Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

BiBi

Byłem, widziałem, nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

&&&

Sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w przyjemnej atmosferze ale widzę ,że na forum odgrzewane kotlety jakieś ???? kogoś swędzi (usunięte przez administratora) raczej

@&&&

Bo tam tylko rozmowa kwalifikacyjna przebiega w miłej atmosferze.

Dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, ale również praca. Przykładamy dużą wagę do kultury organizacyjnej, która bazuje u nas na wzajemnym szacunku, zaufaniu, pomocy. Jeśli są jakiekolwiek problemy czy niedogodności zawsze zachęcamy do rozmowy.

Ślepy DRUKARZ
@Formika Sp. z o.o.

Bla, bla, bla... Przecież sami nie wierzycie w to co piszecie tutaj.

Poligraf

Jak wyglada atmosfera na produkcji? Glownie dzial druku? Są jakies normy czy cos w tym stylu lub tez tzw. poganiacze zmianowi? Jaka jest temp. na hali w lecie? Duzo ludzi z kierunku Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów?

@Poligraf

W naszej firmie nie ma poganiaczy. Są kierownicy, którzy zbają o efektywność pracy oraz o rozwój pracowników. Są jasno określone cele, które wpływają na dodatkową premie. Pracują u nas osoby z okolic Grodziska i Żyrardowa. W naszej firmie są osoby z długoletnim stażem, pracownicy polecają do pracy osoby z rodziny i znajomych. Bardzo zależy nam na tym, żeby wszyscy dobrze się tu czuli. Obecnie zwiększamy liczbę zamówień, budujemy drugi zakład i to powoduje wzrost zatrudnienia Dział Personalny

Iza

@Dyku wnioskuję, że miałeś okazję pracować w Formika. Czy mógłbyś w kilku zdaniach przedstawić swoje przemyślenia na temat tej firmy? Z jakiego stanowiska zaczynałeś pracę i jak długo tam pracowałeś lub nadal pracujesz?

Dyku

Bardzo dobra Firma i to ,że zatrudniają obcokrajowców to też na plus. Dzięki,

Iza

@adyd czy mógłbyś rozwinąć swą myśl? Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia, a z chęcią dowiemy się jak najwięcej na temat firmy Formika. Komentujmy w sposób merytoryczny i obiektywny, bez względu na to, czy mamy negatywne, bądź pozytywne odczucia.

Dział Personalny

Dzień dobry, Kwestia wynagrodzeń jest w naszej firmie obszarem poufnym, ale oczywiście na każdym stanowisku obowiązują określone poziomy wynagrodzenia , które zależą od poziomu umiejętności, przygotowania, wiedzy wymaganej na stanowisku oraz od stopnia skomplikowania pracy na danym obszarze. Zapraszam do Działu Personalnego, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Dział Personalny Formika

GRU
@Dział Personalny

Czy podpisuje się jakiś dokument o poufności w kwestii wynagrodzeń czy nie podpisuje się żadnego dokumentu w kwestii wynagrodzeń

adyd
@GRU

bardzo ważna sprawa , aż śmieszne

Euler

To już nie rozbudowa nowego zakładu w Parzniewie tylko budowa nowego zakładu w innej lokalizacji.

@Euler

Rozbudowa zakładu w Parzniewie, właśnie trwa, lokalizacja się nie zmieniła :)

adyd
@Euler

euler co za nick czy masz pojęcie czym on się zajmował

Iza

@Mark Możesz w kilku zdaniach opisać jak przebiegał proces rekrutacji w tej firmie i jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Jeśli ktoś inny posiada informacje na ten temat, to gorąca prośba o taką informację.

Mark
@Iza

Nie aplikowałem więc nie wiem jak wygląda rekrutacja. :-)

Iza

@Mark czy udało Ci się uzyskać informacje w tej sprawie? Czy ktoś z Was posiada wiedzę na temat bieżącej polityki rekrutacyjnej w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie Formika, co pomoże zainteresowanym w podjęciu decyzji o pracy w tej firmie.

Mark
@Iza

Nie, nie udało się. W sumie już niepotrzebna ta informacja bo nie będę się starał o pracę w tej firmie. Generalnie 6000 netto podstawy to drukarz musi zarobić. I tyle wynegocjowałem w innej firmie Jeśli tego nie ma to długo będą szukać ludzi do pracy.

Witam. Jestem drukarzem offsetowym z tytułem Technika Poligrafa. Czy szkolicie państwo drukarzy w technice fleksografii czy od razu oczekujecie doswiadczenia na maszynach fleksograficznych?

@Marcin

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu również drukarzy offsetowych, przyuczamy do techniki flekso. Zachęcam do przesłania CV na adres mailowy :) Dział Personalny

Mat15

Czy pracujac w tej firmie mozna studiowac zaocznie?

@Mat15

Dzień dobry, chcemy ułatwiać życie i kibicujemy osobom, które się rozwijają i uczą, także na pewno jest to kwestia dogadania się, w dodatku nie powinno z tym być większych problemów, ponieważ pracujemy od poniedziałku do piątku :) Dział Personalny

6789abc

Jak tam wiśienka na torcie? I goloneczka o nim nie można zapomnieć wariat.

321EElllllloooo

Są wiśnie są i golonki, ogórki a także sikorki,myszki i bąbelki wy moje kochane mordeczki. Pozdrawiam

321EElllllloooo

Wiśśśśnnnnniiiiaaa ty Łobuzie ;)

Dzień dobry, Kwestia zarobków w Waszej firmie jest kwestią poufną czy tak? więc rozumiem,że podpisuje się dokument o poufności który mówi o zakazie informowania/rozmawiania z resztą zespołu współpracowników o stawce zaszeregowania u Was w firmie jeśli nie podpisujemy żadnego dokumentu to na jakiej podstawie jest to poufne? etyka,moralność ,porozumienie dżentelmeńskie. No i czy są u Was jakieś premie za jakość i wydajność które powiększają kwotę wynagrodzenia brutto.

Robin
@anonymous

Firma i tak zrobi to co bedzie uwazala. My jestesmy Ci maluczcy i jeszcze tu w Europie mozemy o pewnych sprawach mowic. Wiadomo, Formika intensywnie obserwuje te forum, i w razie tak zwanych jakis zarzutow bedzie sie bronic, mi sie zdaje ze powinnismy pojsc za przykladem Francji, jesli pracownik pracuje w jednej firmie dluzej niz 2 miesiace nie moze zostac zwolniony za to na przyklad ze jest za wolny, W Formice jest jak w przeciagu, to tak jak w supermarkecie, nowi przychodza, tak zwani troche starzy odchodza.

@anonymous

Tak, podpisuje się dokument o poufności w kwestii wynagrodzeń, ale zaufanie, moralność i porozumienie dżentelmeńskie są równie istotne. Odpowiadając na drugie pytanie - tak, są premie za wydajność. Dział personalny

Arystoteles
@Robin

Witam, Spotkał Pan się z takim podejściem pracodawcy do pracownika a może ktoś z Pana znajomych i jak pracodawca motywował nie przedłużenie umowy lub wypowiedzenie umowy.

Poka yoke
@Robin

To może zgłoś swoją kandydaturę do rady pracowniczej

Może przy odrobinie szczęścia uda się dostać na stanowisko w obszarach technicznych i specjalistycznych gdzie wiedza, doświadczenie umiejętność pracy z procedurami oraz wykonywanie pracy w sposób drobiazgowy są ważnymi czynnikami. Czy ktoś próbował? to proszę o przybliżenie tego tematu,co? jak? ile tak naprawdę płacą na rękę? czy są dobre warunki wynagradzania czyli premie i nagrody regulaminowe a także dodatki do wynagrodzenia (stażowe, funkcyjne, za pracę przy komputerze, za pracę w systemie zmianowym, za dodatkowe umiejętności) Czy są widełki w zarobkach od do na danym stanowisku jak mocno można wywindować wynagrodzenie, co wpływa na nie otrzymanie ewentualnej premii oraz czy oferują stawkę na godzinę czy podstawa bo jak płacą na godzinę (h) to = stawka brutto na h*liczba godzin w miesiącu = wynagrodzenie brutto a jeżeli płacą od podstawy to wyliczenie 1 h = podstawa brutto/na ilość godzin w miesiącu = wynagrodzenie brutto na godzinę. No i w sumie powiedzcie ilu jest wszystkich Dyrektorów d/s i kierowników d/s na liczbę zatrudnionych bo to też jest ważne.

Ola

czy w formika jakie tam sa wynagrodzenia mies. i jest tam dojazd z pod stacji PKP Pruszków

Dział Personalny
@Ola

Dzień dobry, na produkcji obowiązują stawki godzinowe + premia stanowiskowa +premia wydajnościowa (w przypadku już przeszkolonych pracowników). Jeśli chodzi o dojazd ze stacji PKP - na 3 zmiany pracownicy dowożeni są bezpłatnym autobusem , który wyjeżdża z Warszawy Zachodniej, ma przystanek w Raszynie oraz na stacji PKP w Pruszkowie. Można się nim spokojnie zabrać bezpośrednio do firmy.

Александр Попов
@Ola

Gmina Brwinów podpisała porozumienie z miastem Pruszków dotyczące przedłużenia trasy linii autobusowej nr 4, która przejeżdża przez Parzniew. Jest to duże udogodnienie dla mieszkańców Parzniewa, którzy będą chcieli dojechać do PKP Pruszków oraz z PKP Pruszków do Parzniew. I dziś tj. 26.04.2018 r. możemy już powiedzieć,że linia autobusowa nr 4, (komunikacja miejska) zatrzymuje się na ul. Św. Jerzego 9. Proszę nie mieć mi za złe ale zależy mi na bezproblemowym dotarciu do firmy i na czas, dzięki uruchomionej linii autobusowej nr 4, a zwłaszcza,że do PKP Pruszków musiałbym dojeżdżać od strony stolicy także, z przesiadką dlatego jest to dla mnie ważne. Pozdrawiam

Łukasz

Witam, Firma oferuje prywatną opiekę zdrowotną czy zaczynając u Was pracę przysługuje taka opieka od pierwszego dnia pracy. Dzięki

@Łukasz

Witam, od pierwszego dnia pracy przysługuje podstawowa, prywatna opieka medyczna.

Budda Siakjamuni
@Formika Sp. z o.o.

Witam, Dziękuje za informacje, tym bardziej,iż myślałem,że jest okres karencji stosowany przez firmę którym objęci są nowo przyjęci pracownicy. A Proszę mi jeszcze powiedzieć czy firma z którą Państwo podpisali umowę na świadczenie usług medycznych stosuje okres karencji. Dobrze wynegocjowana umowa gwarantuje pakiet z szerszym wyborem specjalistów :) A jak wygląda kwestia rozliczenia czy pracodawca dofinansowuje pracownikom pakiet medyczny lub opłaca w całości jeśli tak to czy dofinansowanie lub opłata w całości dotyczy wszystkich wariantów pakietu czy tylko podstawowego wariantu pakietu. I czy do wybranego wariantu pakietu można dopisać dalszego członka rodziny.

@Budda Siakjamuni

Od początku przysługuje podstawowa opieka medyczna, czyli internista, natomiast po przepracowaniu 12 miesięcy przysługuje pełen pakiet specjalistów, a firma w pełni pokrywa koszty. Za niewielką, dodatkową opłatą jest możliwość dopisania osoby z najbliższej rodziny lub wykupienie pakietu rodzinnego. Dział Personalny

Epsilon

Witam, Dziękuję za informację, czyli można się zabrać do firmy z ustalonych i niżej wyszczególnionych przystanków oczywiście nie wszystkie przystanki są tak usytuowane aby pasowały każdemu to jednak myślę, że warto się dostosować zwłaszcza,że firma znalazła optymalne miejsca i ustaliła w których miejscach zatrzymanie autobusu będzie przyjazne pracownikom. Miło że strony firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

• Jak się pracuje w Formika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formika Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formika Sp. z o.o.