O którego chłopaka znów się pokłóciłyście? :-)))))))

iva

syf był jest I będzie. Panie Marcinie proszę się zainteresować osobiście swoimi pracownikami a nie wyciągać wnioski z opowiadań kierowników stacji...

Niedamsię

Zwolniłam się sama bo nie będę odpowiadać do błędy zastępcy kierownika na stacji Inowrocław która potrafi tak odwrócić kota ogonem że nowi pracownicy oddają kasę za starych dni wolne przysługują tylko zastępcy ustawia je pod siebie a później jeszcze wciska że ty masz przyjść wcześniej bo ja chce sobie wyjść wcześniej a kto mi za to zaplaci. Był problem o to że nie przyjeżdża my 30 min przed zmianą ale jak wielka zastępca kierownika przyjeżdża za 4min 8 to jest idealnie nawet jak ma samochód również tak przyjeżdża. Odlicza ludziom od wypłaty i dolicza do swojej. Nie dziwię się że co chwile zmienia się w Inowrocławiu ekipa skoro zastępca kierownika stosuje mobbing wobec pracowników którzy jej się stawiają

Lolo

Panie Śrubka pracownicy stacji, regionalni oraz kierowcy dziękują za docenione i za premie świąteczna zero złotych, jesteś zwykłym złamasem,Boże broń od takich pracodawców

werrt

Dobrze, że kasa dopisuje @Adrian, ale to wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie opo tych premiach jest jeszcze lepiej niż było, więc bardzo się opłaca zatrudnienie u nich. W końcu o takie rozsądne zatrudnienie nie jest teraz tak prosto.

Jarroo

Pani w jablowie to chyba nie chce się robić. Karty do dzisiaj nie posiadam...a dziś byłem. Wyraz jej twarzy mówi sam za siebie. Energetyk firmowy szału nie robi ale z ciekawości się kupiło.

placowy

Z ostatnich ogłoszeń (praca generon) można wyczytać, że potrzebują pracowników na stacje w Świeciu, Osielsku, Grudziądzu i w Ostródzie, a w Lęborku kierowcę. Wystarczy odpalić google.pl ;-)

Kwartalnik

Ztego co mi wiadomo wprowadzili dwunastki na niektórych stacjach a niektórych jest 24 na 48 czyli jak dawniej bo tak chcieli pracownicy. Jest też tak że jak przychodzisz na 24 godziny to masz pomoc dwunastki. Do tego podwyższyli o dwa zyle za godzine więc spox. Starzy gadają że firma traktuje ludzi jak popychadła i śmieci ale chyba jest tak tylko po złości bo ja mam inne zdanie. Wyślij cv i rób co masz robić a nikt się nie przyczepia.

werrt

W sumie taki księgowy może liczyć na całkiem dobre zatrudnienie, oczekują bardzo dobrej znajomości angielskiego i wyższego wykształcenia, ale jakie jest wynagrodzenie?

Pracownicy

Pobliska świecka Konkurencjo! Schemat jak widzę się powtarza - głupie pytanie, kilku hejterów, którzy za pieniądze wypisują bzdurne komentarze, kilka głupawych wypowiedzi i znów głupie pytanie dotyczące świeckiej stacji Generon. Będziemy wdzięczni za zaniechanie głupich pytań.

nick

pytanko nadal poszukują na stacje świecie nalewacza? i co jesli ktos zatankuje i ucieknie np i czy jest odpowiedzialnosc za kase w sensie tylko kasjerka ma czy wszyscy.?

pracownik2

Już ja bym POwiedział coś o tych "najlepszych" gagatkach, którzy przekombinowali w pracy, a teraz jeszcze pretensje mają. Łatwo jest rzucać anonimowo błotem w człowieka, szczególnie gdy "kariera" w firmie zakończyła się wraz z odkryciem kradzieży (ukłon nie tylko w stronę urażonych pań) lub alkoholowym wskazaniem u kierowców. Jak te łachudry z Platformy Obywatelskiej nie umiecie odejść z godnością! Żal wam utraconych stołków i mścicie się wyzywając i użalając się w internecie. Już niedługo będziecie tak ujadać, bo Pan Ziobro wszystkich was odnajdzie i będzie wstyd!!! Niech żyje Prezes Jarosław Kaczyński, ojciec wolnej i Katolickiej Polski. Niech żyje 200 lat by chronić nasz kraj przed bandą nierobów i kombinatorów!!! Niech żyje Pani Premier Szydło i jej program 500+ dzięki któremu możemy godnie żyć!!! Niech żyje Prezydent Duda, by demokracja w Polsce nie zginęła!!! Nieroby do roboty a nie wyjecie do komputerowych ekranów. Bando kombinatorów, do was mówię!!! Zamiast jątrzyć weźcie się do pracy!!!

pracownik1

Nie żal sie że 7 zl na godz bo podpisując umowę miałeś podane ile będziesz zarabiać. Co do potrzeb fizjologicznych to chyba też nikt oprócz ciebie nie ma takich problemów. A jak się komuś nie chce pracować to niech winy nie zwala na innych. Najlepiej powiedzieć że to szef czy kierownik jest ten zły,a ty cacy. Zrób może sobie rachunek sumienia .

Szef traktuje ludzi jak popychadla i smieci.. dla niego wazna jest kasa.. nie obchodzi go, ze czlowiek ma potrzeby fizjologiczne.. nalezy pracowac 24h na dobe i nie marudzic jak sie komus nie podoba to spier.. 7 zl na godzine.. nie polecam.. sam odchodze nie dam dluzej sie tak traktowac.. pan Srobka niedlugo zostanie bez porzadnych pracownikow..

placowy

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Warunki jakie są takie są, ale pieniądze płacone są zawsze na czas. Narzekacie bo lubicie czy konkurencja sobie używa? Proszę nie odpowiadać, ci co uczciwie pracują nie mają dylematów. Powtarzam: uczciwie!

belle

widziałam ogłoszenie na swiecie i kolo bydgoszczy czy rzeczywiscie tak placa jak pisze bo godzin to sie uzbiera w miesiacu. moze ktos sie wypowie cos wiecej jaka to praca czy sa dwie kasjerki czy jak?

ola

powiem szczerze troche syf sie porobil obsluga ostatnio jakby jacys niepismienni (usunięte przez administratora) . ceny za to ok (usunięte przez administratora) .

Kaziu

Tankuję przy ul. warszawskiej. Świetna, nowoczesna stacja. Możliwośc niemal kompleksowego zaopatrzenie w sklepie. Obsługa miła i uczynna. Działające rabaty; niewielkie ale są ! na dodatek będzie myjnia. Właścicielowi naprawdę GRATULUJĘ.

P jak pechowiak

chcę się tez wypowiedzieć,otóż pracuję w tej firmie sporo miesięcy,nie narzekam,mam uśmiech na twarzy,no a wypłata zawsze mogłabybyć wyższa ,ale to normalne,bo pewnie i właściciel chciałby więcej zarabiać ,ale skąd na to wszystko wziąć!!no skąd!!

Szczerbek

Sruty tuty z tymi paragonami! Sam słyszałem, że ostatnio dwie osoby wyleciały po tym, jak dostały mandat od skarbówki za niewydanie paragonu. Takie kumulacja hahaha! Nie wypisujcie tutaj takich głupot, chyba że jesteście z konkurencji hahaha!

wkurzona na maksa

Chyba zrezygnuje z powiadomień o nowych wpisach bo to zwyczajnie strata czasu. Ktoś wcześniej zapytał skąd ludzie piszący tutaj wiedzą co się dzieje w firmie. Przecież sami kierownicy dbają o to aby informacje się rozchodziły lotem błyskawicy. Reszta musi wiedzieć dlaczego znów mamy spinanie pośladów. Trzeba być kompletnym dur.niem aby tego nie wiedzieć. Dziwne że posty dodajecie przeważnie wtedy gdy ktoś leci z roboty.Faktycznie trudno się domyślić kto mógł pisać te wasze żałosne "donosy" jak ten z Lęborka, czy te ze Świecia. Jesteście żałośni myśląc że jesteście anonimowi i tylko wprowadzacie nerwówkę która odbija się na nas pracownikach. Jesteście śmierdzącymi tchórzami co to lenia mają w gaciach a kiedy wpada kontrola to się nie odezwiecie a tylko patrzycie czy znajdzie to czego nie zrobiliście. Jesteście żałośni!!! Powinnam się zwolnić z tej firmy ale nie przez prezesa, kierownika lub kontrolującego a przez to że ktoś może mnie utożsamiać z takimi lewusami jak ci to tu wylewają swoje żale!!! Ten pajac "od paragonów" który już wcześniej się udzielał to powinien się zastanowić co pisze bo sam podlega pod paragraf...

dżenerał

Masz racje. Sami karza też kraść... Nie wydawanie paragonu za usługi to juz normalka. A w ciagu miesiąca nazbiera się niezły obrót!

ktoska

CO do zarobków to w ofercie piszą - dobre zarobki- pensje stała plus prowizja,więc powiem wam jaka prawda jest mój mąż w niej pracował zero tego co piszą 1500 zł żadnej prowizji od sprzedanej butli a do tego jeszcze co jakiś czas jeżdzi każdy z kierowników i co innego każdy mówi a Pan Wojciechowski no na tego to trzeba uważać ten to dopiero potrafi ludzi pięknie wkurzyć a potem wszystko przekręca na kierowców że to oni są tacy pyskaci i nie potrafią rozmawiac .W tej firmi liczy się tylko ten kierowca co kłamie i kradnie a uczciwi co starają sie co do grosza rozliczać i mówią jak jest to zaraz na bruk bo tacy im nie potrzebni .Wiem co piszę nie dajcie się nabrać na rozmowie też mydlą oczy a jak pojeździcie sami się przekonacie że nie potrawią kierowców utrzymać w firmie dłużej niż pół roku,

Kuki

Mój mąż wyleciał bo nie podobał się swojemu koledze. Nikt nie sprawdził jaka jest prawda. Był niewygodny bo firmę szanował jak swoją. Oj panie Marcinie!

smaluszek

Zeby barany szybko zaciażyły. O ile takie bydlaki maja z kim bo nikt nie chce takiej mordy skrzywionej przez 24/h ogladac. A i dziecko mialoby okropna matke...

Dziewczyno zanim coś napiszesz zastanów się kilka razy. Wątpię żebyś miała jakiekolwiek szansę u niego, a po drugie jak to świadczy o tobie skoro wiesz że jest żonaty i ma malutkie dziecko.

Amelia

@"Ty i ja" jak o Swieciu piszesz to cie popieram. Jest tam jeden taki co ma w nosie klienta przy paliwie i pomaga tylko przy gazie on tam najkrocej pracuje. Dziwne ze taki fajny i ladny kierownik utrzymuje takiego niefajnego pracownika. A kierownikowi to gratuluje dzidziusia. Wreszcie jego zonka ma zajecie i przestanie jedzic z nim po stacjach i moze bede miala okazje sie zakochac! Jupi! On jest taki slodziak :-*

git w koronie

dobre !!! brak urlopu i 7 zł/godz. to sprzątaczka wyciąga 9-10 zł. Co do ubezpieczenia to zarejestrowany w PUP też je ma.

to i owo

he he a moze kierownik lubi taki modelki... moze walcza o jego wzgledy hi hi hi

rozbawiony

witam widze jak tu się wszyscy przekrzykujecie i dziwie się ze taka rywalizacje prowadzicie co oni wam tam złoto daja czy kier wynagrodzenia ekstra. jedna modelke zwolnili a teraz jak widać kolejna się kreuje w sumie dwie bo co zmiane robia się bardziej wyraziście żeby zwracać uwagę... brawko

Ty i ja

a ja zgadzam sie z tym ze jest na tej stacji jeden z panow co jak tankuje gaz i juz skonczy to nie podejdzie do paliwa ostatnio tak mialam. bo poszedl do sklepu a przeciez chyba za to mu placa.

Osa

Ludzie, dlaczego widzicie zawsze tylko to co jest złe? Dlaczego nie napiszecie, że w większości przypadków obsługa jest naprawdę ok? Panie miłe, uśmiechnięte, panowie wychodzą pomóc zatankować, ja akurat biorę gaz i ani razu nie spotkałam się żeby jakiś pan nie wyszedł. Jeżdżę trochę po Polsce i widzę, że nie we wszystkich firmach tak jest. Moim zdaniem obsługa jest ok :)

klientka

Na stacji w Swieciu pracuje bardzo nie mily Pan otoz we wtorek poprosilam o tankowanie a on do mnie powiedzial ze nie ma czasu i to juz nie pierwszy raz sie z tym panem spotkalam ze byl nie mily... jak ma problemy niech je w domu zostawia... Pracodawca powinien sie zastanowic nad tym kogo zatrudnia...

Czarna Mamba

Ruda Mambo, czytanie ze zrozumieniem ma ogromną przyszłość :-))) Napisałam, że to kierowcy roznoszą najczęściej różne plotki. Jakiś procent tych plotek trzeba przecedzić bo dodają od siebie, ale że w każdej plotce jest trochę prawdy to wystarczy trochę pomyśleć i poskładać, ale ty się nie trudź :-)))

ruda mamba

A skad znasz tylu ludzi z roznych miejscowosci i wiesz dokladnie kto, co i jak robil? Znowu odpisywanie i opisywanie sytuacji majacych na stacjach? Nie pierwszy raz widze wyzywanie i opisywanie ludzi pracujacych na stacjach. Na stacjach z roznych miejscowosci... Im blizej kamer tym gorszy beret:-)

Czarna Mamba

Właściciel spali się ze wstydu jak tu wejdzie i przeczyta te wszystkie zawistne słowa jakie tu wypisujecie. Zdecydowanie powinien podwyższyć próg wykształcenia osób zatrudnianych na stacjach to może wtedy nie będzie wstydu na całą Polskę. Pracuję od dwóch lat na stacji i sama się przekonałam, że nie ma co czytać tych głupot bo w większości piszą je ci co zostali zwolnieni jak ten goguś z Inowrocławia co zlekceważył szkolenie albo ta cizia ze Świecia co mizdrzyła się do klientów a na klientki się wydzierała i rzucała resztę jak psu. Pan Marcin powinien też opierniczyć tych plotkarzy kierowców bo jak się przekonałam to często dużo dodają od siebie do tego co usłyszeli na innych stacjach i wychodzą później jakieś dziwne historie. Wstyd!

Zostaw opinię o Generon - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generon