Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

merrys

A jak z rekrutacjami do działu personalnego? Co możecie powiedziec o pracy tam?

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.
@merrys

Dzień dobry! Jeśli chodzi o rekrutacje do Działu Personalnego, to zapraszamy serdecznie :) Mamy ten zespół po sąsiedzku, więc wiadomości są z pierwszej ręki - świetni specjaliści i bardzo zgrany zespół. Do tego bardzo pozytywna atmosfera w dziale i możliwośc bezpośredniego obcowania z drużyną HR, bądącą w tym samym pionie i dodającą całości niezbędnego kolorytu (no, same zalety :) ) Pracy jest mnóstwo, dlatego szukamy kolejnej osoby do działu. Zapraszamy - im więcej nas, tym weselej :) Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

olaryta
@Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Witam serdecznie, widzę, że jest aktualnie rekrutacja do tego działu. Czy w najbliższym czasie będą już Państwo rozpatrywać nadesłane aplikacje?

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.
@olaryta

Dzień dobry, wszystkie nadsyłane aplikacje są rozpatrywane na bieżąco. Jeszcze w tym miesiącu będziemy zapraszać na spotkania osoby posiadające kompetencje i kwalifikacje niezbędne na tym stanowisku. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Janusz

Ogólnie to słyszałem dużo dobrego jeśli chodzi o HAsco, polecała mi kiedyś była dziewczyna, w tym momnecie nie pracuje, wiem, że w firmie jest kilka fajnych stanowisk, nie powiedzcie mi czy łatwo się tam zaczepić w tym momencie czy trzeba jednak trochę pobajerować?

MPa pa

Gdzie wy sie pchacie ????

Pytajaca@

Witam, dziekuje za odpowiedz w sprawie roznicy miedzy mobilnym przedstawicielem a "tradycyjnym". Aplikowalam na to stanowisko przez strone pracuj.pl, ktora zapewnia informowanie zainteresowanych o zmeniajacym sie statusie wyslanych C.V. Niestety wedlug tych informacji firma nie rozpoczela etapu rozpoczecia analizy nadeslanych aplikacji C.V. Nie mowiac juz o ewentualnym mailu informujacym o otwarciu konkretnego C.V. Ogloszenie obecnie jest nieaktualne. Szkoda... Pozdrawiam serdecznie.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Dział HR PPF Hasco-Lek.S.A.

Dzień dobry, jak najbardziej, na to stanowisko również można aplikować bez względu na płeć. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek.S.A.

Pytajaca@

Witam, chcialabym dowiedziec sie jaka jest faktycznie roznica w oferach pracy na stanowisko Przedstawiciel Apteczny oraz Mobilny Przedstawiciel Apteczny? Roznia sie sposobem zatrudnienia ale czy ich forma pracy jest inna? Z gory dziekuje za informacje.

Dział HR PPF Hasco-Lek.S.A.
@Pytajaca@

Dzień dobry, różnica między mobilnym, a „tradycyjnym” Przedstawicielem Aptecznym polega zarówno na formie współpracy, jak i specyfice pracy. Mobilni współpracują w ramach działalności gospodarczej i sami sobie organizują swój czas pracy tj. częstotliwość wizyt. Ich obrót rozliczany jest od każdego złożonego zamówienia. W przypadku etatowego przedstawiciela mamy do czynienia z umową o pracę, a co za tym idzie zakresem obowiązków, z którego jasno wynika konieczność realizacji odgórnie ustalanego planu sprzedaży oraz określona częstotliwość wizyt realizowanych danego dnia. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek.S.A.

Mpa
@Dział HR PPF Hasco-Lek.S.A.

Piszecie nie prawdę w obecnej sytuacji wszyscy mają takie same obowiązki. Umowa o współpracy swoje przełożeni swoje. Różnica jest tylko w sposobie Zatrudnieni w niczym innym. Jeżeli egzekwijesz swoje prawa wynikające z umowy słyszysz odpowiedź że taka umowę można rozwiązać. A ludzi którzy godnie pracują ale przeciwstawiać się poleceniem nie zgodnych z umową to na bruk czyli rozwiązanie umowy.

toka
@Mpa

Ale bzdury gadasz. Naprawdę. Pracuje w tej firmie kila lat. Nikt nigdy nie groził mi zwolnieniem za prace zgodnie z umową. Nie znam takiej osoby w tej firmie. Wręcz odwrotnie....wszyscy chca żeby każdy pracowal zgodnie z umowa

xxx
@toka

a ty skąd się z choinki?

@toka

Skoro pracujesz kilka lat w tej firmie i widzisz ją w samych superlatywach, to albo jesteś czyimś pupilem, albo nie jesteś jej pracownikiem. Jakby nie patrzeć - trollujesz. Cichy mobbing nie widać na pierwszy rzut oka, nie mówi się o nim a i tak nikt nie ma ochota zbytnio się narażać. Skoro jest tak cudownie, to dla czego ostatnimi czasy odeszło tak wielu wartościowych pracowników? Bo lubią często zmieniać pracę?

sis

Zgadzam się z opinia Kronosa. Firma jest ok. Zasuwać trzeba jak wszędzie. Stres jak wszędzie. Marudzą ci co maja czas na to i nie maja wielkiego doświadczenia. Szanuj pracodawcę swego - możesz mię gorszego!

Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.

Szanowny Panie, oczekiwany poziom doświadczenia zawsze zależy od rodzaju stanowiska na które rekrutujemy. Zatrudniamy zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodych ludzi stojących dopiero na początku swojej kariery zawodowej - serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy na: www.hasco-lek.pl/pl/kariera/oferty-pracy - tam znajdzie Pan szczegółowe informacje. Naszym pracownikom oferujemy oczywiście różnorodne szkolenia, zarówno rozwojowe, jak i doskonalące umiejętności zawodowe. Pozdrawiamy Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.

