Opinie o Assiduus Energia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Assiduus Energia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Assiduus Energia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assiduus Energia Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma Assiduus Energia Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Adam Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam!!! Firma nie płaci!!! Jak ja pracowałem chwilę czasu wielu moich współpracowników nie otrzymało wynagrodzenia z umowy zlecenie łącznie ze mną. Wiem, że jeden z pracowników poszedł do sądu i wygrał. Nie rozumiem jak w ogóle w dzisiejszych czasach może istnieć taka firma i tak postępować z ludźmi!!!

ola

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, bardzo fajnie prowadzona, merytoryczna, bez zbędnych pytań typowo hr i wygląda na to, że duże możliwości rozwoju. Centrala na Mokotowie, nowe ładne biuro, rozwijają zespół i szukają pracowników na różne stanowiska.

Sylwia Nowy wpis
@ola

A na jakie stanowisko aplikowałaś? Fajnie, że opisałaś swoją rozmowę rekrutacyjną - to na pewno będzie przydatne dla innych osób. A mogłabyś napisać jeszcze, czy na tym spotkaniu miałaś do wykonania jakieś zadania?

Kasia Nowy wpis
@Sylwia

Cześć, ja też brałam udział w procesie rekrutacji do Centrali. Rozmowa faktycznie konkretna i bez owijania w bawełnę. Nie dostałam do wykonania żadnych "zadań domowych". Podkreślić należy też fakt, że tak jak mi obiecano dostałam informacje zwrotną a to nie jest częste działanie fimr. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia - ok dla mnie, zatrudniają w oparciu o umowę o pracę. Polecam - warto wziąść udział w rekrutacji.

Janosik

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaką umowę proponuje firma?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Assiduus Energia Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rozczarowana

Brak szkoleń, nierealistyczne oczekiwania. Szukają darmowych akwizytorów, których po czasie zwolnią bo nie spełniają wymagań. Wypłaty wypłacane nieterminowo - szukają na sile powodów zeby nie wypłacić nawet marnej podstawy. Radzę omijać z daleka - jeśli ktoś chce dobrze zarobić i nie stracić czasu - to na pewno nie tutaj.

Plabeco

Jeśli chodzi o Assiduus Energia to pracodawca godny polecenia. Terminowość w wynagrodzeniach, jasne cele, wsparcie innych w codziennych zadaniach i miła atmosfera w dynamicznym zespole. Możliwość rozwoju osobistego jak i zawodowego to jeden z wielu plusów współpracy. Firma w której dużo się dzieje, nowe projekty, nowe produkty itd więc jeśli ktoś przychodzi odhaczyć swoje 8h i tylko narzekać że "oooesuu znowu coś nowego" to niech lepiej szuka pracy na poczcie.

Sylwia
@Plabeco

To co piszesz o pracy w Assiduus Energia brzmi bardzo zachęcająco. Z jakiego działu jesteś: Kariera, Centrala czy Projekt 99? Czy wszędzie są takie same godziwe warunki pracy?

hahahha
@Plabeco

Dobrze podstawiony jesteś, bo opisujesz chyba inną firmę. Terminowość w wynagrodzeniach? Serio? Chyba, że pracowałeś w centrali to może, ale handlowcom w ogóle nie płacą! Fakt, dużo się dzieje, ale to jest istny chaos przypominający cyrk na kółkach, na pewno nie stabilne miejsce pracy. Rozwój osobisty? Chyba chciałeś powiedzieć zwalanie odpowiedzialności na pracowników niżej w hierarchii i nie branie za nic odpowiedzialności dyrektorów. A dobrym pracownikiem jesteś tylko wtedy kiedy chcesz zostawać za darmo po godzinach w pracy :P Uważam, że jeśli masz szacunek do samego siebie, wybierzesz prace na poczcie! A jeśli chcesz być "szmacony", to faktycznie jest to idealne miejsce pracy :)

Co z ZUS ?

Lepiej sprawdźcie czy płaca ludziom... Słyszałem też że mają niezłe zadłużenie w ZUS. Ktoś wie czy można to jakoś sprawdzić?

Nie polecam

Uważajcie! (usunięte przez administratora)

Niki

Firma szkoli nowych pracowników a i tak ludzie tu nie zostają. To nie jest w porządku!!

Ferrero

Poszedłem na szkolenie i zrezygnowałem że współpracy. Zresztą wszyscy ze szkolenia zrezygnowali w trakcie lub wkrótce po.

Zostaw merytoryczną opinię o Assiduus Energia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Assiduus Energia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assiduus Energia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Assiduus Energia Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.

Assiduus Energia Sp. z o.o.