Opinie o GPUG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPUG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GPUG o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPUG w Gliwice

rudy 102

tak ja mam 5500 hahaha

xxxxx

chłopaki miał juz ktos juz jakis przelew pisze do tych co tam jeszcze pracuja

xxxx

chłopaki mjauz jakies przelewy pisze do tych co tam pracuacie j

rudy 102

i tak będą je..aś za 1200 haha

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GPUG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nic

sa przyjecia z otwartymi rekoma heh zarobki to 1200zł i tyle heh i nie zawsze sa wypłacane czasem co tydzien jak w systemie angielskim

bandziorek

Witam mam pytanie czy sa przyjecia do firmy SUG i jakie sa zarobki

GKS
@bandziorek

przyjmują caly czas ale jak chcesz robic za najnisza krajowa to zapraszamy .teraz przyjęli cala zmiane na jasmosie nie wiem co oni im tam obiecali w tych Gliwicach ale nam oszołomy dzwigli norme o 100 %z tymi szynami chyba mysla ze bog wie ile zarobią haha

yyyy

chłopaki co dzis ma byc za przelew

Swiety

nikt jeszcze nic nie wyrwal od nich tylka wielki pozer haha napewno

były

Chopcy bez paniki.Trzy wypłaty do tyłu napewno dostaniecie bo gwarantuje to Wam fundusz pracy, coś podobnego jak słynny ostatnio fundusz bankowy i sprawa SKOK-ów.Z tym że tylko 3 wypłaty no i oczywiście te sprawy załatwia się przez sąd.Moja żona miała taki przypadek chyba z 15 lat temu bo też jej firma nie płaciła i po czasie dostała co się jej należało.

Święty

Ja slyszalem ze zaległych dojazdowek maja nie placic tylko już te na bieżąco a te zalegle to niewiadomo kiedy a jaz mi się tego trochę nazbieralo

lol

a już miał ktoś sprawę w sądzię i jak ona się potoczyła?

ZŁY

dostana po 800zł i 1200zł i jakies 100zł odsetek tak wygrali heh

DOGIN

a co wygrali w sądach???dostaną 3 miesieczna najnizsza srednia krajowa i bez kartek to wygrali czyli nic:)

pozer

haha i tak nie będzie kasy bo mają kase dla tych co wygrali w sądach a wy je...cie za darmo HAHAHA

masakra

a gdzie jest kasa dla tych co już tam nie pracują!!!!!!!!!!!??????????????

naiwny

Podobno do czwartku ma być druga część, jakieś zwroty za dojazdy czy coś takiego

bobo

ja dostałem 1200 zł i utrzymaj za to rodzine

zawiedziony

dostałem 1203zł haha nedza i rozpacz

zawiedziony

to juz jest totalna załamka zeby za cały miesiac pracy dostac 1200zł ja spadam z tej złodziejskiej firmy jest wiele innych firm które płacą uczciwie na czas i dodatkowo daja kartki!!!!wszyscy z tamtąd spadajcie nie dajcie sie wyzyskiwac!!

XXX

Dzięki. Nielicz na więcej jak 1200