Prestige Group
2 49 52 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Prestige Group obstawiają najmłodszymi stażem?

Eryk Nowy wpis

Skąd macie takie informacje, że firmy nie ma? Jakieś plotki?

administrator Nowy wpis

Proszę o weryfikacje Firm bo Prestige Group nie ma nic wspólnego z mieszczącą sie pod tym samym adresem od niedawna Firma Prestige zbierzność nazw, Prestige Group siedziba w Gdyni zajmowała sie sprzedaża Cyfry + i już dawno nie instnieje a Firma Prestige zajmuje sie rekrutacja, szkoleniami z zakresu usług fotowoltaicznych i multimedialnuch oraz Outsourcingiem Sprzedaży.

Natalia Nowy wpis

Dawno już nikt nie wypowiadał się o tym jak wygląda praca w Prestige Group. Wcześniej pojawiły się zarzuty między innymi o nieprofesjonalnie przeprowadzoną rozmowę kwalifikacyjną. Czy coś się zmieniło? Jak obecnie wygląda praca tam?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jan

Niewiarygodna Firma .Jak mogę coś kupić skoro nie odbierają telefonów od klientów.

TakNie

Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami zatrudnienia w Prestige Group. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Jasiek

Czy zmieniło się coś na korzyść. Wprawdzie dawno pialiście o kłopotach z wypłatami ale może to był przejściowy korek finansowy? Liczę na jakieś opinie, tym bardziej że chciałbym tu pracować.

arek

Spokojnie @osama to dość duża firma a jak wiadomo wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo pomyłek ze strony działu płac. Nie lepiej jakoś do nich zadzwonić ewentualnie wybrać się osobiście pewnie raz dwa sprawę załatwią

Osama

Witam,zacząłem pracę w styczniu pracowałem 2 miesiące .jest piąty marca a ja dalej nie dostałem wypłaty,wykręcanie się szefa że nie może zrobić przelewu etc....NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!!!!!TO JAKAŚ PRANOJA,robią w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowników jak i całą resztę na którą robią umowy.

Tak6Nie
mar

nie wiem co to za firma (Prestige, Chorzów 40/26).. Znalazłam oferte na olx.pl odnośnie obsługi klienta biura (program Eko dom). Odpowiedź na drugi dzień, że super fajne CV proszę przyjechać. Przyjeżdżam, do pokoju wchodzą co raz to nowi werbowani, no i każdy z osobna odbywał 5 minutową pseudo rozmowę. Ja byłam w szoku, fakt kolesie w garniakach, elegancja francja. Koleś mi nawija o jakiś produktach medycznych, o nfz o czymś jeszcze. Po czym zadał pytanie "Co pani zdaniem jest najważniejsze w obsłudze klienta". Powiedziałam, po czym powiedzieli, że zadzwonią do 15:00. NA SZCZĘŚCIE nie zadzwonili. Wszystko to jest jakieś dziwne, ale ciekawa jestem czy ktoś podjął tam pracę i jak się potoczyły losy kandydatów ;) .... a opinie o chorzowie to chyba nie powinny się tu znajdować, bo pierwotnie chodzi o jakiś inny prestige :P

@mar

to moja rozmowa w Prestige w Chorzowie wygladala podobnie. Tez mieli zadzwonic do 15, z ta roznica ze do mnie niestety oddzwonili... a dalszy ciąg opisałam wyżej

krak

Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z procesem rekrutacji lub pracą w Prestige w Chorzowie?

TakNie

Siedziba firmy mieści się przy ul. Wolności 40/ 26. Tak żebyście wiedzieli i wystrzegali się pracy tam i wpuszczania tych podłych złodziei do swych domów!!

Tak3Nie

TakNie

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!!! Opowiem jak to wyglądało u mnie. Znalazłam ogłoszenie w internecie, że od zaraz potrzebują hostess do promowania produktów medycznych, a że potrzebowałam pracy odpwiedziałam na ogłoszenie. Siedziba firmy Presige znajdowała się w Chorzowie. Zadzwonili na drugi dzień i zaprosili mnie na rozmowie. Zadowolona nic nie podejrzewając udałam się tam. Rozmowa trwala zaledwie 5 minut, co już wydało się dziwne. W ten sam dzień zadzwonili i prosili bym przyjechała na szkolenie w poniedziałem ( czyli dziś). Przyjechałam. Szkolenie miało odbyć się w tym budynku jak wczesniej mi powiedziano,a tu nagle wychodzi jakiś gość i mowi, ze mnie zawiezie na szkolenie. Zaczynalo sie robic dziwnie... No ale pojechalam z nim, zawiózł mnie do Katowic do faceta, ktory rzekomo mial mnie szkolic. Okazalo sie, ze byl oszustem i naciągal emmerytow powyzej 75 roku zycia na dekoder za 500zl. Byłam w szoku.... Facet był chamski, prostacki, wyzywał te wystraszone, starsze panie od cytuję: "tępych suk" jak nie zgodziły się wysłuchać jego kłamstw. Dzięki Bogu, żadna z nim nic nie podpisała. Postanowiłam zwiać stamtąd jak najszybciej. Facet zostawil nie w srodku osiedla i mowil zebym wracala do domu jak mi sie nie podoba...Tak skończyła się moja przygoda. Do teraz jestem w takim szoku. Jak ludzie mogą robić coś takiego? Gdzie ich sumienie? Nie wiem... TAKŻE UWAŻAJCIE NA FIRMĘ PRESTIGE W CHORZOWIE, NIE DAJCIE SIE NABRAC NA ZAROBKI POWYZEJ 2000ZL.

