Opinie o Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. w Warszawa

counter
3 119 88 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.

Wiecie może czy w Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 225 dni.

Czy oferta na telefoniczną obsługę klienta jest aktualna?

TakNie

Wiecie czy Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Waldi
@Pytanie

a nie lepiej zapytać u nich zamiast spamować ? proponuję jeszcze kolejny post czy są wege poniedziałki i czy dają kawę ? :)

Tak2Nie
Izabela Nowy wpis
@Pytanie

Niestety nie.

Martyna Nowy wpis

Jak z językami w tej firmie? Czy jezyk angielski jest wymagany ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aktualność
Z przyjemnością informujemy, że ASSIDUUS CONSULTING Sp. z o.o. została Laureatem tegorocznej XXII edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców.

GRUPA ASSIDUUS otrzymała nagrodę SUPER WIKTORIA - Status LIDERA DORADZTWA BIZNESOWEGO. Odznaczenie „SUPER WIKTORIA” jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ zostało przyznane przez zacne grono kapituły.

"Nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas usługi to kompleksowe doradztwo biznesowe. To również docenienie naszych wysiłków, które wkładamy w każdy etap obsługi naszych klientów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie" – powiedział Prezes Grupy ASSIDUUS – Maciej Urban.

Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli między innymi Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, wojewodowie i marszałkowie województw z całej Polski, Związek Powiatów Polskich, Pracodawcy RP.

Aktualność
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Doradcy ds. Dotacji Unijnych.

Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe (ekonomia lub finanse), doświadczenie w świadczeniu usług doradczych na rzecz MŚP oraz przygotowywaniu projektów unijnych dołącz do naszego zespołu!

CV prosimy wysyłać na adres: hr@assiduus.pl

Pracuś

Pracuje tutaj od niedawna, ale jak na razie jest OK. Przyjazna atmosfera, życzliwi ludzie, całkiem niezłe zarobki jak na początek. Pracowałem już w dwóch innych firmach w „Mordorze” jako doradca finansowy i nie zawsze było tak kolorowo jak opowiadali na spotkaniach rekrutacyjnych. Tak więc polecam tą firmę!

Tak2Nie5

Aktualność
Masz talent artystyczny i cenisz sobie dobry design?
Jesteś komunikatywną i zorganizowaną osobą?
Projekty webowe Cię nie przerażają?
Dołącz do naszego zespołu jako junior graphic designer - być może czekamy właśnie na Ciebie?

Aktualność
OZE, fotowoltaika i audyty energetyczne nie mają dla Ciebie tajemnic? Zostań więc specjalistą ds. technicznych w naszej firmie! Dołącz do zespołu pasjonatów, którzy chcą zmieniać na lepsze przemysł energetyczny. Aplikacje prosimy składać pod adresem hr@assiduus.pl

Aktualność
Halo Katowice! Już przygotowujemy się do spotkania u Was - zapraszamy na meeting biznesowy 18.07, na którym spotkamy się z przedstawicielami Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Polskie Centrum Analityczne, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i innych instytucji!

Zapraszamy do dołączenia do nas - potwierdzić swoją obecność możecie pod adresem b.stys@assiduus.pl

Aktualność
Kolejny etap budowy farmy w toku!
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z postępów w pracach w Wiźnie!

Aktualność
Masz doświadczenie w ciekawych projektach marketingowych?
Pisanie profesjonalnych tekstów branżowych masz we krwi?
Znasz się na SEO, GA i obsłudze wordpress?
Chcesz rozwijać swoje kompetencje w branży finansowej ?

Wzmocnij naszą ekipę i dołącz do nas!

Prosimy składać aplikacje pod adresem hr@assiduus.pl

Aktualność
Energetyka to Twoja pasja? Może czas zacząć zrobić z niej karierę.

Assiduus Energia szuka doradców, którzy pomogą nam szerzyć idee fotowoltaiki, ekologii, i energetyki solarnej!

Zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres hr@assiduus.pl

Aktualność
Szukamy nowych młodszych doradców finansowych!

Jesteś ambitną, gotową do pracy osobą?
Masz wykształcenie przynajmniej średnie?
Interesuje Cię świat ubezpieczeń i finansów?

Zapraszamy do aplikowania pod adresem hr@assiduus.pl!

jhsyhsj

?

Grzegorz
@jhsyhsj

Chciałeś o coś zapytać? Obecnie firma Assiduus Investment Partners poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta. Wchodząc w ten wątek, liczę, że dowiem się, jak wygląda praca na tym stanowisku. Przede wszystkim interesuje mnie ile średnio dziennie mamy telefonów do obsłużenia? Ktoś z Was ma wiedzę o tym stanowisku?

Aktualność
Nasza farma zaczyna przybierać coraz wyraźniejsze kształty! Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z drona, na których uwieczniliśmy postępy w budowie farmy fotowoltaicznej w Wiźnie!

