Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochnik S.A. w Garwolin

Masakra

Za mało pracowników na ilość roboty a o grudniu już nie wspomnę.

Pilaczka

Panstwo Ochnik mam nadzieje ze swoich wypielegnowanych lapech nie bedziecie pchali po pieniazki Panstwowe. Nie przedluzacie umow kazecie wbrew prawu isc na urlop pracownikom straszycie i gnebicie pracownikow. Pania regionalna kierowniczke Anite powinno sie oskarzyc za co kaze pracownikom robic. Mam nadzieje ze bedziecie miec samych Ukraincow jako obsade salonow bo nikt Pani Moniko Ochnik nie bedzie chcial u Pani i Pani brata pracowac. Panstwo Ochnik wstyd i jeszcze raz wstyd. Nie wyciagajcie. Swoich wypielegnowanych lapech po kase Panstwowa bo wcale zle nie stoicie. CDN.

Janek
@Pilaczka

Hahahah kobieto nie ma tam żadnej pani Moniki Ochnik ani jej brata. Chyba firmy pomyliłaś. Nie podoba wam się praca w ochniku to idźcie na kase do biedronki albo lidla tylko na to pozwalają wam wasze kompetencje :)

@Janek

Skoro tak bronisz Państwa Ochnik TP może wypowiesz się na temat umowy o pracę która ci Państwo oferują? Kwota na umowie 1150 zł jest uczciwa czy nie ? I nie pytam ile dostaje się wypłaty tylko czy kwota zapisania na umowie jest uczviwa ?

Jak wygląda ścieżka kariery w Ochnik S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Oleola

Stołki już są zagrzane.

Oleola

To jest niepoważne żeby dzień w dzień liczyć ubrania, jak mają cos ukrasc to i tak ukradna, to jest beznadziejne dodatkowe zajecie które wprowadza zamieszanie, który sklep tak robi? Za duża ilosc zajęć jak na taką wypłatę, zwykły pracownik a robi to co kierownik a nawet i więcej, czy wszędzie tak jest? Niektóre zachowania podchodzą pod (usunięte przez administratora) wiele (usunięte przez administratora) wymysłów które są zbędne. Za mała ilość pracowników.

Doradca Klienta

Rekrutacja śmiech na sali, regionalna z Trójmiasta nie ma pojęcia o prowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, nie patrzy w oczy rozmówcy, trzęsą jej się ręce jak alkoholikowi, brak kwalifikacji do pełnienia tej funkcji

oczekiwania finansowe? czas pracy ? na moje pytania nie odpowiedziała .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marzena

Dziewczyny pracujące w Wałbrzychu beznadzieja.To nie ten Ochnik co wcześniej wspaniałe Dziewczyny,przyjemnością było robić zakupy i je odwiedzać. Na sklepie ciągle bałagan,niechlujnie A Panie sprzedające gapiące się w monitor.Brak zainteresowania klientem

Iko
@Marzena

Na prawdę? Codziennie w salonie przez 12 godzin jest bałagan i jest niechlujnie ? I Panie w tym czasie tylko gapią się w monitor? Coś mi się nie chce w to wierzyć..A Pani tam jest codziennie i przychodzi na obserwacje?. Nie ma Pani swojej pracy i swoich zajęć. Od powyższych rzeczy jest kierownik Sslonu. Czemu Pani Jemu nie zgłasza swoich uwag, a chętnie udziela się tutaj ?

Ona

Cześć. Trafiłam tu dopiero, gdy już kończyłam "karierę" w tejże firmie. Dostałam pracę w jednej z Warszawskich galerii i sama pracą wydawała mi się interesująca, miło było ubrać się do pracy elegancko, ale nie nagannie itp. Jednak rzeczywistość okazała się inna. Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora)choć Panią trudno ją nazwać, gdyż śmierdziało od niej i była bardzo pretensjonalna i nie miła wobec klientów nawet w przypadkach , gdzie nie było takiej potrzeby, a ja stojąc obok nie wiedziałam gdzie oczy podziać. Kompletnie nic nie robiła, sama VM ruszać nie będzie nawet palcem, gdzie nam pracownikom nie przyszło na myśl, żeby choć czegokolwiek nie zrobić. Problemy zaczęła stwarzać również wobec pracowników. W tym przykładzie jestem ja. Z dnia na dzień dostałam wypowiedzenie za porozumieniem stron, a jej wytłumaczenie mi tego było, że za często wychodziłam do łazienki . Oparła się o kierownika regionalnego . Zresztą wszystko na niego zrzucała . Nie walczyłam o to, bo nie ma o co. W tej firmie nie pracuje się dłużej niż rok lub dwa, chyba że nie umiesz niczego innego w życiu robić, albo mocno ci się nudzi. Nie rozwiniesz się , bo nie ma jak .(usunięte przez administratora) Niestety jakoś ubrań tak jak poniżej napisane, wadliwa, słaba. Skóra która leży na jakiś magazynach czy coś przychodzi z zeszłorocznych kolekcji i jest w fatalnym stanie. Chore. Długoletnia firma ale widać już tego kres. Jedyne co mogę powiedzieć dobrego, że wypłata była na czas. Reasumując, nie polecam pracy w firmie Ochnik.

KtośTaki

To ja dodam coś od siebie. Idąc do pracy na magazyn nie spodziewaj się kokosów to jest jedyna firma w rejonach Garwolina gdzie wypłata nie przekracza 2600 zł a to jest śmiech na sali na te czasy. Ogólnie ludzie pracujący na magazynie są wporzadku ale nie wszyscy tam możesz pogadać z wybranymi osobami. Ogólnie to piją browary w pracy jak na budowie wiec super atmosfera :) chcesz darmowego browara od kierownika śmiało możesz się tam zgłosić. Nie płaca 100 % za nadgodziny bo to by była za duża strata dla nich. Ogólnie magazyn i sklep internetowy utrzymuje się głównie z młodzieży która skończyła właśnie szkole i szukają swojej pierwszej pracy bo starzy pracownicy odchodzą jest totalna rotacja pracowników a co o tym świadczy ze ludzie nie pracują w tych czasach za marne pieniążki. Robia z ludzi (usunięte przez administratora) i nic po za tym !!!

Darek
@KtośTaki

Racja, ale to 2600 to mają tylko młodzi co nie ukończyli 26 roku życia

Łucja
@Darek

Prawda, najniższa krajowa dla 26+ jest o dwie stówy wyższa. Ale czekaj, to tam na magazynie się zarabia właśnie najniższą? Może chociaż jakieś premie... PS. Cud, że ktoś tu pisze o Ochniku w Garwolinie, bo patrzę, że większość wpisów jest na temat sklepów z całej Polski, tylko nie stąd.

Chybakazdywiekto :)

Pani ze sklepu obok - Wałbrzych . Proszę już nie być tak obsesyjnie zazdrosna o byłe stanowisko wraz z byłymi koleżankami z salonu . Proszę dorosnąć i nie rzucać świń nowym dziewczyna które są uprzejme i miłe i co najważniejsze nie mieszają między sobą bo to już robi się śmieszne ;) Miałam krótka przygodę z Ochnik w Walbrzychu i mimo nie zbyt dobrych relacji z kierownikiem regionalnym na dziewczyny z walbrzycha które obecnie pracują nie można narzekać. Naprawdę radzę zająć sie swoim obecnym życiem i nie rzucać świń swoim następczyniom tylko dlatego ze sie jest zazdrosnym ;)

Patrycja

Byłam w Ochniku w Wałbrzychu na zakupach . Serdecznie nie polecam.Kto wybierał personel?Co stało się że starą ekipą?Cos strasznego zaczynając dobrego że nawet dzień dobry nie powiedziały.Brak wiedzy i profesjonalizmu.

Dorota

Jestem stała klientka sklepu Ochnik w Gdańsku na Szadolkach, byłam dzisiaj 27.08 niedziela handlowa na zakupach i powiem, że naprawdę jestem zdziwiona 2 pracownice robią co mogą, obsługa na najwyższym poziomie ale są tylko 2 , czy naprawdę nie mozna było zapewnić więcej obsługi? Współczuję tym dziewczynom i wielki szacunek za to że dają radę.

O la la klient
@Dorota

Dziewczyny, ale z was desperatki, żeby pisać taki sfabrykowany pod siebie komentarz? To nie lepiej pogadać z kierowniczką, że was mało?

Dorota
@O la la klient

Szanowna Pani kierownik prosze nie insynuować nic Panią że sklepu, jestem klientką i z chęcią zadzwonie do Pani przełożonych do biura i przedstawię się osobiście. Wpisałam tu swoją obiektywna opinie i jeżeli chcialaby Pani polemizować że mną to tylko osobiście.

Ola
@O la la klient

Wypraszam sobie , ani kierownik salonu ani żaden z pracowników nie wypisuje komentarzy. Jesteśmy zgranym zespołem i nie musimy się uciekać do takich zagrań .

Gosc

Firma kiedyś fajna ,dbająca o swoich pracowników ,rodzinna i taka tam atmosfera panowała ,dziś jest wyzysk ,ciagle dostawy, Ciagle pomysły oderwane od rzeczywistosci ,niewiadomo kto je wymyśla bo napewno nie osoby pracujące na salonie.obsługa zniża się do zera bo tyle jest pracy ze nie sposób to zrobić i jeszcze obslugiwac .Wypłaty nie godne takiej ciężkiej pracy jeszcze te godziny do odrabiania ,gdzie przy normalnej normie godzinowej jest ciężko pracować a co dopiero w nadgodzinach narzucanych przez górę.Dobrze ze już mam nowa prace i wiem ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale myśle ze wszędzie lepiej jak w ochniku .szkoda bo fajna firma spada na (usunięte przez administratora)

Darek

Firma to paranoja... Śmieszne pieniądze za masę roboty i to w okrojonych składach. Ciągle pretensje o wszystko. Za urlop wypłacają 80 gr na godzinę... Nie polecam.

A co Państwo powiedzą o normie pracy 60 godzin tygodniowo i zmiany po 13 godzin? Czy centrala zdaję sobie z tego sprawę że w taki sposób pracujemy na salonach? O ile wiem grafiki są do wglądu więc może ktoś się tym zainteresuje??

Klara
@Anonim

Pracujecie po 13 godzin? Jakim cudem? Rozumiem, że kolejny dzien jest wolny? A żylaki na nogach bolą od ustawicznego stania?

Mariusz

Rozmowa o pracę .....Pani kierowniczka. Z magazynu....pytanie o zarobki 18.30 zł.....na rękę...pytanie netto czy brutto. I problem nie wie...ma się dowiedzieć i co ...dziękują za pracę....a więc pracujesz tam ale za ile nikt nie wie śmiechu warte jak się spytasz za ile netto to cię nie przyjmą...i to jest firma Ochnik.....

Kiedy pracownik firmy Ochnik na umowie będzie mieć kwotę gwarantowana czyli najniższa krajowa ? Proste pytanie Panie właścicielu Ochnik , kiedy ?

Pracownik2
@pracownik

Odnośnie miejsca pracy np magazyn, sklep internetowy, salon stacjonarny itp- które z tych miejsc nie gwarantuje pracownikowi najniższej krajowej?

@Pracownik2

Szanowny Panie pytanie było kiedy pracownicy firmy ochnik będą mieli na umowach o pracę najniższa krajowa a nie ile dostają. Wpisanie na umowie 1300 +dodatki a jak nie uzbierasz to zapłacimy Ci najniższa krajowa to zwykle (usunięte przez administratora)nie uczciwy pracodawcą, ale czego się spodziewać po tchórzu

Fajnie że wypowiedziałeś się na ten temat. Co natomiast możesz napisać o atmosferze panującej w firmie? Jak dobrze dogadują się tu między sobą pracownicy Ochnik? Są czasem organizowane jakieś spotkania integracyjne?

Państwo Ochnik chciałbym się dowiedzieć kiedy zapadnie dezycja ws. dodatkowych etatów na Salonach? Obecnie na Salonach pracują po trzy osoby wykończone ciągła praca i wyrabianiem niedogodzin za lockdown. Pomimo wyrabianych godzin wypłaty są małe, czy jest tutaj szansa na powrót stałych premii? Dodatki socjalne zostały wstrzymane więc kiedy można liczyć na ich powrót? Przez owy system pracy, który panuje teraz na Salonach jest bardzo trudno o przyzwoitego pracownika co skutkuje dużymi rotacjami. Pozdrawiam

A czy takie pytania nie powinny być kierowane bezpośrednio do pracodawcy? Aha, brak odwagi.

Aleksandra

W pełni się zgodzę z Pani wypowiedzią. To.jak mała ilość pracowników jest na salonie jest aż nie do pomyślenia. Jest ciężko we trzy osoby , ciagle w grafiku po masę godzin i w dodatku gdy trzeba odrabiać za lock (usunięte przez administratora) mimo ze są to pieniądze które się nam należą jak zostajemy w domach. Ta firma to paranoja. Nikomu bym jej nie poleciła a stanowczo odradziła każdemu

Agnieszka
@Aleksandra

Wspomniałaś o masie godzin.. Ile zatem godzin przepracowuje się miesięcznie obecnie w Ochniku? Jak wygląda grafik pracy? Czy jak jest więcej godzin to i większa wypłata?

Aleksandra

Stanowczo odradzam tam pracy , zarobki poniżej najniższej krajowej …. Odrabianie godzin i reszta godzin których jest tak wiele uniemożliwia oddzielenie życia prywatnego od pracy. Będę każdemu odradzać tej pracy z szacunku do samej siebie , szefostwo oraz regionalni kierownicy to po prostu istne nie porozumienie. W tym miejscu przyszły kandydacie zmarnujesz sobie zdrowie , ciężkie dostawy i wiele innych rzeczy które ku temu się przyczyniają są bardzo odpychające. Nie polecam aplikować , o przedłużeniu umowy to można pomarzyć , chyba ze masz na drugie imię lizus! Nigdy więcej tam pracy za stawkę w przeliczeniu godzinowym 10,50netto na h. Brawo Państwo Ochnik ! Zakłamanie na rozmowie o prace o dodatkach wynagrodzeniu to jest hit ponad hitami . Szkoda ze później realia tego całego bagna wychodzą ????

Kaśka

Do momentu zakupu super, gdy przychodzi do reklamacji to umywają ręce! Popękana krawędź w torebce i zwalają na przetarcie od uda, gdy jest problem z krawędzią zewnętrzna! Nie polecam

Laura

Ile zarabiają doradcy klienta w firmie Ochnik?Ile mają podstawy?

@Laura

Za mało jak na obowiązki związane z tą pracą.

Luba
@Laura

Stanowczo za mało jak na ilość obowiązków i biurokraji.

@Laura

Wbrew temu co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej to z premiami więcej jak 2400 na czysto nie ma.

Agnieszka
@..

Mogłabym poznać więcej szczegółów na temat tych obowiązków? Jak wygląda typowy dzień pracy w Ochniku jako doradca klienta? Czym się taki pracownik jeszcze zajmuje poza właśnie obsługą? Jak wyglądają normy, które trzeba wyrobić?

Byłam

Ręka rękę myje. Wyzysk i nic więcej. Zdążyłam się zwolnić z jednego z salonów przed epidemią, nie żałuję, wolę siedzieć w domu niż pracować dla tej firmy. Nie wspomnę o kierowniku salonu, obłuda, zarozumiałość brak Zainteresowania pracownikiem. A kierownictwo regionalne zero zainteresowania. Uciekajcie jak najszybciej jeśli możecie.

MIja
@Byłam

A dawniej może wolałaś siedzieć w salonie niż pracować? Wielkiej straty dla firmy pewnie nie ma, że nie ma już osoby z takim podejściem i wreszcie pozbyła się pracownic, które były zajęte sobą nie klientem.Salony Ochnika przestałam odwiedzać właśnie przez obsługę. Klientaka była traktowana jak intruz bo pytaniem przeszkadzała Paniom przy kasie zajętym rozmową. Ale przyznaje makijaż nienagannne...

Anka
@MIja

@mija. Jakie to okropne że księżniczka zrezygnowała z zakupów w ochniku że względu na podejście personelu. Zacznij zmieniać świat od siebie a potem komentuj sytuację. Prawdopodobnie nie masz pojęcia jak wygląda praca z klientem, nie byłaś pracownikiem więc myślę że twój komentarz jest zbędny. Pozdrawiam

Anais
@MIja

Haha ale z ciebie atencjuszka. Czasy gdy pracownik musi skakać wokół klienta już dawno się skończyły, nie zauważyłaś ze firmy odchodzą od takiego modelu? Powidz mi w którym sklepie jest taka aktywna obsługa ?

Asia
@Anka

Proszę Pani niestety klienta nie za bardzo interesuje to czy ekspedient wstał lewą czy prawą nogą i czy po drodze ptak na niego narobił. A i vice versa jedt tak samo. Brutalne ale prawdziwe. To jeden fakt. Faktem jest też , że podejmując decyzję o zakupie dla klienta ma znaczenie jak jest obsłużony. Jeśli nie czuje się w sklepie dobrze to odchodzi i nie wraca. Dla sprzedawcy zadowolony klient to pieniądze a nie zadowony to ich brak. Podam przykład nie znoszę butów Ryłko są twarde i obcierają. Kwestia wyprawy skóry , generalnie jakości. W jednym z ich sklepów w Gemini Park w Bielsku- Białej Panie są tak przyjazne dla klienta, że już nie pójdę do innego sklepu po buty. Co tam kupie twarde bo Ta obsługa jest tego WARTA.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochnik S.A. - Garwolin

• Jak się pracuje w Ochnik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ochnik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochnik S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 2 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochnik S.A.?

Kandydaci do pracy w Ochnik S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochnik S.A.