Opinie o Formika Sp. z o.o.

Franio

Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy magazyniera?

@Franio 06.10.2017 19:55
Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy magazyniera?

Dzień dobry, pozwalam sobie przedstawić zakres prac na stanowisku poniżej. Wymagamy uprawnień na wózki (najlepiej wysoki skład). zakres obowiązków: • Przygotowywanie surowców i materiałów do zleceń produkcyjnych oraz dostarczanie materiałów na produkcje • Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie • Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych • Załadunki i rozładunki samochodów oraz przygotowywanie wysyłek do klienta • Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania • Udział w pracach porządkowych i inwentaryzacyjnych • Prowadzenie dokumentacji w systemie magazynowym

anonymous

Witam, widziałem, że szukaja Państwo Kontrolera jakości. tak sie zastanawiam czy prowadzicie Panstwo jakies staże, szkolenia dla osób bez doświadczenia w tym temacie ale myślę ze z potencjałem. zastanawiam sie czy jest sens wysłac CV

@anonymous 26.10.2017 21:15

Dzień dobry, tak prowadzimy w naszej firmie płatne staże dla absolwentów oraz studentów ostatnich lat. W tym roku co prawda kończymy program stażowy, ale od nowego roku uruchomimy pewnie nowe możliwości.

SCANIA

Witam, Czy w firmie zatrudniacie Państwo kierowców na auta firmowe spedycja własna na trasy europejskie jeśli tak proszę o pozostawienie informacji doświadczenie na autach ciężarowych jak w nick-u. Pozdrawiam.

@SCANIA 27.10.2017 11:48

Dzień dobry, niestety nie zatrudniamy u nas osób na stanowisko Kierowca.

Grażyna

Nie dziwię się, że tak mało piszecie bo z tego co wiem to Formika ma świetna opinię jako pracodawca!

SZKODA GADAC
@Grażyna 25.08.2017 09:26

Kazdy co mial cos do powiedzenia, to powiedzial. Szkoda czasu na takie historie. Kazdy kto przyjdzie pracowac do Formika sam przyzna racje nazwijmy to tak temu co tu ludzie pisza w negatywnym o firmie.

Gadzina

@Gadzina 11.08.2017 12:53
Słyszałem, ze to fajna firma czy warto startować na magazyniera? Ile można wyciągnąć? Czy jest socjal?...

Dzień dobry, W ramach zatrudnienia oferujemy: 1. umowę o pracę 2. wynagrodzenie zasadnicze+premia 3. opiekę medyczną 4. możliwość korzystania z Funduszu Socjalnego (bony na święta/Karta Multisport) 5. bezpłatny dowóz pracowników na 3 zmiany Zainteresowanych zapraszamy Dział Personalny

Janek

Szkoda, że Formika nie ma nowych ofert pracy. Interesowała mnie praca w dziale kontroli jakości. Szukając pracy robiłem rozeznanie i słyszałem sporo dobrego o firmie. Poczytałem opinie na tym forum i również jest dużo pozytywnych wypowiedzi. Może ktoś słyszał o pracy?

@Janek 22.07.2017 20:31

Dzień dobry, jeśli chodzi o rekrutację : nadal poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: 1. kontroler jakości (praca na 3 zmiany) 2. Specjalista d/s Jakości 3. Drukarz - (praca na 3 zmiany/produkcja) 4. Pomocnik Drukarza - (praca na 3 zmiany/produkcja) 5. Operator wycinania - (praca na 3 zmiany/produkcja) Ogólnie jesteśmy otwarci na przyjmowanie cv , gdyż zakład dynamicznie się rozwija i czasami z dnia na dzień potrzebujemy pracowników na różne stanowiska. Zachęcamy do przesyłania swoich cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl Dział Personalny

@Dział Personalny 25.08.2017 08:23

Dzień dobry, Poszukujemy również : 1. Magazynierów - operatorów wózków widłowych wysokiego składowania Prosimy o przesyłanie swoich cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl Dział Personalny

Edyta

Dzień dobry czy formika przyjmuje ludzi również kobiet ,bo z tego co dzwoniłam to pani mówiła o przesłaniu CV i ze praca jest zbyt ciężka dla kobiet ,czy to prawda ,

@Edyta 18.07.2017 12:03

Dzień dobry, Odpowiadając na pytania dotyczące zatrudniania kobiet - tak zatrudniamy kobiety, ale również uprzedzamy Panie, że jest to wymagająca praca, gdyż oprócz obowiązków związanych z konfekcjonowaniem i pakowaniem, jest sporo pracy organizacyjnej (osoba na tym stanowisku powinna umieć zorganizować sobie dobrze wszystkie obowiązki) Poza tym jest to praca fizyczna, która wymaga zręczności, trochę siły i cierpliwości, a przede wszystkim dobrej organizacji. Każdy kandydat może sam zobaczyć na hali produkcyjnej na czym polega praca, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Dział Personalny

Stradom

Formika ciągle się rozbudowuje a to jest dobry sygnał dla pracowników.Jest perspektywa stabilności pracy. Ogólnie to dobrze sie tu pracuje, fajni ludzie .

