Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

@Piko Myślę, że tego typu pytanie powinieneś skierować już bezpośrednio do samej firmy Amerplast. Tu masz do nich kontakt: grodzisk@amerplast.com A w ogóle już tam aplikowałeś, czy masz to jedynie w planach? Bardzo proszę, abyś informował nas co jakiś czas o swoich poczynaniach.

Wojtek

Edytował kolega ofertę pracy i zamierzam aplikować ale do H&M.I kto to tu mówił ale wybacz to prawda ale ,że nie jest tam niska stawka na rękę z tego co wiem i jeśli pracowałem przy lodówkach wtedy i tylko wtedy można było zobaczyć co to jest parcie na uruchomienie a wiadomo agregaty przepinanie to i spawy części wiążą się ze sobą ściślej. Jedynie to ubolewam nad wadą wzroku bo plusy i okulary nosze korekcyjne i do druku przy maszynie to już nie za bardzo bo oczy już nie takie a nie ktore oferty pracy to nie złe katusze...

Piko

Witam, Czy pracodawca wydaje pasy wzmacniające dolny odcinek kręgosłupa? bo w wyniku pracy. Dostałem kontuzji niestety podczas wykonywania czynności kręgosłup jest mocno obciążony . Wiem, że taki pas nie przepuszcza powietrza i dodatkowo grzeje ciało to jednak warto z niego korzystać podczas wykonywania rutynowych obowiązków. Praca drukarza i praca pomocnika to ciężka praca i często też w nienaturalnych pozycjach więc zdrowie jest ważniejsze

@Tyatos Jeśli warunki pracy w Amerplast zagrażają zdrowiu danego pracownika (tak jak na przykład w Twoim przypadku), to należy to jak najszybciej komuś zgłosić. Zrobiłeś to? @Pasztetowa Liderzy zmiany powinni wspierać i służyć swoją pomocą. Może powinniście porozmawiać z zarządem firmy na ten temat i wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie?

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Leszno
Ziom

Nie polecam..wyzysk pracownika,ciągłe dokręcanie śruby,brak chętnych do pracy,jeden pomocnik na pare maszym.A kierownik druku porażka,nie jest za swoimi ludzmi tylko jeszcze im szpile wbija..

Gienio ue
@Ziom

Tak jest

KebabKlan
@Ziom

Kierownik to człowiek z zakładu zamkniętego... Ciekawe czy taki wyzysk robi na swoim dziecku. Obiecuję ci synku kupię ci samochód jak zdasz studia ... Zdane studia a samochód kupiony tylko że mały zdalnie sterowany ... Tak samo działa tu w firmie ...

Olek

Niedługo bedą musieli zrobić tu zakład pracy chronionej bo tylko chorzy na mózg tu bedą tyrać!

Pasztetowa

Warunki pracy? To jakaś kpina. Pracuje tu kilka lat i jest ciągłe bieganie na maszynie. Atmosfera napieta, każdy pilnuje swojego a liderzy zmiany jak już ktoś napisał śpią po nocach zamiast wspierać i doceniać pracownika swojej zmiany.

Tyatos

Ta firma to jakiś kapeć. Liderzy śpią po nocach a nowy pracownik za grosze musi biegać ... Ten kto planuje tu przyjść niech nie przychodzi... Śmierdzi i substancje bardzo szkodzą na oczy. Mnie prawdopodobnie czeka operacja oczów

@Pasztetowa Rozumiem, że Twój główny zarzut wobec pracodawcy, jakim jest firma Amerplast są słabe zarobki (mimo długoletniego stażu pracy). Ale pamiętaj, iż ten problem to już raczej indywidualna kwestia. A jak z kolei ocenisz same warunki pracy- chodzi mi tutaj o atmosferę, formę umowy, ubezpieczenia, itp.?

Pasztetowa

Nie polecam tej firmy ... Pracuje już kilka ładnych lat i zarabiam tyle co nowy pracownik. Ciągle obiecywane są podwyżki i szkolenia a jedyną zmianą jaką można zauważyć to zmieniający się kolor na tablicy. Uciekajcie od tej firmy z daleka bo nie zarobita tu

@Witek, Myślę, że każdy inaczej może odbierać atmosferę panująca w danym miejscu pracy. Czy zdecydowałeś się już na aplikowanie do firmy Amerplast? @Antoni, Twoje pytania są już bardzo szczegółowe. Dlatego uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jak zwrócisz się do pracodawcy bezpośrednio i dopytasz. Tutaj masz kontakt grodzisk@amerplast.com.

Witek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Antoni

Cześć, szukam informacji na temat stanowiska przedstawiciela handlowego 1. Na jaką podstawę netto można liczyć? 2. Jak wyglądają premie, czy są realne do uzyskania? 3. Czy samochód służbowy można użytkować prywatnie, np. w weekendy, ile to kosztuje? 4. Ile wizyt dziennie do wykonania. Dzięki za informacje :-)

Implementacje

Czas odrzucić proporcje spojrzeć prawdzie w oczy bo to i się dobrze nie skończy jesteśmy na wyspie rycerzy i łotrów. Rycerze zawsze mówią prawdę, a łotry zawsze kłamią. Mamy dwóch tubylców A i B. A wygłasza następujące zdanie: „Jeśli jestem rycerzem, to jest nim tez B”. Czy można określić kim są A i B? Pytamy A: „Czy jesteś rycerzem? ” Ten odpowiada: „Jeśli jestem rycerzem, to zjem mój kapelusz”. Dowiedz, że A musi zjeść swój kapelusz. A innym razem przeprowadzamy spis ludności na wyspie rycerzy i łotrów i odwiedzamy jedynie małżeństwa. („^”) Pukamy do jakichś drzwi, które otwiera mąż. Mówimy mu, ze potrzebne są nam informacje o nim i jego żonie. Następnie pytamy, które z nich jest rycerzem, a które, jeśli którekolwiek, jest łotrem? Mężczyzna odpowiada: — Oboje jesteśmy łotrami — po czym zatrzaskuje drzwi. Kim jest mąż, a kim jego zona? („_”) W następnym domu zapytaliśmy męża: — Czy oboje jesteście łotrami? Maż odrzekł: — Co najmniej jedno z nas. Kim jest każde z nich? („!”) W następnym domu otwiera nam mężczyzna i poproszony o powiedzenie czegoś o nim i jego zonie odpowiada: „Jeśli ja jestem rycerzem, to moja zona także”. Jakiego typu jest maż, a jakiego zona? („-”)W czwartym domu maż powiedział: „Jestem rycerzem wtedy i tylko wtedy, gdy moja zona jest rycerzem”. Co można wywnioskować o mężu, a co o zonie?

marcin

W firmie jest kilka wariantów opieki medycznej. Wiem, że w firmie zawsze o tym mówią na rozmowie, bo sam niedawno taką przeszedłem. Widać rekrut nie tylko nie zainteresował swoich rozmówców do prowadzenia dalszych rozmów ale również wykazał się brakiem umiejętności słuchania. Tutaj nie ukryje się braku wiedzy, zatrudnia się osoby z kwalifikacjami na wysokim poziomie, które absolutnie nie zgodziły by się ze stwierdzeniem "(liczba obowiązków dla co najmniej dwóch jak nie więcej osób)". Tak wydaje się tylko tym, którzy nie radzą sobie na swoim stanowisku i może powinny pomyśleć o uzupełnieniu braków,no a jak wygląda tu praca jako ADMINISTRATOR IT? Wymagana na pewno jest Znajomość produktów i technologii Microsoft: Windows Server, Hyper-V, Active Directory, DNS i DHCP, Failover Clustering, Exchange Server, Lync Server no i doświadczenie w konfiguracji sieci LAN;

XIX

Wszyscy nosimy w sercu zbrodnię, lecz ludzie, którzy uciekają się do trucizny, nie zasługują nawet na pogardę. bo pogarda, wilczku, to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.

Tryk

Coś mówili o matach antyzmęczeniowych to dla heaforda a i o pomieszczeniu nic a co wymyślą przy maszynach bo te wałki to przeważają przy uzbrojeniu to sie człowiek nadźwiga może serwis do uzbrojeń z zewnątrz lub ekipe do tego stworzyć?

Bukmacher

Głowie się nad nazwami tych medykamentów zupełnie nie potrzebnie bo to w papierach trzeba poszukać i schematy spalarki obejżeć.

Izydor

Co tam kierownika zmienić lepiej zmienić dyrektora bo poprzedniego zmienili też długo nie pochulał a na kilka lat to już tam chyba z szósty jest.Tylko tego to o dziwo jeszcze zostawili a reszte to za brame. A szkoda bo nie wszyscy byli niekompetentni.Ale ja tam nie wiem za bardzo nie jestem zorientowany i też upoważniony dokładnie bo i tak ide do pracy w H&M a dlatego idę bo tam chodzi o te świństwa które się wdycha.No ale wdychali w sumie wszyscy bo szefostwo to od pomocnika drukarza zaczynało to i wdychali a teraz to zapomniał wół jak cielęciem był. No a podobno nie szkodzi to szkodzi czy nie szkodzi jak nie pamietają to na to wychodzi,że szkodzi bo to na pamięć też szkodzi a nazw tych specyfików z którymi pracownik produkcji na codzień obcuje jest nawet całkiem sporo i przez problemy z wymową ich poprawną i co gorsza z pisownią nie wspomne. Na odpowiednim poziomie toksyczne w każdym bądz razie.

Japan

Herbata to z automatu czy deputat wydają?

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.