Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

Edzia

Dzień dobry mam pytanie czy przyjmuje firma pracowników do pracy na produkcję kobiet i z doświadczeniem czy bez i wybieraja sobie ludzi czy nie. ,,ile zmian jest praca i dojazd jest do pracy,proszę o informacje

Kontrolkass

Szukają kontrolera jakości, czy warto?

Xyz
@Kontrolkass

Też się chętnie dowiem. Jakieś opinie na temat pracy w kontroli?

Ciekawy

Nie polecasz bo?

As

Dlaczego nie polecasz słabo płacą czy duże wymagania

Maciek

Chciałabym pracować w finansach, ale jestem dopiero po studiach. Czy mam szanse bez doświadczenia ?

@Maciek

Witamy, prowadzimy różne projekty rekrutacyjne w tym także zatrudniamy kandydatów bez doświadczenia. Zachęcamy do pozostawienia nam swojego cv w naszej bazie kandydatów. Pozdrawiamy Dział Personalny

Abcd

Jak wygląda praca w dziale obsługi klienta? Byłem na rozmowie w ubiegłym roku, odpowiedz czy to negatywna czy pozytywna miała do mnie dotrzeć, a do dzisiaj zero odzewu. Jest obecnie ktoś nowy zatrudniony w tym dziale?

@Abcd

Witamy serdecznie, praca w dziale obsługi klienta polega w dużej mierze na kompleksowej obsłudze klientów, stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Staramy się aby wszyscy kandydaci uczestniczący w rozmowach rekrutacyjnych otrzymywali informację zwrotną niezależnie od podjętej decyzji. Aktualnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do działu obsługi klienta. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie firmowej. Pozdrawiamy Dział Personalny

Tadek

Czy obecnie prowadzone są rekrutacje?

@Tadek

Witamy serdecznie, w związku z rozwojem firmy prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na firmowej stronie: www.formika.com.pl Pozdrawiamy Dział Personalny

Kiedyś pracowałam

Pracowałam w tej Firmie kilka lat temu w strukturach administracyjno- finansowych, nie wiem jak jest teraz, z tamtego doświadczenia bardzo dobrze oceniam Formikę jako pracodawcę. Wymagający ale i doceniający Właściciele, stawiający na dobrą jakość w każdej dziedzinie, zarówno tego co produkują jak i reprezentują jako organizacja, mądrze dysponujący zasobami. Z tego co zapamiętałam, to Właściciele bardzo byli świadomi tego, że ich siła leży w Pracownikach produkcyjnych i bardzo o tych ludzi dbali, do całej załogi podchodzili z szacunkiem. Z przyjemnością obserwuję rozwój Formiki. Polecam.

KONSTRUKTOR
@Kiedyś pracowałam

Odkad Polska weszla do UE z rekordowego bezrobocia zrobil sie rynek pracownika i sie nie dziwie. Teraz praktycznie mozemy pracowac w calej Europie, do USA bez wiz no i pracowac w Kanadzie. Musza szanowac pracownikow, bo inaczej by nie zarobili, bo nikt by nie pracowal. Szczerze ja tam pracowalem, dopiero zaczynalem prace, ale zrezygnowalem po pierwsze ten ktory mnie uczyl NIE BYL DOBRYM NAUCZYCIELEM i po drugie bardzo dal mi to odczuc - mowiac tak, odregowywal poniekad ta, ze musi tam pracowac i tak malo mu placa, w sumie praca latwa, ale jesli sa caly czas niezadowoleni, a pieniadze wtedy 1500 pln bylo, to zrezygnowalem i po co mialem sie meczyc, z perspektywy czasu byla to decyzja dobra, ale i bardzo odwazna, bo wtedy moja sytuacja finansowa byla nie za dobra.

Xxx

Na produkcji Człowiek się orobi 3 zmiany A na koniec 2.5 netto Za 200 godzin

@Xxx

Dzień dobry, stawka, którą Pan podaje nie jest zgodna z prawdą, w szczególności przy takiej ilości godzin. Przy Pana/Pani wypłacie musiały odegrać znaczącą rolę inne czynniki, niezależne od Firmy. W celu wyjaśnienia tych wątpliwości zapraszamy do działu kadr. Dział Personalny

TIME TRAVELER
@Xxx

Przy 200 godzinach 2500 pln to i tak niezle. Wychodzi jakies 12 pln, oczywiscie ja jestem z Warszawy i nie wiem, czy warto tyle dojezdzac czas, a drugie to koszty biletu - pensja standardowa, ale na budowie za tyle godzin 3000 pln na luzie, czyli szalu nie ma, ale i wstydu nie ma. Placa przecietna.

Almix

Ile zarabia podstawy drukarz flexo w formika?

@Almix

Zarobki są uzależnione od wiedzy/doświadczenia i zaangażowania. Dlatego zawsze warto zaaplikować, spotkać się i porozmawiać. Dział Personalny

Bobanio

Mam pytanie czy przyjmujecie pracowników na produkcję na maszyny Aisa i PSG [KMK jestem że stażem 20 letnim na tych maszynach procesowo i mechanicznie

Agnieszka
@Bobanio

Bobanio, swój post dodałeś w kwietniu tego roku. Czy od tamtej pory zrobiłeś coś w kierunku firmy Formika by rozpocząć tam swoją pracę? Może odbyłeś już swoją rozmowę rekrutacyjną bądź nawet jesteś już w firmie zatrudniony? Będę wdzięczna za Twoją odpowiedź gdyż mam w tej kwestii parę pytań. Znajdą się tu osoby, które w ostatnim czasu odbyły rozmowę rekrutacyjną do firmy?

@Bobanio

Witaj, zapraszam do aplikowania. Zawsze warto spotkać się i porozmawiać :) Dział Personalny

Xxx

Tragedia, Pracowałem w 5 firmach A ta jest najgorsza Pozytywne komentarze są bo formika podszywa się za kogoś innego Więcej Ukraińców niż Polaków to mówi samo za siebie

Agnieszka
@Xxx

Zapewniam Cię, ze firma Formika nie podszywa się tu pod kogoś innego - nie wiem, skąd u Ciebie takie wnioski. To, że pracuje tam więcej osób pochodzenia ukraińskiego również nie oznacza niczego złego. Stwierdziłeś, iż firma ta jest najgorszym miejscem, w którym pracowałeś, ale nawet nie wyjaśniłeś nam dlaczego masz o niej tak złe zdanie. Chodzi o zarobki czy o coś zupełnie innego?

@Xxx

Witaj, nieprawdą jest, że w Firmie jest więcej osób z Ukrainy niż z Polski. Dodatkowo wszyscy pracownicy, niezależnie od pochodzenia, są wysłuchiwani, uczymy się rozmawiać ze sobą i wszystkie niedogodności wyjaśniać od razu. Pamiętaj, że zawsze możesz zgłosić się do swojego przełożonego i poprosić o rozmowę. Dział Personalny

Jelo

Firma porażka szkod czasu na prace tam nierowne traktowanie odnosnie zarobkow ogólnie tajemnica zarobków. Motto firmy chołota ma tyrać. Malo tu miejsca na pisanie o tej firmie prawdziwa polska firma na zewnątrz ladna a od srodka zgnila. Wiec nie poleca nikomu na wycinarki,na pomocnika ani magazyniera.

poco

4-5 koła.

Ślepy DRUKARZ
@poco

Tyle to zarabia "drukarz" z łapanki. DRUKARZ to zarabia teraz 8 koła.

Noe
@Ślepy DRUKARZ

Jasne.ha ha ha 8 koła. Jak pracuje 300 godz . w mięs. Zejdź na ziemię.

Jasiek

Zastanawiam się dlaczego ludzie lubią wprowadzać innych w błąd? Firma jest dobra i pracownicy to wiedzą.

Zoska
@Jasiek

Witam Jak kształtują się zarobki na start na produkcji. Nie chodzi o drukarza. Są ogłoszenia do prac produkcyjnych typu : podawanie półproduktu, odbiór pakowanie itp. Firma ma dowoz do pracy. A jak wygląda to kiedy chce się zostać na nadgodziny ? Jest jakiś transport z powrotem ? Czy już na własną rękę ?

@Zoska

Dzień dobry, dla pracowników, którzy dojeżdżają na 3 zmiany jest bus, który kursuje od warszawy zachodniej do Formiki, przez Raszyn i Pruszków. Bus odwozi również pracowników tą samą trasą. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu lub na spotkanie :) Dział Personalny

LOLO

Witam .Jak przedstawiają sie zarobki na magazynie?

@LOLO

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie się spotkamy, pokażemy zakład i porozmawiamy. Dział Personalny

Ernest

Jaka jest płaca jako drukarz fleksograficzny

Promotor
@Ernest

(usunięte przez administratora) o ile dostanie dwie premie a jest to niewykonalne bo normy wyciągnięte na maxa. Minus reklamacje które będą na 100%

@Ernest

Dzień dobry, jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej Firmie, to zapraszam do kontaktu, by mógł Pan zobaczyć zakład oraz poznać zarobki. Dział Personalny

produkcja

systentek wiecej niz zlecen , nie ma tu co robic , i jeszcze nowy nabytek w kj (bedzie sie dzialo)

KOLO

Jaka płaca na stanowisku magazyniera?

Biedronka
@KOLO

Idź do Biedronki obok będziesz miał więcej.

Joy

To nie zaciekawie płacom drukarzom . A jak z reklamacjami jaki procent z pensji zabierajom

Farba

Stworzono nowe stanowiska?to przez rozbudowe hali są nowe wakaty. Tak?Myślę o nich całkiem poważnie bo rozmawiałem przez telefon i zaprosili a aplikowałem przez jeden z portali.Pojedziemy razem z siostrą na rozmowe bo do niej też się odezwali. Mam nadzieje,że na rozmowie się nie skończy bo Ludzie OK,Socjal OK, Atmosfera OK , Sprzęt OK

Promotor
@Farba

Sprzęt to stare maszyny. Atmosfera napięta z powodu systemu premiującego nierobów i nieudaczników.

Informator

Firma została sprzedana Niemcom. A ciemny lud myśli że to polska rodzinna firma.

@Informator

Witam, Formika była i dalej jest w 100% polską firmą i nie została nikomu sprzedana. Dział Personalny Formika.

Informator
@Formika Sp. z o.o.

GORAL i wszystko jasne. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

• Jak się pracuje w Formika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formika Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formika Sp. z o.o.