Opinie o Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski w Grudziądz

@karol Nowy wpis

Polecam , szczególnie na fakt iż każde auto można dokładnie sprawdzić przed zakupem u fachowca ... Profesjonalna obsługa i fachowe podejście do klienta

Rafał Nowy wpis

Polecam chłopaków z Rubikon samochodzie pewna przeszłością zadbane nic nie ukryte . Jeśli chcesz tez wynająć busa na wakacje czy dalekie wyjazdy polecam . Wynajmuje i nigdy nie ma żadnego kłopotu .

Roz Nowy wpis

Specjalne pozdrowienia dla właściciela Pana Sławka,dziekujemy za udaną transakcję,auto spisuje się świetnie.

Maki Nowy wpis

Kolejne auto zakupione w firmie Rubikon okazało się strzałem w dziesiątkę,fachowa obsługa,rzetelny przegląd techniczny, miła atmosfera plus dodatkowa gwarancja,polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Mariusz

Kupuje auta w tej firmie od ponad dekady i nie rozumiem skąd negatywne komentarze... Z każdego zakupu byłem zadowolony, oczywiście, samochody były używane. Wymagały czasem wymiany oleju albo rozrządu, ale po takiej opiece samochody zawsze bezproblemowe. Komentarze tutaj zamieszczone pisane chyba przez ludzi bez podstawowego pojęcia o motoryzacji, spodziewających się auta jak z salonu za 13tyś.

Powers

Zakupione auto ogólnie nie przygotowane do sprzedaży.Sprzedawca zapewniał,iż jest w idealnym stanie,a tu zaraz po zakupie plama oleju,dwumas do wymiany,wtryski skorodowane...Po zgłoszeniu usterek i chęci zwrócenia auta Sławomir stwierdził,że pieniędzy nie odda i ma czas aby odbijać piłeczkę po sądach pomimo ważnej w świetle prawa rękojmi.Następne zakupione auto pomimo zapewnień o idealnym stanie miało uszkodzoną skrzynie biegów.Po oględzinach na placu stwierdziliśmy z fachwcami,że większość posiadanych aut jest ordynarnie picowana,malowana bezpośrednio na rdzę tylko dla "oka".Ogólnie zarówno ojciec jak i syn kłamią na potęgę.Zdecydowanie odradzam wizyty w Grupie Dolnej.

AREK

Kupiłem rok temu C4 i nie narzekam, wiadomo po zakupie auta trzeba coś dołożyć, bo nie ma aut bezawaryjnych. A części się eksploatują. To nie są auta salonowe. Pozdrawiam. Osobiście polecam.

Stary wyjadacz

Witam :) Ogólnie auta na placu są bardzo słabe i wszystkie niskie przebiegi i wysokie ceny !! (usunięte przez administratora) !! Nic więcej !! Od nic nic bym nie kupił

Maria
@Stary wyjadacz

Witaj, dziękuję za opinię na temat Auto Handel. Napisałeś, że auta są Twoim zdaniem bardzo słabe, a możesz wyjaśnić, co konkretnie masz na myśli? Co jest z nimi nie w porządku?

Czyli firma handluje samochodami tak?

Jacek

Niezły bajzel. Samochód do naprawy po 2 tygodniach.

Mateusz

I ja mogę się teraz wypowiedzieć ! Tak jak napisał poniżej poszkodowany. Odpowiedział pan że zawsze rozrząd do wymiany a dziwne bo do mnie pan powiedział że wymieniony bo pan nim jeździł. Co dziwne samochód stał na tyle długo że części są zaśniedziałe. Dodatek od nieużywania amortyzatory wyciekły i trzeba było wymieniać koszt 1400zł gwarancję którą pan oferuje za min. 500zł pokryła tylko 300zł których do dziś nie otrzymałem. Teraz uwaga już po kupnie nie działał gaz musiałem wracać tyle kilometrów by go zostawić i znów jechać po niego. To nic w drodze do domu nawet nie mogłem ustawić lusterek bo gniazdo było zepsute,ale to nic nawet na flaku trzeba było wracać bo na stacji było nie czynne. Samochód wogle nie przygotowany do sprzedania. Jak powiedziałem że go oddam to straszył prawnikami. Na dodatek umówiony na spotkanie którego pana nie ma,ale jest tak jak powiedział tata który już od początku zgubił zaślepkę od zamka drzwi???? czekaliśmy 1h aż pan się pojawi i nam wszystko powie a tu same kłamstwa. To na tyle nie polecam!! Lepiej kupić od prywatnej osoby I proszę nie pokrywać komentarzy tymi dobrymi ????

Malg

Kupiłam już kilka aut z Rubikonu ....polecam bo pomimo drobnych usterek typowych dla aut używanych w ogólnym rozrachunku jestem zadowolona

Nabywca

Nie wiem skąd są opinie pozytywne,ale nie kupujcie od niego samochód po 2 tyg. Jest w warsztacie do wymiany podzespoły na 2tys zł. Gwarancja która oferują to car gwarant który nie chce płacić za naprawy. Jednym słowem omijać z daleka.

raptus paliwoda

Polecam.Rzetelny sprzedawca otwarty na potrzeby klienta z dużym doświadczeniem. Auto bez ukrytych wad. Lubię atmosferę w Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski za: otwartość na potrzeby klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski - Grudziądz

• Jak się pracuje w Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Handel Rubikon Sławomir Lewandowski
  • Jackowskiego 42 lok. 29