Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

Darek M

Dobrze mieć kolegę który zajmuje się rekrutacją. Umowa dogadana, posadka już załatwiona - Daniel obiecał dobra kase i stanowisko lidera. Czekajcie na mnie. Darek

Wiecie kto
@Darek M 17.10.2018 21:23

Boże zakłamanych ludzi nie brakuje kłamstwa kopanie dołków nigdy się nie skończy. Tak wygląda jak Polak Polaka szanuje............. Puk puk.

&&&

Sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w przyjemnej atmosferze ale widzę ,że na forum odgrzewane kotlety jakieś ???? kogoś swędzi (usunięte przez administratora) raczej

Nick
@&&& 17.09.2018 02:24

Bo tam tylko rozmowa kwalifikacyjna przebiega w miłej atmosferze.

@Nick 10.10.2018 22:34

Dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, ale również praca. Przykładamy dużą wagę do kultury organizacyjnej, która bazuje u nas na wzajemnym szacunku, zaufaniu, pomocy. Jeśli są jakiekolwiek problemy czy niedogodności zawsze zachęcamy do rozmowy.

Dyku

Bardzo dobra Firma i to ,że zatrudniają obcokrajowców to też na plus. Dzięki,

teraz polska
@Dyku 15.08.2018 12:16

dyku baranie! tych brudasów ukrainców - chochoły ! zatrudniają jest to obciach dla polskiej firmy. wstyd co na polaków wasz nie stać wszystko ucieka za granicę! gdzie jest teraz motto - teraz polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poligraf

Jak wyglada atmosfera na produkcji? Glownie dzial druku? Są jakies normy czy cos w tym stylu lub tez tzw. poganiacze zmianowi? Jaka jest temp. na hali w lecie? Duzo ludzi z kierunku Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów?

@Poligraf 30.08.2018 19:09

W naszej firmie nie ma poganiaczy. Są kierownicy, którzy zbają o efektywność pracy oraz o rozwój pracowników. Są jasno określone cele, które wpływają na dodatkową premie. Pracują u nas osoby z okolic Grodziska i Żyrardowa. W naszej firmie są osoby z długoletnim stażem, pracownicy polecają do pracy osoby z rodziny i znajomych. Bardzo zależy nam na tym, żeby wszyscy dobrze się tu czuli. Obecnie zwiększamy liczbę zamówień, budujemy drugi zakład i to powoduje wzrost zatrudnienia Dział Personalny

poco

4-5 koła.

Ślepy DRUKARZ
@poco 25.02.2017 00:14

Tyle to zarabia "drukarz" z łapanki. DRUKARZ to zarabia teraz 8 koła.

Iza

@Dyku wnioskuję, że miałeś okazję pracować w Formika. Czy mógłbyś w kilku zdaniach przedstawić swoje przemyślenia na temat tej firmy? Z jakiego stanowiska zaczynałeś pracę i jak długo tam pracowałeś lub nadal pracujesz?

Farba

Stworzono nowe stanowiska?to przez rozbudowe hali są nowe wakaty. Tak?Myślę o nich całkiem poważnie bo rozmawiałem przez telefon i zaprosili a aplikowałem przez jeden z portali.Pojedziemy razem z siostrą na rozmowe bo do niej też się odezwali. Mam nadzieje,że na rozmowie się nie skończy bo Ludzie OK,Socjal OK, Atmosfera OK , Sprzęt OK

adyd

Co się dzieje z Formiką widzę ,że tu wszystkich pracowników poszukujecie.............. aż wstyd

Ufoludek
@adyd 28.07.2018 18:48

Niedługo połowa załogi będzie z Ukrainy. Mają lepszy start niż Polacy w tej firmie.

Iza

@adyd czy mógłbyś rozwinąć swą myśl? Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia, a z chęcią dowiemy się jak najwięcej na temat firmy Formika. Komentujmy w sposób merytoryczny i obiektywny, bez względu na to, czy mamy negatywne, bądź pozytywne odczucia.

Dział Personalny

Dzień dobry, Kwestia wynagrodzeń jest w naszej firmie obszarem poufnym, ale oczywiście na każdym stanowisku obowiązują określone poziomy wynagrodzenia , które zależą od poziomu umiejętności, przygotowania, wiedzy wymaganej na stanowisku oraz od stopnia skomplikowania pracy na danym obszarze. Zapraszam do Działu Personalnego, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Dział Personalny Formika

GRU
@Dział Personalny 29.08.2016 12:45

Czy podpisuje się jakiś dokument o poufności w kwestii wynagrodzeń czy nie podpisuje się żadnego dokumentu w kwestii wynagrodzeń

@GRU 09.04.2018 19:26

bardzo ważna sprawa , aż śmieszne

Euler

To już nie rozbudowa nowego zakładu w Parzniewie tylko budowa nowego zakładu w innej lokalizacji.

@Euler 21.04.2018 14:30

Rozbudowa zakładu w Parzniewie, właśnie trwa, lokalizacja się nie zmieniła :)

@Euler 21.04.2018 14:30

euler co za nick czy masz pojęcie czym on się zajmował

Iza

@Mark Możesz w kilku zdaniach opisać jak przebiegał proces rekrutacji w tej firmie i jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Jeśli ktoś inny posiada informacje na ten temat, to gorąca prośba o taką informację.

@Iza 20.07.2018 15:10

Nie aplikowałem więc nie wiem jak wygląda rekrutacja. :-)

Iza

@Mark czy udało Ci się uzyskać informacje w tej sprawie? Czy ktoś z Was posiada wiedzę na temat bieżącej polityki rekrutacyjnej w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie Formika, co pomoże zainteresowanym w podjęciu decyzji o pracy w tej firmie.

@Iza 13.07.2018 15:40

Nie, nie udało się. W sumie już niepotrzebna ta informacja bo nie będę się starał o pracę w tej firmie. Generalnie 6000 netto podstawy to drukarz musi zarobić. I tyle wynegocjowałem w innej firmie Jeśli tego nie ma to długo będą szukać ludzi do pracy.

Mark

Dzień Dobry. Może ktoś powiedzieć lub podzielić się informacją ile zarabia drukarz fleksograficzny w tym zakładzie? Bo nie wiem czy jest sens aplikować.

Marcin

Witam. Jestem drukarzem offsetowym z tytułem Technika Poligrafa. Czy szkolicie państwo drukarzy w technice fleksografii czy od razu oczekujecie doswiadczenia na maszynach fleksograficznych?

@Marcin 06.06.2018 23:41

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu również drukarzy offsetowych, przyuczamy do techniki flekso. Zachęcam do przesłania CV na adres mailowy :) Dział Personalny

Mat15

Czy pracujac w tej firmie mozna studiowac zaocznie?

@Mat15 27.05.2018 14:06

Dzień dobry, chcemy ułatwiać życie i kibicujemy osobom, które się rozwijają i uczą, także na pewno jest to kwestia dogadania się, w dodatku nie powinno z tym być większych problemów, ponieważ pracujemy od poniedziałku do piątku :) Dział Personalny

6789abc

Jak tam wiśienka na torcie? I goloneczka o nim nie można zapomnieć wariat.

321EElllllloooo

Są wiśnie są i golonki, ogórki a także sikorki,myszki i bąbelki wy moje kochane mordeczki. Pozdrawiam

321EElllllloooo

Wiśśśśnnnnniiiiaaa ty Łobuzie ;)

anonymous

Dzień dobry, Kwestia zarobków w Waszej firmie jest kwestią poufną czy tak? więc rozumiem,że podpisuje się dokument o poufności który mówi o zakazie informowania/rozmawiania z resztą zespołu współpracowników o stawce zaszeregowania u Was w firmie jeśli nie podpisujemy żadnego dokumentu to na jakiej podstawie jest to poufne? etyka,moralność ,porozumienie dżentelmeńskie. No i czy są u Was jakieś premie za jakość i wydajność które powiększają kwotę wynagrodzenia brutto.

Robin
@anonymous 07.04.2018 20:27

Firma i tak zrobi to co bedzie uwazala. My jestesmy Ci maluczcy i jeszcze tu w Europie mozemy o pewnych sprawach mowic. Wiadomo, Formika intensywnie obserwuje te forum, i w razie tak zwanych jakis zarzutow bedzie sie bronic, mi sie zdaje ze powinnismy pojsc za przykladem Francji, jesli pracownik pracuje w jednej firmie dluzej niz 2 miesiace nie moze zostac zwolniony za to na przyklad ze jest za wolny, W Formice jest jak w przeciagu, to tak jak w supermarkecie, nowi przychodza, tak zwani troche starzy odchodza.

@anonymous 07.04.2018 20:27

Tak, podpisuje się dokument o poufności w kwestii wynagrodzeń, ale zaufanie, moralność i porozumienie dżentelmeńskie są równie istotne. Odpowiadając na drugie pytanie - tak, są premie za wydajność. Dział personalny

Arystoteles
@Robin 09.04.2018 23:05

Witam, Spotkał Pan się z takim podejściem pracodawcy do pracownika a może ktoś z Pana znajomych i jak pracodawca motywował nie przedłużenie umowy lub wypowiedzenie umowy.

Poka yoke
@Robin 09.04.2018 23:05

To może zgłoś swoją kandydaturę do rady pracowniczej

Może przy odrobinie szczęścia uda się dostać na stanowisko w obszarach technicznych i specjalistycznych gdzie wiedza, doświadczenie umiejętność pracy z procedurami oraz wykonywanie pracy w sposób drobiazgowy są ważnymi czynnikami. Czy ktoś próbował? to proszę o przybliżenie tego tematu,co? jak? ile tak naprawdę płacą na rękę? czy są dobre warunki wynagradzania czyli premie i nagrody regulaminowe a także dodatki do wynagrodzenia (stażowe, funkcyjne, za pracę przy komputerze, za pracę w systemie zmianowym, za dodatkowe umiejętności) Czy są widełki w zarobkach od do na danym stanowisku jak mocno można wywindować wynagrodzenie, co wpływa na nie otrzymanie ewentualnej premii oraz czy oferują stawkę na godzinę czy podstawa bo jak płacą na godzinę (h) to = stawka brutto na h*liczba godzin w miesiącu = wynagrodzenie brutto a jeżeli płacą od podstawy to wyliczenie 1 h = podstawa brutto/na ilość godzin w miesiącu = wynagrodzenie brutto na godzinę. No i w sumie powiedzcie ilu jest wszystkich Dyrektorów d/s i kierowników d/s na liczbę zatrudnionych bo to też jest ważne.

Ola

czy w formika jakie tam sa wynagrodzenia mies. i jest tam dojazd z pod stacji PKP Pruszków

Dział Personalny
@Ola 29.08.2016 12:27

Dzień dobry, na produkcji obowiązują stawki godzinowe + premia stanowiskowa +premia wydajnościowa (w przypadku już przeszkolonych pracowników). Jeśli chodzi o dojazd ze stacji PKP - na 3 zmiany pracownicy dowożeni są bezpłatnym autobusem , który wyjeżdża z Warszawy Zachodniej, ma przystanek w Raszynie oraz na stacji PKP w Pruszkowie. Można się nim spokojnie zabrać bezpośrednio do firmy.

Александр Попов
@Ola 29.08.2016 12:27

Gmina Brwinów podpisała porozumienie z miastem Pruszków dotyczące przedłużenia trasy linii autobusowej nr 4, która przejeżdża przez Parzniew. Jest to duże udogodnienie dla mieszkańców Parzniewa, którzy będą chcieli dojechać do PKP Pruszków oraz z PKP Pruszków do Parzniew. I dziś tj. 26.04.2018 r. możemy już powiedzieć,że linia autobusowa nr 4, (komunikacja miejska) zatrzymuje się na ul. Św. Jerzego 9. Proszę nie mieć mi za złe ale zależy mi na bezproblemowym dotarciu do firmy i na czas, dzięki uruchomionej linii autobusowej nr 4, a zwłaszcza,że do PKP Pruszków musiałbym dojeżdżać od strony stolicy także, z przesiadką dlatego jest to dla mnie ważne. Pozdrawiam

Łukasz

Witam, Firma oferuje prywatną opiekę zdrowotną czy zaczynając u Was pracę przysługuje taka opieka od pierwszego dnia pracy. Dzięki

@Łukasz 08.04.2018 11:35

Witam, od pierwszego dnia pracy przysługuje podstawowa, prywatna opieka medyczna.

Budda Siakjamuni
@Formika Sp. z o.o. 10.04.2018 08:37

Witam, Dziękuje za informacje, tym bardziej,iż myślałem,że jest okres karencji stosowany przez firmę którym objęci są nowo przyjęci pracownicy. A Proszę mi jeszcze powiedzieć czy firma z którą Państwo podpisali umowę na świadczenie usług medycznych stosuje okres karencji. Dobrze wynegocjowana umowa gwarantuje pakiet z szerszym wyborem specjalistów :) A jak wygląda kwestia rozliczenia czy pracodawca dofinansowuje pracownikom pakiet medyczny lub opłaca w całości jeśli tak to czy dofinansowanie lub opłata w całości dotyczy wszystkich wariantów pakietu czy tylko podstawowego wariantu pakietu. I czy do wybranego wariantu pakietu można dopisać dalszego członka rodziny.

@Budda Siakjamuni 12.04.2018 19:30

Od początku przysługuje podstawowa opieka medyczna, czyli internista, natomiast po przepracowaniu 12 miesięcy przysługuje pełen pakiet specjalistów, a firma w pełni pokrywa koszty. Za niewielką, dodatkową opłatą jest możliwość dopisania osoby z najbliższej rodziny lub wykupienie pakietu rodzinnego. Dział Personalny

Epsilon

Witam, Dziękuję za informację, czyli można się zabrać do firmy z ustalonych i niżej wyszczególnionych przystanków oczywiście nie wszystkie przystanki są tak usytuowane aby pasowały każdemu to jednak myślę, że warto się dostosować zwłaszcza,że firma znalazła optymalne miejsca i ustaliła w których miejscach zatrzymanie autobusu będzie przyjazne pracownikom. Miło że strony firmy

Darek

Witam jak jest z zarobkami na stanowisko np przedstawiciel handlowy pozdrawiam Darek

@Darek 03.04.2018 18:19

Panie Darku, zarobki są uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy kandydata i nie przedstawiamy ich publicznie. Zachęcam do kontaktu, wysłania CV - jeśli dojdzie do spotkania, to na pewno uzyska Pan odpowiedź na pytanie :) Dział Personalny

onus

Jeżeli nie udało się znaleźć i dopasować stanowiska wśród aktualnie opublikowanych ogłoszeniach dodanych w dniach 26-29 marca 2018 to czy przesłanie/pozostawienie CV na adres: rekrutacja@formika.com.pl, będzie skutkowało tym, że w niedalekiej przyszłości Państwo się odezwiecie. Jednocześnie informuję, iż Państwo już są w posiadaniu CV przeze mnie przesłanego o ile baza kandydatów zawiera także , zgłoszenia do 2 lat wstecz. Cenie uczciwe i prostolinijne podejście. Wiem,że jest to prawda i to , że każdy jest wprowadzany do firmy w sposób umiejętny po przez szkolenie BHP. Ponieważ wszyscy mamy ważne role do spełnienia i myśląc już poważnie o przyszłości warto zebrać informacje o FORMIKA jako potencjalnym pracodawcy. Ważne są też zarobki jakie oferuje firma dla ludzi z doświadczeniem i po ukończonej poligrafii i czy wypłata jest terminowa. I proszę mi podpowiedzieć o ile to nie kłopot gdzie dokładnie zatrzymuje się autobus pracowniczy który dowozi pracowników na lll zmiany ponieważ istnieje takie zagrożenie , że jak autobusem pracowniczym to znacznie wydłuża czas dotarcia do firmy i czy pobierana jest opłata za autobus pracowniczy od pracowników. A jak jest jeszcze u Was z j.angielskim czy doszkalacie się w godzinach pracy jeśli tak to czy pracownicy produkcji też mogą korzystać z dokształcania z j.angielskiego w godzinach pracy jak jest rozwiązana taka kwestia

@onus 31.03.2018 03:26

Dzień dobry, być może Pańskie CV jest już u nas w bazie, natomiast zachęcam do ponownego zaaplikowania na adres rekrutacja@formika.com.pl Autobus pracowniczy dowozi pracowników tak, by zdążyli na rozpoczęcie zmiany na produkcji, tj. na godzinę 06:00,14:00,22:00. Wyrusza z Warszawy Zachodniej (al. Jerozolimskie), przejeżdża przez Raszyn-Pruszków- Formika. Oczywiście opłata NIE JEST pobierana :) chcemy ułatwiać naszym pracownikom życie. Język angielski jest możliwy tylko dla osób, od których praca wymaga korzystania z języka angielskiego. Zarobki są uzależnione od doświadczenia, wiedzy, a wypłaty zawsze są w naszej Firmie na czas. Dział Personalny

Maksymilian

Witam, Przyjemna lektura pod względem ergonomii zakładowi nic nie brakuje jeśli wzajemnie to o ile jest to możliwe proszę o rozmowę przeczytałem o poszukiwaniu na stanowisko operatora CTP. Moje pytanie dotyczy godzin w których świadczy się pracę w tym dziale mianowicie czy jest to praca zmianowa w tym też obejmująca pracę w nocy. Atrakcyjna lokalizacja pod względem dojazdu do firmy zjeździe/wjeździe na/z autostrady stawia formike jako doskonałe miejsce do pracy a jak do tego jest jeszcze dobra atmosfera w miejscu pracy to już napewno warto się zastanowić aby dołączyć do zespołu. Proszę się nie gniewać lecz wysłałem CV jakiś czas temu i nadal czekam na kontakt.

@Maksymilian 21.03.2018 20:06

Tak, jest to praca na III zmiany, zatem obejmuje również pracę w nocy. Zapraszam do ponownego wysłania CV na adres rekrutacja@formika.com.pl, może coś przypadkiem przeoczyliśmy :) Dział Personalny

Solid

Dzień dobry, Przez social rozumiem dodatkowo zapewnienie przez pracodawce kawy,herbaty,wody czy jest coś takiego u Was może ogólnodostępny automat z kawą,herbatą,wodą i z którego mogą korzystać wszyscy czy raczej wydają deputat pracownikom w postaci miesięcznego lub kwartalnego zapotrzebowania w tym kawa,herbata,woda no i co do wody na hali są jakieś dystrybutory z wodą od pracodawcy

@Solid 24.03.2018 19:43

Firma dba o swoich pracowników i oferuje im ogólnodostępną kawę, herbatę, wodę oraz jabłka :) Dział Personalny

mail

Możliwe,że na licznie stworzonych stanowiskach występuje problem ciągłości obsady i stąd pojawiające się oferty pracy. Dzięki liczny ofertą pracy otrzymujemy większe spektrum możliwości przy dopasowaniu człowieka do wykonywanej pracy. Ale czy rozpiętość stanowisk to też dobrze dla drugiej strony. Jest to firma produkcyjna a w ostatnim czasie brak ofert pracy na działy produkcyjne mam na myśli dział druku - maszyny , dział wycinania -maszyny , dział poligrafi - kuchnia farbowa , ctp oraz klejenie matryc. I tu ofert brak

@mail 14.03.2018 13:20

Witam, rekrutacja na stanowiska produkcyjne, w szczególności na stanowisko drukarza, jest stała. Jest to związane z dużym rozwojem firmy oraz aktualnie trwającą rozbudową Firmy. Również na naszej stronie można zauważyć stałą rekrutację na stanowisko drukarza. Aktualnie szukamy pracownika do CTP oraz klejenia matryc, tak więc zapraszamy do składania CV. Dział Personalny

Piłkarz

W ramach zatrudnienia oferujecie Państwo: Umowę o pracę wynagrodzenie zasadnicze+premia opiekę medyczną możliwość korzystania z Funduszu (bony na święta/Karta Multisport -sauna basen interesujące mając wiele pytań wieże w poznanie odpowiedzi dwa z nich poniżej. Czy obecnie prowadzi firma formika rekrutacje do działu Poligrafi na stanowisko Poligraf lub do działu jakości oraz czy w formika prowadzony jest program stażowy dla studentów ostatnich lat lub absolwentów, gdyż kończąc studia w terminie mając 26 lat nie mając doświadczenia trudno o zatrudnienie stąd zdobycie doświadczenia i poznanie branży podczas stażu jest nie zwykle ważne. Ponieważ dużo dobrego słyszałem o tym jak Państwo działacie warto

@Piłkarz 09.03.2018 19:26

Odpowiadając na Pańskie pytania: aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Poligrafa ani do Działu Kontroli Jakości. Natomiast zawsze zapraszamy osoby z podobnym wykształceniem/doświadczeniem do złożenia CV, Formika się prężnie rozwija, w związku z tym zbieramy kontakty do osób, z którymi być może w niedalekiej przyszłości się skontaktujemy, ponieważ stale pojawiają się nowe stanowiska pracy. Stażystów/Praktykantów również chętnie zapraszamy, jesteśmy otwarci, chętni do nawiązania współpracy, nauki, dokładamy starań, by czas pracy dla Studentów był jak najbardziej elastyczny, aby mieli możliwość pogodzenia planu zajęć z pracą.

Zostaw opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formika Sp. z o.o.