Opinie o Prestige Group w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prestige Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Prestige Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Group w Gdynia

administrator Nowy wpis

Proszę o weryfikacje Firm bo Prestige Group nie ma nic wspólnego z mieszczącą sie pod tym samym adresem od niedawna Firma Prestige zbierzność nazw, Prestige Group siedziba w Gdyni zajmowała sie sprzedaża Cyfry + i już dawno nie instnieje a Firma Prestige zajmuje sie rekrutacja, szkoleniami z zakresu usług fotowoltaicznych i multimedialnuch oraz Outsourcingiem Sprzedaży.

Natalia Nowy wpis

Dawno już nikt nie wypowiadał się o tym jak wygląda praca w Prestige Group. Wcześniej pojawiły się zarzuty między innymi o nieprofesjonalnie przeprowadzoną rozmowę kwalifikacyjną. Czy coś się zmieniło? Jak obecnie wygląda praca tam?

Jan Nowy wpis

Niewiarygodna Firma .Jak mogę coś kupić skoro nie odbierają telefonów od klientów.

Jasiek Nowy wpis

Czy zmieniło się coś na korzyść. Wprawdzie dawno pialiście o kłopotach z wypłatami ale może to był przejściowy korek finansowy? Liczę na jakieś opinie, tym bardziej że chciałbym tu pracować.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Prestige Group? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
arek

Spokojnie @osama to dość duża firma a jak wiadomo wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo pomyłek ze strony działu płac. Nie lepiej jakoś do nich zadzwonić ewentualnie wybrać się osobiście pewnie raz dwa sprawę załatwią

Osama

Witam,zacząłem pracę w styczniu pracowałem 2 miesiące .jest piąty marca a ja dalej nie dostałem wypłaty,wykręcanie się szefa że nie może zrobić przelewu etc....NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!!!!!TO JAKAŚ PRANOJA,robią w (usunięte przez administratora) pracowników jak i całą resztę na którą robią umowy.

mar

nie wiem co to za firma (Prestige, Chorzów 40/26).. Znalazłam oferte na olx.pl odnośnie obsługi klienta biura (program Eko dom). Odpowiedź na drugi dzień, że super fajne CV proszę przyjechać. Przyjeżdżam, do pokoju wchodzą co raz to nowi werbowani, no i każdy z osobna odbywał 5 minutową pseudo rozmowę. Ja byłam w szoku, fakt kolesie w garniakach, elegancja francja. Koleś mi nawija o jakiś produktach medycznych, o nfz o czymś jeszcze. Po czym zadał pytanie "Co pani zdaniem jest najważniejsze w obsłudze klienta". Powiedziałam, po czym powiedzieli, że zadzwonią do 15:00. NA SZCZĘŚCIE nie zadzwonili. Wszystko to jest jakieś dziwne, ale ciekawa jestem czy ktoś podjął tam pracę i jak się potoczyły losy kandydatów ;) .... a opinie o chorzowie to chyba nie powinny się tu znajdować, bo pierwotnie chodzi o jakiś inny prestige :P

@mar

to moja rozmowa w Prestige w Chorzowie wygladala podobnie. Tez mieli zadzwonic do 15, z ta roznica ze do mnie niestety oddzwonili... a dalszy ciąg opisałam wyżej

krak

Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z procesem rekrutacji lub pracą w Prestige w Chorzowie?

Siedziba firmy mieści się przy ul. Wolności 40/ 26. Tak żebyście wiedzieli i wystrzegali się pracy tam i wpuszczania tych podłych złodziei do swych domów!!

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!!! Opowiem jak to wyglądało u mnie. Znalazłam ogłoszenie w internecie, że od zaraz potrzebują hostess do promowania produktów medycznych, a że potrzebowałam pracy odpwiedziałam na ogłoszenie. Siedziba firmy Presige znajdowała się w Chorzowie. Zadzwonili na drugi dzień i zaprosili mnie na rozmowie. Zadowolona nic nie podejrzewając udałam się tam. Rozmowa trwala zaledwie 5 minut, co już wydało się dziwne. W ten sam dzień zadzwonili i prosili bym przyjechała na szkolenie w poniedziałem ( czyli dziś). Przyjechałam. Szkolenie miało odbyć się w tym budynku jak wczesniej mi powiedziano,a tu nagle wychodzi jakiś gość i mowi, ze mnie zawiezie na szkolenie. Zaczynalo sie robic dziwnie... No ale pojechalam z nim, zawiózł mnie do Katowic do faceta, ktory rzekomo mial mnie szkolic. Okazalo sie, ze byl oszustem i naciągal emmerytow powyzej 75 roku zycia na dekoder za 500zl. Byłam w szoku.... Facet był chamski, prostacki, wyzywał te wystraszone, starsze panie od cytuję: "tępych suk" jak nie zgodziły się wysłuchać jego kłamstw. Dzięki Bogu, żadna z nim nic nie podpisała. Postanowiłam zwiać stamtąd jak najszybciej. Facet zostawil nie w srodku osiedla i mowil zebym wracala do domu jak mi sie nie podoba...Tak skończyła się moja przygoda. Do teraz jestem w takim szoku. Jak ludzie mogą robić coś takiego? Gdzie ich sumienie? Nie wiem... TAKŻE UWAŻAJCIE NA FIRMĘ PRESTIGE W CHORZOWIE, NIE DAJCIE SIE NABRAC NA ZAROBKI POWYZEJ 2000ZL.

Someone

Bylam jakos w tamtym tygodniu na rozmowie ale w Chorzowie, przeprowadzalo ja dwoch sympatycznych Panow. Wymagania maja jak kazda inna firma, ale oddzwonili do mnie z czego sie bardzo ciesze. Nie sa chamscy, ani gburowaci.

zonik

Ciekawe jest to co napisał @Montan bo ja znalazłem Presstige Group, tylko właśnie nie jestem pewien czy to ten sam co wcześniej. Firma specjalizuje się głównie w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnego osprzętu do quadów i motocykli ? Bo jeśli tak to firma jest, istnieje i bardzo dobrze się miewa. Ciekawe jak to teraz u nich z pracą jest :) ?

Kamil

Powiedz mi Anonim 454 jak wygląda obecnie sytuacja. Czy jesteś w stanie wskazać czy obecnie zatrudniają ludzi, bo przyznam, że prowadząc taką działalność muszą liczyć się z tym, że ludzie będą ich rozpoznawać, ale niestety w negatywnym znaczeniu. Myślałem, żeby się jakoś wokół nich zakręcić, ale nie chciałbym sobie robić wrogów wśród ludzi. Dzięki za info.

Anonim 454

Witam Powiem coś o tej firmie ( Dla kumatych ) Wysłałem CV oczywiscie dostałem się bez problemu. Oddzwonili pełna kultura. Ci co mówili ze szukają pracy na stałe przechodzili dalej inni wypadali. Zostało nas 4. Jedna nie kumata dziewczyna zajarana kazdym tekstem szefa reszta kumatych gosciów. Gdy pojechaliśmy 100km za Gdańsk, podzielilismy sie na 2 grupy. Wkrecalismy ludzią te pakiety dekodery za 400zł. PANI(usunięte przez administratora) przedstawiała się ludzią pod innym imieniem i nazwiskem dysponowała roznymi dowodami osobistymi. Była tempa i zagiął bym ją jednym tekstem. Kiedy powiedziałem jej o co w tym chodzi i ze oszukuje ludzi bo ludzie nigdy juz nie odzyskaja kasy ani nie zobacza zadnego sprzetu. kazala mi isc na przystanek moze dojade do domu. Wyszedlem z samochodu czekalem az pojdzie spusciłem opone i poszedlem na przystanek. Wrocilem do domu po 4 godzinach i zglosilem sprawe do cyfry + Podobno firma juz nie istnieje ale przestrzegam innych NIE POLECAM !

Niesety to wszystko prawda, mnie na szczęście nie wybrali, bo nie nadaję sie do okłamywania ludzi ;) ale pracuję w Cyfrze jako dystrybutor tylko, że tu sa uczciwi ludzie. Szkoda, ze właśnie tacy ludzie jak oni psuja opinie firmie, bo generalnie firma jest bardzo dobra i zawsze robi wszystko na korzyść klienta ;) bardzo polecam telewizję z Cyfry ;)

...

wszystko co pisza moi poprzednicy to prawda!!!!!

wkrecany!!!

Bylem tam na rozmowie,obiecuja cuda z ktorych sie nie wywiazuja to jakas jedna wielka sciema ktos powinien sie za nich wziasc!!!!Zobaczcie sobie aktualne ogloszenia o prace codziennie dodaja po pare nowych hmmmm ciekawe dlaczego......i jaka szanujaca firma daje adres na wp i to jakis wogole nieprofesjonalny!!!omijajcie ich z daleka. Na pewno tych na Władysława IV!!!!!!

Firma Prestige Group została zamknięta już dawno temu. Sprawdźcie rzetelność opinii...

Dobra zabieram sie za opis tej paranoi :D Wszystkie ogloszenia z @wp.pl adresem Włądysława IV 17/17 mozecie omijac szerokim łukiem :) zreszta starczy wpisac w google prestige group gdynia by zobaczyc podobne komentarze;) Zacznijmy od poczatku przyjechalem na pierwsze spotkanie pelen luz obiecanki cacanki umowa o prace 2-3 tysiace netto :D Hight Life jak na pierwsza prace;D chwilowe szkolenie brak doswiadczenia i git:D prosze stawic sie w poniedzialek na pierwszy dzien pracy (darmowej:D ) ok wracam do domu patrze na google i zobaczylem ze to banda oszustow:D wiec jadac w poniedzialek mialem juz nastawienie by jak najwiecej rzeczy szczegolowych zobaczyc by to potwierdzic:) okazalo sie wszystko w necie prawda;D było nas 3ch po jednego z nas wpadła babka :D niby mloda miala miec 21 lat;D co mialo swiadczyc o tym ze mozna szybko awansowac. . . jednak z wygladu wygladala na nie mniej niz 35;) po chwili wzieto mnie i kolezanke jakis chudy **** (bez epitetow;p) gada glupoty ze ze wzgledu na duzy zarobek pracy nie zapewnia (cos typu dzis chretatywnie ) ale milo spedzony dzien gwarancuje, co 2gie jego zdanie to było pamietajcie ja tu jestem najwazniejszy to ode mnie zalezy czy sie dostaniecie:D i tak w kolko (nudziaz. . . ) co chwile jakies bzdurne pytania na podstawie ktorej mielismy sie oceniac w skali od 1-6;d pytania o pracowitosc, komunikatywnosc etc;d co za bzdura :D po czym spytal czy mamy pytania:D przeszedlem do rzeczy, jak sie pan ustosunkuje do negatywnych komentarzy na temat firmy w internecie? na spokojnie zdane pytanie:D gosciu zmieszał sie bo byl przeszkolony tylko farmazonic a spotkajac szczera osobe czerwienił sie jak burak zaczal zmieniac temat ze jak sie nie podoba to mozna isc;D na co ja czyli jednak akwizycja? a on co to znaczy akwizycja. . . dodajac jak ktos nie chce dochodzic do klienta pierwszy to proponuje tesco (tak teraz akwizycja to wychodzenie do klienta) potwierdził tym wszystko byl mega zdenerwowany wychodzac poradzilem kolezance by zrobila to samo, niestety stracila dzien bo nie uwierzyla byc moze przycmiło ja kasa, moze nie miala mojej wiedzy nie wiem. stracila dzien i tyle;D wyszedlem z tej pseudo firmy by podzwonic i sie posmiac po chwili zszedl chudy**** palac papierosa w takim tempie i zdenerwowaniu ze niemalze połknal go razem z reka;D podsumowujac sam adres @wp.pl pozostawia do zyczenia jak na powazna firme do tego plakat na poczekalni juz iformuje ze mamy wciskac na sile bo jest na nim dla najlepszych sprzedawcow - wakacje!! :D no i ta rozmowa nie dajcie sie nabierac wasza pensja bedzie z prowizji a nie z podstawy!! jeden wielki pic na wode:) warto wybrac sie na rozmowe by im udowodnic ze sa zerami i tylko tyle;) jesli chcecie wiecej informacji jak z nimi gadac co napisac w motywacyjnym by Was zaprosili i w ktorym momencie ich zbluzgac zapraszam na mail PawellachTPAG@gmail.com (gmail > wp xd) Pozdro

Firma ktora mozna o kant du...potloc, oczywiscie rozmowe kwalifikacyja przeszedlem, potem moj pierwszy dzien szkoleniowy, pojechalismy z panem X(imona wymieniac nie bede), oczywiscie rowniez na jakas wioche kolo 80km od gdynii (a jestem z gdanska) chodzilismy tak prawie caly dzien wciskajac ludziom te badziewie, pchajac sie im do domow, Pan X potrafil takze obrazac ludzi jesli ktos nie chcial sluchac, po pewnym czasie powiedzialem mu ze taka praca mnie nie interesuje, a on wiecie co zrobil? Podwiozl mnie na jakis przystanek w srodku lasu i powiedzal ze autobusy jezdza tu co 10min, czekalem dwie godz, w koncu jakis szanowny Pan podwiozl mnie na stacje PKP, i akurat trafilem na skm ktora jechala ze slupska, do domu jechalem kolo 3 godz, w garniturze jak ten debil, zimno palcow w pantoflach nie czuje, jak mozna byc takim (usunięte przez administratora) jak pan X? Ktory to niby pracowal wczesniej w warszawie teraz tu sie rozwijaja i sratatata....pic na wode fotomontarz...NIe radze zaczynac pracy w tej firmie! Wolalbym juz KFC lub Mc tam jest chociaz jedzenie;] Pozdrawiam Pana X i mam nadzieje ze w zyciu nie znajdzie sobie dziewczyny, i zeby chcial wrocic do swojej bylej a ona dala mu kosza tak jak on jej!

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Group - Gdynia

Prestige Group
1.6/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Ceramiczna 1
    20-150 Gdynia