ochnik

Gdańsk

Opinie o ochnik

Maria

Czy możecie podpowiedzieć mi cos w temacie stanowiska kierownika salonu? Mam zamiar aplikować , to może być dla mnie fajna praca

Hanna

Zainteresowani pracą w Ochnik? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty: https://ochnik.com/pl/site/1029/1111/aktualne-oferty-pracy/ Co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku - sprzedawca? Jak wygląda przykładowy dzień pracy pracownika, właśnie na tym stanowisku?

Ela

Basia' dobrze trafilas, ja tez widzialam wiele ogloszen i czesdto zastanawialam sie nad aplikacja, salony duze nie sa wiec smialo pewnie jedna osoba moze ogarnac cala zmiane, jednak zastanawiam sie czy jest tam oidpowiedzialnosc materialna? Sa tam drogie rzeczy wiec jak cos zginie to co wtedy?

Basia

Moja rozmowa trwała 30 min. Kierownik regionalny bardzo konkretny. Zostałam zaproszona na godziny próbne i teraz jestem pracownikiem Firmy już pół roku. Jestem zwykłym Doradcą i najniższa pensja jaką dostałam to 1530 zł na rękę. Po okresie próbnym przysługują rabaty pracownicze oraz inne przywileje. Jest też możliwość awansu.Co do atmosfery to każdy sobie ją tworzy sam, ja pracuję w jednym salonów na śląsku i nie narzekam. Od samego początku są jasno przedstawione warunki na które się godzimy lub nie. Jak w kazdej pracy trzeba wykonywać swoje obowiązki, z których jesteśmy rozliczani jako salon. Każdy salon ma określona liczbę etatów część osób pracuje na cały a te które mają 1/2 mogą np. kontynuować naukę (grafik elastyczny). wszytko jest do uzgodnienia . Mam już 10-cio letnie doświadczenie w handlu i pracowałam w nie jednym salonie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że nie pracuje się źle w firmie Ochnik.

niki

Jeżeli zatrudnia mniej osób będą musieli im więcej zapłacić od obrotu salonu . .

abc

Matko Boska U MNIE W SALONIE JEST TA SAMA SYTUACJA.

ponad 2000

Podstawa (niska) + PROWIZJA od sprzedaży

jaja

jak się przyłożysz to zarobisz więcej niż w typowej sieciówce. Atmosferę pracy każdy salon sam sobie tworzy, pensja? Podstawa śmieszna ale premia jasna i klarowna. Jak jesteś dobrym sprzedawcą to dobrze zarobisz :)

EMA

Nie oceniaj ludzi- jak ich nie znasz- kultura jest jedna ???????????

s

kierowniczka jest super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może minęłaś się z zawodem i powołaniem.

GABI

Od niedawna pracuję w Ochniku w Fashion House i nie zgodzę się z negatywną opinią byłej pracownicy na temat aktualnego kierownika. Cały zespół jest bardzo kompetentną i zgraną paczką. Pisząc takie kłamliwe świństwa na drugiego człowieka świadczy to o poziomie jaki reprezentuje dana osoba. Winy za własne porażki nie szukajmy w innych tylko w sobie....

monika

Co za bzdura.Jest super poprostu nienadawałas sie do tej pracy i nie potrafiłas zgrac z zespołem :)))

R*H*

Pracowałam w Fashion Hous w Gdańsku, obecna kierowniczka porażka bez wykształcenia,niekompetentna osoba,nic nie umie, wszystko co należy do jej obowiązków wykonuje personel,obraża ,wyzywa sprzedawców, zabiera sprzedaż innym -bo musi być najlepsza-nie rozumiem jak można zatrudniać takich ludzi.Współczuję obecnemu personelowi.

Zostaw opinię o ochnik - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ochnik