Assiduus Insurance Partners

Opinie o Assiduus Insurance Partners

Kaska

Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. zaprasza pracowników chcących rozwinąć sie w biznesie do pracy przy "Projekt 99" Czy ktoś wie o co chodzi? Wiem ,że wspomagają rozwój pracowników poprzez szkolenia.

Iza

Co nowego dzieje się w firmie Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. Czy nowe oferty pracy dla managera zespołu to zmiany?

Kaska

Człowieku przestań tak narzekać. Ja słyszałam od znajomego że jest zadowolony.Zarobki dobre i płaca w terminie. Tylko że taką pracę nie każdy potrafi wykonać. Tam trzeba ludzi ze smykałką do sprzedaży.

tak na prawdę to przecież na gowork też są ich aktualne oferty pracy głównie teraz szukają doradców klienta

Doradca Klienta

Pani prowadząca rozmowę rekrutacyjną była do przesady pewna siebie. Jej przechwalania strasznie źle się słuchało. Do tego ten zapach... Polecam zainwestowanie w antyperspirant. Ciężko można było wytrzymać :(

Czy firma jest w stanie dofinansować środki do higieny?

Smerfetka

Dziś pojawiło się ogłoszenie na pracuj.pl z tym że, szukają na wyższe stanowiska managerskie. A Ty na jakie szukasz?

STach

Pracowałem tam kilka lat temu. Właściciele Assiduus o wypłatę pensji w terminie bardzo dbają. Nigdy nie dostałem wypłaty za późno a jak wypadały święta czy dłuższe wolne typu majówka to zawsze płacili wcześniej.

Damo

Ta firma (Assiduus Energia) to jeden wielki żart. Nie zapewniają żadnej podstawy wynagrodzenia, wymagają zarejestrowania działalności, nie dają samochodu, nie płacą za paliwo, bo to na twojej głowie. Manadzer z Gdyni spóźnia się na 1. spotkanie, opowiada wiele ciekawostek o sobie. Przechwala się. Biznes niby świetnie prosperuje, ale po biurze widać, że pracuje u nich może 1 osoba, do tego zero klientów, zero telefonów. Szkoda czasu iść na spotkanie bo to zwykłe domokrąztwo. Na początek dają umowę zlecenie bez żadnej podstawy. Pożniej w nagrodę przechodzi się na samozatrudnienie. Po kilku latach wyników może dostaniesz umowę o pracę ale to tylko w teorii.

@Damo

Szanowny Panie „Damo”, bardzo nam przykro, słyszeć Pana rozgoryczenie. Dział Assiduus Energia od początku współpracy z nowymi kandydatami, jasno przedstawia zasady funkcjonowania jak i precyzyjnie omawia plan kariery i wynagradzania w Assiduus Energia. Zakłada on uzyskanie zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej, z możliwością otrzymania firmowego samochodu klasy C po 3-miesięcznym okresie próbnym. Dlatego w naszym dziale faktycznie, nie uświadczy Pan wynagrodzenia opierającego się na podstawie, lecz bardzo wysokich prowizjach, niedostępnych w innych firmach, w których pracownik pomimo swoich umiejętności realizowania planu sprzedażowego dostaje jedynie ułamek swojego wynagrodzenia nazywanego pensją. Nasza firma stawia na ludzi ambitnych, których hobby jest doradztwo. Na ludzi, którzy stawiają na samorozwój i doceniają możliwości jakie w tym zakresie daje im nasza firma. Na ludzi, którym doradztwo sprawia frajdę i którym nigdy nie przyszłoby do głowy żądać podstawy za siedzenie w biurze. Może dlatego nie dostrzegł Pan w naszym lokalu pracowników, bo to biuro handlowców, a nie etatowców. U nas nikt nie dostaje pieniędzy za tzw. prace biurowe tylko za swoje umiejętności – i jest za nie wysoce wynagradzany. Faktycznie nie jesteśmy firmą dla Pana, Panie „Damo”. Natomiast każdy ma możliwość wyboru firmy, z którą chce związać swoją zawodową przyszłość, szkoda, że Pan nie zrozumiał założeń naszej. Nie mniej jednak rekrutacja na terenie województwa pomorskiego została już zakończona, proszę bacznie obserwować portale. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał przekonać się osobiście jak Nasza firma dba o swoich współpracowników, zapraszamy.

jakub

Skoro rozmowy przeprowadza sam szef no to musi być niezły stres na tej rozmowie ale skoro aż tak to wszystko weryfikują to co dają w zmian? Bo w ich aktualnych ogłoszeniach na doradców klienta nic o tym nie piszą

Franek

A mi się wydaje że to nie ma dużego znaczenia. Jasne warto napisać w Cv jak najwięcej rzeczy, żeby w ogóle zaprosili Cię na rozmowę ale później to i tak będą chcieli żeby rozwinąć to co zostało napisane. Przynajmniej zawsze tak było na rekrutacjach na których byłem.

jaaa

Hej, czy może ktoś coś napisać o stanowisku manager zespołu, jakie warunki i w ogóle cokolwiek?

@jaaa

Ja pracuje w Assiduus jako doradca i podobno nikt nie wie jakie warunki dają Managerom, poza stawkami które wynikają z planu kariery a te są wysokie. Rozmowy kwalifikacyjne podobno przeprowadza sam prezes albo dyrektor sprzedaży.

jogi

Wziąłem udział w rekrutacji na doradcę w Wawie. Praktycznie to 3 etapy. Od poniedziałku zaczynam staż. Rekrutujacy bardzo konkretny i rzeczowy. Rozmowa prawie godzinę. Dokładnie poznałem zasady funkcjonowania firmy i wynagrodzeń. Żadnych tajemnic - więc dziwie się innym wpisom. Nastepnego dnia decyzja komisji rekrutacyjnej i kolejny etap, później szkolenie. Było nas troche i z połowy zrezygnowali. Na starcie zarobki uważam średnia warszawska, ale za to szkolenie , na którym bylem - zajebiste. Oceniam , że dają duże możliwości podniesienia umiejętności i rozwoju osobistego wśród ludzi którzy mają doświadczenie. Może kasa nie rzuca na kolana, ale mnie chodzi o szkolenia i podniesienie kwalifikacji, tym bardziej że najlepsi mają mozliwość po 4/5 miesiącach na stanowiska menadżerskie , a wtedy to i "kasa się zgadza". Fajna atmosfera i spora energia bo dobrali fajną ekipe. Myślę, że nie bedzie łatwo ale daje sobie szanse...

Jogi

Piszesz o Assiduus energia ? Chyba tak. Inni ludzie, inne warunki z tego co wiem wiec narzekaj sobie jak nie masz jaj. Ja wiem z kim rozmawiałem , wiem co bede robił, wiem za ile, więc to moja sprawa jak sie umawiam. Jak sobie nie radzisz to narzekaj. Powodzenia

Jerzy

Pracuje jako doradca od 6miesiecy i daje rade. Można zarobić ale trzeba pracować :)

Jerzy

Jest ok ale trzeba pracować ...

M.

@ K. - no to co napisałaś to az w głowie sie nei mieści że mozna mieć takie podejście do człowieka! własny samochod - własne koszty nie tylko przecież paliwa, ale i ubezpieczenia i wszelkich ewentualnych szkód. Do tego szukanie klientów na włąsną rękę. Serio ktoś sie na to godzi?

fuj8k9l0;

@ wery niesttey ja nie, natomiast warto moim zdaniem sprówac smaemu i si eprzekonac czy oferta jest godna polecenia czy też nie. Bo tak to cięzko powiedziec

wlkp

Następna firma(usunięte przez administratora) nie oferująca żadnej pracy.

Zerba

@daddy piszesz o braku podstawy, to napisz może ile Ci powiedzieli ile byś zarabiał? Bo jakoś nie chce mi sie wierzyć, że ktoś pisze jedno a później robi drugie jakoś mi się to nie wiąże sorry ale mówię poważnie

Kaczmarex

(usunięte przez administratora) i uzależnienie wynagrodzenia od wysokiego planu to żadne warunki kolego.

Szanowni Państwo, firma Assiduus działa w 8 nie zależnych działach: Assiduus Ubezpieczenia, Assiduus Kredyty, Assiduus Zdrowie, Assiduus Inwestycje, Assiduus Sport, Assiduus Energia, Assiduus Odszkodowania oraz Assiduus Akademia. Każdy z działów jest w odrębny sposób zarządzany co oznacza, że pracownicy poszczególnych działów są w odrębny sposób wynagradzani. Dlatego aby uniknąć nieporozumień, uprzejmie prosimy aby podczas wyrażania swojej opinii, pisali Państwo, którego z naszych działów opinia dotyczy.

hahhaha

Ja też byłam na takiej rekrutacji i znajduje się w tej grupie osób które dotrwały do końca. Masz rację, że sporo osób w trakcie rezygnowała bo w moje grupie było tak samo. Ale moim zdaniem to wynika z tego, że mieli inne oczekiwania. Niby praca handlowca, ale najchętniej na podstawie chociażby za 2 czy 4 tysiące złotych a tu tak nie ma. To nie jest sprzedaż długopisów czy abonamentów Orange, tylko sprzedaż paneli, ludzie! Mi tam ich system pasuje. Byłam też na rozmowach w innych firmach, które zajmują się panelami, ale tam dawali tylko prowizję od sprzedanych instalacji. Tutaj dają nie tylko wysoką prowizję ale jeszcze oddzielną kasę za KIf. Zobaczymy jak będzie, ja pracuje na razie dopiero 3 miesiąc więc nie chce zapeszać. Oby szło mi tak samo bądź lepiej jak teraz :P

Zostaw merytoryczną opinię o Assiduus Insurance Partners - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assiduus Insurance Partners?

Kandydaci do pracy w Assiduus Insurance Partners napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assiduus Insurance Partners