Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

nick

(usunięte przez administratora) A poza tym w tej firmie pracują nawet inwalidzi i czasem w dodatku intelektualni co widać hehe (i to nie jest żart)może do nich należysz i zazdrościsz tym którzy zapracowali sobie na to by być po studiach.

nike

ha pracuje tam juz 2 lata i jesli umiecie sie ustawic to sie nie narobicie a zarobicie, co prawda kokosow nie ma ale ta 2ke z przodu na koncie idzie miec bez problemu;) fakt trzeba sie nachodzic ale da sie przyzwyczaic. jesli sie dobrze z ludzmi zyje to malo kto sprzedaje, choc sa tacy co z ucha strzelaja a szczegolnie brygadzisci na ktorych trzeba uwazac zeby was nie tropneli na staniu albo gadaniu,a nie wspomne juz jesli kierownik by kogos przyczail ;/ premie tna za byle glupoty to fakt ale zrobisz czasem jedna niedziele albo 2 nadgodziny w miesiacu i jest sii..najgorzej placa jak nie ma sezonu przez okres zimowy bo nie ma w sumie za duzo roboty ale da sie za to jakos godnie zyc.za to w sezonie ,okresie letnim jest roboty az za duzo i wyplaty jak na taka firme sa nawet przyzwoite,i w terminie.sory za wypracowanie ale taka mam opinie na temat tej pracy w IC. pozdro ;)

antytyszanin

Andrzej - 2013-03-05 20:30:12 A to jeszcze ktoś został z Przemysłowej 55?!Zbyt wielu...nierobów (usunięte przez administratora). z Tychów tam jeszcze pracuje tzn udaje ze pracuje,

Ludzie mają duże pojęcie o tych z Tychów i ich karierze, jaką sobie tam zrobili i w jaki sposób. I wiemy, że w ten sam sposób chcą i wciągają swoich znajomych niestety tym samym niszcząc innych uczciwie pracujących pracowników, którzy wykonują najgorszą prace za ich znajomych i tez za nich są zwalniani z pracy. I wiemy jaką umiejętnością wyróżniają się spośród innych pracowników(usunięte przez administratora), żeby czasem, ktoś lepszy się nie wybił za ciężką prace i poświęcenie. A co do wiedzy to tyszanie mieli taką samą wiedzę przyjmując się do inter cars jak większość z was czyli nie mieli żadnej wiedzy:) zostali wyszkoleni, a później zainwestowano w nich pieniądze firmy IC przez pomyłkę bo pewnie nie wiedzą jaki pracownikom i ludziom powierzyli stanowiska zarządcze w tej firmie. Np. brygadzista (usunięte przez administratora) doradza swoim kolegom brygadzistą nowym w jaki sposób utrudniać pracę magazynierom. Żeby tylko oni mogli odnosić sukcesy i ich znajomi, a reszta wychodziła na źle pracujących pracowników z słabymi wynikami. Tacy są Tyszanie.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

