Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

2.6/5
Na podstawie 192 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

@PATRYK nie polecasz pracy w Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) ze względu na hałas i atmosferę? Inne aspekty pracy były ok? @Zaniepokojony, @Prawda a czemu pracownicy zgadzają się na pracę po 200h i brak urlopów?

Patryk
@Marta

Jeśli chodzi o terminowość wypłacania wynagrodzenia to rzeczywiście nie ma co chwalić bo to powinna być oczywistość. Gdybym miał w jednym słowie ocenić swoją dotychczasową współpracę z Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)to byłoby to "polecam". Po drugie, nie spotkałem się z tym żeby coś wynegocjowanego w trakcie rozmowy nie miało odzwierciedlenia w umowie lub rzeczywistości. Co więcej, w 2 problematycznych sprawach jakie miałem w jednej Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) poszło mi na rękę choć wcale nie musiało, w drugiej było gotowe pójść ale dla równowagi ja zrezygnowałem z proszenia o to. Jeśli ktoś ma wątpliwości - wystarczy przecież spotkać się, porozmawiać i samemu ocenić. Awansowanie w strukturach firmy nie dla wszystkich.

@Marta

Oooo,widać że łamane jest tu prawo i kodeks pracy. To Marta nie wie jak to jest z urlopem i do kiedy go trzeba wykorzystać.Tak samo z godzinami pracy.A taka przemądrzała i elokwentna.!!! Trzeba będzie to zgłosić,może jakaś kontrola inspekcji pracy. Tutaj pracownik nie wiele ma do powiedzenie -POPROSTU MUSI .

@Botoks to dobrze, że podoba Ci się praca w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.). Jednak zbyt wiele nie napisałeś na jej temat i ciężko stwierdzić czemu tak uważasz. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia z firmą?

Botoks

Bardzo dobra firma,

@Mireczek a możesz bardziej szczegółowo napisać o swoich doświadczenia w pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)? Czy możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz i czym dokładnie się zajmowałeś w firmie?

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Mireczek

Nie polecam tej firmy z doświadczenia...niestety. Bród ,smród ,hałas ,upał i kolesiostwo . Liczą się tylko "metry"-nie człowiek.

Mikołaj

Z okazji świąt życzę wszystkim nowego, lepszego, sprawiedliwgo, uczciwego i wyrozumiałego kierownika druku.

@Patryk czyli nie tylko praca Cie zadowalała, ale sama współpraca ze strukturami zarządczymi wychodziła zawsze Ci na korzyść? Dobrze, że jeżeli coś się ustaliło na rekrutacji nie ma mowy o tym, żeby potem dostać inną umowę. Czyli pracownicy przyszli firmy Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) nie mają się czego obawiać?

Romek

Jak dla mnie łapanka możliwości wsparcia, nauki, wymiany poglądów - klep i nie zadawaj pytań. Szereg systemów produkcyjnych który umożliwia wykrywanie i eliminowanie błędów oraz odstępstw od przyjętych standardów na niskim poziomie. Strategia ciągłego doskonalenia metodologia training within industry pozostawia wiele do życzenia.

Teo
@Romek

Że co?https://youtu.be/zHDjZ8Tbkfs Idz do tłumacza

Pampers
@Romek

Teo zmieniłeś zmień....

Dorota

Napiszcie coś proszę na temat godzin pracy w Services/Operations/Specialist/Engineer Próbowałam zgłębić temat, czy są spore nadgodziny interesuje się specialistycznym stanowiskiem czy prowadzą rekrutacje wyjazdy brak work-life balance itd. A jak wygląda to w praktyce tj: 1. Czy są nadgodziny. Jeśli tak to ile (czy jest to dodatkowa godzina dziennie czy też trzeba siedzieć np. 8-21? 2. Czy nadgodziny są płatne? Czy jest jakiś system mierzący czas pracy i jest to rozliczane z automatu czy też za każdym razem trzeba mieć zgodę przełożonego? Z góry dziękuję za informację. Pozdr. Dorota.

Teo
@Dorota

Jak chcesz dorobić to przyjdz do mnie.

Zarobki niepowalające( na starcie niskie i nieadekwatne do posiadanych kwalifikacji) Rozmowa o kasie to mniej więcej tak jakby zapytać grabarza jak zwiększa swoją wydajność albo strażaka czy musi wyrobić normę pożarów. Nie ma czytników tęczówki oka i linni papilarnych do rejestracji czasu pracy.Nie pytają o przynależność religijną i nałogi czy plany macierzyńskie.Zatrudniają obcokrajowców.Brak testów psychometrycznych. Nie potrafią dopytać o szczegóły o których nie wspominasz. Ciężko pracujesz nie wiele z tego masz.

Robot

Atmosfera po niejakim milikenie jest jeszcze gorsza niż była! Wszyscy klapki ma oczach bo bóg zesłał na nas zbawienie. Wystarczy zacząć szanować ludzii i dobrze wynagradzać ich pracę. Faworyzowanie pracowników, kolesiostwo itd jest wszędzie ale co robią tu kierownicy, porażka. Ale fajne jest to że jak się już zwolnisz i za jakiś czas wrócisz to z lepszą stawką i lepszym stanowiskiem. Absurdów u nas w firmie jest tysiące i przychodząc tutaj do pracy trzeba wrzucić trochę na totalną olewke bo innaczej psychiatra gwarantowany.

Obiadek

ORACLE. CO TY PISZESZ??????????? Z twojej wypowiedzi wynika ze pracujesz w biurze. Z czym problem z przerwami??? Pewnie czsu nie umiesz sobie zorganizowac! Zobacz repro i kilka innych działów zawsze od kawki zaczyna , troche ploteczek , kanapeczka i pracy Potem obiadek z 30 -40 min i tyle. Przecież nie przywiazali cie do kompa.

@Obiadek

W sumie to raport który drobiazgowo wypełniamy ktoś wnikliwie analizuje i wyciąga na jego podstawie wnioski. W raporcie są rubryki o określonych czynnościach a wprowadzenie danych należy do wypełniającego operatora tak? Dotarliśmy do rubryki o nazwie czynności "PRZERWA". Więc jeśli jestem operatorem maszyny fleksograficznej i przyjmuje zmianę gdzie jest ustawiona praca maszyna pracuje i druk będzie trwał całe 12 godzin. Operator maszyny fleksograficznej kontroluje parametry procesu druku na podstawie obserwacji monitora zakładamy, że nieprzerwanie ponieważ jest trudna praca rastry obsychanie itd. Czy w takiej sytuacji należy się dodatkowe 5 minut przerwy po przepracowaniu 1 godziny przy monitorze jeśli tak to czy przy wypełnianiu raportu wpisuje w rubrykę przerwa sumując wszystkie przerwy. W sumie to dodatkowe 50 lub 60 minut z 12 godzin zależy jak obliczać i co uwzględniać + 40 minut na 12 godzin suma 90 minut lub 100 minut w rubryce przerwy. Nie znam się na tym wcale wole zapytać. Czy to jest ważne. Pozdrawiam

Prawda

ZANIEPOKOJONY. masz racje.! Łamią prawo. Ja bylam sie dowiedziec o urlopy. Wg. kodeksu zalegly musi byc wykorzystany do wrzesnia a rekordzisci maja jeszcze z 2015 po kilka dni. Masz zalegly i wypiszesz to nie bo dużo pracy i kaza odrabiać. Firma za niewykorzystany urlop w terminie jesli bedzie to zgloszone dostaje kary, nie sa duze jak dla firmy ale jak zajmie sie tym sad to do 30 tysiecy. He. Druga sprawa to musze sie dowiedziec czy takie wywieranie presi ze dostaniesz jak odrobisz to nie.mobing. Sprawa rozwojowa . Do usłyszenia.

Zaniepokojony

Zastanawiam sie jak firma mowiaca że dba o prawa pracownika moze postepowac w ten sposób. Pracownicy z ukrainy pracują po 200 godzin nieraz więcej w miesiącu a prawo mowi że podlegaja tym samym prawom co polski pracownik. Powinni miec placone nadgodziny za godziny nadliczbowe i nie przekraczac norm godzinowych. Tak, są zatrudnieni przez agencje ale czy to moralnie usprawiedliwia nas????? Wiem , że maja ciezka sytuacje i sami chca tyle pracowac żeby wyciagnac jak najwięcej ale kilka dni mniej a zaplacone nadgodziny wyrownaly by sprawe. Jak dla mnie jest to czysty wyzysk. Zastanawiam sie nad zgloszeniem do inspekci pracy bo albo agencja kreci walki albo .... z tego co wiem nie maja prawa zdradzic danych osoby zglaszajacej naruszenie bez jej zgody.

Roe

Idą w dobrym kierunku.

oracle

Zastanawiam się jak jest z przerwami o której można iść zjeść, czy są jasno określone godziny znane wszystkim? Jaka jest forma? chodzi o kształt informacji. A może gdzieś jest adnotacja w tym zakresie. Jak to wyglądało wcześniej i jak wygląda dzisiaj? Myślę, że warto przypomnieć sprawy organizacyjne ,zwłaszcza punkt w którym omawiane są przerwy a po przepracowaniu jednej godziny przy monitorze należy się jeszcze dodatkowe 5 minut z każdą godziną czy zniesiony jest taki zapis, a i czy sumują się jak to wygląda w praktyce.

PATRYK

No i jak dla mnie troche toksyczne środowisko pracy brak kultury pracy i ergonomi pracy.

Spory chałas .

PATRYK

Nie polecam tam pracować .

@były pracownik dzięki za odpowiedź. Czyli pracownicy mają za dużo nałożonych obowiązków. A czy nie ma szans rozmowy z szefem, żeby jakoś to zmniejszyć? Wprowadzić jakiś inny system pracy? To istotne dla osób myślących o pracy w Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.).

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.