Gonzales

Myślę, że Formika ma jakieś nowe kontrakty i chce zwiększyć produkcje. To wydaje się być powodem tak dużego zapotrzebowania na ludzi do pracy. A do tego dochodzi jeszcze sytuacja ogólnego braku ludzi do pracy i firmy wolą mieć ciągle oferty żeby nie zostać bez pracowników?

@Gonzales 01.07.2017 13:28

Witam, zapraszam Państwa do dokładnego czytania opinii. Jak wcześniej wspominałam firma rozbudowuje się, ze względu na nowe kontrakty i zamówienia. Nasze ogłoszenia są stale aktualizowane na GoWork oraz na Pracuj.pl. Zapraszamy do składania cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl. Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

Gomolek

Jaki jest powód, że Formika ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś zmiany? Nowe wyzwania pzred firmą? Podzielcie się wiedzą w tym temacie,jeśli ktoś taką ma.

Gryszkin

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Może ktoś podpowie jak sie tu pracuje, czy jakiś socjal mają?

Gomolek

Co takiego jest w Formice , że maja taka długa listę ofert?

...
@KOLOSUS 14.06.2017 11:11
Posluchaj tak jak w kazdej firmie jest rotacja ludzi, tam jest jak w przeciagu, doslownie jak w supermarkecie lub Centrum Handl...

Kolokus , a może masz jakieś namiary na pracę na produkcji za granicą?

@... 21.06.2017 17:07
Kolokus , a może masz jakieś namiary na pracę na produkcji za granicą?

Wiesz co, poszukaj dokladnie w Internecie na 100 procent jest mnostwo ofert pracy na produkcji, mozesz umowic sie z pracodawca na interview przez Skypa, ja takich rozmow przeszedl juz z kilkadziesiat, w ten sposob pracodawca moze zobaczyc z kim ma do czynienia. Wiesz w koncu Polska jest w UE.

Grażka

Bardzo fajna firma a do tego aktywna na forum, udziela informacji!!

Eliza

Wiadomo,że rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy wiąże się z ogromnym stresem i emocjami więc może warto podzielić się na forum doświadczeniem z takiej rozmowy.

Staś

Widziałam ostatnio dość długą listę ofert pracy, myślę ,że Formika dobrze prosperuje skoro maja takie zapotrzebowanie.

Edyta

Witam czy są u państwa przyjęcia do pracy na produkcje dla kobiet ,mam doświadczenie w drukarni i czy praca jest przez firmę zatrudnienie ,

@Dział Personalny 30.05.2017 12:02
Dzień dobry, proszę złożyć aplikację (cv) rozważymy ja pod kątem możliwości zatrudnienia. Kobiety również są zatrudnienie w...

Dzień dobry ,CV wysłałam przez e.mila Czekam na informację od firmy ,pozdrawiam

@Dział Personalny 30.05.2017 12:02

Dzień dobry chciałabym się zapytać czy rozmowy i spotkania to są w grupach czy oddzielnie prowadzone i jak długo czeka się na informację o pracę .Dla kobiet ,Bo wysłałam CV i do dziś nie mam informacji żadnej.pozdrawiam

KOLOSUS

KOLOSUS; Porownajmy koszty zycia, ja w Dortmundzie za wynajem mieszkania 60 metrow kwadratowych z rachunkami juz wliczonymi place 440 euro, do tego na siebie samego wydaje na jedzenie 150 euro, ze srodkami czystosciowymi np: proszek do prania, fryzjer, pasta do zebow, mydlo, dezodorant liczmy jakies plus 50 euro, no i zarabiam wiecej w euro niz zarabialem w PLN w Formice, zalezy od tego gdzie sie kupuje i dodam do tego, ze to 150 euro to nie jest najtansze jedzenie i jeszcze sobie w ramach tych pieniedzy odzywke sobie kupie. W Polsce mamy ceny europejskie, a zarobki wschodnie. W Polsce w ostatnich jakis 15 latach koszty zycia wzrosly tak, ze mamy ceny europejskie i koszty utrzymania sa takie same. Dodam do tego, ze w Polsce zaczelo funkcjonowac super nowoczesne niewolnictwo, polska szlachta nasi "przywodcy" chca znowu wprowadzic zasadnicza sluzbe zasadnicza, dlaczego, bo to wspolgra z Brexitem, jesli mlodzi Polacy tak licznie nie beda wyjezdzac , wiec zostana w kraju, jak zostana w kraju, to beda musieli isc do "wojska" i oczywiscie nasza szlachta zyska tania sile robocza, na kazde zawolanie w razie powodzi, czy innych kataklizmow, 24h na dobe, za to co tylko jakas pasza, a nie jedzenie, no i mizerny zold, i wten sposob nasza szlachta mydli nam oczy i wszystko to gornolotne stwierdzenia i puste slowa i oczywiscie wszystko ukryte pod slowem PATRIOTYZM, ale tak naprawde te dzialania naszej szlachty nic z tym wspolnego nie maja.

