Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

Maksymilian

Witam, Przyjemna lektura pod względem ergonomii zakładowi nic nie brakuje jeśli wzajemnie to o ile jest to możliwe proszę o rozmowę przeczytałem o poszukiwaniu na stanowisko operatora CTP. Moje pytanie dotyczy godzin w których świadczy się pracę w tym dziale mianowicie czy jest to praca zmianowa w tym też obejmująca pracę w nocy. Atrakcyjna lokalizacja pod względem dojazdu do firmy zjeździe/wjeździe na/z autostrady stawia formike jako doskonałe miejsce do pracy a jak do tego jest jeszcze dobra atmosfera w miejscu pracy to już napewno warto się zastanowić aby dołączyć do zespołu. Proszę się nie gniewać lecz wysłałem CV jakiś czas temu i nadal czekam na kontakt.

@Maksymilian

Tak, jest to praca na III zmiany, zatem obejmuje również pracę w nocy. Zapraszam do ponownego wysłania CV na adres rekrutacja@formika.com.pl, może coś przypadkiem przeoczyliśmy :) Dział Personalny

Solid

Dzień dobry, Przez social rozumiem dodatkowo zapewnienie przez pracodawce kawy,herbaty,wody czy jest coś takiego u Was może ogólnodostępny automat z kawą,herbatą,wodą i z którego mogą korzystać wszyscy czy raczej wydają deputat pracownikom w postaci miesięcznego lub kwartalnego zapotrzebowania w tym kawa,herbata,woda no i co do wody na hali są jakieś dystrybutory z wodą od pracodawcy

@Solid

Firma dba o swoich pracowników i oferuje im ogólnodostępną kawę, herbatę, wodę oraz jabłka :) Dział Personalny

mail

Możliwe,że na licznie stworzonych stanowiskach występuje problem ciągłości obsady i stąd pojawiające się oferty pracy. Dzięki liczny ofertą pracy otrzymujemy większe spektrum możliwości przy dopasowaniu człowieka do wykonywanej pracy. Ale czy rozpiętość stanowisk to też dobrze dla drugiej strony. Jest to firma produkcyjna a w ostatnim czasie brak ofert pracy na działy produkcyjne mam na myśli dział druku - maszyny , dział wycinania -maszyny , dział poligrafi - kuchnia farbowa , ctp oraz klejenie matryc. I tu ofert brak

@mail

Witam, rekrutacja na stanowiska produkcyjne, w szczególności na stanowisko drukarza, jest stała. Jest to związane z dużym rozwojem firmy oraz aktualnie trwającą rozbudową Firmy. Również na naszej stronie można zauważyć stałą rekrutację na stanowisko drukarza. Aktualnie szukamy pracownika do CTP oraz klejenia matryc, tak więc zapraszamy do składania CV. Dział Personalny

Piłkarz

W ramach zatrudnienia oferujecie Państwo: Umowę o pracę wynagrodzenie zasadnicze+premia opiekę medyczną możliwość korzystania z Funduszu (bony na święta/Karta Multisport -sauna basen interesujące mając wiele pytań wieże w poznanie odpowiedzi dwa z nich poniżej. Czy obecnie prowadzi firma formika rekrutacje do działu Poligrafi na stanowisko Poligraf lub do działu jakości oraz czy w formika prowadzony jest program stażowy dla studentów ostatnich lat lub absolwentów, gdyż kończąc studia w terminie mając 26 lat nie mając doświadczenia trudno o zatrudnienie stąd zdobycie doświadczenia i poznanie branży podczas stażu jest nie zwykle ważne. Ponieważ dużo dobrego słyszałem o tym jak Państwo działacie warto

@Piłkarz

Odpowiadając na Pańskie pytania: aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Poligrafa ani do Działu Kontroli Jakości. Natomiast zawsze zapraszamy osoby z podobnym wykształceniem/doświadczeniem do złożenia CV, Formika się prężnie rozwija, w związku z tym zbieramy kontakty do osób, z którymi być może w niedalekiej przyszłości się skontaktujemy, ponieważ stale pojawiają się nowe stanowiska pracy. Stażystów/Praktykantów również chętnie zapraszamy, jesteśmy otwarci, chętni do nawiązania współpracy, nauki, dokładamy starań, by czas pracy dla Studentów był jak najbardziej elastyczny, aby mieli możliwość pogodzenia planu zajęć z pracą.

Marcin 137

Witam widzę że firma poszukuje na stanowisko magazyniera, ktoś coś może więcej na ten temat napisać jakie mniej więcej są zarobki i ogólnie

@Marcin 137

Panie Marcinie, zarobki są związane z doświadczeniem kandydatów. Zapraszamy do złożenia CV, jeżeli dojdzie do spotkania, to na pewno odpowiemy na wszystkie Pana pytania :) Dział Personalny

Stopowicz

Firma bardzo dynamicznie się rozwija, stąd potrzeby rekrutacyjne pojawiają się z dnia na dzień czy nadal Państwo poszukujecie kandydatów do waszej firmy. Pamiętam o rozmowie i dział personalny wspominał o rozbudowie zakładu myślę,że zainteresowani są ciekawi na jakim etapie jest projekt rozbudowy, gdyż pociąga to za sobą zwiększenie zatrudnienia.

Iza

@Magda, poruszyłaś swoim pytaniem ciekawą kwestie w tym wątku. Niestety jeszcze nikt nie udzielił na nie odpowiedzi. Jeżeli znajdziesz odpowiadającą Ci rekrutację w Formika Sp. z o.o. i zdecydujesz się na aplikowanie, to mogłabyś napisać w tym miejscu, jak pracodawca podchodzi do zatrudniania kobiet do wspomnianego przez Ciebie obszaru firmy?

Magda

Witam. Mam pytanie? Czy zatrudniają kobiety na magazyn ?

nick

nick

Przeczytałem na forum,że czasami z dnia na dzień potrzebujecie w formika pracowników na różne stanowiska operatorów wycinania, pomocników na wydział druku oraz Poligrafów. W takim razie prześle państwu cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl

Witam, widziałem, że szukaja Państwo Kontrolera jakości. tak sie zastanawiam czy prowadzicie Panstwo jakies staże, szkolenia dla osób bez doświadczenia w tym temacie ale myślę ze z potencjałem. zastanawiam sie czy jest sens wysłac CV

@anonymous

Dzień dobry, tak prowadzimy w naszej firmie płatne staże dla absolwentów oraz studentów ostatnich lat. W tym roku co prawda kończymy program stażowy, ale od nowego roku uruchomimy pewnie nowe możliwości.

@Formika Sp. z o.o.

@Formika Sp. z o.o. Czy poszukujecie również pracowników na "wyższe" stanowiska w dziale jakości? Specjaliste lub inżyniera z kilkuletnim doświadczeniem ?

Kontrolerzapytanie

Dzień Dobry, Czy możecie udzielić więcej informacji nt. pracy kontrolera jakości? Czy jest to zwykłe wykonywanie kontroli procesu/produktu ? Ewentualnie czy w najbliższym czasie będzie przeprowadzana rekrutacja na inżyniera/specjaliste ds. jakości?

Franio

Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy magazyniera?

@Franio

Dzień dobry, pozwalam sobie przedstawić zakres prac na stanowisku poniżej. Wymagamy uprawnień na wózki (najlepiej wysoki skład). zakres obowiązków: • Przygotowywanie surowców i materiałów do zleceń produkcyjnych oraz dostarczanie materiałów na produkcje • Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie • Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych • Załadunki i rozładunki samochodów oraz przygotowywanie wysyłek do klienta • Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania • Udział w pracach porządkowych i inwentaryzacyjnych • Prowadzenie dokumentacji w systemie magazynowym

SCANIA

Witam, Czy w firmie zatrudniacie Państwo kierowców na auta firmowe spedycja własna na trasy europejskie jeśli tak proszę o pozostawienie informacji doświadczenie na autach ciężarowych jak w nick-u. Pozdrawiam.

@SCANIA

Dzień dobry, niestety nie zatrudniamy u nas osób na stanowisko Kierowca.

Grażyna

Nie dziwię się, że tak mało piszecie bo z tego co wiem to Formika ma świetna opinię jako pracodawca!

SZKODA GADAC
@Grażyna

Kazdy co mial cos do powiedzenia, to powiedzial. Szkoda czasu na takie historie. Kazdy kto przyjdzie pracowac do Formika sam przyzna racje nazwijmy to tak temu co tu ludzie pisza w negatywnym o firmie.

Gadzina

Słyszałem, ze to fajna firma czy warto startować na magazyniera? Ile można wyciągnąć? Czy jest socjal?

@Gadzina

Dzień dobry, W ramach zatrudnienia oferujemy: 1. umowę o pracę 2. wynagrodzenie zasadnicze+premia 3. opiekę medyczną 4. możliwość korzystania z Funduszu Socjalnego (bony na święta/Karta Multisport) 5. bezpłatny dowóz pracowników na 3 zmiany Zainteresowanych zapraszamy Dział Personalny

Janek

Szkoda, że Formika nie ma nowych ofert pracy. Interesowała mnie praca w dziale kontroli jakości. Szukając pracy robiłem rozeznanie i słyszałem sporo dobrego o firmie. Poczytałem opinie na tym forum i również jest dużo pozytywnych wypowiedzi. Może ktoś słyszał o pracy?

@Janek

Dzień dobry, jeśli chodzi o rekrutację : nadal poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: 1. kontroler jakości (praca na 3 zmiany) 2. Specjalista d/s Jakości 3. Drukarz - (praca na 3 zmiany/produkcja) 4. Pomocnik Drukarza - (praca na 3 zmiany/produkcja) 5. Operator wycinania - (praca na 3 zmiany/produkcja) Ogólnie jesteśmy otwarci na przyjmowanie cv , gdyż zakład dynamicznie się rozwija i czasami z dnia na dzień potrzebujemy pracowników na różne stanowiska. Zachęcamy do przesyłania swoich cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl Dział Personalny

@Dział Personalny

Dzień dobry, Poszukujemy również : 1. Magazynierów - operatorów wózków widłowych wysokiego składowania Prosimy o przesyłanie swoich cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl Dział Personalny

Edyta

Dzień dobry czy formika przyjmuje ludzi również kobiet ,bo z tego co dzwoniłam to pani mówiła o przesłaniu CV i ze praca jest zbyt ciężka dla kobiet ,czy to prawda ,

@Edyta

Dzień dobry, Odpowiadając na pytania dotyczące zatrudniania kobiet - tak zatrudniamy kobiety, ale również uprzedzamy Panie, że jest to wymagająca praca, gdyż oprócz obowiązków związanych z konfekcjonowaniem i pakowaniem, jest sporo pracy organizacyjnej (osoba na tym stanowisku powinna umieć zorganizować sobie dobrze wszystkie obowiązki) Poza tym jest to praca fizyczna, która wymaga zręczności, trochę siły i cierpliwości, a przede wszystkim dobrej organizacji. Każdy kandydat może sam zobaczyć na hali produkcyjnej na czym polega praca, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Dział Personalny

Stradom

Formika ciągle się rozbudowuje a to jest dobry sygnał dla pracowników.Jest perspektywa stabilności pracy. Ogólnie to dobrze sie tu pracuje, fajni ludzie .

Gonzales

Myślę, że Formika ma jakieś nowe kontrakty i chce zwiększyć produkcje. To wydaje się być powodem tak dużego zapotrzebowania na ludzi do pracy. A do tego dochodzi jeszcze sytuacja ogólnego braku ludzi do pracy i firmy wolą mieć ciągle oferty żeby nie zostać bez pracowników?

@Gonzales

Witam, zapraszam Państwa do dokładnego czytania opinii. Jak wcześniej wspominałam firma rozbudowuje się, ze względu na nowe kontrakty i zamówienia. Nasze ogłoszenia są stale aktualizowane na GoWork oraz na Pracuj.pl. Zapraszamy do składania cv na adres: rekrutacja@formika.com.pl. Anna Hrynkiewicz Dyrektor d/s Personalnych

Zostaw merytoryczną opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

• Jak się pracuje w Formika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formika Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formika Sp. z o.o.