Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

captcha

Najkorzystniejsza cena zakupu jest możliwa do osiągnięcia jedynie przez silnie zmotywowany zespół zaopatrzenia , ściśle współpracujący ze wszystkimi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Postępująca komputeryzacja ułatwia dostęp do systemów przetwarzania danych , które zapewniają możliwość efektywniejszego doboru dostawców , analizy jakości dostaw oraz prawidłowości realizacji zawartych umów.

Hr
@captcha

Od dziś niema gorszej firmy w mazowieckiem. Uciekajcie .

Trocki

Aby proces zakupu był realizowany zgodnie z polityką firmy i aby przebiegał prawidłowo i sprawnie odpowiedzialny w tym obszarze musi na wstępie odpowiedzieć na cztery podstawowe pytania. Jeśli pojawi się takie ogłoszenie znaczy to, że powstanie nowy wakat w tym dziale? Zakupy są istotne ,gdyż niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności wszystkie przedsiębiorstwa kupują na rynku surowce , materiały , części i różnego rodzaju usługi. Dobra te są niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej zwłaszcza produkcyjnej. A może powstaje klaster w nowym zakładzie. A co jeżeli delegowanie pracowników stanie się faktem. Jeśli tak w obieg pójdzie dokument o wyrażenie lub nie wyrażanie zgody na delegowanie a co jeśli ewentualnie pracownik nie wyrazi zgody na oddelegowanie?

Emila
@Trocki

@Trocki poruszyłeś ważną kwestie dotyczącą postrzegania przez pracodawce ewentualnego braku wyrażenia zgody na oddelegowanie. Jest jeszcze pojęcie tj. polecenie wyjazdu służbowego i raczej tego typu polecenia należy realizować zgodnie ze wskazaniem.

PrtScr

Myślę , że autorzy ostatnich wpisów powinni złożyć cv to jest stan umysłu odpowiedni.

Witam, Czy Państwo prowadzicie obecnie rekrutacje na stanowisko Specjalista d/s zakupów a może u Państwa w przedsiębiorstwie inaczej nazywa się takie stanowisko. Ponieważ posiadam doświadczenie w działach produkcyjnych na różnych stanowiskach. Zamówienia i zaopatrzenia przedsiębiorstwa w różnego rodzaju dobra, w tym surowce, materiały, części, półprodukty, komponenty we właściwej ilości we właściwym czasie , właściwej jakości i po właściwej cenie stanowią kluczowy element cv którym się legitymuje i myślę,że na tym stanowisku będę mógł wykorzystywać warsztat analitycznego myślenia oraz zdobędę doświadczenie i możliwość rozwoju zgodne z moim wykształceniem zawodowym.

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Leszno
Synek

Szybko rozwijająca się firma z nowymi innowacyjnymi produktami, nowymi klientami i większymi zamówieniami stawia wysokie wymagania, jeśli chodzi o jak najkrótsze czasy realizacji zamówień i profesjonalną obsługę klienta. Uruchomienie drugiego zakładu produkcyjnego w Polsce zwiększa zdolności produkcyjne w łańcuchu dostaw. Brawo Amerplast

@Rygus oczywiście, że nie ma nic złego, ale jestem ciekawa co w momencie, gdy pracownik ma zbyt długi ten czas. I też nie napisał nikt czy codziennie każdy ma mierzony ten czas w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.).

Rygus

Ustalenie czasu wykonywanych czynności to nic złego. W rezultacie przyczyni się to do ulepszenia procesu więc o co checa.

@Robot i co się dzieje, jeżeli ktoś ma za długi czas wykonywania swoich czynności? Czy robi to brygadzista? Jest to losowo wybierane kto jakiego dnia będzie miał mierzony w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) czas, czy po kolei ma każdy?

@Robot w jaki sposób są mierzone czasy pracowników? Ktoś obok Ciebie stoi i na stoperze mierzy czas wykonanej pracy? @Kinga zaaplikowałaś na stanowisko księgowej do firmy Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)? Możesz zdradzić jak wygląda rekrutacja na to stanowisko?