Tak3Nie

Someone

Bylam jakos w tamtym tygodniu na rozmowie ale w Chorzowie, przeprowadzalo ja dwoch sympatycznych Panow. Wymagania maja jak kazda inna firma, ale oddzwonili do mnie z czego sie bardzo ciesze. Nie sa chamscy, ani gburowaci.

zonik

Ciekawe jest to co napisał @Montan bo ja znalazłem Presstige Group, tylko właśnie nie jestem pewien czy to ten sam co wcześniej. Firma specjalizuje się głównie w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnego osprzętu do quadów i motocykli ? Bo jeśli tak to firma jest, istnieje i bardzo dobrze się miewa. Ciekawe jak to teraz u nich z pracą jest :) ?

Kamil

Powiedz mi Anonim 454 jak wygląda obecnie sytuacja. Czy jesteś w stanie wskazać czy obecnie zatrudniają ludzi, bo przyznam, że prowadząc taką działalność muszą liczyć się z tym, że ludzie będą ich rozpoznawać, ale niestety w negatywnym znaczeniu. Myślałem, żeby się jakoś wokół nich zakręcić, ale nie chciałbym sobie robić wrogów wśród ludzi. Dzięki za info.

Anonim 454

Witam Powiem coś o tej firmie ( Dla kumatych ) Wysłałem CV oczywiscie dostałem się bez problemu. Oddzwonili pełna kultura. Ci co mówili ze szukają pracy na stałe przechodzili dalej inni wypadali. Zostało nas 4. Jedna nie kumata dziewczyna zajarana kazdym tekstem szefa reszta kumatych gosciów. Gdy pojechaliśmy 100km za Gdańsk, podzielilismy sie na 2 grupy. Wkrecalismy ludzią te pakiety dekodery za 400zł. PANI(usunięte przez administratora) przedstawiała się ludzią pod innym imieniem i nazwiskem dysponowała roznymi dowodami osobistymi. Była tempa i zagiął bym ją jednym tekstem. Kiedy powiedziałem jej o co w tym chodzi i ze oszukuje ludzi bo ludzie nigdy juz nie odzyskaja kasy ani nie zobacza zadnego sprzetu. kazala mi isc na przystanek moze dojade do domu. Wyszedlem z samochodu czekalem az pojdzie spusciłem opone i poszedlem na przystanek. Wrocilem do domu po 4 godzinach i zglosilem sprawe do cyfry + Podobno firma juz nie istnieje ale przestrzegam innych NIE POLECAM !

TakNie

Niesety to wszystko prawda, mnie na szczęście nie wybrali, bo nie nadaję sie do okłamywania ludzi ;) ale pracuję w Cyfrze jako dystrybutor tylko, że tu sa uczciwi ludzie. Szkoda, ze właśnie tacy ludzie jak oni psuja opinie firmie, bo generalnie firma jest bardzo dobra i zawsze robi wszystko na korzyść klienta ;) bardzo polecam telewizję z Cyfry ;)

...

wszystko co pisza moi poprzednicy to prawda!!!!!

wkrecany!!!

Bylem tam na rozmowie,obiecuja cuda z ktorych sie nie wywiazuja to jakas jedna wielka sciema ktos powinien sie za nich wziasc!!!!Zobaczcie sobie aktualne ogloszenia o prace codziennie dodaja po pare nowych hmmmm ciekawe dlaczego......i jaka szanujaca firma daje adres na wp i to jakis wogole nieprofesjonalny!!!omijajcie ich z daleka. Na pewno tych na Władysława IV!!!!!!

TakNie

Firma Prestige Group została zamknięta już dawno temu. Sprawdźcie rzetelność opinii...

TakNie

Dobra zabieram sie za opis tej paranoi :D Wszystkie ogloszenia z @wp.pl adresem Włądysława IV 17/17 mozecie omijac szerokim łukiem :) zreszta starczy wpisac w google prestige group gdynia by zobaczyc podobne komentarze;) Zacznijmy od poczatku przyjechalem na pierwsze spotkanie pelen luz obiecanki cacanki umowa o prace 2-3 tysiace netto :D Hight Life jak na pierwsza prace;D chwilowe szkolenie brak doswiadczenia i git:D prosze stawic sie w poniedzialek na pierwszy dzien pracy (darmowej:D ) ok wracam do domu patrze na google i zobaczylem ze to banda oszustow:D wiec jadac w poniedzialek mialem juz nastawienie by jak najwiecej rzeczy szczegolowych zobaczyc by to potwierdzic:) okazalo sie wszystko w necie prawda;D było nas 3ch po jednego z nas wpadła babka :D niby mloda miala miec 21 lat;D co mialo swiadczyc o tym ze mozna szybko awansowac. . . jednak z wygladu wygladala na nie mniej niz 35;) po chwili wzieto mnie i kolezanke jakis chudy **** (bez epitetow;p) gada glupoty ze ze wzgledu na duzy zarobek pracy nie zapewnia (cos typu dzis chretatywnie ) ale milo spedzony dzien gwarancuje, co 2gie jego zdanie to było pamietajcie ja tu jestem najwazniejszy to ode mnie zalezy czy sie dostaniecie:D i tak w kolko (nudziaz. . . ) co chwile jakies bzdurne pytania na podstawie ktorej mielismy sie oceniac w skali od 1-6;d pytania o pracowitosc, komunikatywnosc etc;d co za bzdura :D po czym spytal czy mamy pytania:D przeszedlem do rzeczy, jak sie pan ustosunkuje do negatywnych komentarzy na temat firmy w internecie? na spokojnie zdane pytanie:D gosciu zmieszał sie bo byl przeszkolony tylko farmazonic a spotkajac szczera osobe czerwienił sie jak burak zaczal zmieniac temat ze jak sie nie podoba to mozna isc;D na co ja czyli jednak akwizycja? a on co to znaczy akwizycja. . . dodajac jak ktos nie chce dochodzic do klienta pierwszy to proponuje tesco (tak teraz akwizycja to wychodzenie do klienta) potwierdził tym wszystko byl mega zdenerwowany wychodzac poradzilem kolezance by zrobila to samo, niestety stracila dzien bo nie uwierzyla byc moze przycmiło ja kasa, moze nie miala mojej wiedzy nie wiem. stracila dzien i tyle;D wyszedlem z tej pseudo firmy by podzwonic i sie posmiac po chwili zszedl chudy**** palac papierosa w takim tempie i zdenerwowaniu ze niemalze połknal go razem z reka;D podsumowujac sam adres @wp.pl pozostawia do zyczenia jak na powazna firme do tego plakat na poczekalni juz iformuje ze mamy wciskac na sile bo jest na nim dla najlepszych sprzedawcow - wakacje!! :D no i ta rozmowa nie dajcie sie nabierac wasza pensja bedzie z prowizji a nie z podstawy!! jeden wielki pic na wode:) warto wybrac sie na rozmowe by im udowodnic ze sa zerami i tylko tyle;) jesli chcecie wiecej informacji jak z nimi gadac co napisac w motywacyjnym by Was zaprosili i w ktorym momencie ich zbluzgac zapraszam na mail PawellachTPAG@gmail.com (gmail > wp xd) Pozdro

TakNie

Firma ktora mozna o kant du...potloc, oczywiscie rozmowe kwalifikacyja przeszedlem, potem moj pierwszy dzien szkoleniowy, pojechalismy z panem X(imona wymieniac nie bede), oczywiscie rowniez na jakas wioche kolo 80km od gdynii (a jestem z gdanska) chodzilismy tak prawie caly dzien wciskajac ludziom te badziewie, pchajac sie im do domow, Pan X potrafil takze obrazac ludzi jesli ktos nie chcial sluchac, po pewnym czasie powiedzialem mu ze taka praca mnie nie interesuje, a on wiecie co zrobil? Podwiozl mnie na jakis przystanek w srodku lasu i powiedzal ze autobusy jezdza tu co 10min, czekalem dwie godz, w koncu jakis szanowny Pan podwiozl mnie na stacje PKP, i akurat trafilem na skm ktora jechala ze slupska, do domu jechalem kolo 3 godz, w garniturze jak ten debil, zimno palcow w pantoflach nie czuje, jak mozna byc takim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak pan X? Ktory to niby pracowal wczesniej w warszawie teraz tu sie rozwijaja i sratatata....pic na wode fotomontarz...NIe radze zaczynac pracy w tej firmie! Wolalbym juz KFC lub Mc tam jest chociaz jedzenie;] Pozdrawiam Pana X i mam nadzieje ze w zyciu nie znajdzie sobie dziewczyny, i zeby chcial wrocic do swojej bylej a ona dala mu kosza tak jak on jej!