Gregor

Myślę, że Formika produkuje taki asortyment, który zawsze będzie potrzebny a tym samym pracownicy mają zapewnioną pracę. Spokojna przyszłość jest bardzo ważna.

@Gregor 25.05.2017 20:12

KOLOSUS Chcialbym wiedziec tylko TERAZ jakie sa widelki, ile moga zarobic nowi pracownicy na przyklad jako Operator wycinarki, i jakie warunki czy przez agencje, czy bezposrednio, czy umowa o prace, czy umowa zlecenia, nie ma mnie w Polsce juz kilka lat, chcialbym miec porownanie Niemcy vs Polska, Zero lania wody, po prostu czyste fakty

Marek

do KOLOSUS Widzisz, tak to juz tak jest w Polsce. My "Maluczcy" musimy podrozowac w poszukiwaniu pracy i Ci tak zwani Wielcy nazwe to nasza szlachta nic sobie z tego nie robi, wiadomo elity sie powodzi, mam na mysli te osoby w biurze czy tak zwanych prywaciarzy. Wez pod uwage, ze tacy ludzie jak np. szefowa Formiki, zyja na zupelnie innym poziomie, oni nie potrafia zrozumiec normalnych ludzi, zyja swoim zyciem i uwazaja siebie jako cos lepszego, traktuja nas jak istoty nizszego rzedu. Wez pod uwage Brexit i negocjacje rzadu, a wiekszosc Polakow jest tak zwanymi "zakladnikami". Niestety, zycie to nie bajka

Gregor

@KOLOSUS Jak na razie to nie możemy jeszcze porównywać wynagrodzenia w Polsce i w Niemczech . Być moze niedługo zmieni się to. Ogólnie Formika to fajna firma, ale jak wiadomo pracę trzeba lubić a wtedy będzie ok.

@KOLOSUS 16.05.2017 15:52
do Gregor Jak na razie to nie mozemy porownywac sily nabywczej pieniadza w Polsce , a Niemczech. Co z tego, ze Formka to jak...

Dzień dobry, Chciałabym się odnieść do wcześniejszych komentarzy i nie mam zamiaru usprawiedliwiać w niczym firmy ani ludzi. Myślę, że w żaden sposób nadal w Polsce nie możemy się porównywać do rynku pracy krajów Europejskich jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń jak i poziom życia. Zwróćmy jednak uwagę, że mimo wyższego poziomu wynagrodzeń koszty utrzymania i życia w krajach Europejskich są również inne - wyższe. Między innymi dlatego firmy zagraniczne otwierają swoje zakłady w krajach wschodniej Europy w tym również w Polsce. Nadal ta tendencja istnieje, choć ja sama już spotkałam się z sytuacjami, że firmy przenoszą się jeszcze dalej na wschód, bo Polska zaczyna być za droga pod względem kosztów utrzymania firmy. W naszej firmie kwestia wynagrodzeń jest poufna, staramy się utrzymywać poziom na tyle dobry, aby zapewnić ludziom dobre i godne życie, ale również taki aby mogli spełniać swoje marzenia. Dodatkowo jesteśmy stabilną firmą, godną zaufania pod względem dbałości o pracownika, szanujemy ludzi i dbamy o ich samopoczucie, staramy się pracować z ludźmi , aby czuli, że ich zaangażowanie jest doceniane. To jest duży komfort na który nie każda firma sobie pozwala. Znowu dodam, jest jeszcze cała masa rzeczy, które musimy udoskonalić, ale nie boimy się tego i wiemy, że firma musi się doskonalić. Oczywiście nie zadowolimy Wszystkich, bo każdy ma inne oczekiwania, ale ludzie, którzy się do nas przyłączą mogą liczyć na wsparcie firmy. Pozdrawiam, Dyrektor d/s Personalnych

@Dział Personalny 26.05.2017 15:35

KOLOSUS : Jesli chodzi o koszty utrzymania i zycia, to sie z tym nie zgadzam. Wiadomo, na przykla Berlin ma wyzsze koszty utrzymania niz na przyklad Dortmund. Ja bym powiedzial, jesli chodzi o Niemcy to raczej Niemcy maja tansze koszty utrzymania, mozna mieszkac jakis 15 km od duzego miasta na jakiejs wiosce i wynajmowac pokoj lub mieszkanie i wtedy koszty beda jeszcze nizsze. To, ze firmy zachodnie przenosza sie do firm to nie jest tak do konca, problem z tym, ze juz do Polski sie tak bardzo nie przenosza to brak ludzi do pracy, brak takze wykwalifikowanej sily roboczej no i wiadomo, Polska staje sie drozsza. Tutaj chcialbym podjac jeszcze jedna kwestie, ktora nie ma nic wspolnego z Formika. Natomiast jesli straci sie prace, to w Niemczech dostaje sie bezrobocie na czas poszukiwania pracy, i sa to pieniadze za, ktore mozna spokojnie przezyc, jest tez wiele instytucji, ktore pomagaja tym biedniejszym, oczywiscie trzeba wiedziec gdzie sie udac. W Polsce czegos takiego nie ma. Rozmawialem z ludzmi, ktorzy siedza tutaj po 30 lat jak nie wiecej, kiedys bylo lepiej, ale sporo narodu sie najechalo teraz do Niemiec: Polacy, Rumuni i Bulgarzy, a ostatnio ludzie z Syrii. Spotkalem sie z przypadkami, ze ludzie wracali do Polski, ale po 2 lub 3 miesiacach byli z powrotem. Nastepna kwestia wynagrodzenia, na zachodzie bo pracowalem w dwoch krajach Anglii i teraz od kilku lat jestem w Niemczech to sie wypowiem, jesli czy to UK czy Niemcy firma poszukuje pracownika na dane stanowskio, w ogloszeniu firma podaje w ponad 90 procent, dodam jeszcze ze tutaj jest to STANDARD stawka minimalna za godzine pracy, albo widelki wynagrodzenia, to tylko jeszcze w Polsce sie tego nie praktykuje, prosze zauwazyc ze firmy ktore poszukuja ludzi sciagaja ludzi z Polski do siebie, tez podaja wysokosc wynagrodzenia. Aha, prosze Pani dodam tylko, ze poki co Polska nalezy do UE.

KOLOSUS

Ja juz od kilku lat siedze w Niemczech. Jak dla mnie jakosc zycia wiele wyzsza niz jak w Polsce. Nie wiem nie ma mnie w Polsce. Jestem ciekaw ile taka firma oferuje np. operator wycinarki miesiecznie widelki na poczatek. W Niemczech tez pracuje na produkcji i tez przyuczam ludzi, pracuje pare lat w jednej firmie na przyklad moja prace, ktora powinna mi zajac 8 godzin potrafie zrobic w 5,5 godziny dlatego wlasnie przyuczam ludzi, sam wiem, ze kazdy czlowiek w roznym tempie przyswaja nowe wiadomosci, po drugie to ze sam kiedys wiele razy bylem w pozycji nazwijmy to ucznia, sprawilo, ze jestem BARDZO CIERPLIWY. Sporo firm w Niemczech szkoli w zawodach od poczatku do konca w danym zawodzie i z tego co wiem, kazdy zawod, ma tak zwana swoja TARYFE; czyli np. operator wozka widlowego ok. 11 euro brutto, oczywiscie to minimum na tym stanowisku, czasami moze byc wiecej, piekarz i tak dalej w zaleznosci od Landu, jak bylem w Formice to ta placa raczej byla mizerna oscylowalo to ok. 1300 PLN miesiecznie, czyli placa raczej BARDZO SKAPA. Ciekaw jestem jak to sie finansowo przedstawia, ponad 90 procent firm w Niemczech podaje do publicznej wiadomosci w ogloszeniach ile mozna zarobic za godzine pracy lub widelki wynagrodzenia.

Karol

Fajna firma, znam ją od dawna gdyż tu pracuję. Podoba mi się że dział personalny Formiki jest aktywny na forum. Odpowiadają na pytania i wyjaśniają rożne sytuacje. Może to jest metoda na obecny hejt.

Grażka

Formika to fajna firma, przynajmniej taką słyszałem opinię. Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy w biurze?

KOLOSUS

Pracowalem w Formice i bylo to dawno. Wynagrodzenia przecietne. Robilem na wycinaniu w Raszynie, jak dla mnie problem przyuczyc sie na wycinanie to nie problem, to ludzie, ktorzy tam pracuja pracownicy sa negatywnie nastawieni do nowych pracownikow, po prostu nie rozumieja, ze zeby czegos sie nauczyc to trzeba na to czasu jeden potrzebuje mniej drugi wiecej. Na innych dzialach nie wiem jak jest. Moge tylko sie wypowiedziec na temat stanowiska: Mlodszy operator wycinarki. Generalnie ocena negatywna

@KOLOSUS 28.04.2017 19:06

Dzień dobry, Odpowiadając na Pana komentarz. Ma Pan rację, musiał Pan pracować naprawdę dawno temu. Nasza firma bardzo się zmieniła, gdyż to na co stawiamy - to ludzie i kultura pracy. Każdy Pracownik ma zapewnione szkolenie i odpowiednie wprowadzenie. Każdy kandydat może obejrzeć miejsce/stanowisko pracy i zobaczyć na własne oczy jak wygląda codzienne życie w fabryce. Podejmując decyzje o przyjściu do naszej firmy staramy się powiedzieć Państwu o wszystkim, nawet o codziennych problemach i kłopotach, których w żadnej firmie uniknąć się nie da. Pokazując stanowisko pracy - mówimy ile czasu każdy człowiek się szkoli , potem pracuje pod nadzorem i ile czasu potrzebuje , żeby samodzielnie stanąć do pracy. Zapraszam osoby zainteresowane - możecie sami wypróbować jak działamy. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyr. d/s Persoalnych

Małgosia

Witam mam pytanie czy jest dojazd do firmy Formika z Ożarowa Maz bo autobus pierwszy jest o godz.5;27 a zależy mi na stałej pracy ,można się przyjąć prosto do firmy czy trzeba przez agencje pracy

@Malgosia 01.07.2017 20:01
Dzień dobry koleżanka miała spotkanie ale tam tym razem nie by,lo dojazdu jak formika dzwoniła do niej ,a teraz dojazd jest wie...

Witam, Chcielibyśmy jeszcze raz poinformować, iż nasz autobus dowozi pracowników na 3 zmiany, na godzinę 6.00, 14.00 i 22.00 do pracy. Do naszej firmy można dojechać komunikacją miejską, gdyż gmina uruchomiła autobus miejski, który krąży na trasie Pruszków - Moszna. Proszę się zorientować w kwestii aktualnego rozkładu jazdy powyższego autobusu, gdyz jak wiemy, ulega on zmianie w różnych momentach. Pozdrawiamy, Zespół HR

Małgosia
@Dział Personalny 10.07.2017 10:27

Dzień dobry możemy wysłać CV do państwa o ile przyjmujecie kobiety na produkcję ,bo z tego co wiadomo to jakaś pani powiedziała przez tel że ciężka to jest praca dla kobiet wiec jak to jest ,przyjmujecie kobiety czy nie

Czarek

Formika bardzo fajnie przekazuje na forum bieżące informacje!

Stefinek

Co słychać nowego w firmie. Ostatnio nikt nie wpisuje swoich komentarzy a szkoda bo takie opinie oddolne są potrzebne dla innych chętnych do pracy. Zastanawiam się czy firma ma jakieś nowe oferty pracy ponieważ nie mogłem nic znaleźć. Może na forum się dowiem?

Dział Personalny

Dzień dobry, Jak najbardziej mamy przyjęcia na stanowiska administracyjne. Ogłoszenia pojawiają się na stronach portali rekrutacyjnych. Aktualnie poszukujemy: 1. Magazyniera 2. Asystentki/ta d/s Obsługi Klienta 3. Automatyka/Elektronika 4. Osób na staż do działu Personalnego, Księgowości oraz Kontroli Jakości Jesteśmy również otwarci na osoby, które chcę aplikować w innych obszarach, gdyż firma bardzo dynamicznie się rozwija, stąd potrzeby rekrutacyjne pojawiają się z dnia na dzień. Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

Witek
@Dział Personalny 31.03.2017 07:52
Dzień dobry, Oczywiście, rozmowa kwalifikacyjna w naszej firmie zawiera również wizytę na produkcji. Każdy kandydat jest o...

Witam, Dobrze a proszę mi powiedzieć kiedy ewentualnie powstanie nowa hala produkcyjna i czy Państwo poszukują kandydatów w celu zatrudnienia w innych obszarach.

@Witek 31.03.2017 18:27

Dzień dobry, Odpowiadając na państwa pytania : tak w maju rozpoczyna się budowa nowej hali produkcyjnej, co pociągnie za sobą postawienie nowych maszyn drukujących i wycinających. Dlatego też prowadzimy intensywną rekrutację na stanowiska produkcyjne, ale nie tylko, gdyż poszukujemy różnych fachowców. Aktualnie oprócz druku i wycinania, szukamy również: Automatyka, kontrolera jakości (praca na zmiany) oraz osób do Działu Handlowego. Chętnych zapraszamy do aplikowanie na adres: rekrutacja@formika.com.pl, lub do osobistego składania cv w siedzibie firmy na recepcji, Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

Iza

Bardzo prężnie rozwijająca się Formika Sp. z o.o. posiada wiele ofert pracy. Myślę, że dla zainteresowanych pracą u nich będzie pomocny adres e-mail: formika@formika.com.pl

Benek

Czy Formika ma jakieś nowe oferty pracy? Wiem od znajomych, że to dobra firma i chciałabym dołączyć do nich. Wprawdzie mam małe doświadczenie zawodowe ale może na rozmowie rekrutacyjnej uzgodnimy wszystko? Czy to jest tylko jedna rozmowa czy cos jeszcze?

