Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochnik S.A. w Garwolin

Xxxxx

Praca w ochniku to jedna wielka tragedia. Po 1 - wynagrodzenie nieadekwatne do obowiązków. Ciagle dostawy po 5 ogromnych kartonów, które oczywiście musisz rozpakować danego dnia bo następnego otrzymasz kolejna ogromna dostawę. Zaznaczam, ze każdy produkt trzeba wczytać ręcznie do systemu. Nie wspomnę już o zmianie kolekcji z letniej na zimowa czy odwrotnie, jak w tym samym czasie musisz zapakować i odesłać stara kolekcje, przyjąć i wywiesić nowa, a jeszcze w międzyczasie zmienić instrukcje czyli cały wygląd salonu - wszystkie ściany. Lubią do tego wszystkiego jeszcze dodać przerzuty asortymentu między salonami (oczywiście w każdy poniedziałek są robione zamówienia pod klientów i pol dnia siedzisz przy komputerze i piszesz do salonów żeby łaskawie ktoś wysłał dany produkt) Dodatkowo oczywiście obsługa klienta jest najważniejsza, tylko szkoda ze nie masz na nią czasu, ale jesteś z tego rozliczany bo sztuka na paragonie musi się zgadzać. Wyprzedaże tez są super - wypisywanie metek stara-nowa cena jak w mięsnym. Zmiana cen podczas wyprzedaży również jest ciekawa - jedna osoba musi siedzieć przy komputerze i na cały sklep drzeć się jaka jest cena danego produktu, a druga osoba skanuje i metkuje. Poprostu śmiech na sali. Dostawy zima ogromne, kurtek nie ma gdzie wieszać. Oczywiście w każdym miesiącu trzeba zrobić ręcznie inwentaryzacje kilku grup towarowych - czasu na to brak. Najlepszy jest fakt, ze jak ktoś zrobi manko to oddajesz z właśnej kieszeni. Nie ma możliwości sprawdzenia kto się pomylił. Nie wspominając tu o ananaskach, które podbierają kasę z szuflady, a ty za nie musisz oddawać. Kierownik regionalny ma głęboko gdzieś relacje na salonie, to ze kierownik miesza w zespole również, woli dwa miesiące nie zaglądać do danego salonu niż przeprowadzić jakakolwiek rozmowę. Generalnie w ochniku jest BARDZO toksyczna atmosfera, radzę unikać szerokim łukiem bo można nabawić się depresji. Całe szczęście mi się udało znaleźć prace, w której za większe pieniądze mam dużo mniej obowiązków, a przede wszystkim nie pracuje fizycznie jak biały (usunięte przez administratora) w ochniku.

@Ktoś

Ja osobiście pracowałam w ochniku przez 2 lata, wcześniej również w innych sieciówkach i takich cyrków jak w ochniku nie miałam nigdzie. Zwolnić się miałam ochotę już po kilku dniach ale niestety były to czasy pandemii i o pracę było ciężko. Niestety na dzień dzisiejszy żałuję że tyle czasu tam się z nimi użerałam. Naprawdę do żadnej firmy nie mam takiego obrzydzenia jak do tej. Zdrowie psychiczne było już na granicy wyczerpania. Każdemu będę odradzać tę firmę, z powodu braku szacunku do pracownika.

Czytając opinie zdecydowanie zgadzam sie z tym ze wynagrodzenia sa niskie w stosunku do tego ile obowiazkow spoczywa na pracownikach i presji ktora jest wywierana. z czasem zaczyna sie czuc tokstyczna atmosfere w firmie

Lili
@Xxx

Premie indywidualne jak są naliczane? Ile mniej więcej można na tych premiach wyciągnąć? Tak przykładowo, nie musi to być konkretna stawka. Chciałabym mieć po prostu ogólne spojrzenie na ewentualną wypłatę. Czy nie ma możliwości negocjacji stawki na umowie?

Aaa

Duża rotacja tam jest? Może teraz nie widzę oferty, ale jednak jak patrzę to przed lipcem ubiegłego roku co jakiś czas tu się pojawiały i sporo ich było. Jakbym się przyjął teraz np. to mam szansę na jakąś stabilną pracę czy niezbyt? Na ile podpisuje się umowy?

@Xyz

No ale komentarze starsze mogą być nieaktualne. Dlaczego nie podoba się tobie tam? Fajnie byłoby wiedzieć, zwłaszcza że masz aktualne informacje, także ja bym bardzo prosił. No i czy na każdym dziale są w ogóle te same warunki?

Kandydat Nowy wpis

Kandydowałam na stanowisko doradcy klienta w jednym z salonów na terenie Warszawy. Proces rekrutacyjny dość długi. Po pierwszej rozmowie zostałam zaproszona na dwie godziny próbne, oczywiście bezpłatne. Podczas tych dwóch godzin kierowniczka miała ocenić jak radzę sobie z obsługą klienta, po dwóch godzinach dostałam informację że się nadaje, ale chcę dać szansę też innym kandydatom i umówiła się ze mną na telefon. Jeżeli w sobotę zadzwoni to się na mnie decyduje, jeżeli nie to nie. To była środa, także trochę długi czas oczekiwania, ale w sobotę dostałam telefon że zaprasza mnie do pracy na okres próbny trzech miesięcy, oraz po dokumenty potrzebne do zatrudnienia. Wiedząc że już mam prace, złożyłam wypowiedzenie w obecnej firmie, i w poniedziałek odebrałam dokumenty wraz ze skierowaniem na badania. Jeszcze tego samego dnia zadzwonił do mnie Kierownik regionalny z informacją że jakiś salon w Warszawie się zamyka i on musi znaleźć miejsce dla ludzi którzy w nim pracowali także jednak mnie nie zatrudnią. Maskara, jeździłam tam trzy razy, straciłam czas, pieniądze na dojazdy a do tego wszystkiego zostałam bez pracy bo złożyłam wypowiedzenie w obecnej pracy. Jak dla mnie bardzo nieodpowiedzielne podejście, i nie polecam tego miejsca osobom które poważnie myślą o pracy ponieważ ta firma do poważnych nie należy

Domi Nowy wpis

Hej, jak teraz wygląda sprawa socjalu? W ogłoszeniu dla doradcy na stronie piszą wprost, że przysługuje pakiet świadczeń socjalnych. Zastanawiam się co do teraz się na niego składa i czy dodają coś z czasem?

Weronika

Kierowniczka w Andrychowie porażka! Na siłę wciska klientom ubrania ,stroi miny i jest niemiła dla pracowników . Dzięki temu omijam ten sklep szerokim łukiem i jeżdżę ,do Bielska Białej chociaż mam dalej .

MałaMi
@Weronika

Czytam pani wpis i jestem w szoku! Bardzo lubie akurat ten salon, jestem stałym klientem i nigdy nie zdarzyło mi się ze ktoś stroił miny albo był tam niemiły dla kogokolwiek. Pani kierowniczka dosyć młoda, ale bardzo miła i pomocna;)

Weronika
@MałaMi

To Pani opinia . Ja mam takie doświadczenia z tą Panią i tyle . Do reszty załogi nie mam żadnych zastrzeżeń , ponieważ nigdy z Nimi problemu nie miałam . Pozdrawiam ????

gośka Nowy wpis
@Weronika

Zgadzam się z tą opinią . Odpychająca osoba ,która okazuje swoją wyższość pracownicom salonu . Już sam wyraz twarzy tej Pani zniechęca ,żeby zrobić zakupy w tym salonie. Uśmiech nikomu jeszcze nie zaszkodził Pani Klaudio !!!.

Jakie tu jeszcze narzędzia do pracy udostępniają doradcom, żeby produkt jednak schodził? Nie widziałam jakichś konkretnie wyszczególnionych w opisie a widzę, że klientka na jakość narzekała. Pracownik w praktyce nie ma nią raczej wpływu?

Doradca Klienta

Rekrutacja śmiech na sali, regionalna z Trójmiasta nie ma pojęcia o prowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, nie patrzy w oczy rozmówcy, trzęsą jej się ręce jak alkoholikowi, brak kwalifikacji do pełnienia tej funkcji

oczekiwania finansowe? czas pracy ? na moje pytania nie odpowiedziała .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Klientka

Jakoś produktów niesamowicie spadła. Nic więcej nie kupię w tym sklepie, zupełnie nie liczą się z klientem. Ceny wygórowane a jakoś niczym z bazaru.

Praca w tej firmie to porażka na każdej możliwej płaszczyźnie. Passive aggressive atmosferka generowana prosto z góry. Regionalna, która zamiast łączyć wspólny podjudza pracowników przeciwko sobie i buduje brak zaufania, bo nigdy nie wiesz kiedy ktoś powie za dużo o drugiej osobie. Patologiczne środowisko. Dla zdrowej głowy nie polecam, bo później żeby odchorować ten (usunięte przez administratora) potrzeba dużo czasu.

Również była pracowniczka

A w którym regionie pracowałeś?

Jakość produktów od jakiegoś czasu jest tragiczna- ubrania mechacą się po kilku użyciach a producent umywa ręce i nie uznaje reklamacji. Nie polecam zakupów w tym sklepie, bo to tylko pieniądze wyrzucone w błoto.

Hej czy praca doradcy jakoś z czasem się zmienia? dodają obowiązków i tak dalej? właśnie czytam ofertę na swój rejon i piszą w niej krótko, że wymaga się znajomości podstaw obsługi komputera (MS Office). Co teraz tak konkretnie trzeba przy nim robić?

Joanna

chciałam podzielić się opinią na temat jakości swetrów. NIE POLECAM, TO NAJGORSZE MATERIAŁY !!!!!! DZIANY PO KILKU UBRANIACH UŻYCIACH sie filcują i tak kulkują ,że nie nadają się do ubrania , swetry na kilka razy !!!!! BARK JAKOŚCI - TO SĄ BUBLE !!!

Aaa

Xyz
@Aaa

Rotacja raczej jest spora, umowa jak wszędzie piwrwsza na 3mc, ale nie polecam, jeśli masz szacunek do siebie poszukaj innej pracy

@Xyz

Możesz rozwinąć kwestię związaną z tym szacunkiem? Mam akurat ofertę, która byłaby dla mnie pod nosem, posiadam też wstępne doświadczenie. sporo zależy też od lokalizacji czy jednak kultura pracy występuje taka sama wszędzie?

Xyz

Myślę, że wystarczy, że poczytasz komentarze, które są niżej, to nie jest fajne miejsce pracy

@Xyz

Od czasów pandemii minęło już trochę lat, jak tutaj sytuacja względem warunków pracy mogła się zmienić na przestrzeni tego czasu? zaczęło mnie to zastanawiać ze względu na opinie od jednej Pani, która pracowała akurat w tamtym okresie. czy jest tu ktoś kto pracuje od lat i ma porównanie?

Kinga

Bardzo lubię przychodzić do salonu Ochnik w Nowym Saczu panie zawsze uśmiechnięte pomimo pracy która zawsze mają czyli towar . Zawsze kupuje jak jest Pani Agnieszka która jest idealnym doradcą klienta świetnie doradza I pomaga w wyborze Z całego serca polecam ten salon

Hanna

Witam, Chcę przestrzec wszystkie Panie przed próbą zwrotu reklamacyjnego zakupionych butów. W moim przypadku dotyczy , to zakupu butów zimowych, które po pierwszym przejściu 200m całkowicie zdewastowały mi piętę. Ledwo wróciłam do domu. Buty nie nadają się do użytku. Mają wadę konstrukcyjną lub materiałową. Nie do wychwycenia podczas przymierzania w sklepie i przejściu 2 metrów. Dwa razy były reklamowane bez skutku. Nie ma mowy o odstąpieniu od umowy. Nigdy nie miałam takiego problemu z butami. Jestem osoba szczupłą. Nie mam żadnych problemów ortopedycznych. Firma Ochnik uznała, że reklamacja 244/REKL/WA-AK jest bez podstawna. Specjalistka ds. reklamacji nie przyjmuje mojej opinii uważając, że wady takie powinno się wychwycić w sklepie. Argumenty teoretyczne na zasadzie ,,widziały gały, co brały''. W zasadzie każdą reklamację można w ten sposób załatwić. Buty tanie więc nieduża strata, ale podejście do sprawy i opinia niestety żenująca jak dla tak znanej firmy. Nie polecam. Hanna

Niestety firma i osoby na stanowiskach managera to porażka. W ostatni dzień pracy informują Cię, że niestety, ale nie przedłuża ci umowy. Tak o to jesteś bez pracy z dnia na dzień. Wszyscy o tym wiedzą miesiac wczesniej, że umowy ci nie przedłużają tylko Ty dowiadujesz się na końcu mimo tego, miesiąc przed skończeniem umowy pytasz się managerki która do końca gra (usunięte przez administratora) że jeszcze nic nie wie. Grafik nie robi Pani Manager tylko pracownik. Wiec w sumie nie wiem po co tam jest ona, chyba zeby byc. Niewspomne o BHP w miejscu pracy którego nikt na oczy nie widział i chyba takie pojęcie dla firmy to czarna magia. Każą ci robić badania do pracy bez badań na wysokości, a później wielkie zdziwienie, że trzeba wchodzić na wysoką drabine bo musisz na zapleczu ściągnąć torebki. Na zapleczu siedzisz sobie na przerwie, a nad tobą rura na której są powieszone kurtki skorzane i masz nadzieję, że nie spadną akurat na ciebie. Reklamacje to mit w tej firmie. Kurtki skorzane za 1000 zl rozpadaja sie. Oczywiscie reklamacja nie uznana istnieje mozliwosc uslugi odplatnej. Asortyment na sklepie ogolnie porazka, jakość bardzo kiepska zaczynając na kurtkach koncząc na portfelach i walizkach. Jeżeli masz jakiś szacunek do siebie to nie aplikuj tam, wchodzenie (usunięte przez administratora) klientom to codzienność. Stanie pod przymierzalnia i pytanie i jak sukienka i jak kurteczka, no świetnie Pani wyglada jest męczące dla klienta, ale jesli tego nie robisz to wylatujesz. Rozwalało mnie najabrdziej jak managerka na sklepie mówiła do klientów którzy przymierzali płaszcze wełniane "Tutaj owieczka przeżyła " nie komentuje tego, ludzi mina już wystaczajaco dużo mówi :).Ogólnie nie polecam tam pracy. Pracowałam 3 miesiące i po raz pierwszy w życiu spotkałam się z taką firma.

Też krótko pracowałam z trudem wytrzymałam do końca okresu próbnego, u mnie było że chcieli ze mną przedłużyć umowę. Jednak (usunięte przez administratora) wśród pracowników nie był do wytrzymania i nie chciałam się męczyć.

Zuza

Powiedzcie ile zarabia się w ochniku bardzo proszę o info

Maja

Dzień dobry. Kupiłam buty przez sklep online. Wszystko Ok. Tylko jak zobaczyłam na metce w środku buta Bangladesz to się zastanawiam czy firmę Ochnik nie stać na produkcje butów w Polsce? I dać zarobić naszym Polakom ? Jestem zmuszona je odesłać bo nie ma we mnie zgody na wykorzystywanie i żerowanie głównie na dzieciach które pracujà w Bangladeszu na produkcji takich butów , kurtek itp. Itd…

Xxx
@Maja

Ochnik nie produkuje swoich produktów w Polsce, ale żeby było przyjemniej dla oka opisuje produkty jako zaprojektowane w Polsce ????

Hej, tak teraz przeglądałam sobie oferty i widzę ze na pierwszym miejscu na stronie jest taka dla specjalisty ds. sprzedaży marketplace w kontekście Amazona. Po opisie widzę ze trzeba mieć kilkuletnie doświadczenie z pracy przy tej platformie. Jest to w ogóle jakoś sprawdzane na rozmowie? kilkuletnie to minimum dwa lata starczy?

Na portalu Rocketjobs.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko projektant. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Paulina

Kupiłam buty w sklepie buty miały zamek popsuty mówię, przy zakupie do kasjerki. A po 3 tygodniach od zakupu ! Reklamacja dziś tj 20 Grudnia 5.50 decyzją Reklamacja odrzucona,to jakiś żałosny żarty ze strony Ochnik. Więcej nie kupię nic.

MASAKRA

Dramat, niedługo minie rok czasu odkąd odeszłam z tego kabaretu, a ból kręgosłupa towarzyszy mi przez tą pracę do dziś. Dostawy które przechodziły nie spełniały maksymalnej wagi - paczki były dużo cięższe. Oczywiście wszystko musisz ciągać sama. Po otwarciu kartonu normalną sprawą było, że na portfelu, kurtce skórzanej był nalot pleśni... Wypłata "symboliczna", szczerze mówiąc w Żabce można dostać tyle samo, a siedzi się na (usunięte przez administratora) i wycina cenówki (tutaj na każdą pojedynczą rzecz pisało się ją odręcznie, zmazywało, pisało.... i tak w kółko. Przełożony czyli kierownik regionalny to jest jakiś żart. Niespełnieni dowódcy którzy oczekują wskaźników, wyglądu, obsługi klienta jakby się pracowało co najmniej w salonie louis vuitton... za najniższą krajową. NIE POLECAM.

@MASAKRA

i co wtedy robiłas z produktem który mial nalot plesni??

A jakie tu jest tempo pracy i ilość obowiązków? I jakie za to wynagrodzenie?

@Karolina

Oczywiście w sytuacji gdy produkt ma pleśń, był przecierany i wystawiany do dalszej sprzedaży.

@Xxxxx

Piszesz całkiem poważnie? A można było podjąć inna decyzje co do niego? Po prostu schować na zaplecze i jakoś zareklamować czy cos? są tu jakieś standardy / schematy reakcji, których uczą na szkoleniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochnik S.A. - Garwolin

• Jak się pracuje w Ochnik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ochnik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochnik S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 2 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochnik S.A.?

Kandydaci do pracy w Ochnik S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochnik S.A.