Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

A.

Stl coraz częściej patrzą i lookaja w GPS czy przypadkiem nie wyjechałeś z domu 5 minut za pozno, to co się dzieje to pełna inwigilacja.

żółwik franklin

Ale firma świetnie ogarnela temat kijekantów. Najpierw zmusila ich do podpisania aneksow i degradacji unikajac placenia odpraw. A teraz wywala jednego po drugim za rzekome wałki z samplingami cofajac sie nawet 2 lata wstecz. Mostrzostwo Swiata. Człek ktory obmyslił taką strategie w CCHbC powinien zostac osobistoscią roku w całym hellenicu. Bo ten pomysł przebija wszystkie dotychczasowe i jest bardziej innowacyjny niż Skoda Fabia z butlą gazu i kołem zapasowym w bagazniku. Pozdrawiam Braci z Gdyni, Siostry z Gdańska , najwiekszych krętaczy z Białego i Ojca Tadeusza z Torunia. Nie znacie dnia ani godziny, Audyt już po was idzie.

Temat samplingów jest ciekawy w każdej lokacji. Jak dla mnie teraz próbuje sie szukać kozłów ofiarnych w postaci BD. A w wielu przypadkach to STL nakłaniał do wystawienia samplingu i brał polowe z tego do garażu. Nie wiem po co wogole taka funkcja w firmie jak STL. Czy ktos mi odpowie? Żadnego wsparcia, ciagle siedzi w biurze, a w piątki juz po 12 w chacie. Wozi sie fura nic nie robi to sa zbędne koszty i jak firma chce oszczędzać to powinna najpierw sie za tych leni wziasc.

Iwona

@Pankracy czy pracujesz w Coca-Cola? Czy powiesz coś o warunkach pracy? Jesteś zadowolony z pracy? Każda opinia na tym forum jest ważna dla tych osób, które przymierzają się do aplikowania do firmy Coca-Cola.

Gzik
@Iwona

Jesteś zbyt leniwa żeby poczytać kilka stron wstecz.Nie nadajaesz się do cc.Nie aplikuj.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

skills

Tu już mało kto tej psychozy wytrzymuje, więc myślę że niedługo ludzie sami się zaczną zwalniać. To co się dzieje w tej firmie już to paranoja jakaś. Panoramy na siłę robione(ciekawe kiedy ludzie nas wyrzucą ze sklepu w końcu bo mają dość) Premię(niby 40 % większe)...jakie premie????kto je bierze??? Po 30 targetów miesięcznie bo mamy dużo czasu po RTM( w końcu ktoś tak trasy ustalił że leżymy teraz :)) Ogólnie zniechęcenie takie do pracy że człowiek wstaje z płaczem, a oni ci mowią no musisz przychodzić z uśmiechem do pracy... Dla tych co się uczepią że czemu tu jeszcze siedzę od razu pisze że już szukam pracy i pa pa...

Pankracy
@skills

A dlaczego szukasz pracy? Czy nie lepiej pracować u siebie? Założyć firmę, prowadzić ja jak należy i tym samym być niezależnym? Jedyny minus to to, że jak coś się popsuje to nie będzie na kogo zwalić ;)

Wypełniona jak należy :)

Zenek

Ludziska, wiecie cos na temat RTM 2018?

stary
@Zenek

Jasne, w kolejnym roku 2018 firma odda kolejne punkty pod hurt i zwolnią kolejne osoby. Żenada uciekajmy póki jeszcze czas.

EDLP

co do audytów to w sumie nie zależy mi już na niczym i mogę polecić również sprawdzenie sampla na DC z przed RTM. Oczywiście wyślij 20phc, ale w dwóch osobnych zamówieniach po 10phc zeby nie bylo przypału, ja to klepnę a potem odbierzesz od nich i odpalisz im ze dwie zgrzewki za fatygę. :) z pozdrowieniami dla STL-a :)

Lala
@EDLP

Sample to jedna wielka ściema ,wszędzie w całej PL ,mój STL wiele razy mi mówił radź sobie a ja zamykam oczy i nic nie wiem,więc wypisuwałem na zaprzyjażnionych klientów ,łapałem kierowcę no i reszta wiadomo ...:

hehe

Zamiast adresu dostawy Kwiatowa 5, wpisz sobie Kwiatowa 6. Dla klienta liczą się dane płatnika na górze faktury, które zaciągną się dobrze. A jaki jest tam adres na dole, to już przeważnie mu to wisi.

kaka

Smiech mnie ogarnia na temat tego całego partnerstwa hurtowego i oddawania punktów do hurtu. Co z tego, ze oddalismy 40 % punktow pod hurt jak rejstrujemy je na nowo i dalej z nimi handlujemy odcinajac hurt od zamowien po relacjach z klientem. Stl aprobuje sprzet nikt tego nie sprawdza. Budżety mamy rok do roku wiec kazdy klient ktorego zalozymy a wczesniej z historia zaprasowalismy robi nam górke. Po co to narzekanie. Ruszcie głowy ludzie i zacznijcie wkoncu kombinowac.

Lol
@kaka

Geniuszu rejestrując punkt podajesz ulice etc , w bazie widnieje jako indirect wiec pochwal sie jak taki inteligent jak Ty to robi !

Ktos wie co to za spotkanie w piatek wroclawia?jakis grill impreza?

no mercy!

Poznań!!! zbliża się Ankieta My Voice!!! jedziemy z tematem!!! My pamiętamy!

kibic
@no mercy!

Jedziemy z tematem ???? A kto został w Poznaniu z jajami aby odpowiednio wypełnić ankietę ???? Szef zrobi kilka super HGMM z pączkami i wypełnicie ankietę pod jego dyktando.... Pieski gończe już zostały wypuszczone aby zbadać nastroje w lokacji Ładnie wypełnicie ankietę i podziękujecie szefowi że możecie pracować w tak cudownej lokacji

no mercy, no lerue
@kibic

Jak ładnie zostanie wypełniona ankieta w Poznaniu to bedzie okazja aby dostać w nagrodę kopniaczka w plecki. Za dopłata mozna być jeszcze sponiewieranym słownie. Audyt przymknie na to oko. Wszystko w zgodzie z procedurami.

sanir
@no mercy, no lerue

W kazdej lokacji wchodzą w 4litery z kawa owocami niedługo baranka sklepia żeby tylko ankieta im dobrze wyszla, ale my pamiętamy i cala prawdę i żale wylejemy, w Kato juz STL motywują nas do poprawnego wypełniania ankiety .jeden orzel nawet zaproponował ze razem wypełnimy ankietę . Maja nas za chłopców do bicia ale to się skończy i wreszcie ktos na szczycie zrobi porządek z baranami którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy.

kk

Czy ktoś ma informacje co sie wydarzyło w szczecinie? Ponoc gruba afera samplingowa wyszla na jaw. Dochodza sluch ze audyt bedzie trzepal wszystkie samplingi wystawione w sieciach typu carfur tesco intermarche i stacje paliw rok wstecz. Moze to byl zamierzony plan. Najpierw zdegradowac lidzi z kijekantki a potem zwolnic dyscyplinarnie za samplingi. Teraz kazdy pali glupa ze niby nie wiedzial o tym ze sampling byl wystawiany na jeden market a jechal na inny aby oplacic expo. Na jednej sieci były male srodki na innych wieksze wiec jakis trzeba bylo sobie radzic. A teraz afera.

icefrut
@kk

No to będą musieli porzegnać z 90 % ludzi ze sprzedazy. Ten co nie wystawiał w ten sposób sampla niech pierszy rzuci puszką ;) a pozatym to ktoś te donacje akceptował.

Chuck
@icefrut

W tej firmy nie ma ludzi świętych ,w każdej lokacji wszyscy sobie radzą i działają w ten sposób .No to będzie się działo mega.Audyt osiwieje

Iwona

@Do białegostoku co możesz powiedzieć o pracy w Coca-Cola? Jakie masz doświadczenia z pracą w firmie? Obecnie Coca-Cola oferuje Praktyki w dziale Kontroli Cen i Kontraktów. W ofercie napisali, że wymagają m.in. znajomości pakietu MS Office – w szczególności Excel, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, wykształcenia wyższego z zakresu Finansów, Ekonomii lub pokrewnych lub w trakcie studiów. Czy ktoś jest zainteresowany takimi praktykami?

Do białegostoku

A jak wam podobała sie atrakcja na spotkaniu podsumuwujacym sezon w Rucianym?

Cc
@Do białegostoku

Moim zdaniem było bardzo kreatywnie...

jerzy

Nawet jeśli bedziesz robił po 12 godzin to firma bedzie miała podkladke, że jesteś słabo zorganizowany, ponieważ nie potrafisz sie zmieścić w 8 godzinach pracy. Małoefektywny to sie nazywa. Wprowadzenie zadaniowego trybu pracy zciąga już calkowicie odpowiedzialnosc pracodawcy i przerzuca ja na pracownika ktory jest z gory skazany na porazke przed sadem pracy w przyszlości. Dziwie sie ze nie potrafimy sie zjednoczyc jako dział,sprzedaży jak to miało miejsce w takich krajach jak Austria, czy Czechy aby przeciwstawic sie takim pomyslom. Jest mi wstyd za siebie i tych co milczeli jak chlopcy z KA walczyli w naszym imieniu o lepsze jutro dla nas. Teraz ich juz nie ma i maja wszystko w (usunięte przez administratora) a my w tym szambie utoniemy. Jakim trzeba byc tchorzem i jak tu teraz spojrzec w lustro. Nie mam tu pretensji do nikogo tylko do siebie teraz patrzac na to z perspektywy czasu.

@jerzy

Nie sądze że się tu ktoś zjednoczy, zostało dużo takich co za cole życie odda i lizusów. W wielu sprawach by można się było zjednoczyć....panorama....ankiety MY Voice......teraz ten czas pracy....Ale z kim????

@jerzy

Jerzy, jest na to prosty sposób firma która przechodzi na zadaniowy czas pracy a we wcześniejszej formie miała nagminne przekroczenia czasu pracy i nie zmieniła Swojego stylu pracy, wówczas sąd pracy wydaje na korzyść pracownika. W CC HBC z tego co wiem jeszcze firma o nadgodziny nie wygrała z pracownikami. A tych spraw nie jest dużo wszystko załatwia się polubownie tak by móc wygrywać nagrody jako najlepszy pracodawca roku zaangażowani w ochronę zdrowia i przyrody :) My sprzedajemy wodę z cukrem wiec ze zdrowiem nic to nie ma wspólnego a jeżeli chodzi o ochronę środowiska EXTRA jazdy 3 razy w tygodniu na spotkania w biurze kilkudziesięciu BD ale co tam spalenie jest minimalne :) Panowie warto pracować jeżeli jest Nam źle to pamiętajmy zawsze można zmienić pracę w CC HBC

Pan z HR

Cześć. Co sądzicie o zadaniowym czasie pracy jaki ma być wprowadzony niebawem.? Czy w jakiejś lokacji były już prezentacje dla działu sprzedaży czy czekają z tym po ankiecie

@Pan z HR

Proszę Pana z HR zadaniowy czas pracy chroni pracodawcę przed roszczeniem pracownika w stosunku do pracodawcy o nadgodziny. Niestety w CC HBC nie ma możliwości z wyrobieniem się ze wszystkich zadań które wymaga CC HBC + przełożony w 8 godzin (40 godzin tygodniowo). Nawet po wprowadzonych zmianach przeprowadzonych w ostatnim czasie w Naszej firmie nie spotkałem się z sytuacja by 8 godzin było wystarczającym czasem na wykonanie pracy. Niestety zadaniowy czas pracy nie spowoduje pracy krótszej niż 40 godzin tygodniowo ale ograniczy do minimum pracodawcę CC HBC w temacie roszczeń pracy po godzinach.

@zadaniowy czas

Czyli mam rozumieć że nawet jeśli będę robił po 10 godzin, to jak coś, to nie będę mógł rościć o nadgodziny, ponieważ firma mi przekazała zę mam pracować po 8?

@+

Tak, jeżeli Swoje zlecone obowiązki wykonasz nie w 8 godzin a w 12 godzin to Twój problem nie firmy :) Co najlepsze nigdy firma nie da cie obowiązków które możesz zrealizować w 3 godziny i śmiało pójść do domu. To jest urok systemu zadaniowego ratować tyłek firmy , przełożonego. Ale też jest na to sposób prawo w Naszym kraju działa w Dwie strony. Pod warunkiem że Biały Dom i kierownictwo będzie wykorzystywać "system zadaniowy" by ludzie pracowali powyżej ustawowych 40 godzin tygodniowo.

anton

Szukam mocnego zawodnika co załatwi 25 palet/ tydzień. antoniewicz@op.pl

Kropka
@anton

Nie ma problemu.Brykietu mogę załatwić nawet 30,pellet również.Mam też dojście do taniego węgla.

My voice

W wrocku pokazali nawet telefony jakie bedą w grudniu, a w tamtym roku do ostatniego dnia nic nikt nie wiedział. ,

Sanir
@My voice

Niech dadzą pracowac w godziwych warunkach bez głupich panoram i herezji korpo-szczurów. A Tel to w d.u.p.s.k.o mogą sobie wsadzić!

@My voice

i co ci z tego telefonu.....myslisz że jak ci dadzą telefon to już bedziesz miał spokoój. Pokazują co chcą żebyś sie nie odzywał o tym jak jest w firmie, a gadał o telefonie. Proszę cię dorośnij

@+

Łebku wiesz gdzie ja mam model z 2015 najtańszy szrot na androidzie 5.0 , proszę Cię ...

sinalco
@My voice

i jakie telefony pokazali?

PEPERS

Panie i Panowie ankieta My Voice będzie nawet jeżeli wyjdzie źle (a raczej tak nie będzie) to i tak wynik zostaną przedstawione w dobrym świetle lub mądra głowa powie że ludzie pytań nie zrozumieli.W tej firmie wszystkie ważne tematy zamiata się pod dywan nawet przestępstwa karno-skarbowe,mobbing, bójki itp.Hurtownicy wystawiają faktury do klientów klienci robią refaktury do hurtowników towar nawet nie wyjeżdża z magazynu.Można być skopanym przez szefa a później mieć kłopoty bo go palec u nogi boli o wyzwiskach i pomiataniu ludźmi to już nie wspomnę.Biały Dom takich spraw nie widzi a szkoda tyle pieniędzy się wyrzuca a oszczędza na ludziach.Pamiętajmy pieniądze idą z dołu do góry a nie na odwrót. Piszmy tutaj o wszystkich złych rzeczach które się dzieją ludziom w firmie może ktoś w końcu to zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC