Exco A2A

Opinie o Exco A2A

rose

pracowałam kilka lat temu... szefowa Daria- no nie dało się z nią rozmawiać, tylko jej zdanie sie liczyło, praca nudna, nie rozwojowa i mało płatna.

Hanna

@anonimusss piszesz, że jest to praca bez rozwoju. Możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? Patrzę na stronę firmy i jej oferty pracy i są tam zapewnienia o możliwości zdobycia nowych doświadczeń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Również wspomniano szkolenia jakie Exco A2A oferuje pracownikom i dobiera na podstawie aktualnych potrzeb pracowników. Czy takie opcje nie były dla Ciebie dostępne?

Anonimuss
@Hanna 17.11.2017 09:42

W sensie kiepska kasa, monotonność - ciagle robisz to samo i nie uczysz sie niczego nowego czyli kicha, na awans tez zbytnio nie mozna liczyc. Szkolenia mi obiecano ale na zadnym nie bylam- mimo ze sie upominalam ze obiecali. Pracodawca ma cie w (usunięte przez administratora) Liczy sie tylko jego zdanie, twoje jest go....no warte. Pytaja co sadzisz tylko po co skoro maja to w du...rotacja ogromna ...skoro inni daja lepsze warunki

Szanowni Państwo, Jako pracownik EXCO A2A Polska mogę potwierdzić, że pracuje tu bardzo dużo osób z długim stażem. Świadczy to o dobrej atmosferze oraz możliwościach stałego rozwoju. Z doświadczenia wiem, że pracownikowi wyrażającemu zaangażowanie i chęć zdobycia większych kwalifikacji pracodawca umożliwia skorzystanie ze szkoleń w zakresie jego obowiązków.

anonimusss

nie radze, kiepskie zarobki, w administracji firmy masakra- praca bez rozwoju, marna kasa, (usunięte przez administratora) szefowa, , teraz z tego co wiem od koleżanek które nadal tam pracują nie lepiej . do administracji broń boże.

Hanna

@M.możesz powiedzieć coś więcej o pracy właśnie w tym dziale firmy? Właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Konsultanta Podatkowego oraz Specjalisty ds. Kadr i Płac. Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na te oferty pracy? Dodatkowe konkretne informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

M.

Głównie w dziale księgowości.

Hanna

@A. piszesz, że w firmie Exco A2A panuje duża rotacja. Co masz konkretnie na myśli? Czy rotacja, o której wspominasz występuje w całej firmie, czy może na konkretnych stanowiskach?

A.

Rotacja pracowników jest tak duża że nie nadążam z zapamiętywaniem imion.

Hanna

@kris dlaczego taki komentarz? Nie zgadzasz się z @Tomek?

lana

Przyznam rację, że na pewno staż tutaj wygląda dobrze w cv zwłaszcza po studiach @tomek jedno mnie tylko zastanawia czemu ogłoszenia dodane we wrześniu na osobę do hr i do księgowości (oczywiście) nadal są aktualne?

Tomek

Polecam pracę w tej firmie, gwarantują stałe zatrudnienie, doceniają pracownika, stawiają na rozwój. Szczególnie na początek kariery, praca w biurze rachunkowym daje możliwość zetknięcia się z wieloma rożnymi zagadnieniami dot. rachunkowości. Dodatkowym atutem może być praca w młodym zespole, w nowej siedzibie.

kris
@Tomek 11.10.2016 16:51

Tomek zejdź na ziemię!!!

K.

Nie jest bardzo źle, da się tam pracować, można się czegoś nauczyć jak się chce, ale dobrze też nie jest. Bardzo duża rotacja pracowników, nie ma systemu motywacyjnego, nie ma szkoleń, podwyżek, awansów, nie ma zdefiniowanej ścieżki kariery. Generalnie jest OK na jakiś czas, ale nie na długo (pół roku-rok).

qazwsx

a co dają w zamian??? Z własnego doświadczenia wiem, że "satysfakcja i dziękuję" to zdecydowanie za mało... A przepraszam, dziękuję nigdy nie usłyszałem. Generalnie nie polecam

qazwsx

rekomendacja

Stabilne warunki zatrudnienie czytaj um. zlecenie, a nie um. o pracę samochód służbowy - jeżeli ktoś lubi dreszczyk emocji to ok ubezpieczenie zdrowotne - jak sobie zapłacisz to będziesz miał/ła

bardzo duża rotacja pracowników, słaba atmosfera

gość

Nie wiem, czy czytacie ze zrozumieniem, ale w ogłoszeniu wyraźnie jest napisane, że to dl jakieś innej firmy szukają...

wiemcopisze

"Podwyżka musi być udowodniona" znaczy, że aby zarabiać określoną kwotę, musisz udowodnić, że praca, którą wykonujesz jest warta odpowiednio więcej, czyli że po odjęciu kosztu twojego wynagrodzenia, powiększonego o ustalony współczynnik kosztów ogólnych, firma dzięki tobie zarobi. Normalna sprawa. Jedynym problemem jest to, że nie masz żadnego wpływu na budżety ani organizację pracy i podział obowiązków, więc de facto nie możesz zrobić nic.

tylkonieto

Odpowiadajac na powyzsze pytania nie polecam, pieniadze sa marne poczatkowa osoba zarabia 1200 zl i zanim sie otrzyma.podwyzke to trzeba sie setki razy przypominac, podwyzka musi byc udowodniona. A po za tym glowna ksiegowa jest ostra i nie wolno nawet sobie pozartowac.

marcis

Też bym poszukał zatrudnienia w exco tylko potrzebowałbym informacji takich najlepiej z dzis albo ostatniego okresu. bo jak wszyscy na pewno dobrze weidzą to najważniejsze są pieniądze za pracę. daltego oczekuje ze znajdzie sie ktos kto odpowie cokolwiek na te pytania ktore zadalismy na tym forum....

exco

Ogłoszenie jest już nieaktualne

rak

a mi się podobalo, atmosfera w porzadku, firma moze nieulozona, ale widac chec zmian. musialem zmienic ze wzgledu na przeprowadzke. generalnie nie jest zle, niektorzy narzekaja, ale w duzej mierze sami wpedzaja sie w kozi rog roszczeniami i oczekiwaniami dostania wszystkiego na tacy. dla mnie jak najbardziej OK. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!

nigdywiecej

Doszly mnie sluchy, iz praca w firmie exco ma swoje plusy i minusy. Plusy sa takie ze na poczatku pracy wydaje sie ze atmosfera jest swietna, jednak kwiatki wychodza pozniej. Praca w firmie ma wiele minusow, jednym z nich to brak jakiegokolwiek rozwoju, zero szkolen, a jak juz to jedno na rok, slaba placa, podwyzki roczne 100 zl brutto. Obilo mi sie o uszy rowniez o agresywnych zachowaniach przelozonych i to nie tylko wobec pracownikow ale takze wobec klientow. Duza kontola pracownikow, jakby mogli to by liczyli kazde wyjscie do toalety. Dla osob ktore chca sie czegos nauczyc i zarabiac duze pieniadze nie polecam tej firmy. Rynek jest duzy i jest wiele firm rozwojowych, ta jednak sie nie nadaje

kaśka

do 123456 Piszesz o Exco w którym mieście? Bo chyba nie w każdym oddziale jest tak samo co?

na początku pracy nie było tak źle. Płaca fatalna a podwyżki schodzą do minimalnych jakie tylko mogą być. Atmosfera pogarsza się z biegiem czasu i nie wierzcie w slowa "ze jestesmy jedna wielka rodzina" bo przy najblizszej okazji jaka będzie możliwa zmieszają was z błotem. Mniejsze zarobki nigdy nie wpływałe na moje konto. Nie polecam

alg
@123456 13.02.2014 18:50

Nie zgadzam się!!

kaśka

no ale może jednak ktoś powie jakieś konkrety o warunkach pracy i płacy w Exco?

VLINER

a jaki może być tam system nagród i kar jak panuje jeden wielki CHAOS. Dziś wizja jedna jutro druga. Jeden wielki Cyrk

in cognito

Bardzo fajni ludzie, miła atmosfera, dużo można się nauczyć, zarząd mający "ludzkie podejście" do pracownika.

Miła atmosfera i jak na początek przygody z księgowością to można się dużo nauczyć. Niestety bardzo kiepsko płacą i panuje duży chaos w zarządzaniu.

Zostaw opinię o Exco A2A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exco A2A