maje

trata - 2013-02-01 12:54:24 Panowie i Panie czytam wasze posty i wyjaśniam przyczyny zwolnień na zmianie B dyrekcja tylko z nazwy bo wiedzą i podejściem do załogi która ciężko pracuje na tych (usunięte przez administratora) (byle czym nie jeżdżą to widać i mają ładne mieszkanka w (usunięte przez administratora)) na miano Dyrekcji przez duże D nie zasługują. Pracownicy typu T(usunięte przez administratora) - pozdrawiam - zostali wyeliminowani na podstawie totalnych pierdół które sami dziennie popełniacie. Mieli wiedzę doświadczenie - o sympatiach nie piszę bo ludzie to jest praca a nie obóz harcerski (w pracy ma się tylko znajome twarze, przyjaciół i kolegów po za) ale na swoje nieszczęście mieli umowy na 10 lat i podstawy 1500 - 1600 zł więc dla dyrekcji generowali za duże koszty o premii nie piszę bo raz mieli raz nie jak każdy. Stali się ofiarami polowania na pracowników którzy przeszli z fili tyskiej bo za dużo wiedzieli, za dużo zarabiali i co was zadziwi za dużo stawiali się władcą za dużo dla was chcieli załatwić uczynić ten zakład normalnym. Panowie: (usunięte przez administratora)- pozdrawiam- polecieli za L4, UŻ i NN swoje robili ale swoje też przeskrobali :). Reasumując każdy kto przeszedł z fili tyskiej, za dużo się wychyla, i nie potrafi się dostosować do procedur obozowych typu zakaz rozmów najlepiej i oddychania to już się skreślił i zwolnił to tylko kwestia czasu. Pamiętajcie że jak złapią kogoś z pracowników że tak powiem lokalizacji Mysłowice (nie zatrudnionych z poprzedniego magazynu) na kradzieży to zacznie się nagonka na was co pokazał czas i ilość zwolnień doświadczonych pracowników po akcji (usunięte przez administratora) i spółki bez względu na to czy macie sobie coś do zarzucenia czy nie bo dla Dyrekcji i (usunięte przez administratora) wszyscy jesteście i będziecie potencjalnymi złodziejami, leniami, syfiarzami, darmozjadami. Nie liczcie że w tej firmie się coś zmieni bo tu potrzeba zmiany mentalności dyrekcji lub ich samych a każdy chcący przyczynić się do polepszenia warunków pracy i płacy poleci albo już poleciał.tak jedni piszą o tyskiej ekipie co mają lub może ma (jeśli ktoś tam robi ) pojęcie bez nich by nie ruszyło IC Mysłowice jak postawał magazyn chyba nikt nie zapomni czasów za firmy Logis w Tychach

inter

ludzie narzekacie tak na tą firme, a i tak tam pracujecie, jak się wam nie podoba to wypad. Nie jest tak źle, przynajmniej na zmianie B nie jest źle, chociaż nie powiem bo premie to za wysokie nie są, ale co się dziwić jak pracy nie ma,nie ma jakiś większych zamówień, do rozkładania też same ciulstwo.

breaking bad

kozacy na forum bahbahbah - jak wam sie nie podoba to kto was tu trzyma? mama? pozdro4 IC Przemyslowa 55;)

trinityh

ja - 2013-02-25 09:43:23 a tak wszyscy narzekali na stacha,premie po 600 i wyżej na jego zmianie brak zwolnień na zmianie c a co do to sem ja to widać że nie pracujesz na zmianie B a jeśli tak to chyba nie na sektorach!!!!pokaż mi te 600 zł premii u kogoś na zmianie C, na innych zmianach z premiami lepiej sie wychodzi z tego co wiem, dlatego po kij piszesz glupoty i propsujesz zmiane C? jednak ostatnio bieda z nedza z premiami, bo wszystko jest robione w miare na biezaco, nie ma nadgodzin. a co do rozdzielania pracy to znam osoby co caly miesiac na ulubionym sektorze zbieraja....ciekawe dlaczego??

banderas

jak tam nowy utleniacz kupiony do włosów?

s.a

ja - 2013-02-25 09:43:23 a tak wszyscy narzekali na stacha,premie po 600 i wyżej na jego zmianie brak zwolnień na zmianie c a co do to sem ja to widać że nie pracujesz na zmianie B a jeśli tak to chyba nie na sektorach!!!!widać, że przed tobą kariera w IC nawet się wysłowić nie potrafisz cytat "sem" co to znaczy?możne zostaniesz nawet kierownikiem:)

tosemja - 2013-02-21 13:20:37 Ludki odwalcie się od Darka - mega kompetentny gościu:) tylko niewiem co robi w tej firmie....mógłby zawojować o niebo wyżej....pzdr Daro;)hehe np. śnieg odgarniać z dachu halni magazynu IC.

