Assiduus Insurance Partners

Opinie o Assiduus Insurance Partners

Współczuję wszystkim w tej branży po ostatnim wyroku UOKiK. Prowadząc własną firmę - działalność gospodarczą, odpowiadacie własnym majątkiem na każdą skargę. Piękny prezent dla Kowalskiego co nie chce tony telefonów od agentów. Ku przemyśleniu dla każdego, kto chce wejść w tę branżę. "Prawo chroni konsumentów przed niechcianym marketingiem bezpośrednim. Przedsiębiorca musi mieć wcześniejszą zgodę na kontakt telefoniczny – nie tylko jeśli chce przedstawić swoją ofertę, ale także gdy chce ją tylko zapowiedzieć lub wybadać potrzeby klientów. Takiej zgody nie może uzyskać na początku rozmowy telefonicznej – mówi Marek Niechciał, prezes UOKiK."

bu4

damo czy możesz mi wyjaśnić jakim cudem ma niby nie być podatawy wynagrodzenia? przecież musi być jakaś kwota na umowie, jakoś mi się niestety nie chce wierzyć w te twoje bajeczki kolego. a jak się idzie na doradcę klienta to jest napisane że tez zapewniają rozwój i szkolenia

Zainteresowana
@bu4

Na umowie agencyjnej nie ma takiego obowiązku.

Pinto

Ta "stała" podstawa dla managera zespołu jest wypłacana po osiągnięciu założonych parametrow. Robią ludzi w konia po prostu. Straciłem czas na "rekrutację" prowadzoną przez Panią, która nie ma pojęcia o prowadzeniu rekrutacji. Szkoda Waszego czasu.

Iza

@Stanisław, rozumiem w takim razie, że wynagrodzenie zależne jest od osiągniętych wyników? Może w firmach z tej samej branży co firma Assiduus Investment Partners jest to powszechny system wynagradzania? Czy wiesz coś na ten temat? Może na początkowym etapie pracy warto pokazać swoje zaangażowanie i po prostu rozwiązywać napotykane trudności?

Doradca Klienta

Pani prowadząca rozmowę rekrutacyjną była do przesady pewna siebie. Jej przechwalania strasznie źle się słuchało. Do tego ten zapach... Polecam zainwestowanie w antyperspirant. Ciężko można było wytrzymać :(

Czy firma jest w stanie dofinansować środki do higieny?

Brak narzedzi do pracy korzystasz ze swoich ,za szkolenia placisz sam,zadnej podstawy chyba,ze wyrobisz norme!Musisz miec dluga liste swoich ludzi by zarobic o ile cos kupia i poleca nastepnym.Szkoda czasu i zdrowia

Z dala od tej firmy!

moje dane nic nie zmienią

W ogłoszeniu widziałem zwrot STAŁA i to mnie przekonało, ale okazało się, że zwrot stała nie oznacza koniecznie umowy o pracę, a wynagrodzenie STAŁE czy nie przysługuje dopiero po tym jak przyniesiesz umowę. Jak nie, to nie masz. Dużo ludzi odpada jak to zrozumie. Narzędzia są w teorii od zaraz, ale auto dopiero jak przyniesiesz umowę. Laptopy załatwiają tygodniami, czasami ludzie dostają po miesiącu. A komórkę po dwóch tygodniach, itd, itp, raczej trzeba z pazurami, i z uśmiechem wyrywać po kolei wszystkie narzędzia dla siebie i dla swoich ludzi. Oferta cenowa na poziomie innych firm. Jak sprzedasz to Ciebie zaczynają szanować. Prezes, dyrektor, koordynatorzy sami też rekrutują więc dostajesz życiorysy już porządnie odsiane, nic się nie nadaje. Jednym słowem, jak nie masz listy klientów z nazwiskami, komórkami, gotowych, aby z miejsca zawrzeć umowę, czyli nie jesteś z branży sprzedaży energii, to nic tam po Tobie.

wykopki

Jak patrzę na komentarze i stronę firmy przypomina mi sie pewna firemka z Poznania (usunięte przez administratora)taki sam schemat działania, wyzysk i (usunięte przez administratora) Coś mi sie wydaje ze to strzał w 10 bo po zdemaskowaniu moj komentarz został usunięty

oszukany

Jak czytam te opinie przypomina mi sie pewna nieistniejąca firemka z Poznania (usunięte przez administratora), wyzysk i (usunięte przez administratora) kto wie może to ci sami (usunięte przez administratora)

Iza

@Leon, Może warto po prostu wysłać CV do firmy Assiduus Investment Partners i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre z nich zawierają wiele cennych informacji. W między czasie ktoś na pewno doda nową opinię o tej firmie. Na forum jest wielu kandydatów, zaglądają tu także pracownicy firm.