janosik

ja równiez bylem pracownikiem w tej pogrzanej firmie! dobrze ze ucieklem bo śmierdziało tam kryminałem ! jestem ciekaw kto posadzil na stanowisko menagera ZWIERZE!! przeciez TEGO CZEGOS nie mozna nazwac menagerka biura!! GADAJĄCA ŚWINIA!! szefowa jest żałosna! żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska jak ona prowadzi to biuro!! kaza tym konsultanta oklamywac starych ludzi i wyłudzac od nich pieniadze! tylko czekac jak pokaza ich u UWADZE (tvn) !! jak chodzily pogloski po biurze to dla PANI MENAGER liczy sie tylko NK !!!! no i oczywiscie nasza ukochana SYMPATIA PL!!!!!!!!!!! ludzie ! Kto chcialby umowic sie z wieprzem??!! no i gdzie taka małolata na tak powaznym stanowisku?? do chlewu z nia!!! oczywiscie zdaje sobie sprawe ze TO COS czyta opinie!! cieszy mnie to niezmiernie!!!!!!! witaj kluska!!!!

Tak1Nie

Ciekawe dlaczego wszyscy tak palaja nienawiscia do Pani (usunięte przez administratora). Sama glowna zainteresowana powinna mocno sie nad tym zastanowic. Moze jakies bledy popelnia? Nie to nie jest mozliwe. Przeciez ona jest idealna :) Szkoda tylko, ze ona jedna tak uwaza.

jery

prestige group to jedna wielka sciema. Oszukuja ludzi jak tylko mozna aby wkrecic in montaz na 400 zl. pani ania to wielka porazka gowniara z bydgoszczy. jej szefunio Marcinek z poznania to dopiero oszust i klamca. LUDZIE UWAZAJCIE.WIEM DUZO NA ICH TEMAT I JAK KTOS CHCE POMOCY TO MOZEMY WSPOLNIE ZAKONCZYC TEN PROCEDER (usunięte przez administratora)

bas

Panie Piotrze jestem bardzo ciekawy czy udalo się panu odzyskac kaskę.Ja złożyłem oficjalnie skargę (usunięte przez administratora). może spróbujmy w ten sposób zwrócic uwagę na tych oszustów,apeluje więc do wszystkich którzy czują się oszukani lub zostali okłamani przez firmę prestige group.SKŁADAJCIE SKARGI POD NR. 223104545 wew. 4 może uda się ukrócic ten (usunięte przez administratora) proceder.[Jest to numer do cyfry do Warszawy]

TakNie

Witam wszystkich Ja rowniez mialam okazje wspolpracowac z firma Prestige Group. Forma pracy jest taka, a nie inna. Nikt nikogo nie zmusza by pracowal jako akwizytor, dlatego tez zrezygnowalam. Nadmienie jedynie, ze Pani (usunięte przez administratora)pseudo szefowa jest zalosna, zaniedbana i brakuje jej kultury, bo wyslawia sie bez szacunku dla nowych osob, co drugie slowo to przeklenstwo. Mnie glownie przerazilo oklamywanie, momentami wrecz zastraszenia potencjalnych klientow. Alarmuje do wszystkich zainteresowanych. Nie dajcie sie wciagnac, jezeli bedziecie zainteresowani oferta, najpierw zadzwoncie na infolinie Cyfry i sprawdzcie wiarygodnosc oferty. Nie dajcie tez wmowic sobie, ze nie mozna zrezygnowac. Mozna! W ciagu 10 dni mozna odstapic od umowy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztow. Pozdrawiam

xxx

To szczera prawda ta firma(usunięte przez administratora) sam dałem się naciągnąc na ten szajs.pani szefowa(usunięte przez administratora)okłamała mnie oszukała żeby tylko podpisac umowę no a teraz od wszystkiego się wykręca.Ja wtopiłem NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAC.NIE WPUSZCZAJCIE ICH DO DOMU.

james

Witam Jutro rano na 9.00 miałem się udać na rozmowę o pracę do Gdyni dla Cyfry +. Telefon z którego do mnie dzwoniono z ofertą to podany na tym forum wyżej(usunięte przez administratora)Z rana oddzwonię i zrezygnuję. Widzę, że to jedna wielka ściema.

Zostaw opinię o Prestige Group - Gdynia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie