0 Dodaj opinię
0 0 12 5 1

Opinie o Assiduus Consulting Sp. z o.o.

Anna Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Co prawda już tam nie pracuje, bo zmieniłam pracę jakieś 3 miesiące temu, ale miło wspominam Assiduus. Fajni ludzie, z którymi cały czas utrzymuje kontakt i można się dużo nauczyć! ;)

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa w Assiduus Consulting Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Wszelkie informacje są udzielane bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej.

TakNie

Czy w Assiduus Consulting Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nowy wpis

@Pytanie

Tak, rozpatrujemy wszystkie problemy zgłaszane przez naszych pracowników.

Bartek

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?Jakieś podpowiedzi o samej rekrutacji?

@Bartek

Zapraszamy do zakładki "Oferty pracy". Tam znajdują się rekrutacje, które aktualnie prowadzimy.

Aktualność
Z przyjemnością informujemy, że ASSIDUUS CONSULTING Sp. z o.o. została Laureatem tegorocznej XXII edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców.
GRUPA ASSIDUUS otrzymała nagrodę SUPER WIKTORIA - Status LIDERA DORADZTWA BIZNESOWEGO. Odznaczenie „SUPER WIKTORIA” jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ zostało przyznane przez zacne grono kapituły.
"Nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas usługi to kompleksowe doradztwo biznesowe. To również docenienie naszych wysiłków, które wkładamy w każdy etap obsługi naszych klientów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie" – powiedział Prezes Grupy ASSIDUUS – Maciej Urban.
Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli między innymi Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, wojewodowie i marszałkowie województw z całej Polski, Związek Powiatów Polskich, Pracodawcy RP.

Andrzej
Nazwa działu: Finanse

W Assiduus pracuje już ponad 3 lata tak więc to jest już dosyć długi okres czasu, żeby napisać kilka zdań o firmie :) Generalnie jest ok; zawsze terminowe wypłaty, nowoczesne biuro przy ulicy Cybernetyki w Warszawie, fajni ludzie (choć to różnie z tym bywa), ciekawe projekty. W najbliższym czasie nigdzie się nie wybieram, bo czuje się w firmie dobrze. Minus może być jedynie taki, że nie każdy lubi pracować na Mokotowie w tzw. Mordorze, bo nie zawsze jest gdzie postawić samochód i ulice bywają zakorkowane. Jak ktoś szuka stabilnego zatrudnienia i nie ma ochoty na regres, to z czystym sumieniem polecę tę firmę!

Aktualność
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Doradcy ds. Dotacji Unijnych.

Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe (ekonomia lub finanse), doświadczenie w świadczeniu usług doradczych na rzecz MŚP oraz przygotowywaniu projektów unijnych dołącz do naszego zespołu!

CV prosimy wysyłać na adres: hr@assiduus.pl

Raf
Nazwa działu: Finanse

Największym plusem tej firmy jest atmosfera. Fajni ludzie, z którymi nie tylko pracuje się 8h, ale też wyskakujemy po pracy na jedzonko :) Często są też firmowe konferencje i szkolenia, na których uczestniczą osoby z innych miast (ja pracuje w Warszawie na Cybernetyki). Tak więc jeśli ktoś jest nastawiony na ciągły rozwój i chce się czuć dobrze to polecam Assiduus ;)

Aktualność
W dniu 13 sierpnia, 2019 roku w Toruniu odbyło się FORUM BIZNESOWE ASSIDUUS, na którym omawialiśmy tematy związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój firmy. Prelegentami forum byli eksperci i praktycy biznesu, którzy na co dzień zajmują się doradztwem biznesowym dla firm.

Po otwarciu forum przez Mariusza Gepperta – dyrektora z grupy ASSIDUUS swoje wystąpienie rozpoczął Paweł Starczewski z Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu. Opowiadał on o możliwości uzyskania dotacji i pożyczek z Unii Europejskiej.

Na forum biznesowym w Toruniu Beata Styś mówiła o doradztwie strategicznym, nowych technologiach, sposobach pozyskania dofinansowania ze środków norweskich Innovation Norway oraz inwestycjach w fotowoltaikę. Pani Joanna Nowak z Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawiła BGK jako partnera wspierającego innowacje i przedsiębiorczość, w tym przy wykorzystaniu instrumentów finansowych.

Następnie Błażej Strzałkowski – ekspert ASSIDUUS  ds. dotacji zapoznał uczestników z możliwościami pozyskania kapitału na rozwój przedsiębiorstwa. O bezpieczeństwie w przedsiębiorstwie, zwalczaniu zorganizowanej przestępczości ekonomicznej oraz o zagrożeniach cybernetycznych opowiadał Dariusz Kiljan z Polskiego Centrum Analitycznego.
Na koniec odbyły się rozmowy kuluarowe z ekspertami, którzy odpowiadali na pytania uczestników i dzielili się swoim doświadczeniem dotyczącym prowadzenia biznesu.

Spotkanie odbyło się w Exea Smart Space w Toruńskim Parku Technologicznym

Aktualność
Niezmiernie miło nam poinformować, że ASSIDUUS Consulting Sp. z o.o. została nominowana do prestiżowej nagrody WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców XXII edycji.

Proponowana nagroda specjalna SUPER WIKTORIA . Status „Lider Doradztwa Biznesowego”.

WIKTORIA i SUPER WIKTORIA to największy ogólnopolski plebiscyt gospodarczy organizowany wśród przedsiębiorców, który jest przyznawany firmom, instytucjom i osobom, które przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej.

Głównym celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, inicjatyw gospodarczych i upowszechnianie zasad etyki w biznesie.

Tegoroczną XXII edycję konkursu WIKTORIA objęło patronatem honorowym: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Związek Powiatów Polskich, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Pracodawcy RP oraz Wojewodowie i Marszałkowie województw z całej Polski.
W dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 8100 przedsiębiorstw, którzy odebrali łącznie 891 statuetek WIKTORII.

Aktualność
Masz talent artystyczny i cenisz sobie dobry design?
Jesteś komunikatywną i zorganizowaną osobą?
Projekty webowe Cię nie przerażają?
Dołącz do naszego zespołu jako junior graphic designer - być może czekamy właśnie na Ciebie?

Aktualność
OZE, fotowoltaika i audyty energetyczne nie mają dla Ciebie tajemnic? Zostań więc specjalistą ds. technicznych w naszej firmie! Dołącz do zespołu pasjonatów, którzy chcą zmieniać na lepsze przemysł energetyczny. Aplikacje prosimy składać pod adresem hr@assiduus.pl

Aktualność
Jesteśmy dziś w Katowicach, gdzie na Forum Biznesowym Beata Styś, Arkadiusz Frukacz, Artur Fatyga i Renata Więckowska opowiadają o naszych usługach dla biznesu #networking#assiduus#Katowice

Zdjęcie za Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Aktualność
Halo Katowice! Już przygotowujemy się do spotkania u Was - zapraszamy na meeting biznesowy 18.07, na którym spotkamy się z przedstawicielami Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Polskie Centrum Analityczne, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i innych instytucji!

Zapraszamy do dołączenia do nas - potwierdzić swoją obecność możecie pod adresem b.stys@assiduus.pl

Aktualność
Kolejny etap budowy farmy w toku!
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z postępów w pracach w Wiźnie!

Aktualność
Masz doświadczenie w ciekawych projektach marketingowych?
Pisanie profesjonalnych tekstów branżowych masz we krwi?
Znasz się na SEO, GA i obsłudze wordpress?
Chcesz rozwijać swoje kompetencje w branży finansowej ?

Wzmocnij naszą ekipę i dołącz do nas!

Prosimy składać aplikacje pod adresem hr@assiduus.pl

Aktualność
Energetyka to Twoja pasja? Może czas zacząć zrobić z niej karierę.

Assiduus Energia szuka doradców, którzy pomogą nam szerzyć idee fotowoltaiki, ekologii, i energetyki solarnej!

Zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres hr@assiduus.pl

Aktualność
Szukamy nowych młodszych doradców finansowych!

Jesteś ambitną, gotową do pracy osobą?
Masz wykształcenie przynajmniej średnie?
Interesuje Cię świat ubezpieczeń i finansów?

Zapraszamy do aplikowania pod adresem hr@assiduus.pl!

Aktualność
Nasza farma zaczyna przybierać coraz wyraźniejsze kształty! Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z drona, na których uwieczniliśmy postępy w budowie farmy fotowoltaicznej w Wiźnie!

Aktualność
Farma fotowoltaiczna w Wiźnie rośnie jak na drożdżach! Zapraszamy na krótką fotorelację z kilku pierwszych dni pracy; być może wygląda to niepozornie, ale te podstawowe elementy zaważą na trwałości i żywotności gotowej konstrukcji, która zapewni czystą energię na lata! #assiduus#makinganimpact#ekologia#fotowoltaika

Aktualność
W Białymstoku odbyła się polsko-białoruska konferencja „Lasy przedsiębiorcom. Przedsiębiorcy lasom”. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministra Środowiska i Marszałka Województwa Podlaskiego i budzi nadzieję na wspólne budowanie wydolnego i funkcjonalnego systemu ochrony i pielęgnacji lasów i ostoi leśnych. Europa Środkowa i Wschodnia, w tym teren Polski, jest jednym z najbardziej zielonych sektorów naszego kontynentu, i dbałość o zasoby tych unikatowych ekosystemów jest priorytetem; lasy bukowe, bory wysokogórskie, rezerwaty przyrody i inne formy zielonych płuc wokół miast i wsi pozwalają nie tylko na zdrową rekreację, ale i na aktywne tworzenie atrakcji turystycznych dla naszych rodaków i gości z zagranicy.

Na spotkaniu byli obecni m. in. przedstawiciele takich organizacji, jak Podlaski Klub Biznesu, Zrzeszenie Polskiego Biznesu w Republice Białoruś, oraz Nadleśnictwo Czarna Białostocka. Podczas konferencji miała miejsce dyskusja na temat zachowania ekoróżnorodności lasów i obrony ich przed ekspansją zabudowy przemysłowej i miejskiej. W rozmowach podkreślono także, że unikatem na skalę europejską jest publiczna dostępność lasów dla społeczności: “W Europie to rzadkość, aby państwowe lasy były dostępne społeczeństwu, a w Polsce tak właśnie jest ” – wskazał Wicemarszałek Olbryś (cytat za http://www.bialystok.lasy.gov.pl/)

Na spotkaniu była obecna również reprezentacja Zrzeszenia Polskiego Biznesu w Republice Białoruś – mieliśmy niezwykłą okazję nawiązać kontakty biznesowe z przedsiębiorcami zza naszej wschodniej granicy, co wróży ekspansję naszych usług konsultingowych na nowe, nieznane jeszcze wody. Białoruś jest krajem, w którym lasy pokrywają 38% powierzchni kraju, więc jest to niezwykle atrakcyjny z punktu widzenia branży gospodarki leśnej region; jakość białoruskiego drewna, zwłaszcza pozyskiwanego z drzew iglastych, jest wysoka, co decyduje o wysokiej pozycji leśnictwa w gospodarce kraju i eksporcie. Jesteśmy podekscytowani, mogąc doradzać naszym rodakom-przedsiębiorcom z tego sektora.

Przedstawiciele Grupy Assiduus wspierają polskie firmy i przedsiębiorców w ramach internacjonalizacji m.in. polskiego biznesu drzewnego, oraz możliwości eksportu, ekspansji przedsiębiorstw, i wsparcia doradczego firm zajmujących się gospodarką leśną i przetwórstwem drewna. W ramach współpracy przygotowujemy misję gospodarczą dla przedstawicieli przemysłu drzewnego na wyjazd w II połowie roku na targi do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ponieważ Podlasie jest jednym z najbardziej bogatych w niepowtarzalne habitaty i ekosystemy naturalne regionów, instytucjom pochodzącym z tego województwa dobro środowiska leży szczególnie na sercu. Jesteśmy dumni, że możemy dzięki naszemu zapleczu kompetencji i doświadczeniu możemy wspierać ich działania i inicjatywy!” podkreślił prezes Grupy Assiduus, Maciej Urban.

Aktualność
Grupa Assiduus stała się oficjalnym członkiem Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach! jesteśmy dumni, mogąc zobowiązać się do stałego rozwoju i bycia przykładem dla innych przedsiębiorstw

Aktualność
Podczas międzynarodowych targów odnawialnych źródeł energii greenPOWER została podpisana umowa trójstronna pomiędzy T&T Proenergy, 4MAX Consulting, oraz Assiduus Energia; porozumienie tworzące Konsorcjum zakłada realizację projektów farm fotowoltaicznych o łącznej wartości 100 MW.

Nawiązanie strategicznej współpracy Stron jest pokłosiem wcześniej realizowanych wspólnych projektów przez T&T i Assiduus Energia, m.in. w zakresie budowy 3 farm fotowoltaicznych w województwie podlaskim w okolicach Białegostoku. Rozpoczęte budowy farm powinny zakończyć się do końca września, a łączna moc tylko tych trzech projektów to blisko 3 MW, co odpowiada wytworzonej czystej energii mogącej zasilić blisko 600 domów jednorodzinnych.

Do konsorcjantów dołączyła Spółka 4MAX Consulting, która szczególnie wspiera przedsiębiorstwa i Inwestorów, dla których dobro naszej planety stanowi priorytet i kluczowy czynnik w planowaniu działań i podejmowaniu decyzji biznesowych.

“Przyczynimy się do znaczącego rozwoju ekologicznego trendu”

„Kompleksowość projektu, jakim jest budowa farmy fotowoltaicznej, wymusza znalezienie partnerów umożliwiających wspólne dźwignięcie ciężaru odpowiedzialności i doprowadzenie inwestycji do końca”. – powiedział dyrektor Assiduus Energia, Arkadiusz Frukacz. „Przy takich projektach realizowanych w większej skali połączenie właściwego zaprojektowania, wykonawstwa  zsynchronizowanego z dostawą na czas komponentów z jednoczesnym zapewnieniem finansowania dostarczonego na czas realizacji danego etapu projektu jest nie lada wyzwaniem, i w tym celu zostało założone Konsorcjum. Działamy łącząc najlepszą jakość w zakresie projektowania, wykonawstwa, i możliwości zapewnienia różnych form finansowania, a także nadzór i koordynację całego projektu w formule projekt manager. Wierzymy, że w ten sposób przyczynimy się do znaczącego rozwoju ekologicznego trendu połączonego z zyskownym biznesem dla docelowych Inwestorów planujących intratne ulokowanie kapitału we własną farmę fotowoltaiczną”

Partnerzy T&T oraz dumnie reprezentowali zawiązane Konsorcjum podczas tego wydarzenia. Dla całej Grupy Assiduus, która ekologię i prowadzenie biznesu przyjaznego środowisku uznaje za jedną z najważniejszych wartości, jest niezwykle istotne, że plan i cel będący przedmiotem zawartego Porozumienia będzie realizowany jako flagowy projekt.

greenPOWER – zielona moc dla całego globu

Ekspozycja targów greenPOWER obejmowała szeroką gamę produktów i usług w zakresie odnawialnych źródeł energii prezentowane zarówno przez wystawców krajowych, jak i firmy będące producentami światowej klasy komponentów z zakresu fotowoltaiki, biopaliw, energii wiatrowej, elektrowni wodnych, elektro-mobilności. Spośród wystawców niewątpliwie wyróżniało się stoisko Partnerów Konsorcjum z wyodrębnioną sekcją infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych wzbogacone prezentacją modeli samochodów marki Tesla. Podczas targów greenPOWER możliwe było uczestnictwo w ciekawych seminariach, spotkaniach branżowych, oraz zdobycie porad od profesjonalistów na stoiskach eksperckich, a także zapoznanie się z nowościami rynkowymi.

„Wybraliśmy na miejsce podpisania tak ważnej umowy jak nasze trójstronne porozumienie targi greenPOWER, ponieważ to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń branży energetycznej, które od lat gromadzi w Poznaniu uznanych specjalistów i ekspertów ds. odnawialnych źródeł energii.”- powiedział Prezes T&T Proenergy, Roman Tabaka. Targi pozwalają na spotkanie się w jednym miejscu i czasie reprezentantów wszystkich obecnych na polskim i zagranicznym rynku sektorów OZE, dzięki czemu możliwy jest nie tylko networking, ale i ożywione dyskusje na temat przyszłości energetycznej naszej planety. greenPOWER daje szansę na poznanie rynkowych tendencji, wymiany doświadczeń z wyzwaniami branży, oraz podzielenie się spostrzeżeniami z praktyki zawodowej w OZE.

Aktualność
Mamy niewątpliwy zaszczyt ogłosić, że od dziś jesteśmy sponsorem drużyny siatkarskiej ONICO Warszawa!

ONICO Warszawa to godny następca zespołu AZS Politechnika Warszawska; ta męska drużyna siatkarska zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Polski 2019 i może pochwalić się takimi gwiazdami, jak Jakub Kowalczyk, Andrzej Wrona, czy Bartosz Kurek.  Drużyna od wielu lat gromadzi wokół siebie wierną grupę fanów, którzy w imię sympatii do klubu organizują modelowy doping i animują kibiców, aby mecze z udziałem ONICO Warszawa były zawsze sportowym show. Wybraliśmy zespół siatkarzy z Torwaru, ponieważ ich determinacja, upór w stawaniu się coraz lepszymi, i zaciekła walka o kolejne stadia doskonałości znakomicie wpisują się w nasz model biznesowy. Jesteśmy dumni,  że możemy oficjalnie wspierać drużynę wcielającą w życie ideały sportsmeństwa.

Warszawscy siatkarze na kolejne mecze pojadą w koszulkach z logo Grupy Assiduus, dzięki czemu w nowym wymiarze będziemy mogli realizować założenia spółki; wspieramy bowiem naszych klientów na drodze do mistrzostwa, więc naturalną koleją rzeczy było wybranie mistrzów, których wesprzemy finansowo. Życzymy naszym srebrnym medalistom samych sukcesów sportowych i mamy nadzieję,  że przy naszym wsparciu sięgną po złoto już w najbliższym sezonie! Zapraszamy też oczywiście na mecze ONICO Warszawa – w trakcie przerw z chęcią omówimy rozwój Państwa biznesów!

Aktualność
Kolejna z naszych Konferencji biznesowych przyniosła nowe możliwości nauki i poszerzania swojej wiedzy w zakresie biznesu, ubezpieczeń, finansów, a także… marketingu! Wczoraj mieliśmy okazję posłuchać o statystykach odnośnie użytkowania internetu, o personal brandingu, metodach unikania wpadek w sieci i budowaniu wizerunku eksperta. Dziś natomiast będziemy dalej zgłębiać tajniki sprzedaży i tworzenia nowego, lepszego biznesu, w którym każdy z naszych przedsiębiorczych managerów i doradców będzie mógł wykazać się wiedzą, doświadczeniem, i fachowością w obsłudze swoich klientów!

Podczas Konferencji miała miejsce również inauguracja nowego filmiku w ramach kontynuacji promocji Rodzinki Assiduus pt. Jak zostać Ambasadorem Zdrowia – zapraszamy do  zapoznania się z nim na naszym profilu na YouTube!

Włożyliśmy wiele energii i serca w wykreowanie nowego spotu naszego flagowego projektu, jakim są pakiety prywatnej ochrony zdrowotnej. Tym samym mogliśmy oddać do rąk naszych doradców nowe narzędzie marketingowe, które pozwoli na zainteresowanie ofertą całej grupy Assiduus.

W Konferencji uczestniczył także przedstawiciel Alior Bank, który dostarczył obecnym wiedzy z zakresu kredytów udzielanych klientom.  Przypomnieliśmy sobie także zasady pracy z protokołem doradztwa i analizą potrzeb, która niejednokrotnie stała się kluczem do udanej sprzedaży. Prezes Andreas Deminger wygłosił także wykład motywacyjny o systematyczności jako podstawie sukcesu w biznesie, który stał się tematem gorących dyskusji w trakcie networkingu w przerwie kawowej.

Jak zwykle nacisk położyliśmy na łączenie kompetencji miękkich z twardymi i wdrażanie nowych technik, ale nie zapomnieliśmy o odkurzeniu starych i sprawdzonych metod i praw wiecznie aktualnych. Szczególnie istotne było dla nas aktualizowanie wiedzy naszych doradców i pracowników w zakresie marketingu internetowego i technologii sprzedaży przez wzbudzenie u klienta poczucia eksperckości marki Assiduus.

Aktualność
25 kwietnia spotkaliśmy się w siedzibie Pracodawców Pomorza, gdzie przedstawiciele wielu instytucji i organizacji z tradycjami dzielili się z nami wiedzą i doświadczeniem pozwalającym na stały rozwój biznesu. Wspólnymi siłami wypracowaliśmy sposoby i pomysły na to, jak wspierać nowe technologie i wdrażać je w swoich firmach, czy warto inwestować w energooszczędne rozwiązania, i skąd wziąć na to środki.

Plan spotkania wyglądał następująco:

Kompendium innowacji i rozwiązań technologicznych na Pomorzu i źródła finansowania

10.00 – 10.30 Powitanie gości – Prezes Pracodawców Pomorza, Prezes Maciej Urban | ASSIDUUS Consulting

10.30 – 10.45 „Inwestycje, wdrażanie nowych technologii, energetyka. Doradztwo strategiczne w obszarze wskazania możliwości rozwoju przedsiębiorstwa oraz źródeł finansowania i inwestycji” – Beata Styś, Dyrektor ds. rozwoju biznesu | ASSIDUUS Consulting

10.45 – 11.00 „Metodyka pracy, obszar działania, wykaz aktualnych dotacji z podziałem dla MSP i duże przedsiębiorstwa – dotacje H2020, unijne, krajowe, norweskie” – Błażej Strzałkowski, Kierownik zespołu projektowego | ASSIDUUS Europe Fund

11.00 – 11.15 „SOI: Transfer technologii – narzędzie, w ramach którego MŚP pozyskuje grant na dostęp do nowej technologii finansowanych ze środków konkursu do 200 000 Euro ” – Włodzimierz Pomierny, Broker Technologii, Ekspert | Agencja Rozwoju Przemysłu

11.15 – 11.30 „Pomorski Broker Eksportowy oraz Invest in Pomerania – źródła finasowania dla pomorskich MSP” – Piotr Ciechowicz, Wiceprezes | Agencja Rozwoju Pomorza SA

11.30 – 11.45 „Inspirujący partner w kreowaniu regionalnej przedsiębiorczości” – Iwona Kasperowicz, Dyrektor Regionu | Bank Gospodarstwa Krajowego

12.00 – 12.15 „Instrumenty finansowe dedykowane pomorskim MŚP” – Jarosław Kała, Wiceprezes Zarządu | Pomorski Fundusz Rozwoju

12.15 – 12.30 „Innovation Norway – planowane dotacje w obszarze innowacji i energooszczędności, dostęp do nowych technologii norweskich i norweskiej myśli technologicznej wraz z współfinansowaniem inwestycji w ramach dotacji” – Ewa Kwast Konsul | Ambasada Norwegii

12.30 – 13.00 Debata pt. „Innowacja to demontaż statusu quo” oraz indywidualne rozmowy z ekspertami

Aktualność
Bydgoskie Spotkanie Przedsiębiorców, które ma szansę stać się najlepszym polskim meet-upem polskich biznesmenów i właścicieli firm, oraz szansą na pozyskanie wartościowych kontaktów przez networking przy pysznej arabice, odbyło się wczoraj w Kancelarii Finansowej Assiduus.

Mieliśmy przyjemość zapoznać Państwa ze strukturą naszej grupy kapitałowej i zachęcić do wspólnych, przyszłościowych działań, które mogą zaowocować obustronnym rozwojem naszych przedsiębiorstw. Gościliśmy liderów w swoich branżach, w tym HORECA, budowlanej, poligraficznej i FMCG, oraz pionierów innowacji w dziedzinie energetyki.

Mamy nadzieję, że to spotkanie stanie się zaczynem wielu przyszłościowych współprac pomiędzy polskimi ludźmi biznesu, dla których innowacja to coś więcej, niż pusty slogan reklamowy. Planujemy dalsze tego typu spotkania, więc jeśli meetup Państwa ominął, to nic straconego; niebawem spotkamy się znowu!

Plan spotkania przewidywał:

11 .00-11.15 prezentacja firmy Assiduus – dyrektor Mariusz Geppert
11.20-11.40 prezentacja spółki Assiduus Dotacje – kierownik Błażej Strzałkowski
11.45 -12.00 prezentacja spółki Assiduus Energia – dyrektor Arkadiusz Frukacz
12.05 -12:30 Wykład: Pozyskanie dofinansowania ze środków norweskich Innovation Norway – dyrektor ds. rozwoju biznesu Beata Styś
12.35-13.00 Prezentacja: Pozyskanie środków z Banku Gospodarstwa Krajowego

Po spotkaniu mieliśmy okazję do networkingu, podczas którego zawartych zostało wiele znajomości z potencjałem na dalszy biznesowy rozwój. Jesteśmy dumni mogąc dawać polskim przedsiębiorcom przestrzeń do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, dzięki którym korzystamy wszyscy!

Aktualność
Uczestniczyliśmy razem z Assiduus Energia w targach GREENPOWER - spotkaniu elity profesjonalistów branży energetycznej! ⚡ czy wiesz, że odnawialne źródła energii to nie tylko trend, ale i element odpowiedzialności społecznej biznesu?

GREENPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń branży energetycznej, które od lat gromadzi w Poznaniu uznanych specjalistów i ekspertów ds. odnawialnych źródeł energii.

Targi pozwalają na spotkanie się w jednym miejscu i czasie reprezentantów wszystkich obecnych na polskim i zagranicznym rynku sektorów OZE, dzięki czemu możliwy jest nie tylko networking, ale i ożywione dyskusje na temat przyszłości energetycznej Ziemi. GREENPOWER daje szansę na poznanie rynkowych tendencji, wymiany doświadczeń z wyzwaniami branży, oraz podzielenie się spostrzeżeniami z praktyki zawodowej w OZE.

Ekspozycja targów obejmuje produkty niezbędne do pozyskiwania zielonej energii, usługi i rozwiązania z zakresu fotowoltaiki (energetyki solarnej), biopaliw, energii wiatrowej, elektrowni wodnych, elektromobilności, wykorzystania biomasy, i nowoczesnych ecotechnologii. Na uwagę zasługuje również sekcja infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych oraz samych wehikułów.

Podczas targów GREENPOWER możliwe jest uczestnictwo w seminariach, spotkaniach branżowych, oraz zdobycie porad od profesjonalistów na stoiskach eksperckich i zapoznanie się z ofertą nowości.

Aktualność
Tradycją już w naszej firmie jest organizacja comiesięcznych konferencji, dzięki którym wspólnymi siłami możemy rozwijać grupę kapitałową Assiduus. Gościli u nas fachowcy z branży finansowej, którzy zjechali ze wszystkich zakątków kraju, od Podlasia do Dolnego Śląska. Mieliśmy okazję przedyskutować ostatnie zmiany w firmie i dojść do bardzo interesujących wniosków, które pozwolą na uniknięcie w przyszłości potknięć i przykrych w konsekwencjach pomyłek. Podczas przerwy kawowej prowadziliśmy intensywny networking, owocujący potem miesiącami ścisłej współpracy naszych doradców ze wszystkich województw.

Wśród omawianych tematów znalazły się tak istotne kwestie, jak profesjonalny proces obsługi klienta biznesowego, odświeżenie tematyki doradztwa finansowego, idea klucza do sukcesu w doradztwie, skuteczna sprzedaż produktów jednorazowych, oraz uaktualnienie wiedzy o RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Poruszaliśmy także kwestię palącej potrzeby ubezpieczeń na terenie Polski i technik sprzedaży produktów ubezpieczeniowych klientom najbardziej ich wymagającym.

Zostaw opinię o Assiduus Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie