solgrud

Grudziądz

Opinie o solgrud

czas

Mnie to się wydaje @krabik, że każdy dba o to, żeby przyjacielskie relacje były na każdym kroku. W końcu dbałość o pozytywne relacje przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy, ale czy wypłata jest terminowa? Bardzo mi zależy mi na wynagrodzeniu o czasie.

roko

Firma silna finansowo, ale pracownicy to kółka w maszynie, którzy jak próbują coś wynegocjować to wręcza im się wypowiedzenie. Pensje i relacje z dyrektorstwem mierne i jeżli ktoś w momencie zatrudnienia nie ustalił na zadawalającym go poziomie swojej pensji, to później pomimo zapewnień właściciela na podwyżkę niema co liczyć. Na szczęście są inne firmy w Grudziądzu, gdzie traktują pracownika jak człowieka i potrafią docenić jego zaangażowanie.

napiszcie co wart jest ten solgrud

Zostaw opinię o solgrud - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie solgrud