Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

Robert

@Gość, na forum cenimy sobie wszystkie opinie, nawet te negatywne. Dlatego żadna opinia nie będzie skasowana ze względu na to że jest negatywna. Z wątku usuwane są tylko i wyłącznie opinie łamiące postanowienia regulaminu (Zapoznać się z nim można tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin), zazwyczaj zawierające określenia obraźliwe, wyrazy niecenzuralne lub zdradzające dane osobowe. Widzę że w tej chwili większość opinii o NOVA Centrum Edukacyjne pochodzi od klientów firmy. Takie opinie są bardzo cenne, niemniej celem forum jest zbieranie opinii o pracodawcach - czy zatem w dodatku do poprzednich opinii znajdzie się na forum ktoś kto jest obecnie zatrudniony w NOVA i mógłby się wypowiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Klaudia

Witam, dużo zależy od podejścia osoby do danej sprawy. Ja osobiście skończyłam w tej szkole kurs w Opolu, a moja koleżanka jest w technikum i obie nie mamy żadnych przeciwwskazań. W moim przypadku przebiegło wszystko bardzo dobrze, a co najważniejsze jestem zadowolona :) Większość czepia się najmniejszych szczegółów i mają jakieś nieludzkie podejście do innych. Pozdrawiam Klaudia :)

Te szkoły to żenada. Szkoda gadać.

ola

Ja się zapisałam na wizaż i kosmetykę w Nova na Sienkiewce. Mimo że to szkoła zaoczna to naprawde można się duzo nauczyc, sale schludne , po prowadzeniu zajęc przez nauczycieli widać ze nie są brani z ulicy, sa doświadczeni i umieją przekazać wiedze. Ogólnie duzy plus dla tej szkoly

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ja jestem w szkole Nova i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dużo praktyki. Z nauczycielami można się dogadać, zawsze idą na rękę.

Karola97

Każdy powinień dbać o swoje interesy, ja jestem zapisana chodzę i wszystko jest ok. 3msc okres wypowiedznia jest zapisany w umowe wiec co za zdziwienie ?

radek

chłopczyku przeczytaj umowę, każdy: Ty, ja i cała reszta ma taą samą. Te trzy miesiące to okres wypowiedzenia, przez który masz chodzić do szkoły - to tak, jak telefon. Zapewne masz i zapewne widząc z kim mamy do czynienia, też rozwiązywałeś umowę. A nie, ze Pani Ciebie nie wykreśliła. Skoro przyjęli Cię za darmo i łożyli na Twoją naukę (z której pewnie nie korzystałeś, bo przyszedłeś po zaświadczenie lub legitymacje), to sorry, ale wpisowe masz zwrócić koleś. To tak, jak masz wpłacić np. 100 zł za nowy telefon, jak podpisujesz umowę. Czaisz teraz? Najlepiej mieć pretensje do świata, a nie do siebie, że się umów nie czyta. Pani nie wykreśliła. Ja pier...to trzeba mieć mózg.

Tatiana

przykro :( osobiście mam dobre doświadczenia, ale ludzie są wszędzie różni...

A ja jednak myślę inaczej , byłam dziś w sekretariacie i odniosłam inne wrażenie. Panie są bardzo miłe , są uśmiechnięte , pomocne i wytłumaczyły mi o każdym kierunku jaki mnie interesował . Zapisałam się na jeden z nich i dodatkowo dorzuciły mi promocję . Wszystko zależy od człowieka jaki przychodzi do sekretariatu . Pozdrawiam

Absolwent

Hmm uczennico , tu się mylisz właśnie dziś dzwoniłam , odebrała Pani P i bez przedstawienia się wiedziała z kim rozmawia , bardzo mile mnie zaskoczyła . Fajnie jak są takie miłe Panie , cały rok uczęszczałam tam do szkoły i zawsze były i są pomocne . Najwidoczniej nie rozmawiałaś , z tymi Paniami . A swoją drogą skoro dzwoniłaś po raz kolejny po dokumenty , to trzeba się przejść osobiście do oddziału , bo sory ale nie wiadomo jaka osoba jest po drugiej stronie słuchawki . Więc moim zdaniem trochę przesadzasz. Pozdrawiam

WROCLAW
@Kandydat

WPIS PRACOWNIKA SEKRETARIATU ALE TO NORMA-NIE POLECAM TEJ SZKOŁY

Iwo

Jak sie pracuje ? Jaka atmosfera? czy kasa jest w miarę dobra?

Witam ja chodze do szkoly Nova w Radomiu ,i moge polecic kazdemu kto chce rozpoczac nauke i mysli powaznie o nauce .Nauczyciel swietnie prowadza zajecia .,Ja akurat jestem na kierunku technik uslug kosmetycznych i bardzo mi sie podobaja zajecia, glownie z Pania kosmetyczka ,ktora uwielbiam :)

Mało powiedziane.

Wygrany

Jeśli dostałeś nakazy zapłaty w trybie upominawczym to pisz sprzeciw.

olak

Takie są warunki umowy i tak jest wszędzie! Trzeba czytać to co się podpisuje a poza tym poziom nauczania w Nova przebija wszystkie inne szkoły tego typu. Ja tam polecam

Yyy

GoWork usuwa negatywne komentarze!

Yyy

GoWork usuwa negatywne komentarze!

Absolwent

Jeżeli jak piszesz to taka zła szkoła,to dlaczego setki osób się tam uczy i zdobywa nowe zawody?Najzwyczajniej chcą się uczyć a nie prowadzić dyskusje na forach internetowych na temat "jaka ta szkoła jest straszna"

Anita

Kiedyś pracowałam w NOVA. Umiejętności, które tam nabyłam, organizacja pracy, dążenie do samorealizacji i stawianie mi coraz wyżej poprzeczki sprawiły, że teraz jestem managerem w dobrze rozwiniętej firmie, pomimo że nie mam jeszcze pełnego wyższego wykształcenia. Na rynku pracy liczy się doświadczenie, a ja zdobyłam je właśnie w NOVA. Tylko trzeba chcieć pracować, a nie przyjść do pracy i narzekać, że każą ci pracować. Każdy pracodawca jest zły bo każe pracować. Ja ze swojej strony mogę rzec tylko jedno: DZIĘKI NOVA ;)

radek

Pozdrawiam zespół z Gdyni! Bardzo miłe Panie !

Absolwent

To jest forum do opinii o oddziale warszawskim.

Absolwent

Polecam Novą. Dobra szkoła , fajni , dobrze przygotowani nauczyciele , mam wiele dobrych wspomnień z tej szkoły. Nie jestem Panią z sekretariatu. A tak prawdę mówiąc te kobiety mają wiele cierpliwości. Widząc tyle szkalujących wypowiedzi na swój temat i tak zachowują się bardzo spokojnie. Znowu się pewnie komuś coś nie będzie widziało , ale trudno , taka jest prawda i czasem trzeba mieć trochę wyrozumiałości bo nikt nie jest alfą i omegą i nie wszystko w danej chwili musi natychmiast wiedzieć.Przychodzenie do sekretariatu z poczuciem źe mi się wszystko należy i musi być natychmiast spełnione jest błędem. Praca z ludźmi jest bardzo trudna i szczerze podziwiam te kobiety bo mają naprawdę wiele cierpliwości. Nie jestem pracownikiem a absolwentem Nowej.

Absolwent

Nauka to poważna sprawa.Albo traktuje się ją poważnie albo skupia całą uwagę na tym co negatywnego ukazuje się w sieci.Jedno i drugie trudno jest pogodzić,więc może skupić się jednak na nauce?Strojenie focha nic nie da oprócz zbędnego nakręcania się.Nie jest to opinia Pań z sekretariatu ale absolwenta Novej. Czy się to komuś podoba czy nie, ja ukończyłem Novą i nic o nikim ani o szkole powiedzieć złego nie mogę. Takie obrażanie kogoś że "jest pusty" świadczy tylko o kulturze osobistej piszącego , a liczenie postów w ciągu ilu minut ktoś coś napisał jest dziecinadą w bardzo kiepskim wydaniu.

Emil20

Mogę polecić Nova z tego względu, że bez problemów wszystko załatwiłem w sekretariacie. Egzaminy zdane za 1 razem :)

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.