Aktualność
Farma fotowoltaiczna w Wiźnie rośnie jak na drożdżach! Zapraszamy na krótką fotorelację z kilku pierwszych dni pracy; być może wygląda to niepozornie, ale te podstawowe elementy zaważą na trwałości i żywotności gotowej konstrukcji, która zapewni czystą energię na lata! #assiduus#makinganimpact#ekologia#fotowoltaika

Tak1Nie

Aktualność
W Białymstoku odbyła się polsko-białoruska konferencja „Lasy przedsiębiorcom. Przedsiębiorcy lasom”. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministra Środowiska i Marszałka Województwa Podlaskiego i budzi nadzieję na wspólne budowanie wydolnego i funkcjonalnego systemu ochrony i pielęgnacji lasów i ostoi leśnych. Europa Środkowa i Wschodnia, w tym teren Polski, jest jednym z najbardziej zielonych sektorów naszego kontynentu, i dbałość o zasoby tych unikatowych ekosystemów jest priorytetem; lasy bukowe, bory wysokogórskie, rezerwaty przyrody i inne formy zielonych płuc wokół miast i wsi pozwalają nie tylko na zdrową rekreację, ale i na aktywne tworzenie atrakcji turystycznych dla naszych rodaków i gości z zagranicy.

Na spotkaniu byli obecni m. in. przedstawiciele takich organizacji, jak Podlaski Klub Biznesu, Zrzeszenie Polskiego Biznesu w Republice Białoruś, oraz Nadleśnictwo Czarna Białostocka. Podczas konferencji miała miejsce dyskusja na temat zachowania ekoróżnorodności lasów i obrony ich przed ekspansją zabudowy przemysłowej i miejskiej. W rozmowach podkreślono także, że unikatem na skalę europejską jest publiczna dostępność lasów dla społeczności: “W Europie to rzadkość, aby państwowe lasy były dostępne społeczeństwu, a w Polsce tak właśnie jest ” – wskazał Wicemarszałek Olbryś (cytat za http://www.bialystok.lasy.gov.pl/)

Na spotkaniu była obecna również reprezentacja Zrzeszenia Polskiego Biznesu w Republice Białoruś – mieliśmy niezwykłą okazję nawiązać kontakty biznesowe z przedsiębiorcami zza naszej wschodniej granicy, co wróży ekspansję naszych usług konsultingowych na nowe, nieznane jeszcze wody. Białoruś jest krajem, w którym lasy pokrywają 38% powierzchni kraju, więc jest to niezwykle atrakcyjny z punktu widzenia branży gospodarki leśnej region; jakość białoruskiego drewna, zwłaszcza pozyskiwanego z drzew iglastych, jest wysoka, co decyduje o wysokiej pozycji leśnictwa w gospodarce kraju i eksporcie. Jesteśmy podekscytowani, mogąc doradzać naszym rodakom-przedsiębiorcom z tego sektora.

Przedstawiciele Grupy Assiduus wspierają polskie firmy i przedsiębiorców w ramach internacjonalizacji m.in. polskiego biznesu drzewnego, oraz możliwości eksportu, ekspansji przedsiębiorstw, i wsparcia doradczego firm zajmujących się gospodarką leśną i przetwórstwem drewna. W ramach współpracy przygotowujemy misję gospodarczą dla przedstawicieli przemysłu drzewnego na wyjazd w II połowie roku na targi do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ponieważ Podlasie jest jednym z najbardziej bogatych w niepowtarzalne habitaty i ekosystemy naturalne regionów, instytucjom pochodzącym z tego województwa dobro środowiska leży szczególnie na sercu. Jesteśmy dumni, że możemy dzięki naszemu zapleczu kompetencji i doświadczeniu możemy wspierać ich działania i inicjatywy!” podkreślił prezes Grupy Assiduus, Maciej Urban.

Aktualność
Podczas międzynarodowych targów odnawialnych źródeł energii greenPOWER została podpisana umowa trójstronna pomiędzy T&T Proenergy, 4MAX Consulting, oraz Assiduus Energia; porozumienie tworzące Konsorcjum zakłada realizację projektów farm fotowoltaicznych o łącznej wartości 100 MW.

Nawiązanie strategicznej współpracy Stron jest pokłosiem wcześniej realizowanych wspólnych projektów przez T&T i Assiduus Energia, m.in. w zakresie budowy 3 farm fotowoltaicznych w województwie podlaskim w okolicach Białegostoku. Rozpoczęte budowy farm powinny zakończyć się do końca września, a łączna moc tylko tych trzech projektów to blisko 3 MW, co odpowiada wytworzonej czystej energii mogącej zasilić blisko 600 domów jednorodzinnych.

Do konsorcjantów dołączyła Spółka 4MAX Consulting, która szczególnie wspiera przedsiębiorstwa i Inwestorów, dla których dobro naszej planety stanowi priorytet i kluczowy czynnik w planowaniu działań i podejmowaniu decyzji biznesowych.

“Przyczynimy się do znaczącego rozwoju ekologicznego trendu”

„Kompleksowość projektu, jakim jest budowa farmy fotowoltaicznej, wymusza znalezienie partnerów umożliwiających wspólne dźwignięcie ciężaru odpowiedzialności i doprowadzenie inwestycji do końca”. – powiedział dyrektor Assiduus Energia, Arkadiusz Frukacz. „Przy takich projektach realizowanych w większej skali połączenie właściwego zaprojektowania, wykonawstwa  zsynchronizowanego z dostawą na czas komponentów z jednoczesnym zapewnieniem finansowania dostarczonego na czas realizacji danego etapu projektu jest nie lada wyzwaniem, i w tym celu zostało założone Konsorcjum. Działamy łącząc najlepszą jakość w zakresie projektowania, wykonawstwa, i możliwości zapewnienia różnych form finansowania, a także nadzór i koordynację całego projektu w formule projekt manager. Wierzymy, że w ten sposób przyczynimy się do znaczącego rozwoju ekologicznego trendu połączonego z zyskownym biznesem dla docelowych Inwestorów planujących intratne ulokowanie kapitału we własną farmę fotowoltaiczną”

Partnerzy T&T oraz dumnie reprezentowali zawiązane Konsorcjum podczas tego wydarzenia. Dla całej Grupy Assiduus, która ekologię i prowadzenie biznesu przyjaznego środowisku uznaje za jedną z najważniejszych wartości, jest niezwykle istotne, że plan i cel będący przedmiotem zawartego Porozumienia będzie realizowany jako flagowy projekt.

greenPOWER – zielona moc dla całego globu

Ekspozycja targów greenPOWER obejmowała szeroką gamę produktów i usług w zakresie odnawialnych źródeł energii prezentowane zarówno przez wystawców krajowych, jak i firmy będące producentami światowej klasy komponentów z zakresu fotowoltaiki, biopaliw, energii wiatrowej, elektrowni wodnych, elektro-mobilności. Spośród wystawców niewątpliwie wyróżniało się stoisko Partnerów Konsorcjum z wyodrębnioną sekcją infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych wzbogacone prezentacją modeli samochodów marki Tesla. Podczas targów greenPOWER możliwe było uczestnictwo w ciekawych seminariach, spotkaniach branżowych, oraz zdobycie porad od profesjonalistów na stoiskach eksperckich, a także zapoznanie się z nowościami rynkowymi.

„Wybraliśmy na miejsce podpisania tak ważnej umowy jak nasze trójstronne porozumienie targi greenPOWER, ponieważ to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń branży energetycznej, które od lat gromadzi w Poznaniu uznanych specjalistów i ekspertów ds. odnawialnych źródeł energii.”- powiedział Prezes T&T Proenergy, Roman Tabaka. Targi pozwalają na spotkanie się w jednym miejscu i czasie reprezentantów wszystkich obecnych na polskim i zagranicznym rynku sektorów OZE, dzięki czemu możliwy jest nie tylko networking, ale i ożywione dyskusje na temat przyszłości energetycznej naszej planety. greenPOWER daje szansę na poznanie rynkowych tendencji, wymiany doświadczeń z wyzwaniami branży, oraz podzielenie się spostrzeżeniami z praktyki zawodowej w OZE.

Aktualność
Mamy niewątpliwy zaszczyt ogłosić, że od dziś jesteśmy sponsorem drużyny siatkarskiej ONICO Warszawa!

ONICO Warszawa to godny następca zespołu AZS Politechnika Warszawska; ta męska drużyna siatkarska zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Polski 2019 i może pochwalić się takimi gwiazdami, jak Jakub Kowalczyk, Andrzej Wrona, czy Bartosz Kurek.  Drużyna od wielu lat gromadzi wokół siebie wierną grupę fanów, którzy w imię sympatii do klubu organizują modelowy doping i animują kibiców, aby mecze z udziałem ONICO Warszawa były zawsze sportowym show. Wybraliśmy zespół siatkarzy z Torwaru, ponieważ ich determinacja, upór w stawaniu się coraz lepszymi, i zaciekła walka o kolejne stadia doskonałości znakomicie wpisują się w nasz model biznesowy. Jesteśmy dumni,  że możemy oficjalnie wspierać drużynę wcielającą w życie ideały sportsmeństwa.

Warszawscy siatkarze na kolejne mecze pojadą w koszulkach z logo Grupy Assiduus, dzięki czemu w nowym wymiarze będziemy mogli realizować założenia spółki; wspieramy bowiem naszych klientów na drodze do mistrzostwa, więc naturalną koleją rzeczy było wybranie mistrzów, których wesprzemy finansowo. Życzymy naszym srebrnym medalistom samych sukcesów sportowych i mamy nadzieję,  że przy naszym wsparciu sięgną po złoto już w najbliższym sezonie! Zapraszamy też oczywiście na mecze ONICO Warszawa – w trakcie przerw z chęcią omówimy rozwój Państwa biznesów!

Zostaw merytoryczną opinię o Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Assiduus Investment Partners Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 119 ocen.