Assiduus Insurance Partners

Opinie o Assiduus Insurance Partners

Glucio

A Ty tam pracujesz? Wiesz może ile płacą? Szukają tylko w Warszawie tych konsultantów telefoniczmych czy nie tylko? Ja jestem z Łodzi i taka praca by mi bardzo odpowiadała. No tylko ciekawe jakie zarobki.

farciarz

Wszystko zależy od tego co masz namyśli pisząc „dobra atmosfera”. Jeśli ktoś oczekuje pracy w której będzie dostawać kasę za nic nie robienie to lepiej niech poszuka innej roboty, bo tutaj tego nie znajdzie. Trzeba przyznać że są wymagający, dają podstawę i prowizję ale trzeba zrealizować target sprzedażowy. Mi to akurat nie przeszkadza bo jestem typowym sprzedawcą, zawsze to robiłem a przy panelach dają takie prowizję że ja jestem mega zadowolony. :) Trzeba trochę za tym pochodzić, żeby zarobić ale naaaprawdę się opłaca. Dla mnie dużą wartością są te szkoleniach o których już pisaliście. Ostatnie z fotowoltaiki było zajebiste! Przyjechał trener zewnętrzny, taki starszy gościu i robił szkolenia ze sprzedaży, bardzo dobre i jakiś technik, który uczył nas pomiarów, pracy w terenie i wszystkich tych technicznych głupot, które trzeba wiedzieć a później była impreza integracyjna :P Działo się tyle tylko powiem :D Ja pracuje dwa miesiąca, jeszcze miesiąc i dostane autko służbowe :) Życzę Wam powodzenia.

Karoolcia

Dawaj, wysyłaj to może się spotkamy na kolejnym zjeździe :D Śmiesznie będzie :)

Karoolcia

Cześć, Ja byłam na rozmowie grupowej miesiąc temu połączonej z krótkim szkoleniem na temat rynku i jego możliwości. Niestety, jest duża konkurencja. Jak ja byłam, spotkanie było zorganizowane w Łodzi a ludzie którzy byli tam ze mną, przyjechali z różnych regionów Polski. Każdy się przedstawiał i mówił o swoim doświadczeniu zawodowym, później były rozmowy indywiduane na których taki Pan Darek, on jest tam Dyrektorem, decydował kto zostaje a komu podziękuje. Dalszy ciąg szkolenia odbył się już w miejszej grupie. Tydzień później odbyło się weekendowe szkolenie w Warszawie, a firma opaciła cały pobyt ludziom, wtedy zostały podpisywane z nami umowy - ale też było nas już mniej. Chyba wszystko zależy od tego jak się zaprezentujesz bo ja nigdy wcześniej nie pracowałam w branży fotowoltaiki ale mam spore doświadczenie w handlu więc może dlatego mnie wybrali, ciężko stwierdzić. Ale napewno robią ostrą selekcje i nie biorą każdego i nawet się nie dziwię bo dają napewdą dobre warunki. :)

Doradca Klienta

Pani prowadząca rozmowę rekrutacyjną była do przesady pewna siebie. Jej przechwalania strasznie źle się słuchało. Do tego ten zapach... Polecam zainwestowanie w antyperspirant. Ciężko można było wytrzymać :(

Czy firma jest w stanie dofinansować środki do higieny?

Kasia - Gdynia

Powiem wam, że jeśli ktoś w was się zastanawia albo wacha czy zacząć pracę w Assiduus to jest po prostu głupi. Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdyni, a później na Konferencji Biznesowej w Łodzi - to takie szkolenie gdzie zjeżdżają się doradcy z całej Polski i powiem Wam że jestem pod naprawdę dużym wrażeniem tej firmy. Ludzie na poziomie, jakoś szkoleń bardzo dobra, nigdy jeszcze nie byłam na tak dobrych szkoleniach a pracowałam wcześniej min w OVB a do tego warunki współpracy też dobre. Fajne są też te zjazdy bo można poznać inne oddziały i ludzi w nich pracujących, a jest ich sporo :) Ja już podpisałam umowę i jestem bardzo zadowolona. :) Zobaczymy jak będzie dalej ale z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Anka40l
@Kasia - Gdynia

Witaj Kasiu widze ze zarówno Ty jak i Ja znamy obie firmy i możemy porownac i cos o tym powiedzieć .-) pozdrawiam Hania z Bydgoszczy

Patryk

Faktycznie, sporo się teraz ogłaszają. Ja pracuje jako doradca z Chrzanowie. Słyszałem, że wprowadzają teraz jakiś specjalny projekt i do końca roku mają zamiar przeszkolić w swojej akademii Assiduus 99 Doradców :D Pewnie dlatego przybyło tyle ogłoszeń.

Witam, proszę przesłać swoją aplikacje. Poszukujemy dobrych konsultantów bez rozróżnienia na płeć.

Assiduus Investment Partners Sp. z o.o.

W sprawie współpracy oraz stawek prowizyjnych proszę o bezpośredni kontakt z naszą firmą pod numerem 22 395 52 45.

Assiduus Investment Partners Sp. z o.o.

kika1492

Witajcie,byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy u nich,nie wiem tylko jak wygląda wynagrodzenie czy w 100% uzależnione jest od tego jakie i ile produktów w danym miesiącu nabędą klienci czy jest to podstawa pensji+prowizja od sprzedanych produktów i w jaki sposób pozyskuje się potencjalnych klientów. Proszę Wasz o szybką odpowiedz na moje wątpliwości poniewaz do 19 mam podjąć decyzję czy chce z nimi współpracować. Z góry wszystkim dziękuję.

Nati

Ja pracuje pół roku w ich Łódźkim oddziale i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo się nauczyłam, cały czas organizują szkolenia wenętrzne a najlepszych pracowników wysyłają na drogie szkolenia specjalistyczne albo motywacyjne. Dużo pracujemy też na wewnętrzym systemie w którym mamy dostęp do szkoleń i różnych materiałów onine. Kasa też niezła. Jasne, trzeba na nią zapracować ale prowizje są bardzo wysokie jak na obecne warunki rynkowe. Musicie sami zdecydować. Moim zdaniem warto, chociaż pójść na rozmowę i sprawdzić czy Wam to odpowiada.

pitterrr
@Nati

A jak z terminami wypłat u nich? Ostatnio nie mam farta jeśli chodzi o to. Moi znajomi z branży też mają ten prolem w firmach w których pracują.

Nati
@pitterrr

Ja zawsze miałam wszystko płacone na czas. Nie słyszałam też aby ktoś inny z pracowników narzekał.

kika1492
@pitterrr

pitterrr

POdbijam pytanie.

Jestem zainteresowana nowym ogłoszeniem tej firmy na doradce kredytowego. Czy ktoś z Was pracował albo pracuje u nich? Nie słyszałam o nich wcześniej dlatego się waham.

we

z daleka od tej firmy...

dociekliwy
@we

skąd taka opinia? że 'z daleka"? pytam, bo też chciałem aplikować

admin

Masz nowe informacje o firmie Assiduus Investment Partners Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Assiduus Insurance Partners - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assiduus Insurance Partners?

Kandydaci do pracy w Assiduus Insurance Partners napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assiduus Insurance Partners