Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Zly

Panie pracodawco byl pan ostatnio na zakupach w sklepie placil pan rachunki za gaz energie wode moze pan cos zauwazyl ze wszystko poszlo w gore a co z zarobkami wykorzystuje pan Polakow w ich wlasnym kraju.Placi pan marne grosze i uwaza ze wszystko jest ok .Zobaczymy jak doswiadczeni pracownicy odejda bo to jest kwestia czasu a nowi tak przychodza na 3-4 dni i nara a ukraincy tez juz poznali sie na tej firmi.Moze sie pan zastanowi nad tym w co watpie ale to juz pana sprawa.Pozdrowienia dla tych co pracuja.

Co jaki okres czasu w SFA Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

ZENEK

Nigdy

Sfa

Co 10 lat.

edi

parodia firmy przyjmuja pracownikow przez jakas agencje arma ktora jest jeszcze wieksza parodia niz samo sfa takich pracodawcow powinno sie wsadzac do kryminalu

@edi

Pytanie. Są szanse na przyjęcie bezpośrednio pod firmę czy tylko przez agencję? Jaka kasa realnie na początku na rękę na produkcji? Z góry dzięki za info.

Ty
@Marek

1900 na reke po 5 latach 2000 i tyle.

Słabiutko. Szkoda czasu. Dzięki za info. Pozdrawiam

FAJNYGOŚĆ

Jeżeli liczycie na podwyżki to liczcie dalej , jeżeli wasza pensja jest na poziomie 2600 brutto czyli najniższa krajowa on wam wcale jak to wiele razy powtarzał nie musi dać więcej , to chciwy egoistyczny człowiek dbający tylko o siebie i swoje interesy no i oczywiście o ludzi którzy robią dla niego fuchy

Jużtamnierobięiijestsuper

Wcale mi was ludziska nie szkoda że pracujecie w tej chorej firmie, brak wam odwagi by rzucić tę nędzną pracę i znaleźć sobie coś lepszego może nie zawsze bliżej domu ale lepiej płatną i taką gdzie ludzi nie traktuje się jak potencjalnych złodziei , (usunięte przez administratora) nierobów ( takie zdanie o nas Polakach ma Dyrektor FC ) . Zostawcie ten zakład i uciekajcie jak najszybciej za minimum 2500 zł netto jest dużo pracy tylko trzeba chcieć

Zly

Po 8 latach pracy 2000 tys na reke premia swiateczna 50 zl wczasy pod grusza zlikwidowane podwyzek zero co sie dzieje w tej firmie.Jak sie pan obudzi panie pracodawco to zostanie pan sam w tej firmie.Fundusze pracownicze z czego z 2000 tys zloty ns reke paranoja.

Typ

Jak tam z podwyzkami panie pracodawco bo chyba cos sie zmienilo od nowego roku?

Run

Czy premia swiateczna juz byla?

Nina

Witam,jaki dojazd a Siemianowic ?

efw
@Nina

autobus 27

Ty
@Nina

Tylko pomysl czy ci starczy na zycie po zakupie biletu miesiecznego?

Czy SFA Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Zazwyczaj urlop jest wtedy kiedy fiat stoi ale możesz wziąść wcześniej bo firma nie ma postoju

serio?

czytam wasze wpisy i się zastanawiam nad jednym - skoro wam tak źle to czemu się nie zwolnicie i nie pójdziecie do innej pracy gdzie mleko i miód płynie strumieniami a wypłata wpływa za nic raz w miesiącu? Najlepiej zhejtować i to anonimowo, ale do szefa czy innego kierownika to nikt nie pójdzie jak mu źle. Bo co? Bo zwolni? To pójdę gdzie indziej :)

Krzysztof
@serio?

Widzę, że nie zgadasz się z innymi wpisami. Czy mógłbyś napisać jaki jest Twój punkt widzenia na zatrudnienie i z czego konkretnie jesteś zadowolony? Interesuje mnie poziom wynagrodzenia, więc liczę, że o tym napiszesz.

@serio?

Chodzenie do przełożonych by lepiej być traktowanym nic nie da pracowałem w tym kołchozie i wiem co pisze , jak pytałem się o podwyżkę pensji to albo słyszałem żebym się cieszył tym co mam bo i tak dostaje więcej niż najniższa krajowa i że mogę nie liczyć na poprawę albo kłamstwo że już zaopiniowana podwyżka której nie dostawałem , więc olałem ten patologiczny zakład

Polak

W firmie gdzie pracuje okolo 200 osob nie ma osoby odpowiedzialnej za wymiane butli z woda do picia, ludzie musza nosic wode z domu choc pracodawca powinien zapewnic wode gdy panuja wysokie temperatury a na hali jest okolo35 stopni .A ten dystrybutor z woda z kranu smierdzaca starymi rurami gdzie filtr jest wymieniany moze raz na pol roku a gaz byl moze 1 dzien prosze sobie zabra na pietro i korzystac samemu.Wstyd jak pracodawca traktuje ludzi nawet na wodzie oszczedza gdzie butelka wody w hurtowni kosztuje moze 30groszy.Nie dosc ze ludzie zarabiaja marne grosze bo nie ma zaklady gdzie zarabia sie takie pieniadze to jeszcze na wode musza wydawac WSTYD.

????

????

zdziwiony
@Polak

to chyba jakaś pomyłka :) Woda, kanapki i kawa darmowa dla pracowników (kluczyki ładowane na cały miesiąc), a w czasie upałów oprócz wody były energetyki... czy to mało? Nie przesadzajcie. Wszędzie na produkcji nie jest lekko

TEODOR

Do pracowników SFA podajcie do publicznej wiadomości ile konkretnie płaci chciwy szef niech wszyscy wiedzą że nie warto do tego syfu przychodzić i tracić zdrowie

TEODOR

(usunięte przez administratora) to powiedz staremu który cię spłodził, ja już dawno w tym patologicznym zakładzie nie pracuję i współczuję ludziom którzy nie potrafią odejść z tego syfu a ty jesteś pewnie z tej grupy co zarabia dobrze na fuchach i nie pracuje na produkcji . Jeszcze raz do załogi zostawcie ten zakład lepiej płatnej pracy gdzie ludzi dobrze traktują jest dużo wystarczy tylko chcieć zmienić coś w swoim życiu

stanisław
@TEODOR

miej jaja i przedstaw się imieniem i nazwiskiem, inaczej nie warto czytać twoich wypocin.

Halinka
@stanisław

A ty Stanisław przedstaw się z imienia i nazwiska pokaż swoje jaja cwaniaczku

Zadowolony
@TEODOR

3303 netto

@stanisław

Mam jaja nazywam Ferdynand Kiepski mieszkam w Wrocławiu mój numer buta to 43 zainteresowania sport podróże lubię piwo. Pozdrawiam

Niezadowolony
@Zadowolony

Chyba za 2 miesiace.

Grażyna
@Niezadowolony

Czyli jakie jest wynagrodzenie w SFA na Twoim stanowisku? I co należy do Twojego zakresu obowiązków? Dzięki za odp.

hwdp

Co to jest za zaklad ze ludzie nie maja co pic bo nikomu sie nie chce wymienic gazu w automacie moze pan szefie zareaguje co?

Zadowolony
@hwdp

A QURWA KUP SOBIE WODĘ BIEDRONCE ZA 0.50 GR

NIK

Mam pytanie do pracownikow tego zakladu bo po wpisach widac ze pracodawca nie wywiazuje sie z kodeksu pracy?Czy naprawde nie jest zagwarantowatana woda i napoje przy wysokich temperaturach jesli tak to sprawa zostanie naglosniona i zostana wyciagniete wnioski.Prosze o szczere wypowiedzi pozdrawiam.

Wielu pracodawców zastanawia się czy pracownikom z Ukrainy również należy wykonać badania lekarskie przed ich zatrudnieniem. Odpowiedź jest jednoznaczna – TAK. Badania lekarskie dla pracowników z Ukrainy są konieczne tak samo jak dla polskich pracowników. Przyczyna jest prosta – to nie narodowość jest podstawą wykonania pewnego obowiązku, ale bycie po prostu pracownikiem, a tym samym wynikające z tego obowiązki z kodeksu pracy.

Kik

Czy to prawda panie pracodawco ze pracownicy z Ukrainy pracuja bez badan lekarskich to chyba podchodzi pod paragraf?

Polak

Gdzie sa napoje mamy upaly co zaklad nie ma kasy?

Gostek

Ta beznadziejna firma miesza wpisami niepozytywnymi dla niej by ukryć prawdę przed czytającymi jakie to (usunięte przez administratora) , pracowałem w tym (usunięte przez administratora) i nie polecam nikomu kto jest o zdrowych zmysłach

Rajdowiec

Tak czytam te Wasze opinie i ciężko mi Was zrozumieć. Ja już od jakiś 7 lat nie pracuję w SFA, bo chciałem zmienić coś w życiu (a dodam że nie pracowałem w SFA tylko na produkcji, bo miałem różne stanowiska). Od tamtej pory zmieniałem pracę z 3-4 razy i szukałem czegoś dla siebie. Za każdym razem zarabiałem coraz więcej, a teraz nie schodzę poniżej 3 na początku wypłaty. Praca na produkcji nigdzie nie jest łatwa, Ukraińców wszędzie coraz więcej, niestety teraz mamy takie realia. Nikt jednak nie broni zmienić Wam pracy, a ofert jest od zatrzęsienia i zazwyczaj pracodawca oferuje fajny socjal, pakiety różnych benefitów, premii, paczek itp.

FRDIKRUGRE
@Rajdowiec

już nie pracujesz 7 lat w SFA a dalej nie masz odwagi podpisać się z imienia tylko jestś anonimowy

Antoni
@Rajdowiec

To ile razy zmieniłeś pracę 3 czy 4 bo to robi różnicę a może nie pamiętasz?

@Antoni

A co cie to obchodzi ile razy tyle ze nie pracuje w tym barlogu gdzie pracownik pracuje za marne grosze I na tyle.

Antoni
@Polak

Polak skoro ty pracujesz w barłogu to tyraj dalej ja pracuję w firmie a tak pracuje jak mi płacą i jest w porządku

Stefan
@Antoni

Teraz to już całkiem niewiadomo gdzie kto pracuje. 3 razy praca zmieniona, pierwsza cyferka na wypłacie to 3 druga to 9 a jak czwarta praca to pierwsza cyfra 4 to pochwalcie się znawcy i fachowcy gdzie to takie super roboty są to chętnie się spakujemy i pójdziemy w hooja z tego barlogu a nie puste bazgranie zaa klawiatury bądź na telefonie a zero konkretów.

stanisław
@Stefan

bo nikt ci Michałku nie napisze po odejściu, że zarabia mniej niż tutaj, a jak jest naprawde to hooooj wie

Rajdowiec
@Stefan

Stefan, Antoni - Wy tak na serio? Bez zbędnych uszczypliwości, no ale Panowie żyjemy w latach 90 czy w końcu w 2019 roku? 90% populacji ma dostęp do komputera i internetu a Wy chrzanicie farmazony, że lepiej płatnej pracy nie da się znaleźć? Jedynym wytłumaczeniem jakie przychodzi mi do głowy, to fakt że możecie oboje być po 55 i średnio potraficie korzystać z internetu, ale pewnie znajomi już potrafią i mogliby pomóc. Portali z pracą i aplikacji mobilnych na telefon jest łącznie co najmniej 10 (bo liczę tylko te warte uwagi). Pracę znalazłem nawet wysyłając CV bezpośrednio do pracodawców drogą mailową, nie widząc nawet ogłoszeń o pracę w internecie. Zamiast zawiści i wrodzonego polaczkowego narzekania ruszcie w końcu głowami.

Ha ha ha
@Antoni

Ha ha ha....zatem podpisz się nazwiskiem.........????

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź