Opinie o GPUG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPUG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GPUG o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPUG w Gliwice

xyz

panowie czy wy (usunięte przez administratora) nie wiecie ze firma juz z miesiaca na miesiac dostaje przelewy z jsw? poprostu utwierdziliscie ich ze za 1200 tez ludzie beda robic,a to ze wam mowia ze to tylko czesc kasy to zwykla sciema w ktora wy wierzycie.

abcd

Ha ha ha i co jakie przelewy??? 1200zł??? A wy dalej tam robicie... Brak słów!!! Zwalniajcie się!!!

zawiedziony
@abcd

heh my mamy system zagraniczny co tydzien wypłata wiec po co sie zwalniac???gdzie tak masz tylko w SUG polecam tą firme:)

xxxxx

chłopaki mieliscie juz przelew dzis ma byc a tych idiotów nie słuchajcie sami tam robia a sie nie przyznawaja

XXX
@xxxxx

Wiemy że robią Ja dostałem dzisiaj 1270 reszta ponoć do środy pozdrowienia

ELEKTRYK

ZAL MI WAS JESTESCIE LUDZMI BEZ AMBICJI ZE DALEJ NA NICH ROBICIE

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GPUG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
abcd

A ja słyszałem, że wypłaty do 10 maja nie będzie i to na pewno!!! Pracujcie dalej za darmo albo za grosze ha ha ha!!!

frajer
@abcd

gdzie slyszales, ja slyszalem ze do 8 bedzie

xxxx

nie byłem na wolnym wiec nie byłem na bierzaca ale maja nolmalnie płacic pozdrawiam

olo

Co to za pytanie,pracujesz to ci się należy,snujesz jakieś wątpliwości,nawet nie dopuszczam do myśli żecoś znowu wymyślą

xxxx

chłopaki wspominaja cos o wypłatach

pozer

(usunięte przez administratora) zadarmo bo ja muszę mieć kase hahaha

xxx

Ja Was dalej nie rozumie jęczycie płaczecie a dalej robicie ??? Weście się pozwalniajcie i koniec tematu

gornik

taka prawda i taka firma bedzie żerować na takich ludziach jak my wystarczy ze każdy pracownik porobi tydzień czasu za darmo i firma będzie istnieć metry będą a pieniążki za wykon dla prezesa

kochanek pani musiołowej

Musioł na prezydenta tylko ty a polska pada po miesioncu oszołomie

Facet

Jakis czas temu pracowalem w tej zasranej firmie kierowanej przez prostakow. Pisze tu na forum poniewaz chce ostrzec ludzi zeby uwazali na tych (usunięte przez administratora) Wystarczy poczytac wypowiedzi z jesieni tamtego roku. Tam napisane jest wszystko o tych dziadach i zlodziejach czy oszustach. Zdaje sobie sprawe z tego ze trudno dzis o prace i oni to perfidnie wykorzystuja. Jednak kiedy kto kolwiek sie do tej firmy przyjmie musi zdac sobie sprawe ze zacznie byc oszukiwany.Pracujcie tam , ale nie wolno wam szanowac przywudcow tej bandy nieudacznikow poniewaz obowiazkiem jest reagowac na kazde zlo, a ludzie kierujacy ta firma to same zlo.Okazuje sie ze sa firmy, ktore placa wyplaty na czas, daja paczki na swieta ,a bony zywnosciowe realizowane sa juz w pierwszy dzien miesiaca. Pozatym pracownicy dostaja srodki czystosci, odziez robocza i srodki ochrony osobistej. Nie brakuje rekawic czy podstawowych narzedzi. Ale musze dodac ze tymi firmami kieruja ludzie ktorzy maja autorytet, doswiadczenie i odpowiednie przygotowanie. Firma GPUG kieruja byly sztygarek maszynowy, nadgornik z KWK Sosnica i jakis zasrany behapowiec byly. Czy to ludzie z przygotowaniem? Reasumujac chce powiedziec ze firma ta skazana jest na totalna potrazke a pracownycy na ciegle oszustwa i walke w sądach o swoje ciezko zarobione pieniadze.

rudy 102

ta firma to dno dno i (usunięte przez administratora) I SAME DEBILE

gornik

nie za ile ale na kredyt praca haha

zly

szukaja frajerow wywiesili ogloszenie przed biurem na jas mosie ze przyjmuja do pracy ale zapomnieli napisac za ile

olx

XXX ty gdybyś był na tyle inteligentny to o pierwsze nie pracujessz w tej firmie za grosze a po drugie byś trochę normalniej pisał a ty nie masz nawet umysłu,żeby gdzieś dalej iść bo wystarczy ,że pójdziesz na rozmowę to już ci po dziękują za twój 1% iloraz inteligencji:)Pozdrawiam

olx

ach wy idioci ciekawe jak długo będziecie się cieszyć tymi wypłatami skromnymi bo moje podanie już w sądzie :)Jak im przyjdzie za wszystko zapłacić to znowu wam wypłaty ustaną w miejsu!!!

XXX
@olx

haha żebys tylko sie nie zdziwił jak coś od nich wyrwiesz leszczu a o nasze wypłaty się niemartw baranie

hugo

ja mam dostałem 800 zł wiec wcale na wypłate nie nazekam bo cołosc mnie wyszło 2300 zl dajcie znac czy reszta ekipy dostała

abcd

rudy 102 ha ha ha 5500 masz, ale za 3 miesiące!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GPUG - Gliwice

GPUG