Opinie o Exco A2A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Exco A2A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Exco A2A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exco A2A w Warszawa

DL

Zauważyłam oferty pracy w różnych lokalizacjach dla asystentów księgowych. Oferowana jest praca zdalna. Czy ktoś pracuje w tym charakterze i może podzielić się swoja opinia?

home office
@DL

Pracuję zdalnie ale niestety nie w księgowości. Bardzo cenię sobie ten system pracy, wiadomo że wymaga on mocniejszej motywacji i dyscypliny w organizacji pracy, żeby nie ulegać "rozpraszaczom". Komunikacja odbywa się za pośrednictwem aplikacji Teams, osobiście na kontakt i relacje z innymi pracownikami nie narzekam, ponieważ wszyscy już raczej przywykli do tego sposobu komunikacji i rozmowy odbywają się też czasem z kamerką więc jest miło. Są różne działania, żeby jak najbardziej ułatwiać nam tą pracę i komunikację więc trzeba się przygotować na to, że mogą być jeszcze jakieś zmiany ale nie jest to przynajmniej dla mnie uciążliwe. Odnośnie spraw księgowych to musiałaby się wypowiedzieć już księgowa czy jest to dla niej jakiekolwiek utrudnienie. Ja akurat polecam pracę zdalną :)

Dereń

Istna pomyłka. Niekompetentni, roszczeniowi, mało bystrzy i wcìskający ścieme ludzie, podsumuje krótko - szkoda czasu.

EXCO A2A Polska
@Dereń

Proszę Pana, niestety mało w tym komentarzu konkretów, a w samym tym wpisie można wyczuć, sporo niepotwierdzonego żadnymi argumentami żalu. Zapewniam, że pracownicy na każdym ze stanowisk są kompetentni w tym co robią, a swoją pracę codzienną wykonują w przyjaznej atmosferze. Oczywiście, zdarza się, że czasami ktoś ma gorszy dzień – jak każdy, ale na pewno nikt nie odreagowuje tego na innych osobach. Podsumuję to tak, jeśli jedna osoba nazywa całą grupę ’’roszczeniowymi i mało bystrymi’’ to może warto w tym momencie zastanowić się nad sobą.

Pomocna Opinia
@EXCO A2A Polska

Serdecznie dziękuje w imieniu moim oraz innych czytelników za tak jednoznaczną opinie o ludziach pracujących w tej firmie. Jak na dłoni widać faktyczne podejście pracownika EXCO do ewentualnych kandydatów. nie wspomnę o tym, że jak widać jest to witryna dość często odwiedzana. Więcej nie muszę już chyba dodawać

Lisa
@Pomocna Opinia

Mało konkretna odpowiedź

@Exco
@Pomocna Opinia

Wszystkich naszych kandydatów traktujemy z uprzejmością, równo i z należytym szacunkiem. Zależy nam, aby każdy z osobna czuł się w naszej firmie dobrze, natomiast mamy nadzieję, że znalazł Pan miejsce pracy, z którego jest Pan zadowolony. Pozdrawiamy

Pomyłka
@Dereń

Jako pracownik czuję się pokrzywdzona tą opinią... Zanim coś napiszesz to się zastanów czy takie wsadzanie wszystkich do jednego worka nie zrobi komuś przykrości. Jak z taką arogancką i bojową postawą podszedłeś do rekrutacji to cieszę się, że Cię tutaj nie ma...

zawiedziona

Odradzam. Awanse/podwyżki dostają tylko osoby które mają dobre stosunki z odpowiednią osobą. Każdego przy tym obowiązują inne procedury. Brak jasnej ścieżki rozwoju i zakresu obowiązków na dane stanowisko, więc nawet nie wiesz co trzeba poprawić, aby ewentualnie dostać inne stanowisko/podwyżkę. Można się nauczyć podstaw, ale później jest się blokowanym. Dział HR fatalny, nie pomaga,a dodatkowo blokuje awanse i podwyżki.

Poirytowana
@zawiedziona

Dlaczego piszesz o tym wszystkim na forum zamiast poruszyć ten temat w firmie? Nie wiem jak długo już nie pracujesz tutaj, bo albo już dawno Cię u nas nie ma albo nie miałaś orientacji i pojęcia o tym co aktualnie się dzieje w tym zakresie... Smutne, że takich kozaków odkrywamy dopiero w internecie. Jak już się zwalniasz to daj żyć innym w spokoju zamiast obsmarowywać ich na goworku...

Ile tam zarabiają księgowe ?

taki
@Ania

Większość mało w Biedronce pensje wyższe niż u osób pracujących kilka lat. Kilka na kilkadziesiąt osób zarabia dużo.

Gosia
@taki

Wydawało mi się że zanim podpiszesz umowę o pracę to wiesz na jakie warunki finansowe się godzisz więc nie rozumiem jak można czuć się pokrzywdzonym czymś na co się samemu zgadza. Porównywanie zarobków do innych firm jest śmieszne... Każda firma da Ci tyle na ile może sobie pozwolić i ile sobie wynegocjujesz przy zatrudnieniu.

Były
@Gosia

Tak, jednak nie w wypadku, kiedy jesteś umówiona z exco na podpisanie umowy. Wszystko ustalone, termin spotkania jest, draft umowy jest, mówisz innym potencjalnym pracodawcom, że nie, dziękujesz ale już znalazłeś i nagle w godzinach popołudniowych w dzień przed podpisaniem umowy z Exco ktoś z HR dzwoni, żeby poinformować, że jednak będzie mniejsza stawka i że z otwartymi ramionami Cię przyjmują i czekają na wcześniej umówionym spotkaniu. CO robisz? czekasz na nowe telefony czy się zgadzasz? Ludzie mają różne sytuacje w życiu, jeden ma wsparcie od rodziny i może czekać (albo oszczędności) ale są też zdesperowani, którzy odrzucili lepszą propozycję po obietnicach danych na rozmowach. to nie jest mój przypadek i nie jednorazowy.

M
@Były

Nie bardzo mi się chce wierzyć żeby coś takiego mogło mieć miejsce. Pracuję blisko z naszym działem rekrutacji i wiem, że dziewczyny mimo faktu, że mają nawał pracy wykonują ją solidnie a firmie zależy na pracownikach i nie pozwolili by sobie na takie domniemane "przekręty". Z doświadczenia wiem, że nie wszyscy dokładnie rozumieją kwestie brutto / netto oraz czynników, które się na całą wypłatę składają i jedyne nieporozumienia o których słyszałam działy się właśnie na tej płaszczyźnie. Łatwo jest osądzać rekrutera ale ciężej się przyznać do faktu, że czegoś się nie zrozumiało. Smutne tylko, że właśnie takie rzeczy później są wypisywane jako opinie publiczne...

Były
@M

W takim razie proszę zapytać współpracowników o sytuacje z przeszłości związane z podwyżkami i ile osób z tego powodu odeszło. Proszę zapytać o szablon negocjacji z pracownikami, jakie ruchy były wykonywane na korzyść firmy ale też aby podejść pracownika. Rotacja nie jest bez powodu.

Aplikowałeś do firmy Exco A2A? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie godziny pracy obowiązują w Exco A2A?

Karolin@

Możemy zaczynać między 7:00, a 10:00, jak komu wygodniej, ale ze względu na pracę z klientem należy określić swój przedział czasowy, który jest u nas co pół godziny :)

atena

widziałam ogłoszenie do działu payroll .... jestem ciekawa na jakie usprawnienia w firmie można liczyć oraz jaka panuje atmosfera pracy ?

Natt
@atena

Z tego co wiem to usprawnienia polegają na wgrywaniu nieobecności z PUE, w niektórych przypadkach - na korzystaniu z elektronicznego wprowadzania, bezpośrednio przez pracowników nieobecności do naszego systemu, a także sprawdzania naliczonych list płac, w niektórych przypadkach - przy użyciu Makra lub analiz BI. Co do drugiej części pytania też mogę się wypowiedzieć - atmosfera w firmie jest rodzinna. Uważam, że pracownicy EXCO są bardzo otwarci na współpracę, komunikatywni i wspierają się nawzajem.

meve

Wszystko wydaje się w porządku. Niestety po rozpoczęciu pracy wszystko wychodzi. Na zadania ambitne i wartościowe liczyć nie można, głównie robi się za operatora kserokopiarki, odbierasz telefony, latasz po pocztę i wklepujesz setki dokumentów. Praca nudna i monotonna, próbują się kreować na porządną firmę, a tak naprawdę to jak praca u cioci w mieszkaniu, dodatkowo brak ekspresu, brak możliwości skorzystania z czegokolwiek w kuchni. Bo Covid, chcesz tam pracować to zaopatrz się w swój widelec i duży kubek termiczny z kawą..

Gie
@meve

Jak już wytaczasz zarzuty o mało ambitne zadania to może podziel się informacją ile tam czasu spędziłaś/spędziłeś i na jakim stanowisku a generalnie rzecz biorąc to nie są zadania które się same zrobią i ktoś tym musi się zająć. A totalnie mnie już rozbawił zarzut o brak ekspresu - to jakiś wymóg teraz? Pokolenie millenialsów wprowadza nowe wymogi żeby łaskawie zgodzić się na pracę w danym miejscu? A osobiście uważam że zasady Covid jeśli tak restrykcyjnie są przestrzegane to raczej zaleta a nie wada. Chyba szkoda by było przynieść do domu wirusa tylko dlatego że ktoś nie domył widelca...

Jak długo czekaliście na odzew z Exco A2A? Oddzwaniają zawsze?

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

Naszym kandydatom odpowiadamy najszybciej jak to jest możliwe - od rozmowy lub spotkania, po którym następuje informacja e-mail- w przypadku niezakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji, lub kontaktujemy się telefonicznie w kwestiach dotyczących dalszych etapów rekrutacji oraz wyznaczenia kolejnych terminów. Jeśli natomiast kandydaci nie spełniają naszych oczekiwań po dokonaniu selekcji CV, wysyłamy podziękowanie za zainteresowanie naszą ofertą po zamknięciu całego procesu – może to potrwać od miesiąca do dwóch.

lepiej wcale nie czekać na odzew.

Czy w Exco A2A jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

K.

Jeśli chodzi o firmę, to mam poczucie, że w pełni stawia na otwartą komunikację, zarówno w odniesieniu do problemów zawodowych, jak i do prywatnych (co nie jest często spotkane). Strategia zgłaszania problemów jest taka, że początkowo kontaktujesz się ze swoim przełożonym i albo on pomaga Ci z rozwiązaniem, albo przekazuje do działu HR i współpracują wspólnie. Jeśli sprawa wymaga jakiejś większej akceptacji, czy jest bardziej skomplikowana, to również zaangażowany jest zarząd. Moim zdaniem działa, to dość sprawnie i już wielokrotnie, byłam świadkiem, kiedy osoby wewnątrz organizacji, nie zostały pozostawiane same sobie, ale w ramach możliwości szukało się rozwiązania :)

jaja

Pracuję w tej firmie dwa lata i zawsze mogłam liczyć zarówno na wsparcie zarządu jak i współpracowników. W Exco jest jak w rodzinie a wiadomo że w rodzinie są lepsze i gorsze momenty ;) ale nikt nie chce dla nikogo źle i wypracowanie rozwiązania na różne problemy (jeśli podejdzie się do nich szczerze i solidnie) nigdy nie jest problemowe ani czasochłonne. Osobiście jest to pierwsza firma w której pracuje, gdzie szefostwo potrafi pochwalić i wspierać. Potrafią przekazać feedback zarówno ten negatywny jak i pozytywny.

Jaja

,,kandydatura rozpatrywana" na pracuj.pl ale nie dzwonią...tak uważnie otwierają CV by kogoś zrekrutować ;)

@Jaja

W tej firmie CV kandydatów sortują osoby, które nie mają kompletnie żadnych kwalifikacji, doświadzcenia, wiedzy, ani zielonego pojęcia, żeby wykonywać tę czynność. Czekam już ponad 2 miesiące na telefon od firmy i decyzję - tak im się spieszy od odpowiedzią. Niestety nie złożę więcej dokumentów do tej firmy.

EXCO A2A Polska
@Jaja

Kandydatura rozpatrywana, oznacza, że Pani/Pana Cv zostało przez nas obejrzane. Staramy się otwierać wszystkie napływające Cv, jednak kontaktujemy się jedynie z osobami, które spełniają wymagania na proponowane stanowisko. Jeśli nie udało się Pani/Panu zakwalifikować do kolejnego etapu rekrutacji po zakończonym procesie powiadomimy o tym za pomocą e-mail.

@Marcin

Mówienie o niekompetencji i braku doświadczenia osób, których się kompletnie nie zna / z którymi się nie współpracowało jest mocno nie w porządku - tym bardziej, że jak widać jedyny powód wylewania swojego żalu to to, że "nie zadzwonili". Może dzwonili a Pan nie odebrał? Może CV nie spełnia wymagań stanowiska, a kandydatura miejsca i warunków współpracy? Może warto popatrzeć najpierw na siebie i np. samemu się skontaktować zamiast wydawać mocne osądy? Wolę nie współpracować z kimś takim ;) Osobiście nie mam zastrzeżeń do prowadzonych rekrutacji. Rekruterki dobrze przygotowane do rozmowy, bardzo sympatyczne i rzeczowe. Na bieżąco informują o etapach i statusie rekrutacji. Jedna z lepszych rekrutacji w mojej karierze, dziękuję :)

Maciej
@Kandydat

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie Exco A2A pracodawca ten sprawdzał w jakikolwiek sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Ciekawi mnie, czy kwestie te były w jakiś sposób weryfikowane. Niektórzy pracodawcy robią specjalne testy dla zainteresowanych pracą osób i ciekawi mnie, czy w przypadku tego pracodawcy coś takiego również miało miejsce. Mogę się tego od Ciebie dowiedzieć? Dzięki.

@Maciej

tam niżej Exco skomentowało pod którymś postem dość wyczerpująco proces rerutacji " Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się metodą online i składa się zazwyczaj z 3 etapów. Pierwszym jest wypełnienie testu merytorycznego, po którym Kandydat otrzymuje informację o zakwalifikowaniu się bądź nie, do kolejnego etapu rekrutacji jakim jest rozmowa telefoniczna. Osoba z działu rekrutacji kontaktuje się z aplikującym w celu dopytania o doświadczenie zawodowe, obszary rozwoju, preferencje dotyczące stanowiska, oraz opowiada o proponowanej pozycji i firmie Exco. Końcowym etapem jest spotkanie online z osobą z działu HR, oraz przełożonym/liderem- jest to szansa na poznanie przełożonego, zadanie pytań merytorycznych oraz poznanie szczegółowego zakresu obowiązków i charakteru pracy. Po każdym etapie kandydat otrzymuje informację o zakwalifikowaniu, bądź nie do kolejnych etapów."

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Exco A2A?

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

W firmie obowiązuje 8 godzinny tryb pracy, odliczany od momentu rozpoczęcia pracy. Jeśli chodzi o godziny rozpoczynania pracy, to funkcjonuje elastyczny czas rozpoczęcia między godziną 7 a 10.

Wiktoria

Firma Exco A2A, poszukuje księgowego, czy podpowiecie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i czy przeprowadzane są na niej testy kwalifikacyjne?

@Wiktoria

Kandydatxx

Jak długo czeka się na odzew od firmy w czasie rekrutacji? Czy jeśli osoba rekrutująca nie zadzwoni to wysyłają Email do osób których nie wybrali?

@Kandydatxx

Czy to prawda że zwalniacie ludzi? :(

@Andrzej

Podobno sporo osób się samych zwolniło

on

Jak tu z ustalaniem grafiku?

Botim

Uwaga - ostrzegam przez usługami tej firmy, nie polecam nawiązywania współpracy z wielu powodów, ograniczę się do 3: 1. poziom świadczonych usług to mniej niż zero - "Błąd na błędzie" to właściwa nazwa dla tej organizacji 2. doprosić się by cokolwiek skorygowali - nie doprosisz się - zapomnij 3. komunikacja do "wyższej struktury" - tylko jednostronna - ze strony klienta po drugiej stronie niema cisza. Podsumowując: jeśli chcesz mieć obsługę kadrowo-płacową na poziomie, w oparciu o szacunek i przepisy prawa polskiego - nie zawiązuj współpracy z tym podmiotem.

Kkk

Czym różni się stanowisko księgowej/starszej księgowej/samodzielnej ksiegowej/głównej ksiegowej? Czy mogłyby ktoś pokrótce opisać zakre prac na tych stanowiskach. Czy deklaracje VAT i CIT podpisuje tylko główna księgowa czy również samodzielna i starsza?

Nie polecam.

Gop

Czemu?

Lili

Okres przepracowany 3-5 lata. Praca może być na początek ale później polecam się zastanowić czy warto przejść na trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Z perspektywy czasu stwierdzam, że nie warto. Wynagrodzenia – to jest temat tabu w całej spółce(kiedyś był nawet „poważny” mail z samej góry o zakazie ujawniania wynagrodzeń… nie żeby to było sprzeczne z prawem …), ale jest duża dysproporcja. Mam wrażenie, że widełki tutaj nie występują. Ścieżka kariery – kończy się na znajomości nazw stanowisk. Wymogi na wyższe stanowiska? Brak. Zakres obowiązków? Brak. Awans i podwyżka? Jak sama się nie upomnisz to można pomarzyć. Benefity – Koleżanka poniżej opisała wszytko. Reasumując mało opłacalne. Premia roczna, miesięczna itd. – jest tylko premia roczna ale jej wartość jest ŻAŁOSNA(ciekawe jak to jest liczone? Staż ?Wynagrodzenie? przychód?). Pewnie pieniędzy zabrakło po dywidendach. Innych premii nie otrzymałam, ani niesłyszałam o istnieniu. Urlopy – Nigdy nie miałam problemu z terminem. Wiadomo poza „gorącymi” okresami. Szkolenia – zewnętrzne = lojalka. Wewnętrzne biuletyny informacyjne. Wiedza od innych – zależy od zespołu. Stawiają głównie na wewnętrzne szkolenia przez biuletyn.Szkolenia z oprogramowania – brak. Integracje – roczna w czerwcu (fajnie zorganizowana) i wigilia. Czasami incydentalne zabawy (raz w roku) Polityka oparta na asystentach… ciekawe kiedy asystent dostanie asystenta. Osoby decyzyjne (poza wyjątkami) nie ogarniają. Na początku kariery zawodowej można się sporo nauczyć ale później widzi się dużo negatywów. Szefostwo nie ogarnia firmy jako całości – przyjeżdżają, żeby łagodzić spory i mydlić oczy.

Hanna
@Lili

Z Twojej wypowiedzi wynika, że trochę czasu spędziłaś w firmie Exco A2A. Poruszasz w niej wiele istotnych kwestii, za co serdecznie dziękuję w imieniu swoim i innych użytkowników forum! Nie wspominasz jedynie za bardzo o atmosferze panującej w firmie i relacjach zarówno wśród współpracowników, jak i na linii pracownik-pracodawca. Możesz napisać coś więcej na ten temat?

SK
@Lili

Pracuję w EXCO A2A Polska Sp. z o.o. kilka lat. Uważam, że jeśli ktoś chcę tu coś osiągnąć to osiągnie. Zaczynałam jako Asystentka dostałam już 4 awanse. Jeśli chodzi o wynagrodzenie jestem zadowolona. Mniej więcej co rok są podwyżki, jeśli ktoś się sprawdza na swoim stanowisku również bez większych problemów dostanie podwyżkę. Premia roczna, ale można otrzymać premie uznaniowe za wykonaną pracę. Szkolenia zewnętrzne również są finansowane, po prostu muszą być związane ze stanowiskiem bądź kursy językowe. Jeśli ktoś "chcę zarobić a się nie narobić" to tu się tak nie da. Bardzo bawią mnie komentarze, że ciągle robi się to samo, no cóż taki urok pracy w księgowości co miesiąc trzeba wprowadzić dokumenty, policzyć podatki, wysłać deklarację itd. Praca w EXCO bardzo rozwojowa i nieprawdą jest, że stawia się tylko na asystentów, jeśli ktoś chcę dostać awans i dąży do tego to dostaję awans bez problemu. Kadra z dużym doświadczeniem i wiedzą. Atmosfera w firmie zależy od oddziału, ale uważam że jest przyjazna a wręcz czasem rodzinna. Atmosferę tworzą ludzie więc jeśli ktoś narzeka na złą atmosferę to może sam ją tworzył...

SK
@Lili

Jeśli mowa o ujawnianiu wysokości wynagrodzenia proponuję czytać ze zrozumieniem co się podpisuje (umowa, regulamin). Wymogi na wyższe stanowiska również istnieją, nawet powiem więcej jeśli ktoś chce to na temat zakresu obowiązków na danym stanowisku również sie wszystkiego dowie.

grt
@SK

oho, chyba dział hr się włączył. mało wiarygodna opinia, w pełni jednostronna.

@grt

Zabawne stwierdzenie "opinia mało wiarygodna, w pełni jednostronna". Czym kierujesz swój osąd? Starą zasadą, że pracownik powinien tylko narzekać na pracę, pracodawce? Zapewne wszystkie negatywne opinie nie są jednostronne, pewnie były pracownik ustala co ma napisać z byłym pracodawcą... ( sarkazm).

@grt

Wystarczy spojrzeć niżej: Karo 18.04.2018 16:06 Firma oferuje przyjazną, w niektórych działach rodzinną wręcz atmosferę i pracę z profesjonalistami od których można dużo się nauczyć - polecam, zwłaszcza osobom rozpoczynającym karierę. Co do wynagrodzeń - początkowo nie są wygórowane, jednak zarząd docenia osoby, które angażują się i nagradza staż pracy. Występują spore podwyżki. Firma ciągle się rozwija i idzie w kierunku pro pracowniczym, ulepszając swoją politykę personalną i wizerunek na rynku. Benefity trochę gorsze niż przeciętnie u dobrego pracodawcy w Warszawie, ale i to się zmienia. Pracodawca finansuje szkolenia i kursy zawodowe - oczywiście nie od razu, inwestuje w lojalnych pracowników. Podsumowując - polecam osobom szukającym stabilności, przyjaznej, spokojnej atmosfery, chcącym zacząć karierę i dużo się nauczyć lub związać się na długo z jednym pracodawcą. Dodatkowo na uwagę zasługuje podejście osobowe i wyrozumiałość przełożonych.

Jan
@Rozum

Fajnie, że tak dobrze piszesz o pracodawcy. Możliwość kursów i kształcenia się to bardzo ważny aspekt zatrudnienia, który dla ambitnych osób jest priorytetem w podejmowaniu pracy. Piszesz o stabilności. Mógłbyś dodać, czy umowy o pracę są długoterminowe i solidne, tak żeby można było wiązać swoją przyszłość z Exco A2A?

@Jan

Umowa na czas próbny. Po pozytywnym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (możliwa umowa na czas określony po okresie próbnym, później natomiast na czas nieokreślony, ale chyba już dawno takiej metody firma nie stosuje). Z tego co wiem po okresie próbnym jeśli ktoś się sprawdzi od razu umowa na czas nieokreślony.

Iwona
@Rozum

To niewątpliwie dobra wiadomość! Dobrze jest bowiem wiedzieć, że w Exco A2A po okresie próbnym można liczyć na stabilny rodzaj umowy. Przeglądałam jeszcze z czystej ciekawości stronę internetową firmy i natknęłam się na informację dotyczącą pracy dla młodych osób. Ponoć są otwarci na młode i ambitne osoby, które nie mają wystarczającego doświadczenia, ale mają przekonanie, że właśnie w ich firmie chcą je zdobywać i pogłębiać. Czy faktycznie z taką chęcią zatrudnia się tam właśnie takich pracowników?

nikimidaj
@Iwona

czy dział HR mógłby przestać korespondować sam ze sobą?

dro
@nikimidaj

nikimidaj, nie wiem czy wiesz, ale na GoWork są moderatorzy, którzy próbują uzyskać jak najwięcej informacji o firmie - (usunięte przez administratora)jest pewnie jednym z nich :)

@Iwona

Iwona osoby bez doświadczenia chętnie są zatrudniane na stanowisko asystenta. Bardzo dużo osób, które się sprawdziło dostaję awanse na wyższe stanowiska.

Doświadczony

Pracuje w firmie kilka dobrych lat i widzę jak się zmienia. Dla mnie to bardziej firma rodzinna niż korpo. Ale oczywiście nie każdy chce być taki i wiecznie robi problemy- ale to taki typ człowieka. Dla mnie praca stabilna z możliwościami dla osób które chcą się rozwijać i mają inicjatywę. Widać nastawienie na człowieka, jest pełno rożnych inicjatyw społeczny, zdrowotnych ale i zawodowych. Są organizowane wspólne spotkania, imprezy integracyjne. Firma podobno chętnie wysyła na szkolenia, głównie do SKWP.

Zostaw merytoryczną opinię o Exco A2A - Warszawa

• Jak się pracuje w Exco A2A?

Zobacz opinie na temat firmy Exco A2A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exco A2A?

Exco A2A
3.1/5 Na podstawie 59 ocen.

Exco A2A