@Benek 25.02.2017 17:46

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy kandydatów na wszystkie stanowiska produkcyjne, gdyż nasz zakład rusza z rozbudową, powstanie druga hala , gdzie umieścimy nowe maszyny produkcyjne. Można aplikować na następujące stanowiska: 1. Młodszy Operator wycinania 2. Pomocnik Drukarza 3. Drukarz (przyuczymy do druku flexo drukarzy offsetowych) 4. Automatyk Rozpocznie również niedługo nabór osób na staż na stanowiska biurowe - chętnych zapraszamy do składania aplikacji poprzez przesyłanie cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl, lub osobiście na recepcji w siedzibie firmy przy ul. Św.Jerzego 9 w Parzniewie. Pozdrawiam, Dyrektor d/s personalnych Anna Hrynkiewicz

poszukująca pracy
@Dział Personalny 27.02.2017 08:04

Do biura to na jakie stanowiska?

poco

4-5 koła.

Gryzon

Na jakie zarobki można liczyć w Formice na stanowisku drukarza?

Golik

Bardzo podoba mi się, że dział personalny udziela odpowiedzi na pytania. Szukając pracy jako drukarz robiłem rozeznanie i dowiedziałem się, że to dobra firma. Postanowiłem, że złożę swoje cv, może się uda dostać. pewnie będzie ciężko bo nie mają wcale nowych ofert.

@Golik 13.02.2017 08:44

Dzień dobry, bardzo mi miło, że Państwo zauważyliście naszą obecność na portalu, staramy się przekazywać aktualne informacje o firmie. Nie ma aktualnie aktywnych oferty, ale za chwilkę się pojawią. Mogę jednak napisać, iż stale przyjmujemy na rozmowy osoby z różnych obszarów: operator wycinania, przewijania czy kandydatów na Drukarzy. Firma stale się rozwija, a my szukamy zaangażowanych i kompetentnych kandydatów , dlatego zachęcam Wszystkich zainteresowanych do składania aplikacji i umawiania się na rozmowy kwalifikacyjne. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s personalnych

Druczek

Mam pytanie ile możne zarobić w Formice pomocnik drukarza? Taką widziałem ostatnio ofertę i bardzo jestem tym zainteresowany tym bardziej, że mam blisko do pracy. Czy są do pensji jakieś dodatki premia albo socjal?

@Druczek 22.01.2017 19:54

Dzień dobry, zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną, gdyż dostosowujemy poziom wynagrodzeń do kwalifikacji kandydatów. Wszystkiego można się dowiedzieć w trakcie spotkania. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Gomolek

Czy Formika planuje rekrutację do obsługi maszyn do klejenia matryc? Wiem , że dobrze sie tam pracuje i zależy mi na pracy. Może czegoś się dowiem o zarobkach bo to też byłoby ważne. Dziękuję za informacje.

@Gomolek 15.01.2017 18:12

Dzień dobry, Co prawda aktualnie nie poszukujemy osób na stanowisko Klejenia Matryc, ale zapraszam do złożenia aplikacji, gdyż przy dynamicznym rozwoju może się okazać, iż możemy uruchomić tego rodzaju rekrutację dosyć szybko. Aplikację można przesłać na adres: rekrutacja@formika.com.pl lub na adres firmy: ul. św.Jerzego 9, 05-808 Parzniew, Dział Personalny

Marcin

Witam. Czy są jakieś przyjecia do działu technologi?

@Marcin 05.01.2017 11:55
Witam. Czy są jakieś przyjecia do działu technologi?

Dzień dobry, Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Kierownika Technologii , jest to nowe stanowisko, związane z reorganizacją i stworzeniem obszaru Rozwoju Nowych Produktów. Poszukujemy osób, które skończyły Poligrafię i mają doświadczenie w zakresie Technologii Druku Flexo. Szczegóły wymagań zostały aktualnie opublikowane w naszej ofercie pracy. Chętnych zapraszamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

Marcin

Czy są przyjęcia do działu technologi?

Nixka

@Nixka 25.12.2016 22:33
Witam, Czy macie Panstwo jakieś oferty pracy w dziale ksiegowym? Jaka jest struktura dzialu ksiegowego?...

