Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Porządkowy....

Rudy uważaj na to z kim się zadajesz.to wsza jest.

Obserwator

Liderem powinien być drozdu on był sumienny pracowity i nikomu nie szkodzil robił swoje o nie musiał być fałszywy A pozostali wspieli się czyimś kosztem dobra gadką na drugiego A bladimir łykal wszystko.

Obserwator

Gorszego od tej wszy nemka by nie było RUDY uważaj z kimś się zadajesz...

@Obserwator

Nemo i galateta, są gorsi?

Tralala

Szanuj lidera swego bo możesz mieć gorszego! ( nie dotyczy zmiany C )

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Ziom

P.Sz.pijak..nie nadaje sie na lidera.To samo (usunięte przez administratora) juz dawno za to co robi powinni ich wyrzucic z firmy albo zdegradowac na maszyny...bo komus puszczą nerwy i ich stąd wyniosą.Dwa prostaki bez szkoły nie powinni ludzmi zarządzac!

@Ziom

Tak Tak tak

B)
@Ziom

Nie strasz nie strasz bo się.... Dno się rozpisało co pewnie, nie ma kasy bo się nie przychodzi do pracy czepiacie się ludzi, a (usunięte przez administratora) wam ratowali nie raz, pracowałem z liderami i nie mogę powiedzieć nic złego, będą nowi zobaczycie. Kto jakie problemy ma prywatne to jego sprawa, zaszyty czy nie. Wescie się zastanówcie bo sami sobie pracę zabierzecie. Powodzenia czyści i nie pijąc.....

Tytan

Okazali się mało poważni.

Oko

A bladego i Jarka zwolnili za was liderzy bo nie trzeba bylo stawać na maszynie a nie zatrzymywać i spać. Takie właśnie jestestescie ku... Jeb... Dumni z siebie? Powodzenia wieśniaki !!! A tak poza tym to nikt nie wstawił się za kierownikiem i dyrektorem a (usunięte przez administratora) lizali ostro. Takie właśnie fauszywe mordy mamy za ludzi którzy mają nami rządzić. Kaleki (usunięte przez administratora)

Tytan
@Oko

Okazali się mało poważni przykład forum jako prywatne pole na rozgrywki.

nemo

święta racja jak można wziąć na lidera zaszytego alkoholika z liderów tylko kanał jest najbardziej wporzadku.

Lucjan

W tej firmie zatrudniają jakieś patologiczne (usunięte przez administratora) Ci pracownicy to najgorszy sort w naszym społeczeństwie, niewykształcone łajzy bez przyszłości. Jedną z takich osób jest Piotr Klimkiewicz, żyrardowski nieudacznik. Śmierdzący biedak, który swoje niepowodzenia i żale wylewa na innych Typowy rasista nawołujący do wysiedlenia żydów, zabijania imigrantów i mniejszości. Nie wiem jak ta firma funkcjonuje zatrudniając taki margines społeczny.

Porządkowy....

Sylwek uważaj na ta wsze nemka znając życie będzie teraz tobie wchodził w dupe...nie daj się

Olek

Tak Sylwek zmien juz tych panów bo nie mają kompetencji do tych stanowisk i nie szanują ludzi.

Torbaczka

Koniecznie nie wolno zapomnieć o Matołku z conwertingu. Sylwek do dzieła plis

Oko

Liderzy druku Ci co powinni się sami podać do dymisji to Kanalia i Sztymel. Ludzi nie szanują i nigdy nie będą, pomiatają wszystkimi bo przecież (usunięte przez administratora) lider może wszystko bo Tomuś się za nimi wstawi a tu h.. koniec.Zmiana liderów jest konieczna bo inaczej nie będzie dobrze. A liderzy z konwertingu i psełdo ustawiacze, weźcie się za prace a nie siedzenie na stołówce godzinami. Są ludzie którzy się lepiej sprawdzą w roli lidera, bo lider to nie znaczy podpiepszać tylko dawać przykład i pomagać frajerzy.

neutralny
@Oko

liderz,liderzy,liderzy!!! a przecież dobry lider to śpiący lider.wtedy d...nie zawraca.prawda? oko rachunek sumienia czy wykonujesz obowiąki sumiennie . może dołożyłeś cegiełke do dymisji szefów?

Nemorun

Ponadto drodzy wymienieni liderzy powinniście spaść ze stołków za stosowanie mobbingu, które zostawało przez byłego kierownika zamiatane pod dywan nie jednokrotnie ,tyczy się to liderów wymienionych po niższych komentarzach.A skoro nastały nowe lepsze czasy jak to zapowiada firma ,czas na zmiany stołkach liderskich chyba że panowie będą na nich siedzieć do emerytury bo nic już nie umieją innego robić,no prawie wszyscy.Tak że przed wprowadzeniem 5 ciu brygad proponujmy wymianę liderów łącznie z mieszalnią .

Porządkowy....

Oj. szanowni liderzy waszta pierdząca w fotel chcecie wyglądać tak jak wasz fałszywy przyjaciel galaretto, już zarząd zadba o wasze tyłki żeby nie przytyły i zaden Bladimir już wam nie pomoże...Dość brania kasy za spanie i siedzenie na Internecie....trzeba się wkoncu za robotę wziąć.wkoncu się dopatrzyli szajki nierobów przywódca już poleciał teraz kolej na was.

Fizol
@Porządkowy....

Jestem za...Kolejnymi do kontynuacji kariery za bramą,Kanalia,galareta,sztymel.Pierwszy wiadomo szwagier.Ma wszystko w d...bo bladimir.Drugi kariera za częste wizyty w odbycie przełożonego.Trzeci na detox a nie liderowanie.

Obserwator

kierownik dawno powinien opuścić mury tego zakładu, miał tylko swoich pupilków i tylko ich widział ale byl na tyle głupi że ci którym pomagal podstawiali mu kopyta.Galareta największy fałszywiec zakładu wlaził mu w du....żeby zostać liderem A zaś jak został robił wszystko żeby Bladimira zdegradowac i to tam na górze czesto mu tyłek Obrabiał....przyjaciel ?!! teraz się martwi że ma jeszcze jednego konkurenta na kierownika tą wsze nemka następny przyjaciel falszywiec...sprzedał by wszystkich kolegów żeby się wspiąć wyżej.

@Obserwator

Tak jest super słowa

Nemo

I taka kolej rzeczy kogoś trzeba wyje...ć ,aby inni mogli awansować.Cekawe jak sobie poradzi bez Bladimira ten zaszyty degenerat.juz mi go szkoda...

pasztetowa

No i stało się kierownik wraz z dyrektorem opuścili mury firmy,wszyscy są teraz przy nadziei że dużo zmieni się w firmie.Na plus można zaliczyć zapowiadany większy kontakt z pracownikami powiększenie rady pracowniczej,większe dodatki za absyncje,itp.Za minus zapowiadany na razie nie oficjalny nowy grafik pracy dla 5-ciu brygad po 8h.Do tego jakby jeszcze doszła wymiana liderów na druku na nowych bo Ci już chyba dostali co po niektórzy stołki przez zasiedzenie też wyszło by to na dobre.

@Piko Myślę, że tego typu pytanie powinieneś skierować już bezpośrednio do samej firmy Amerplast. Tu masz do nich kontakt: grodzisk@amerplast.com A w ogóle już tam aplikowałeś, czy masz to jedynie w planach? Bardzo proszę, abyś informował nas co jakiś czas o swoich poczynaniach.

Wojtek

Edytował kolega ofertę pracy i zamierzam aplikować ale do H&M.I kto to tu mówił ale wybacz to prawda ale ,że nie jest tam niska stawka na rękę z tego co wiem i jeśli pracowałem przy lodówkach wtedy i tylko wtedy można było zobaczyć co to jest parcie na uruchomienie a wiadomo agregaty przepinanie to i spawy części wiążą się ze sobą ściślej. Jedynie to ubolewam nad wadą wzroku bo plusy i okulary nosze korekcyjne i do druku przy maszynie to już nie za bardzo bo oczy już nie takie a nie ktore oferty pracy to nie złe katusze...

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.