Kronos

Do wszystkich zatroskanych tudzież bez końca rozważających wzdłuż i wszerz egzystencję Hasco: polecam czas, który marnujecie na ciągłe utyskiwania zużyć nieco bardziej konstruktywnie i jak wam tak źle i tacy przekonani jesteście o swojej świetności...zużyjcie ten czas na szukanie innej pracy. Jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził. Chyba lekko się wykatapultowaliście w kosmos - pogadajcie z ludźmi, którzy zasuwają w zagranicznych firmach, mniej lub bardziej korporacyjnych, z mniej lub bardziej ugruntowaną kulturą organizacji. Popytajcie, jak to jest trzaskać nadgodziny, zasuwać w weekendy, wisieć na telefonach służbowych lub upraszać się o sensowne, nieprzekombinowane zatrudnienie. Niech Wam powiedzą, czy u sąsiada pracodawcy za miedzą jest tak kolorowo. Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia. Każdy jest kowalem własnego losu: chcecie podwyżki - a co zrobiliście, żeby firma mogła Wam ją dać? Czy to, że wykonujecie swoje obowiązki to wystarczający powód, żeby ją dać? Chcecie się rozwijać? A ilu z Was miało jaja, żeby zagadać do szefa i powiedzieć o tym, że macie takie ambicje i chęci? Chcecie szacunku? To okażcie, że Wam się on należy. Założę się, że 3/4 z Was nie kiwnęło nawet palcem, za to mniemanie i oczekiwania macie bez końca. I jak jest Wam tak źle - to nikt nie trzyma Was tu na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika. Tyle w tym temacie.

nietrolluję
@Kronos

Głos rozsądku w ekipie trolli :)

nietrolluję
@Kronos

Głos rozsądku w ekipie trolli :)

Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.

Szanowny Panie/ Szanowna Pani, zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych - jeśli chodzi o realne wymagania, to zapewniamy, że wszystkie ralne wymagania znalazły się w ogłoszeniu :) Prosimy też dokładnie przeczytać opis stanowiska i ocenić, czy są to zadania, w których Pan/Pani dobrze się będzie czuł(a). Prosze również zwrócić uwagę, że jest to stanowisko w naszym warszawskim oddziale. Szczegóły ogłoszenia na naszej stronie: www.hasco-lek.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ppf-hasco-lek-s-a/236 Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

viki
@Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.

Jakie jest realne wynagrodzenie na stanowisku laborant i pracownik produkcji ?

viki
@viki

Chodzi o Wrocław

ah
@viki

Takich informacji tutaj nie uzyskasz - nie wolno, cenzura, ściśle tajne/poufne :D - a czy to co Ci zaproponują na rekrutacji wystarczy a za ile dasz się sprzedać to już Twoja sprawa. Wszystko ma swoją wartość.

Zygi

Może za mało jednak pracujecie??Może niektórzy sie obijaja albo tylko mysla jak tu robic żeby sie nie narobic?

cichy

Dofinansowanie jest zależne od dochodu na głowę. Np: z max dopłatą za kolonię dla dziecka za 3 tyg. to chyba zapłacisz ok 150zł. Podobnie za wczasy (oczywiście dla najmniej zarabiających - chyba poniżej 1000zł na głowę). Ale czy chciałabyś jeździć co roku do ośrodka z "czasów komuny"? A jaki to jest "z czasów komuny" to sobie wygooglaj.

cichy

Jeżeli z benefitów wystarcza Ci dofinansowanie do Multisport, dwie imprezy firmowe w roku, dofinansowanie kolonii i wczasów w jedynym (i żadnym innym) ośrodku firmowym w Dźwirzynie z okresu komuny, to śmiało.

Ron

Skąd wiesz jak wiele osób składa cv na aktualna rekrutację? Ale jak już wiesz to podaj więcej informacji na ten temat, np.ile ich jest na dane stanowisko i jaka jest na tym stanowisku rotacja, może to pomoze komuś podjąć decyzję o składaniu aplikacji.

fifi

HASCO-LEK ma co najmniej 7 grzechów głównych, ale gdybym chciała je tu wypisać, dostała bym pewnie bana dożywotnio.

cichy

Na jakiej podstawie twierdzisz, że zarobki w HASCO-LEK są adekwatne do powierzanych obowiązków? Może firmy mylisz? Chyba że pracujesz w HASCO, nic nie robisz, nie wiele zarabiasz i wydaje Ci się że to jest OK? Pozwolę sobie mieć zgoła inne zdanie. Dobrym znakiem będzie, gdy to pracownik będzie wybierał tego czy tamtego pracodawcę a pracodawcy będą się licytować o pracownika. I to po woli wchodzi do Polski.

fifi

Powiem Ci tylko tak: Jak tanio swą skórę sprzedasz to już tylko pretensje do siebie, co wywalczysz na starcie tak będziesz miał(a) do końca. Nie licz na premie czy podwyżki, bo możesz być rozczarowaną(y). Na pewno znajdzie się nie jedna(jeden) co będą chcieli na Twoich plecach się ślizgać i jak im na to pozwolisz to już masz " pozamiatane". To są ludzie bardzo mili i przyjaźni a za plecami ... @cichy tu dobrze pisze więc poczytaj jego nieliczne posty, chociaż te co nie wycieli.

Anka

Oczywiście, że pokazały się ogłoszenia, można się więc "załamywać" :)

@Anka

Tzn. "załapywać " :)

Hehe

Poczytaj wszystkie wpisy od początku i zadaj sobie pytanie czego możesz oczekiwać po pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.