Dzień dobry, aktualnie niestety nie planujemy uruchomienia dodatkowych stanowisk w Dziale Księgowości. Aktualnie zatrudniamy tam 3 osoby , być może w przyszłości po rozbudowanie zakładu sytuacja ta ulegnie zmianie. Proszę obserwować ogłoszenia na portalach, gdyż nasza firma szybko się rozwija i sytuacja potrafi zmienić się z dnia na dzień. W razie pytań proszę się kontaktować z naszym Dziale Personalnym, Pozdrawiam, Ania Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

Dział Personalny

Dzień dobry, Aktualnie kontynuowana jest rekrutacja na stanowiska produkcyjne: Drukarzy, Pomocników oraz Operatorów Wycinania. Firma ma duże plany rozbudowy i z tym związane są powstały nowe stanowiska. Na rozmowę zapraszani są kandydaci, którzy spełniają określone wymagania, ale rozmowa jest to proces weryfikujący nie tylko kompetencje twarde ( wiedzę i doświadczenie) ale również predyspozycje miękkie (charakter, poziom motywacji i zaangażowania) oraz oczekiwania finansowe. Dział HR stara się po zakończeniu procesu udzielać informacji zwrotnej wszystkim kandydatom jak najszybciej, choć w sytuacji dużej ilości przesłuchiwanych osób, może nam ktoś umknąć, za co przepraszamy.

@Robert 12.11.2016 02:48
Jakie sa u Panstwa wymagania na stanowisku grafika? (Co powinien umiec?) Czy istnieje jakis dojazd komunikacja miejska?...

Dzień dobry, jeśli chodzi o stanowisko Grafika wymagania to: znajomość Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop, samodzielne przygotowanie i naświetlanie plików PS, sprawna obsługa obu platform Mac/PC, a podstawowe obowiązki to: przygotowanie montaży zatwierdzonych projektów, dopasowanych do maszyny i materiału, które są zgodne z danymi w Karcie Zlecenia Graficznego (KZG) danego projektu. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyrektora d/s Personalnych

@Galileusz 22.11.2016 13:01
Komunikacji miejskiej brak. Jedyna opcja piechotą, rowerem lub własnym autem. Autobus pracowniczy to śmiga, ale taką trasą...

Dzień dobry, pozwolę sobie odpowiedzieć na posta. To prawda, że mamy utrudnioną komunikacje miejską z naszym zakładem, nasz firma wraz z innymi w tym obszarze stara się rozmawiać z władzami gminy w kwestii uruchomienia dodatkowych linii miejskich zorganizowanych w dogodnych godzinach i na miejsce, ale niestety są to ciężkie rozmowy i jest nam z tego powodu bardzo przykro. Z tego powodu został uruchomiony bezpłatny autobus dla pracowników, który jeździ trasą z Warszawy zachodniej, przez ul. Grójecka i Al.Krakowską, Raszyn, Pruszków na wszystkie zmiany dla pracowników produkcji. Oczywiście nie da się ustawić trasy idealnie tak, aby każdy pracownik był zabierany z przystanku, który mu najbardziej pasuje, niektóre osoby prosimy aby się dostosowały i dotarły na miejsce uzgodnionych przystanków. Wiem jednak, iż bus jest dość elastyczny i czasem zatrzymuje się po trasie zabierając pracowników. Firma stara się wyjść na przeciw pracownikom, a godziny autobusu są dostosowane do pracy na poszczególnych zmianach. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

luki

w takim razie , jak rekrutuja to nie tylko szukaja jednej osoby na jedno stanowisko pracy tylko na wiele? a jaki czas czeka sie na odpowiedz? ja aplikowalem w zeszłym tygodniu na Operatora wycinania i jeszcze czekam na odpowiedz

Zenek

Jak miewa się sprawa z stanowiskiem Elektromechanika? Jest szansa rozwoju? Można zdobyć doświadczenie? No i najważniejsze czy jest dobrze płatna? Jakie są warunki? No i czy jest atmosfera?

@Zenek 10.10.2016 19:29

Dzień dobry, proces rekrutacyjny nadal trwa , niestety się przedłużył, mimo, iż pojawili się ciekawi kandydaci. Zapraszamy jednak nadal kandydatów, gdyż jak wspominaliśmy we wcześniejszych postach, firma mocno się rozbudowuje w 2017 roku, stąd potrzebujemy więcej osób do naszego zespołu. Zapraszamy do aplikowania na różne stanowiska wszystkich zainteresowanych, Dział Personalny

milka

Witam ,17 lat doświadczenia w przygotowalniach fleksograficznych Ram wiat, Wistar Obecnie kierownik zmiany w dziale produkcji w przygotowalni fleksograficznej ma szansę na pracę jako poligraf mlodszy w waszej firmie tak by stać było do was dojeżdżać z Warszawy

@milka 26.09.2016 21:00

Dzień dobry, Myślę, że jesteśmy w stanie znaleźć dla Pana odpowiednie stanowisko, może niekoniecznie Młodszego Poligrafa. Zapraszam do złożenia oferty , wówczas zaprosimy Pana na rozmowę i zobaczymy co się da zrobić. Firma podejmuję dalsze kroki w kwestii rozbudowy zakładu, stąd poszukujemy więcej osób do naszego Zespołu. Zapraszamy kandydatów myśląc już w dużym stopniu o planach na przyszłość. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

Dział Personalny

Dział Personalny, Aktualnie poszukujemy: - 5 osób na stanowisko - operator wycinania - 4 osoby na Pomocnika Drukarza - 3 osób na Drukarza (może być offset, przeszkolimy i nauczymy Flexo, jeśli ktoś jest zainteresowany szkoleniem i rozwojem) - 1 osoby na Operatora Przewijania Rekrutacja jest związana z rozbudową zakładu i nowymi maszynami, na które dosyć szybko chcemy przeszkolić nową obsadę. Zainteresowanych zapraszamy. Cv proszę przesyłać na mail: rekrutacja@formika.com.pl, lub zostawić osobiście na recepcji w firmie.

Dział Personalny

Dzień dobry, zachęcam:) Odpowiadając na pytanie kogo poszukujemy: aktualnie szukamy: operatorów wycinania, pomocników na wydział druku oraz Poligrafów. Zachęcamy do aplikowania :) Nasza firma bardzo się zmienia i stawia na szacunek i dbałość o pracowników, choć z drugiej strony dodam, że cenimy odpowiedzialność i zaangażowanie, gdyż poświęcamy dużo czasu i pieniędzy na odpowiednie przeszkolenie pracowników. Dział Personalny

Dział Personalny

Dzien dobry, wszystkie szkolenia odbywają się u nas w Firmie w trakcie zatrudnienia. Nie trzeba absolutnie nigdzie dojeżdżać.

Dział Personalny

Witam, Jeśli chodzi o Operatora wycinania , bardziej niż doświadczenie są potrzebne zdolności manualne (dużo pracy jest wykonywana ręcznie), uwaga i skoncentrowanie oraz dokładność, umiejętność wykonywania pracy w powtarzalny sposób. Każdy nowy pracownik przechodzi dokładne przeszkolenie na stanowisko, stąd jeśli nie posiada doświadczenia przyuczymy go do zawodu. Dział Personalny

Dział Personalny

Dzień dobry, Kwestia wynagrodzeń jest w naszej firmie obszarem poufnym, ale oczywiście na każdym stanowisku obowiązują określone poziomy wynagrodzenia , które zależą od poziomu umiejętności, przygotowania, wiedzy wymaganej na stanowisku oraz od stopnia skomplikowania pracy na danym obszarze. Zapraszam do Działu Personalnego, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Dział Personalny Formika

Ola

czy w formika jakie tam sa wynagrodzenia mies. i jest tam dojazd z pod stacji PKP Pruszków

@Ola 29.08.2016 12:27

Dzień dobry, na produkcji obowiązują stawki godzinowe + premia stanowiskowa +premia wydajnościowa (w przypadku już przeszkolonych pracowników). Jeśli chodzi o dojazd ze stacji PKP - na 3 zmiany pracownicy dowożeni są bezpłatnym autobusem , który wyjeżdża z Warszawy Zachodniej, ma przystanek w Raszynie oraz na stacji PKP w Pruszkowie. Można się nim spokojnie zabrać bezpośrednio do firmy.

Formika

Dzień dobry, zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu z Działek Personalnym - odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Nie będziemy publikować informacji o wynagrodzeniu na łamach portalu, gdyż polityka wynagrodzeń w firmie jest kwestią poufną i myślę, że nikt z naszych pracowników nie czułby się komfortowo, gdyby ich wynagrodzenia były upublicznione. Zresztą tak jak wspominałam we wcześniejszej wypowiedzi - poziom wynagrodzenia w dużym stopniu zależy od wiedzy i doświadczenia zgłaszających się kandydatów. Zapraszam po informację bezpośrednio do firmy. Ania Hrynkiewicz Dyr. d/s Personalnych.

balejage

A jakie wynagrodzenie jest oferowane na tym stanowisku?

Formika
@balejage 13.07.2016 22:40
A jakie wynagrodzenie jest oferowane na tym stanowisku?

Dzień dobry, wynagrodzenie na wszystkich stanowiskach jest uzależnione od wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności (kompetencji) kandydata. Z pewnością osoba, która nigdy nie pracowała w branży może liczyć na mniejszą stawkę, niż osoba, która posiada już doświadczenie i wiedzę na podobnym stanowisku. W końcu od czegoś trzeba zacząć. Pamiętajmy jednak , że wszystko zależy od kandydata, gdyż może on zacząć od tzw. podstawy, ale bardzo szybko dzięki swojej bystrości i chęciom posiąść wiedzę, która pozwoli mu na szybkie podniesienie wynagrodzenia. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz- Dyr. d/s Personalnych

Zostaw opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formika Sp. z o.o.