Opinie o Generon w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Generon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Generon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generon w Grudziądz

Ten ten

Pani D. Pracuje tam najdłużej i ma największe chody u kierownictwa więc uważa siebie za nie do ruszenia. Najwięcej krytykuje za plecami a w oczy nie potrafi. Najmniej robi, umie napisać tylko na kartce zadania dla następnej na zmianie.

Klient 89

Generon Malbork pod względem pracowników to jakiś żart, od niedawna pracuje tam nowa dziewczyna, a już słyszałem od wielu osób, że się zwalnia ze względu na poczynania pani D. Wydaje się jej jakby mogła wszystko i była nie wiadomo kim, a opinie na temat tej osoby nie trzeba pisać ani ogłaszać, bo sama sobie pani D. dobrze daje rade i pokazuje co potrafi. Od poprzednich pracowników słyszałem różne dziwne historie na temat tej pani i jak widać po kolejnym zwolnieniu - wszystko się zgadza. Stacja jedna z lepszych + tanie paliwo, ale personel pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam

Klient

Moje pytanie dotyczy stacji w adragaczu dlaczego obsługa stacji nie chodzi w masaeczkach ? Pan tankujacy bez maseczki pani przy kasie bez maseczki o co tu chodzi żadnych norm sanitarnych?

@Klient

To chyba pytanie pod niewłaściwy adres. Skąd czytający mają wiedzieć, dlaczego obsługa to czy tamto... Trzeba było ich zapytać.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Generon?

Były pracownik X.

Jak wygląda atmosfera w miejscu pracy? Otóż jako pracownik z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dobrze, miły szef, panie w biurze również, koordynatorzy kompetentni sympatyczni. W tej beczce miodu jest jednak jedna wielka łycha dziegciu! Otóż mowa o naszym firmowym Big Brotherze, który siedzi na kamerach i uprzykrza życie pracownikom, wręcz ich inwigilując. Kamery powinny być dla bezpieczeństwa pracowników, a nie do ich inwigilacji. Nie można iść do toalety na potrzebę, bo zaraz telefon z pretensjami, dlaczego się nie wyszło do klienta. Sam siebie nazywa "działem kontroli", mając się za kogoś lepszego, wydziera się bez powodu na pracowników. Jest to wręcz nieetyczne. Nie jest tajemnicą, że 90% osób zwolniło się z pracy przez tego właśnie osobnika, któremu wydaje się, że jest panem, który może pomiatać pracownikami. Jest to jedyna osobą, która całkowicie psuje atmosferę w firmie! Morale pracowników, przez tego pana spadają do bardzo niskich, co osłabia i wydajność pracowników, ale też chęć do pracy. Sam zasłania się tym i jawnie głosi, że nie okazuje szacunku, bo pracownicy go nie szanują, co jest kompletna abstrakcją, gdyż pracownicy nawet się z tym panem nie kontaktują, a ciągle dostają telefony o byle bzdurę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Generon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bogdan1967

Nie na każdej stacji jest tak źle jak przedstawiają poniższe posty. Ja osobiście tankuje w Starogardzie. Stacja czysta. Młoda i bardzo miła obsługa.

Bleble

Zauważyłam , że na stacji generon w Gać nie ma pana placowego. Mam problem nie umiem tankować. Odwiedzałam stację tylko dlatego bo był ktoś kto mi zatankuje. Jadąc do pracy nie spodziewałam się, że nikt mi nie pomoże. Absurdem jest to aby zajeżdżając na stację która lubiłam nie było osobą tankującej a ja za każdym razem proszę się innych klientów czy mi zatankują auto. Następna uwagę zwróciłam na okienko nocne które powstało , bardzo nie bezpieczne posunięcie że względu na bezpieczeństwo kasjerek. Jako klient proszę o przemyślenia dotyczące zmian które powstały . ????

Przyjaciółki z pracy
@Bleble

Muszka, ty się weź ogarnij i bierz się do uczciwej pracy (uczciwej!) a nie (usunięte przez administratora) w internetach wypisujesz. Nikt za ciebie pracy nie zrobi i nawet nie licz na to. Jak wszystkie zaczniemy spać na zapleczu to dopiero klienci będą narzekać. Także przetrzyj skrzydełka i leć do uczciwej pracy.

Oczywiście, że macie prawo pisać tu różne bzdury. Ale macie też prawo, a nawet obowiązek używać mózgu.

Lofciam

Czekamy na inwentaryzację z niecierpliwością. Teraz Pan A. też będzie musiał się wziąć za robotę, a nie czekać aż Pani E. odwali za niego całą robotę. Pozdrawiamy cieplutko i życzymy smacznej kawusi

Zatrudniona
@Lofciam

Pan A. Boi się wirusa, także on będzie siedział na kamerach a całą robotę zrobi Pani Edyta z koordynatorem...

Janusz
@Zatrudniona

Widziałem W. na Orlenie w Świeciu. Stał autem i obserwował stację więc ten monitoring to chyba jakaś lipa. Kumpel z Osielska mówił że mieli kamery wyłączone a on dzwonił i mówił co się dzieje na stacji. A tu jak zwykle piszą jacyś niedoinformowani albo niepracujący pracownicy bo Pani Edytka awansowała na kierowniczkę od stacji więc nie pracuje już z W. Prezes osobiście ją wybrał i przetestował i awansował i widać że jest z niej bardzo zadowolony bo jak z nią rozmawia to jest taki czuły.

Ludzie... Czy wy naprawdę nie musicie wstawiać jakieś durne komentarze z jeszcze bardziej durnymi loginami?

Lagertha

Nie musimy, ale mamy do tego prawo. :)

Jak długo trwa proces awansu w Generon?

jasiu

mam wrażenie że w takich firmach to albo pracują (usunięte przez administratora) albo jacyś desperaci. Jesli walą was w rogi to po co tam siedzcie??? szukać innej pracy, niedługo może będziecie ponownie uzywali papier toaletowy po kimś żeby było taniej......

CG1234

Dawaj najniższą krajową i dziw się, że pracownicy dają z siebie minimum wysiłku. Obetnij też premie i dziw się, że nikt nie poleca akcesorów. IQ 1000. Skoro wszystkie obowiązki są zrobione, to co tego big brothera obchodzi co kasjerka ma w telefonie. Płacone jest za wykonanie zlecenia, a nie służbę wartowniczą na baczność

Dziewczyna z Wenus
@CG1234

Ale aktywna sprzedaż, ale proszę polecać, ale to i tamto. A dlaczego, a po co. ZLECENIOBIORCA ma płacone od godziny, a w sytuacji, kiedy zostały odebrane i tak żałośnie niskie premie za sprzedaż, jako rozsądny i trzeźwo myślący człowiek nie oczekiwałbym niezwykłych rezultatów i starań w tym kierunku. No, ale jak to tak? Przecież aktywna sprzedaż widnieje w umowie, a to na nią lubi się tak często powoływać Pan... Nie polecam tego Allegrowicza.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Osoby pracujące na stacji paliw nie mają umowy o pracę. Tylko Ci co siedzą w biurze lub kierowcy cystern. Ani placowy ani kasjerka nie ma umowy o pracę. A szkoda :)

X

A odwrócimy sytuację. Każdy pracujący na Generonie wie o tej stronie. Jest tutaj bardzo dużo negatywnych spostrzeżeń pracowników typu brak umowy o pracę, Brak premii na święta czy w ogóle godziny w święta lepiej płatne. 2 kurtki zimowe na 8 osób, co w ogóle jest nie zgodne z zasadami BHP, ale no już trudno. Nie tylko tutaj są zwracane uwagi na niebyt sprzyjające warunki pracy, ale również nieraz osobiście są podejmowane tematy. W takim wypadku dlaczego nikt nie podejmuje działań aby polepszyć standardy firmy. Podstawą są pracownicy na stacjach. Jeśli oni są niedoceniani, traktowani jak tylko tanią siła robocza, będą się buntowali zawsze, czy to w tej czy w innej firmie. A co do stawki to nadal jest to najniższa krajowa więc mało ambitnie za odpowiedzialność którą mamy zapisaną w umowach :)

@X

Niby co z tego że każdy wie o goworku skoro zrobiliście tu cyrk którego nikt nie traktuje na serio. To co napisaliscie kompromituje was samych .Wogóle dziecinne jest pisanie o problemach na goworku gdzie piszą osoby anonimowo.Takich komentarzy nikt nie bierze na poważnie i nie liczcie że ci do których to piszecie to czytają.Piosenkarze, aktorzy i iini celebryci nie czytają hejtu i myślę że ci z biura też nie czytają tych głupot jak kontrolny kradnie albo puszcza bąki albo wyzywa pracowników gdy teraz nie ma za bardzo chętnych do pracy.

@Młody

Tak jak również mówiłem, wiele problemów było zgłaszane i nie zostały podjęte absolutnie żadne kroki. Najprostszy przykład to nadal umowy. Dlaczego inne stacje oferują umowy o pracę a na naszej wmawiano nam, że to się nie uda i temat zamieciono pod dywan?

@Młody

I również piszesz anonimowo. Ujawnij się na wzór przykładu o którym mówisz

JAA
@X

WEŚCIE SIĘ ZA TYCH PRACOWNIKÓW STACJI ZA TAKIE PIENIĄDZE PRACUJĄ I NIC NIE ROBIĄ EKSPEDIENTKA NON STOP NOSEM PRZY SZYBIE A PLACOWY W KIBLU NA ROZMOWIE TELEFONICZNEJ PRZEZ PARE GODZIN ....NIC WIEECEJ NIE ROBIA

@JAA

Ujawnij się i napisz (usunięte przez administratora) na jakiej stacji to widziałeś A skoro piszesz że płacowy w kiblu na telefonie to chyba z nim siedziales bo z kad wiesz niemoto?

JAA
@karol

TY DON KICHOCIE Z WARSZAWSKIEJ JAK FACIO WYŁAZI Z KIBLA Z TELEFONEM W ŁAPIE I WPATRZONY W EKRAN SIĘ DO NIEGO ZACIESZA TO TRUDNO SIĘ DOMYŚLEĆ CO ROBIŁ. TY BYŚ SIĘ ZMĘCZYŁ GDYBYŚ POMYŚLAŁ TO MNIE NIE DZIWI ŻE NIE WYDEDUKOWAŁEŚ.

@X

Żal mi cie człowieku bo albo ty z organem na głowy się pomieniałeś albo taki niedorobiony jesteś od zawsze.Jak się zatrudniałeś to ci powiedzieli że będzie inna umowa ?Ja nie chcę umowy o pracę bo nic nie dorobię a zależy mi na forsie bo się żenić zamierzam dlatego świadomie wybrałem a ty chrzanisz jakbyś zjechał z Anglii bo ci dobrobyt w Polsce obiecali .Idź na Orlen albo na Shell i tam stawiaj warunki nierobie.A przedstawić się nie przedstawię bo dopiero miałbyś używanie .Każdy co powie coś dobrego na firme jest zaraz tępiony przez takich jak ty

@Młody

Ty chcesz się ze nic?Chyba z blondynką co ma broche pod ogonem i dwanaście cycków bo nikt inny cię nie weźmie

@karol

Twierdzisz że moja przyszła żona ma brochę pod ogonem i dwanaście cycków ?Ty mnie nie znasz i tak do mnie piszesz ?Oby ci wszystkie zęby wypadły oprócz jednego a ten co ci zostanie oby cały czas cię bolał za te słowa co napisałeś.I jak szanować takiego by-dla-ka jak ty ?

@Młody

W każdym miejscu w internecie publikująca coś osoba ma pełne prawo do ochrony swoich danych i po prostu wypowiedzi anonimowych. Ty również przecież wypowiadasz się pod nickiem :) Oczywiście, że tu warto podejmować ważne kwestie, ale myślę, że bardziej bezpośrednio u pracodawcy również.

Aaa

Co to za nie kulturalna obsługa (chodzi o placowego) na ul. warszawskiej. Stary facet widać że emeryt ciężko mu się schylic aby nalac gazu " Bo jest za nisko wlew !!!" Burczy na wszystkich aż strach zapytać o cokolwiek zacznijcie zatrudniać młodych ludzi A nie starych buraków!!!!

Brygida
@Aaa

Jestem tego samego zdania!! Nie mają Właściciele Generonu farta do pracowników na Warszawskiej!! Byłam tam w środę 19-go wcześnie rano to taki młody nieopierzony powywalał spożywkę prosto na podłogę i chyba czyścił sklepowe meble. Czujecie to?? Bez skrępowania prosto na podłogę!! To jeszcze nic, bo z zaplecza wytoczyła się jakaś zaspana dziewucha, która nie wiedziała o Bożym świecie. Czułam przez skórę, że paniusia ma do mnie pretensje za brutalnie przerwane marzenia senne. Burczała coś pod nosem, ale nie zrozumiałam co. Muszę przemyśleć sens tankowania na tej stacji, bo zobaczyć takie obrazki i takie naburmuszone osoby na dzień dobry to cały dzień do kitu.

Zośka

Myślałam, że ta strona pomoże mi wysondować jak jest w firmie, do której zamierzam złożyć CV, ale jak w większości toczących się rozmów o innych firmach, przeważają tu opinie frustratów, którzy albo odpłatnie, albo z zawiści piszą w większości same nieprzychylne opinie. Nic jednak dziwnego skoro mamy tutaj brak rejestracji z podaniem prawdziwych danych, co wyeliminowałoby wielu ludzi ze skłonnościami do nadużyć względem rzeczywistości. Bardzo niedoskonały, a wręcz mocno zaściankowy jest gowork, gdyż swoją polityką zachęca ludzi do kłamstwa w odwecie. Nie ma sensu brać tych opinii pod uwagę. Jedno o co proszę to odpowiedź na pytanie, czy na stacjach Generon są osoby, które pracują dłużej niż trzy i więcej lat? To będzie dla mnie konkretna informacja, za którą już teraz dziękuję.

Zatrudniona
@Zośka

Oczywiście że są i nie narzekają

placowy
@Zośka

U nas wszyscy są młodzi ale jak popytałem to się okazało że kilkanaście osób pracuje ok 3 lat, kilka powyżej 5 lat i są i takie osoby które pracują ok 10 lat i też więcej

Miły Pan

Pozdrawiam miłą i piękną Panią z Generonu przy ul warszawskiej która mnie wczoraj obsługiwała wieczorem ok 22 , miała Pani czarne związane włosy,niska. Pozdrawiam serdecznie

Irena
@Miły Pan

Właśnie zastanawiałam się ostatnio, czy nie zacząć tankować w Generon. Widzę, że obsługa jest w porządku. A jak z cenami paliwa?

Zdumiona
@Miły Pan

Miłą to rozumiem, ale piękną?? Która to?? Dwie są chude jak kopalniane szkapy, trzecia ma krzywe zęby, a czwarta jest leniwa i gruba.

Lagertha

Kamuflaż nie jest Pana mocną stroną Panie A. Błędy ortograficzne na siłę, smutne. Radzę wziąć sobie do serca reklamę GoWork'a - Pomóż innym, pisz merytorycznie! (jeżeli już ma Pan zamiar się udzielać). Nie pozdrawiam.

Ragnar :-)))
@Lagertha

Lagertha??? Natuś może jednak egipska intrygantka Kleopatra??? Lagertha bez porównania była śliczną blondynką.

Bla bla
@Ragnar :-)))

Kogo nazywasz egipska intrygantka Kleopatra.? Co to za dama i gdzie ja znajdę?

Ragnar :-)))
@Bla bla

Jak to kogo??? Tą z trzema przerwami w tym jedną między zębami co koleżanką jest tej od lewych zwolnień. Prosty rebus :-)))

Każdy tutaj pisze jakieś żele,dlaczego nikt o tym nie mówi głośno? Ci co się zwolnili lub zostali zwolnieni po co się tutaj wypowiadają. Jeżeli komuś coś nie pasuje to niech odejdzie,znajdzie sobie inną pracę,zajmie się pożytecznymi rzeczami niż wypisywanie głupot na inne osoby poprzez jakoś portal. Głupota ludzka nie zna granic. Może to nie jest praca marzeń,Ale jeżeli komuś pasuje to ok. Stawka godzinowa jest w miarę ok,może te umowy nie są specjalnie motywujące,Ale kto chce pracować to będzie pracować. Ludzie skąd tyle hejtu,zawiści i brak szacunku.. Czasami dobrze,że ten Pan A.W istnieje I niektórych do porządku doprowadzi. Bądźmy czasami dla siebie bardziej wyrozumiali. Więcej rozmawiać ,mniej pisać i hejtowac. Pozdrawiam. :)

Jaka jest kultura pracy w Generon? Obowiązuje typowy dress code?

Ender

Brak jakiejkolwiek kultury.

karol

Słyszałem że mają 2 kurtki zimowe na 8 ludzi to może by kupić jeszcze spodnie gacie skarpety kalesony to byłby komplet do zmiany.Widzialem tankuja paliwo nad ranem jeden wysoki gościu chodził z latarką po trawnikui czegoś musiał szukać spytałem się Pana który mnie tankowal auto czego on szuka ten powiedział mi że petow.elegancko ubrany w czarnym kapeluszu na kloszarda nie wyglądał chociaż cholera wie chciałem kupić mu fajki pracownik powiedział że to kontrola .Pomyślałem że musi to być jakaś komunistyczna gnida która się w ten sposób zachowuje.Wspolczuje pracownikom zróbcie z tym porządek

Niedoinformowany
@karol

Piszesz: "słyszałem", a można zapytać, gdzie?

Doinformowany
@Niedoinformowany

Ciekawość co? Skoro chodzą takie opinie to szukajcie problemu u siebie w biurze a nie w pracownikach których macie za tanią siłę roboczą.

Niedoopozycjonowany
@Niedoinformowany

Nie bądź taki ciekawy. Chciałbyś wiedzieć kiedy to było i ukarać tego biednego placowego, co?

rampampam
@Niedoopozycjonowany

Tylko współczuć pracodawcy takich pracowników którzy miast porozmawiać jak człowiek z człowiekiem kręcą gównoburzę ociekając jadem nienawiści. Generon to nie (usunięte przez administratora) przymusowej i jak się komuś coś nie podoba to zawsze może zmienić pracę więc te wypisywane idiotyzmy wsadź sobie człowieku głemboko w cztery litery i daj żyć innym w spokoju. Wypowiadaj się za siebie.

Ipoquj
@rampampam

A może szkoda pracowników których się nie szanuje? Się myśli, że jak ma się własną firmę to można traktować ludzi jak psy. Tacy ludzie nie są nic warci.

Charakterniak
@Ipoquj

Koleżko a ty poważnie tak czy tylko dla draki bo cie monitoring wyświetlił??? Gadasz w liczbie mnogiej a ja ci mówię ty mnie nie tykaj i w swoje afery nie wtrącaj bo ja za psa nie robię. Nikt mnie krzywdy żadnej nie zorobił więc bywaj zdrów i za siebie mów. Z firmy odzedłem i do firmy wróciłem bo się adekwatnie do wypłaty praca moja składa. A i reszta mogła by w końcu odezwać się gdy jakiś lamus z lewą ręką łzy wylewa a sam sobie w karte narobił. Tfu!!!

XD
@Charakterniak

Już powiedziałeś swoje? Czy jeszcze będziesz się pluć?

Charakterniak
@XD

Ja nie się pluję koleżko, a prawidłowo spluwam i pluć będę na lamenty takich jak ty. Drake robicie koncertową, o szanowaniu złote myśli chlapiecie jęzorem a w tym waszym bajdurzeniu więcej obelżywości i prostactwa zasiane jest niż zboża na świecie. Jakeście złapać się dali to gęby w kubeł bo z tego pytlowania jęzorem to tylko siła złego wydarzyć się może. Honoru mazgaje trochę mieć trzeba!

Brygada RR

Te wpisy ze stacji na Warszawskiej w Grudziądzu to chyba same Natalie sobie piszą jak większość tych rewelacji na goworku. Pracowałem tam to wiem co to za agentki. Leniwe chociaż cwane i ręka rękę myje. Wyrafinowana to ta na T. Nie ma dla niej świętości. Na Warszawskiej to tylko Tomek jest ogarnięty bo reszta to zwykłe czajniki więc stawiam na Tomka :-)))

@Brygada RR

A Ty to kim jesteś (usunięte przez administratora) chyba gorszym (usunięte przez administratora) od tych czujników dlaczego się nie ujawnia frajerzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Generon - Grudziądz

• Jak się pracuje w Generon?

Zobacz opinie na temat firmy Generon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generon?

Generon
2.8/5 Na podstawie 204 ocen.

Generon