Leon

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Podpowiedzcie jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Czy po zmianach na stanowiskach dyrektorskich zaszły jakieś zmiany w firmie?

A
@Zainteresowany

A o którą spółkę Ci chodzi?

Iza

@B and A, dlaczego tak uważasz? Skąd możesz mieć pewność? Proszę o nieużywanie na forum imion i nazwisk osób trzecich. @Dariusz Cygan, rozumiem, że pracowałeś w Assiduus Investment Partners, tak? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Wróżbita Zdzichu, czy mógłbyś nieco rozbudować i doprecyzować swoją opinię na temat pracy w Assiduus Investment Partners?

Kinga

@kaska Generalnie firmy płacą wynagrodzenie za wykonane prace, tak jest w Assiduus Investment Partners i to nie powinno nikogo dziwić! Firma prowadzi takie a nie inne usługi i ktoś kto się czuje w tych klimatach dobrze to znajdzie super pracę! Ja tu polecam

Wróżbita zdzichu
@Kinga

Kinga jeśli jestes osoba o której myśle to wiesz jak było i co się dalej działo. Początkowo praca była bardzo ok, ale...

Iza

@Kaska powiedz coś więcej na temat firmy Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. W jaki sposób można się rozwijać? Czy jest dużo szkoleń wewnętrznych? Takie informacje są ważne dla osób zatrudniających się do firmy. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko DYREKTOR ODDZIAŁU.

kaka1
@Iza

żadnych szkoleń, brak podstawy (premia za wynik, który ciężko zrealizować nie znając procedur i produktów)

tadzio66
@kaka1

całkowicie sie zgadzam , twierdza, ze na poczatku wiedza nie jest najważniejsza ale od samego początku oczekują wyniku PORAŻKA

Jerzy

Czy w firmie były tak duże zmiany ostatnio? Mam na myśli oferty pracy dla dyrektorów oddziałów.

Stanisław

zgadzam się z poprzednią opinią. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Janusz

Bardzo mało piszecie na forum, szkoda nowe osoby mogłyby pozyskać nowe informacje bezpośrednio od pracowników. Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o nowej ofercie? Jakaś rewolucja w firmie i wymiana dyrektorów?

Kaska

Assiduus Investment Partners to fajna firma, można się tu rozwijać zawodowo. Praca jest stresująca, gdyż charakter świadczonych usług jest stresogenny.

k

Szukają teraz dyrektorów oddziałów. Proszę o info w tym temacie. Aplikować?

krzych

Ostatnio widziałem ogłoszenie tej firmy dla dyrektorów oddziałów. Zakres obowiązków jest mi znany, wymagania spełniam, więc zastanawiam się nad aplikowaniem. Jestem osobą ze sporym doświadczeniem zawodowym ( 20 lat) na różnych stanowiskach (specjalista, manager, właściciel) głównie w handlu (różne branże, kraj i zagranica) oraz w doradztwie, nieruchomościach, ubezpieczeniach, bankowości a także prowadziłem własną działalność gosp. Proszę Was o informację nt. pracy w Assiduus na stanowisku dyrektora oddziału. Jeśli ktoś może mi coś konkretnego powiedzieć, to będę wdzięczny. Z góry dziękuję za pomoc...Rozważam obecnie kilka możliwości zatrudnienia w różnych firmach, ale pomyślałem także o Assiduus.

Zostaw merytoryczną opinię o Assiduus Insurance Partners - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assiduus Insurance Partners?

Kandydaci do pracy w Assiduus Insurance Partners napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assiduus Insurance Partners