Auto Serwis Swatek Jerzy Swatek

Grudziądz

Opinie o Auto Serwis Swatek Jerzy Swatek

Maxi

Jestem bardzo zadowolony , zostalem niejednokrotnie z uprzejmoscia przyjety bez terminu do wszelkich napraw calej mojej floty (parku) pojazdow. Sluza pomoca takze poza godzinami pracy za niewielkie pieniadze. Pozytywnie oceniam wspolprace od 2000 r. Mozna powierzyc auta z pelna zawartoscia przeroznych przedmiotow i nie zgina. Sa , to prawda podkniecia z terminem naprawy ! ale to w dziszejszych czasach jest do przyjecia. polecam

mirek

Panie "niezadowolony klient" - pomimo negatywnych opinii warsztatu wielu osób z rodziny i znajomych oddanie auta do niepolecanego warsztatu to rzeczywiście ciekawe i racjonalne posunięcie. To się konkurencja postarała. Miałem naprawiony samochód w tym warsztacie i pomimo przeciągnięcia się naprawy o dwa dni z jakości pracy jestem zadowolony a cena była przystępna.

niezadowolony klient

Nie znam gorszego warsztatu. Przyslowiowy Zbychu za flaszke lepiej wykona naprawę. Szef mechanikow to cham i idiota ktory nie zna nazewnictwa czesci przez co wprowadza w blad klientów i naraza na niepotrzebne wydatki. Naprawa wykonana nieprofesjonalnie i tylko na chwile. W stosunku do konkurencji bardzo drogo. Jesli chodzi o lakierowanie elementow.... TRAGEDIA !!!!!!! Warstwa beznarwna zaczela schodzic i luszczyc sie po 2 miesiacach! Zderzak teraz wyglada gorzej niz przed lakierowaniem. Nie polecam tych partaczy!nie je st to tylko moja opinia ale i wielu moich znajomych jak i osob z rodziny ktorzy mieli do czynienia z tymi naciagaczami

Astra
@niezadowolony klient 18.01.2015 15:02

Zgadzam się z tą opinią.Kierownik wielki cwaniak ,dużo gada nie na temat,lepiej by sobie zęby zrobił,bo wygląda z tymi dziurami na przedzie jak pener!!!!! A jeżeli chodzi o wykonanie ich roboty to miałem robiony samochód-lakierowany błotnik , maskę i wymianę oleju,płynu i przegubu.Naprawa miała trwać do tygodnia,a samochód otrzymałem po 15dniach. Cena była ustalona przed wykonaniem usługi,a w efekcie końcowym pseudo-kierownik zawyżył o 300zł.Lakier na polakierowanych elementach zaczął schodzić po 4 miesiącach. Tragedia!!!!!! Pan z dziurami w jedynkach powiedział,że to błąd w sztuce i kiedyś to poprawimy.Nie mam ochoty już tam wracać,ani na poprawki,ani na usługi.Nie polecam!!!!!!!!!!

f f f

ach pan [usunięte przez moderatora] (kierownik) jest najlepszy-----------ale dla siebie

tak tak tak

jak mozna sie samemu tak reklamowac ? :/

Zostaw opinię o Auto Serwis Swatek Jerzy Swatek - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Serwis Swatek Jerzy Swatek