Robot

Dokładnie tak. Stoją i mierzą Ci czasy wykonywanej pracy

@Admin czyli polecasz pracę w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.), bo te dwa minusy, które wymieniłeś chyba nie są aż tak istotne przy wyborze miejsca pracy, prawda? Czy mocno przeszkadza oświetlenie i brak okien?

Admin

Moim zdaniem nie ma nad czym się rozckliwiać, praca jest dobra i wartościowa. Co poniżej napisane to jest nie ważne. Dobrze funkcjonująca maszyna podział na działy odpowiedzialne za poszczególne obszary fabryki. Czysto , jasno i przejrzyście zakres obowiązków sprecyzowany wszyscy pracują już bardzo długo i znają się na swojej pracy. Benefity to pakiet medyczny , karta multisport , ubezpieczenie na życie. Minusem brak okien na hali produkcyjnej i oświetlenie.

Robot

Nie polecam tej firmy teraz tym bardziej. Stoją mierzą Ci czasy na wszystko, sprawdzają Cię na każdym kroku, chcą zrobić z ludzi robotów do zarabiania dla nich całkiem dobrej kasy w zamian nie dając prawie nic. Ogólnie nie polecam!

Kinga
@Robot

Poszukuje pracy na stanowisko księgowego/owej. Jestem zainteresowana tą pracą mogę liczyć na m.in. stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju. Czy na takich stanowiskach łatwo w tej firmie o awans? Czy pracodawca dofinansowuje swoim pracownikom kursy podnoszące kwalifikacje? Jaka atmosfera towarzyszy wykonywaniu codziennych obowiązków?

Grzesiek

Na produkcji druk praca po 12 h cztery brygady świątki , piątki i niedzielę.

@Ewa nie wiem jak wygląda Wasz urlop w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.). Czytam, że go nie ma, dlatego pytam dlaczego pracownicy się na to zgadzają. To samo tyczy się godzin pracy. Cały etat to 168 godzin, a nie 200. A zanim musiał to zgodził się na taką pracę, dlatego pytam czemu tak się dzieje.

Error

Pozytywnie

@PATRYK nie polecasz pracy w Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) ze względu na hałas i atmosferę? Inne aspekty pracy były ok? @Zaniepokojony, @Prawda a czemu pracownicy zgadzają się na pracę po 200h i brak urlopów?

Patryk
@Marta

Jeśli chodzi o terminowość wypłacania wynagrodzenia to rzeczywiście nie ma co chwalić bo to powinna być oczywistość. Gdybym miał w jednym słowie ocenić swoją dotychczasową współpracę z Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)to byłoby to "polecam". Po drugie, nie spotkałem się z tym żeby coś wynegocjowanego w trakcie rozmowy nie miało odzwierciedlenia w umowie lub rzeczywistości. Co więcej, w 2 problematycznych sprawach jakie miałem w jednej Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) poszło mi na rękę choć wcale nie musiało, w drugiej było gotowe pójść ale dla równowagi ja zrezygnowałem z proszenia o to. Jeśli ktoś ma wątpliwości - wystarczy przecież spotkać się, porozmawiać i samemu ocenić. Awansowanie w strukturach firmy nie dla wszystkich.

@Marta

Oooo,widać że łamane jest tu prawo i kodeks pracy. To Marta nie wie jak to jest z urlopem i do kiedy go trzeba wykorzystać.Tak samo z godzinami pracy.A taka przemądrzała i elokwentna.!!! Trzeba będzie to zgłosić,może jakaś kontrola inspekcji pracy. Tutaj pracownik nie wiele ma do powiedzenie -POPROSTU MUSI .

@Botoks to dobrze, że podoba Ci się praca w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.). Jednak zbyt wiele nie napisałeś na jej temat i ciężko stwierdzić czemu tak uważasz. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia z firmą?

Botoks

Bardzo dobra firma,

@Mireczek a możesz bardziej szczegółowo napisać o swoich doświadczenia w pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)? Czy możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz i czym dokładnie się zajmowałeś w firmie?

Mireczek

Nie polecam tej firmy z doświadczenia...niestety. Bród ,smród ,hałas ,upał i kolesiostwo . Liczą się tylko "metry"-nie człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.