tosemja

zwolniona 2

Chyba już prozac:-)

nick

Do Wyzysk. Prawda cię boli:) co? Chciał byś się pewnie chwalić stanowiskiem które nieuczciwie otrzymałeś. Prawda jest jedna banda Tyska blokersów:)(już dawno temu) opanowała IC Mysłowice. Wszyscy wiedza jak tam jest i jak brygadziści(z nazwy) prześladują wyznaczonych do zwolnienia lepszych od siebie wzorowych doświadczonych pracowników robią to na zmianę żeby nie było że jeden się uwoził na kogoś:) Potrafią notorycznie obciążać jednego tego samego pracownika najgorszą pracą a potem powiedzieć kierownikowi że ma słabe wyniki lub że się nie można z nim dogadać itp- jednocześnie będąc świadomym tego jak długo się podkopywało z kolegami i dręczyło pracownika. Do tego (usunięte przez administratora)mają kolegów koleżanki zaufanych ludzi w niezgodnościach gdzie można manipulować wynikami błędami również np.dopisywać błędy które pracownik nie popełnił. Do awansów(np.na brygadziści, dział niezgodności)wyznaczono osoby które najmniej zasługują na awans. Jeden fakt który łączył awansowanych to kolesiostwo itp. z Tyskimi brygadzistami. Co do niektórych pracowników zwykłych zatrudnionych na długotrwałych umowach to też nie są przypadkowe osoby które wybrano za dobrą prace tam są to również układy rodzinne lub znajomości ww. Studenci są przyjmowani do wyzysku gdyby było inaczej bo przetoczyło się przez tą firmę mnóstwo studentów i wykształconych ludzi któryś miał by np stanowisko brygadzisty ale jak widać nigdy nikogo tam takiego nie było z wiadomych powodów:).

wyzysk

Do pana/pani wyżej co ty gadasz człowieku... Jak w tej firmie będziesz robić co do Ciebie należy i będziesz się stosował do najważniejszych zasad w tej pracy to nie wylecisz. kij tam z zakazem noszenia telefonów czy stawianiem picia w wyznaczonym miejscu bo to pierdółki, ale jak zaczniesz kozaczyć, albo kombinować to na pewno polecisz... Fakt płaca nie jest za dobra, i na premię trzeba trochę potyrać, ale czego oczekujecie będąc w trakcie nauki na studiach, albo być po liceum?? Myślicie że po paru miesiącach pracy będą Wam dawać po 3-4 tysiączki za zbieranie/rozkładanie towaru? Haha to grubo się mylicie, może jak na prawdę się wykażecie to zostaniecie w jakiś sposób lepiej wynagrodzeni. A niska płaca to nie jest wina firmy w której pracujcie, tylko wina... Sami wiecie zresztą. Pozdro

wyzysk, oszustwo

tak co do wypowiedzi nick super praca. " Zawsze są przyjęcia" to jest prawda bo ciągle zwalniają ludzi i przyjmują i nie ważne, że dobrze pracujesz, bo na twoje miejsce przyjmą byle kogo.(usunięte przez administratora)

super praca

....aha zapomniałem paczki i premie na święta...wczasy pod gruszą.Możliwość awansu jak się wykażesz i takie tam.

super praca

witaj...pewnie że są przyjęcia.Tu są zawsze przyjęcia:)Praca super lekka,połowe dnówki nic nie robisz bo bardzo łatwo jest wyrobić norme np.na zbórce na 500 lub na 517.więc reszte czasu dla Ciebie .Kase super....!!!!!!ok3000 na ręke plus premia,bardzo miła atmosfera a przełożeni i brygadzisci super wyrozumiali i bardzo przyjażni i służą pomocą.Socjal i związki ekstra tzn.darmowe wyjścia np.na basen i na mecze.Bony rabatowe.Nic tylko pracować do emeryturki:)pozdrawiam

henry

Witam czy orientuje sie ktos czy sa przyjecia do IC pilnie potrzebuje pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 205.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 24 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.