Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Proszę was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie opinie związane z pracą w firmie Amerplast. Najświeższe wiadomości dotyczące obecnych rekrutacji oraz kwestii aktualnych postępów tej firmy będą w tym wątku bardzo pomocne dla wielu osób! Przypominam wam, że każdy wpis wulgarny oraz obraźliwy będzie usuwany przez administratora!

@Marta

Rekrutacja-hmmm,ma dwie nogi,łapki tam gdzie trzeba,nie zadaje dużo pytań.Posiada chęć pracy za śmieszne pieniądze.A i tak wytrzymują parę dni i o szlaban mało się nie zabiją????.Rozwój firmy się zatrzymał ok.5 lat temu.A nie bym skłamał, pozbyli się złomu w postaci lemurów.Kupili nową drukarkę ale dla pociechy przytaszczyli kolejne ruiny w po staci zgrzewarek.Tak zwana rzeźba w g...Ludzie się zwalniają a to dopiero początek.Duże braki w zasobach ludzkich.I jak to ładnie powiedzieli ,,Ukraina jest przyszłością naszej firmy".

Wawrzyszew

Pilnuj gaci i ptaka w nich trzymaj a córka co na to ?

Edyta

?? Delegacja jakąś czy coś .

FEDOR

Ty sprawę mam tylko się nie wyprztykaj w gatki jak przyjadę no i do domu też :)

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Arigato

Zero lansu czysta skromność ale wiadomo ,że u nich z tym to bywa tam różnie.

Czy może ktoś opisać nam aktualnie panujące warunki pracy w firmie Amerplast? Chętnie poznamy bliżej temat benefitów oraz kwestie związane z wykonywaniem pracy w tej firmie! Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi, przypominam również by przestrzegać regulamin serwisu gowork, gdyż komentarze wulgarne oraz obraźliwe będą usuwane przez administratora!

Zmniejszy temperaturę o 2 stopnie Celsjusza z tego co napisałeś koszt modernizacji to milion osiemset tysięcy czyli koszty ,podatki, obroty, progi,diabeł tkwi w szczegółach a nieświadomi się śmieją a gdyby tak jeszcze agregaty od klimatyzacji które zamontowane są na maszynach i oddają ciepło na halę produkcyjną przemontować na zewnątrz hali czy miało by to wpływ na temperaturę i wilgotność w hali produkcyjnej?? a jak było w 2015 roku gdy montowali nową maszynę to też agregat od klimatyzacji który utrzymuje odpowiednią temperaturę w szafie sterującej (elektroniką) zamontowali tak aby oddawał ciepło na halę produkcyjną? No i rozumiem że udrożnione nawiewy wprowadzają świeże powietrze na halę wyciągi odprowadzają szkodliwe pary to czas przyjrzeć się spalarce czy daje radę i czy jest jakiś licznik który informuje o poborze czy spaleniu parów z maszyn i całości hali i co z atmosferą bo jak maszyna Y wygeneruje podczas 24 godzin pracy ilość parów X to możemy obliczyć ile wygeneruje parów każda maszyna i tak samo z agregatami które oddają ciepło na halę a podwyższają temperaturę na hali oraz wilgotność czyli materialne środowisko pracy no ale co ja o tym wiem !!! ważne jest ,że ewidencja dokumentacji jest skrupulatnie przetrzymywana i co powiesz o pomieszczeniach klimatyzowanych które są wewnątrz hali produkcyjnej a agregaty zamontowane tak aby oddawały ciepło na halę o co tam chodzi ?? I kto jest takim strategiem Inżynierowie buhaha C2H5OH Etanol ale spoko oddychaj policz do 10 lub od 10 do 0 myśl samodzielnie i nie daj sobie wmówić że tak musi być. A grata na Porsche z takim podejściem to nigdy nie zmienisz!!!

@210882

Wszystkie agregaty są od klimy są na w budynku.A co do wentylacji to koszt inwestycji do efektu działania mało proporcjonalny.Logiczne jest to że jeśli wszystkie możliwe generatory ciepła zamontowano na zewnątrz to temperatuta by spadła.Ale wiadomo że to są koszty na które firma się nie zgodzi.

OIOM
@Fizyczny

Nawet nie pytam ile to pali, stać mnie na psa stać mnie na budę...

Feliks

Jak ktoś dobrze pracuje to bez względu na wszystko będzie doceniony!!!

Po drugiej stronie lustra
@Feliks

Czyli grata zmienisz na Porsche...

Księgowy

Płaca minimalna w Polsce to 2100 pln brutto czyli 13,12 pln brutto na godzinę czyli 500 euro czyli 3,12 za godzinę euro brutto. Płaca minimalna w Niemcy to 1414,40 euro brutto czyli 8,84 euro brutto czyli 5940,48 pln brutto czyli 37,12 za godzinę pln brutto. Płaca minimalna w Finlandii to ? w Finlandii nie ma ustalonej płacy minimalnej. Specjaliści zarabiają średnio od 12 do 15 euro za godzinę czyli 2400 euro brutto czyli 10080 pln brutto a przeciętne wynagrodzenie w Finlandii to 3398 euro brutto czyli 14271,60 pln brutto dla zainteresowanych link do oferty pracy: https://pl.linkedin.com/jobs/view/operator-maszyn-automatyk-at-amerplast-669672185

Uczciwy

Omijać ta firmę z daleka smród farb i topionej folii.Ludzie nie szkoda wam zdrowia.Przemyslcie to przecież ta firma bardzo kiepsko płaci za waszą bardzo ciężka pracę.

Wszystko w temacie
@Uczciwy

@Uczciwy czyli temperatura + zapach farby rozpuszczalnikowych + zapach topionej foli + zapach rozpuszczalników + hałas + praca fizyczna + praca na wysokości + 12 godzin w hali + oświetlenie + praca przy monitorze komputerowym * ilość lat przepracowanych - przerwy/urlopy = https://pl.wikipedia.org/wiki/Etanol

Najważniejszym problemem w tej firmie jest to że pracują tu całe rodziny i ręka rękę myje a produkcja i tak zawsze dostaje po (usunięte przez administratora) Umiesz liczyć to licz na siebie i nikomu nie ufaj. Taka rada dla nowych pracowników.

Henryk

Firma ma dobrą opinię, czy warto starać się o pracę ?

@Henryk

Ciekawe gdzie tą dobrą opinię znalazłeś bo na pewno nie w śród pracowników produkcji.

Rho

Napiszcie coś o dosyć nowej zmodernizowanej i udrożnionej wentylacji , głównie czy daje radę pod względem utrzymania komfortowej temperatury przy maszynach oraz odprowadzania parów z maszyn i z całości hali

fizyczny
@Rho

Jest super....docelowo ma zmniejszyć temperaturę o dwa stopnie.Czyli ok.900 tyś zł. za stopień.Złoty biznes....

Siema

Nawiązując do opinii nowego.Mam takie pytanie o co chodzi z pojedynczymi obsadami na 10 kolorowych maszynach?A gdzie są pomocnicy w tej firmie?Jak wam pracuje się w tym trybie?

@wygodniś bardzo niejasno napisałeś swój wpis. Osoby nie znające tematu nie będą wiedziały o co chodzi. Czy możesz napisać jeszcze raz co chcesz przekazać o firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)?

wygodniś

Zachować ciszę" wspaniale oddaje sytuacje - "małpa przy komputerze" Dno i pięć metrów mułu - jak to w końcu z repro?? Czytam - wniosek nie z rodziny i bez koneksji i już nie jednej osobie zamknięto drzwi odbierz to jak chcesz ponieważ z góry ustalone towarzystwo wzajemnej adoracji aby nie powiedzieć ślizkie dup...włazy. Znalazł się menagier przez zasiedzenie. Firma straciła na przestrzeni 5 lat wstecz nastu dobrych ludzi komu to zawdzięcza. Czy zwracają uwagę na czas i poniesione koszty wyszkolenia kadry na stanowisko? Na każde stanowisko przechodzi się dokładne szkolenie ale bardzo dużo zależy od stopnia zaangażowania osoby szkolonej. Nie dyplomy świadczą o człowieku. No i pomiary czasu wykonywanych czynności. A w dziale planowania również są przeprowadzane pomiary? I w dziale technologii i w dziale repro jeśli tak zapoznajcie wszystkich z wynikami a może wybiurczo i do konkretnych ludzi się to tyczy - co jest równi i równiejsi ?? a historia Nas czegoś powinna uczyć prawda? mówi nam , że nie warto zachwycać się byle baranem...

nowy

Od lat pracując w firmie przechodząc szczebel z młodszego pomocnika na starszego pomocnika drukującego wkońcu drukarza i starszego drukarza i tu kariera się zatrzymała za to doczekałem się pracy na maszynie 10 kolorowej z centralnym cylindrem szeroka wstęga odwijak założenie rolki nie zadrukowanej sprawdzenie aktywacji nawijak zdjęcie rolki zadrukowanej sprawdzenie próbki kontrola parametrów druku podczas druku kontrola farb z tyłu maszyny oraz docięcie gilz sprawdzenie delt duża odpowiedzialność zwłaszcza pod względem jakościowym i ważne aby nie załapać się na reklamacje. Myśle,że jeden na takiej maszynie to za mała obsada ktoś myśli inaczej nie miło poznać cdn.

Aloha

Dziwne że liderów nie zwolnią za to spanie po nocach i wolne kiedy chcą. No i oni na żądanie nie mają bo co sami sobie mają wpisać. Tutaj za nich bym się wziął najpierw nierobów.

Grucha

A co się w tej super firmie dzieje teraz? Kolejny członek rodziny oczywiście czyściutkie stanowisko gratulacje. No i absurd w repro. To jest super firma? Dno i zero szacunku dla ludzi którzy się z większym lub mniejszym stopniu poświęcili dla tej firmy.

Pracuś

Bardzo dobra firma i pracuje się w Amerplast bardzo dobrze. Jeśli uważasz,że w Amerplast jest tak źle złóż wypowiedzenie. Wielo poziomowa rekrutacja u innego pracodawcy będzie tylko formalnością pomoże w niej biznesowy wygląd :) Wszystko jest możliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.