Opinie o Exco A2A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Exco A2A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Exco A2A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exco A2A w Warszawa

Aga

Mysle ze firma dobra

landryna
@Aga

Aga a po czym wnioskujesz?

Jerzy
@landryna

Też chciałbym wiedzieć skąd takie przypuszczenia? Czyżbyś słyszała coś na temat tego pracodawcy, czy może masz znajomych, którzy tam pracują? Proszę o rozwinięcie wypowiedzi, abyśmy mogli lepiej ją zrozumieć.

Iwona

Od dawna nikt nie wypowiadał się na forum. Na wątku firmy Exco A2A mogliśmy znaleźć dużo informacji, które niekoniecznie były pozytywne. Czy po waszych wypowiedziach w firmie doszło do jakichś zmian? @grt każdy pracownik ma możliwość wypowiedzieć się na forum. Takie komentarze są istotne dla użytkowników którzy myślą o aplikowaniu do firmy. Może Ty również wskażesz nam jakieś wskazówki?

zainteresowana

kto podpowie czy warto aplikować, bo opinie tu są różne i sama nie wiem? jakie główne plusy? szkolenia są? pracodawca finansuje naukę? lojalki?

Miki

Dział w Krakowie jest zaniedbany, pracowniki chamskie.

@Miki

Pracowniki? YA ne ponimayu

Aplikowałeś do firmy Exco A2A? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy

Praca moze byc, na poczatek. Mozna nauczyc sie i uciec, na rozwoj nie ma co liczyc. Chyba, ze na dozywotnie wklepywactwo. Podwyzki symboliczne, po wywalczeniu i koniecznie musza byc zatajane. Osoby pracujace na kierowniczych stanowiskach (owszem jakies wyjatki sa, jak wszedzie) kompletnie sie do tego nie nadaja. Zarzad bagatelizuje niektore sytuacje, nie potrafi ogarnac obrazu calosci - efekt kolesiostwa i sympatyzacji niektorych. Szkoda, bo mogloby byc sensownie...

L.A
@123

W każdej firmie są kolesie i myślę, że tego nie da się uniknąć. Podwyżki - niestety prawda, ale nie widziałam jeszcze firmy, która sama z siebie daje podwyżki. zawsze pracownik musi się nagimnastykowac. Nie bądź wklepywaczem, wyjdź z inicjatywą rozwoju, pokaż że umiesz więcej i chcesz więcej.

@L.A

Brzmi małorealistycznie, ale da się znaleźć takie miejsce pracy. Ewentualnie czasem zamiast podwyżek wystarczyłoby zastanowić się nad premią. Wynagrodzenia prawie zawsze będą niestety bolesnym tematem, ale sprawiedliwe traktowanie załogi mogłoby pomóc. Pomijając już brak możliwości finansowego rozliczenia nadgodzin. Co do kolesiowania - pewnie prawda, w każdej, lub w większości. Super, jeśli ten „koleś” jest też dobrym pracownikiem, i wsparciem merytorycznym, gorzej, jak jest tylko „kolesiem”. Podsumowując - przyjacielowi to lepiej pracy tam nie polecać.

L.A
@123

Nie przesadzaj. Każde nowe doświadczenie jest w jakiś sposób pożyteczne - przynajmniej człowiek wie czego nie chce. Ja polecam tę pracę młodym osobom, które chcą się czegoś nauczyć bo jest od kogo czerpać wiedzę (oczywiście nie mówię o słynnym duecie "pinky i mózg" bo to nieporozumienie). Natomiast osoby z doświadczeniem, które wiedzą czego chcą, nawet jeśli zostaną to nie na długo.

CN
@L.A

Rozwiń proszę kto jest Pinky a kto Mózg

Czy jest tak dobrze , że nikt nie pisze?

Beata
@Piotr

Jest tak dobrze, że aż brak słów...

Norbi

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Na jaką umowę można liczyć?

Karo

Benefity: współfinansowana przez pracodawcę opieka medyczna w Enel-Med, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia w Ergo Hestia (jak bardzo jest to korzystne i na jakich zasadach - nie wiem, gdyż się nie interesuję), możliwość zakupu karty Multisport, raz na pół roku - biletów do kina po preferencyjnej cenie. Z urlopami nie ma problemów, krótki można dostać wedle potrzeby, a długi zaplanować po uzgodnieniu z kolegami z działu (plan urlopowy) - warto jednak wiedzieć że w pracy m.in. księgowego, czy kadrowego są "gorące okresy" przypadające na jakieś części miesiąca/ miesiące i urlopy w tych okresach mogą być udzielane mniej chętnie - natomiast nie doszły mnie nigdy słuchy żeby komuś odmówiono. Przerwa w teorii wynosi kodeksowe 15 minut - w praktyce więcej, gdyż można spokojnie raz na jakiś czas odebrać prywatny telefon, zjeść drugie śniadanie i obiad itd.; nikt nie chodzi za Tobą z zegarkiem. Co do płac słabo się orientuję, negocjowane są na rozmowach rekrutacyjnych. Warto wypytać rekruterów o wszystko, akurat są fajne dziewczyny. Mam nadzieję, że te informacje są pomocne.

Www
@Karo

Jeśli chodzi o benefity to Exco mogłoby się bardziej postarać. Enelmed - finansowany w minimalnej części, zapewne dotyczącej obowiązkowych świadczeń. Multisport - niefinansowany w ogóle. Bilety do kina, którymi Exco kusi w ogłoszeniach o pracę...niefinansowane w ogóle. Lepsze oferty można dostać na grouponie. Pod względem benefitów jest słabo.

Hanna

@Karo, dziękujemy za Twój wpis w temacie firmy Exco A2A. Twoje ogólne wrażenia z pracy wydają się raczej pozytywne. Poleciłbyś tą firmę znajomym? Do pełnego obrazu brakuje mi już tylko informacji o tym czy w Exco jest możliwy rozwój zawodowy, przez awanse czy szkolenia podnoszące kompetencje. Będzie nam niezwykle miło za udzielenie odpowiedzi.

Hanna

@Karo, Opiszesz nam, jakie aktualnie otrzymują benefity i dodatki do płacy pracownicy firmy Exco A2A? Co z wolnym dniem, ciężko dostać dzień urlopu? A co z przerwami, nie są zbyt krótkie? Zachęcam Cię do odpowiedzi, Twój ponowny komentarz będzie dla nas bardzo przydatny.

Karo

Firma oferuje przyjazną, w niektórych działach rodzinną wręcz atmosferę i pracę z profesjonalistami od których można dużo się nauczyć - polecam, zwłaszcza osobom rozpoczynającym karierę. Co do wynagrodzeń - początkowo nie są wygórowane, jednak zarząd docenia osoby, które angażują się i nagradza staż pracy. Występują spore podwyżki. Firma ciągle się rozwija i idzie w kierunku pro pracowniczym, ulepszając swoją politykę personalną i wizerunek na rynku. Benefity trochę gorsze niż przeciętnie u dobrego pracodawcy w Warszawie, ale i to się zmienia. Pracodawca finansuje szkolenia i kursy zawodowe - oczywiście nie od razu, inwestuje w lojalnych pracowników. Podsumowując - polecam osobom szukającym stabilności, przyjaznej, spokojnej atmosfery, chcącym zacząć karierę i dużo się nauczyć lub związać się na długo z jednym pracodawcą. Dodatkowo na uwagę zasługuje podejście osobowe i wyrozumiałość przełożonych.

pracodawca nie slucha pracownika, liczy się tylko jego zdanie, niewielkie pieniądze, w księgowości spora rotacja bo niezbyt jest możliwość awansu- dlatego zrezygnowałam i poszlał do innej firmy.

A.

Rotacja pracowników jest tak duża że nie nadążam z zapamiętywaniem imion.

anonimek
@A.

ja tez ;)

rose

pracowałam kilka lat temu... (usunięte przez administratora)praca nudna, nie rozwojowa i mało płatna.

expracownik
@rose

śmieszą mnie tego rodzaju komentarze! Pisane są przez osoby, które zakotwiczyły się w firmie i nie mają większych ambicji. Wszystko pięknie jak w bajce. Szkoda tylko, że rzeczywistość jest nieco inna o czym świadczą poniższe komentarze: "piszesz, że jest to praca bez rozwoju. Możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? Patrzę na stronę firmy i jej oferty pracy i są tam zapewnienia o możliwości zdobycia nowych doświadczeń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Również wspomniano szkolenia jakie Exco A2A oferuje pracownikom i dobiera na podstawie aktualnych potrzeb pracowników. Czy takie opcje nie były dla Ciebie dostępne?" "@A. piszesz, że w firmie Exco A2A panuje duża rotacja. Co masz konkretnie na myśli? Czy rotacja, o której wspominasz występuje w całej firmie, czy może na konkretnych stanowiskach?"

rose
@expracownik

obircano mi 3 razy zapisanie na szkolenie i przez 2 lata nie byłam na ani jednym, uciekłam jak tylko nadarzyla sie okazja

Szanowni Państwo, Jako pracownik EXCO A2A Polska mogę potwierdzić, że pracuje tu bardzo dużo osób z długim stażem. Świadczy to o dobrej atmosferze oraz możliwościach stałego rozwoju. Z doświadczenia wiem, że pracownikowi wyrażającemu zaangażowanie i chęć zdobycia większych kwalifikacji pracodawca umożliwia skorzystanie ze szkoleń w zakresie jego obowiązków.

M.

chyba mówimy o osobach po znajomości....

@M.

albo przydu..kierownictwa, bo obiecują szkolenia i nic

Hanna

@anonimusss piszesz, że jest to praca bez rozwoju. Możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? Patrzę na stronę firmy i jej oferty pracy i są tam zapewnienia o możliwości zdobycia nowych doświadczeń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Również wspomniano szkolenia jakie Exco A2A oferuje pracownikom i dobiera na podstawie aktualnych potrzeb pracowników. Czy takie opcje nie były dla Ciebie dostępne?

Anonimuss
@Hanna

W sensie kiepska kasa, monotonność - ciagle robisz to samo i nie uczysz sie niczego nowego czyli kicha, na awans tez zbytnio nie mozna liczyc. Szkolenia mi obiecano ale na zadnym nie bylam- mimo ze sie upominalam ze obiecali. Pracodawca ma cie w (usunięte przez administratora) Liczy sie tylko jego zdanie, twoje jest go....no warte. Pytaja co sadzisz tylko po co skoro maja to w du...rotacja ogromna ...skoro inni daja lepsze warunki

anonimusss

nie radze, kiepskie zarobki, w administracji firmy masakra- praca bez rozwoju, marna kasa, (usunięte przez administratora) szefowa, , teraz z tego co wiem od koleżanek które nadal tam pracują nie lepiej . do administracji broń boże.

Hanna

@M.możesz powiedzieć coś więcej o pracy właśnie w tym dziale firmy? Właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Konsultanta Podatkowego oraz Specjalisty ds. Kadr i Płac. Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na te oferty pracy? Dodatkowe konkretne informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

M.

Głównie w dziale księgowości.

Zostaw merytoryczną opinię o Exco A2A - Warszawa

• Jak się pracuje w Exco A2A?

Zobacz opinie na temat firmy Exco A2A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exco A2A?

Exco A2A
3.1/5 Na podstawie 59 ocen.

Exco A2A