Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

mireczek

Prawda jest taka drogie panie i panowie że to wszystko w końcu pier.........bo nie sądzę że długo tak pociągną i Oni i MY tym bradziej :)

Anty red

A targety Sop to dopiero kosmos, wszystko 20% do góry, progresja do progresji. Cyfry gdzie byłeś 22 kreski do przodu teraz 15 do tylu. Czyli 17 parametrów do realizacji 5 możliwych. Coca 1.5, trzy Fuzetea, i kropla 1.5 Firma sięgnęła dna z idiotyzmami

kolega
@Anty red

Z tymi 3 Fuzetea nie byłbym taki pewien :)))

Jhony

Mam pytanie. Dlaczego czas pracy jest liczony dopiero jak dojeżdżamy do klienta? Przecież czarno na białym czas powinien byc liczony od wyjazdu z domu. A do tego jeżeli mamy umowę o pracę i czas pracy 8 godzin dziennie to każda kolejna godzina jest godziną nadliczbową płatną 50%. A tak nie jest. Kto może niech się wypowie. Pozdrawiam

Walker

Spytaj Marioli ;-)

Stary
@Jhony

Czas pracy jest nam liczony od wsiadniecia do samochodu i wrucenia do domu.

Red lover
@Jhony

Kolego trzy wyroki Sądu Najwyższego jednoznacznie wskazują, że do czasu pracy PH wlicza się również dojazd do klienta. Koniec i kropka. Więc jeśli kiedyś ktoś będzie miał do Ciebie pretensje o to, że wyjechałeś z domu o 8.00 i wróciłeś o 16.00 to możesz sobie te wyroki wydrukować i rzucić jemu bądź jej prosto w pysk. Tyle w temacie.

Redminator

Nowy Red to jakaś masakra, nie dość że tyle ekspozycji to jaki wymagany asortyment, ankiety gdzie wcześniej było 90% to teraz wychodzi 65. Teraz to już nikt nie zgarnie premii. Jak to powie RK nie poczujemy buły w kieszeni ????

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Red lover

Nowy Red to dla mnie wieczorne wyjście, spotkania w ciągu dnia, aktywny czas poza domem, czas do porannej kawy, posiłki w domu, spotkania dorosłych w domu. Niech się ktoś (usunięte przez administratora) w głowę dopóki nie jest za późno. Tyle pracy poszło na marne.

@Red lover

Dziwić się później że sie z nas na sklepach śmieją, w jakiej my to dirmie pracujemy......A pepsi obie przychodzi robi swoje i wychodzi....a my musimy mieć po 7 expo, pepsiarz ma 2 i tak nas rolują jak chcą w nielsenie. Kiedy się ktoś obudzi w tej firmie, albo się pozwalniją tam na gorze wszyscy...

Logistic brand manager

Dziś jesteśmy po kolejnych szkoleniach kierowców z jak to oni mówią „maszynkami”. Bójcie się wszyscy BD bo jak w pierwszym tygodniu wyjedzie choć jedna paleta to będzie sukces. Apeluje zatem aby każdy BD pracował ze swoim kierowcom. Regularnie poświęcał mu minimum 30 min. dziennie na telefonie. Tylko wówczas unikniemy błędów.

malina
@Logistic brand manager

Masakra.....Sop.....Nowe Ankiety.......Paranoja w tej firmie.....

SOP

Jak koledzy i koleżanki z targetami SOP luty. Widoki na realizacje, wszystko można zrobić hahahahaha, ciekawe kiedy będą pierwsze samobójstwa w tej firmie przez stres. I tak nas w maju zwolnią bo wszyscy zawala matryce efektywności.

Czas na związki zawodowe

Od jutra wracają ankiety Red, ciekawe czy firma zgodnie z obietnica pana od reda zacznie liczyć Sop wg ankiet Red, szczerze w to wątpię w związku ze obecny Sop liczony jest z pokryciem dwumiesięcznym, tj grudzień plus styczeń, a teraz styczeń plus luty. I wszystko się terminuje, A w związku z brakiem realizacji Sop 19 parametrów 3/4 tras będzie NYFP matrycy efektywności i będą straszyć planem naprawczym. Pamiętajcie jeśli nie podpisałeś regulaminu pracowniczego w dniu przyjęcia do pracy to nie wiesz o planie naprawczym, musza dać nam do podpisania taki regulamin, mimo ze możecie go znac, a jak podpiszecie teraz to zgodnie z prawem takiego planu naprąwczego ńie mozezecie dostać przez 3 mce. A nasi nie douczeni nie doczytali STL I human resources nic nie mogą z tym zrobić, Ludu pracujący do walki.

Bd
@Czas na związki zawodowe

SOP juz od dawna powinien byc liczony z ankiety RED.

GranderPoznań

Czytacie i boicie się prawdy napisać? ŻAL!!! Dalej sobie wchodzcie kierowniką w 4 litery na eventach firmowych a potem narzekacjcie bo nic się nie smieni...

Szept

Tak sobie siedzę i myślę: gdzie ja jutro zaparkuję no i gdzie zrobię siku? W nowej siedzibie lokacji Poznań jest 1 kibelek na 50 panów i brak parkingu( przepraszam jest! Po drugiej stronie ulicy w błocie bez pasów dla pieszych-tak informacyjnie dla Jacka M.) Pierwszy hgmm to totalny niewypał organizacyjny. Szukanie miejsca postoju i kolejka do kibelka. Czy jutro coś się zmieni? Korzystając z okazji: Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

szklanka do połowy pełna
@Szept

Malkontent i w tęczy pogrzeb dostrzeże...błota brak, jest bruk. Postoisz w kolejce chwilę to będziesz miał czas do narzekań pod ukrytym nickiem na forum. Żal mi takich narzekaczy jak Ty i reszta trolli... trochę optymizmu i...obiektywizmu.

Marrow
@szklanka do połowy pełna

Dajecie radę?

Fakty
@szklanka do połowy pełna

Proszę wsiąść się za prace a nie narzekać. Czas narzekania się skończył. A jak się nie podoba to droga otwarta. I proszę przestać wypisywać już bzdury.

Żołnierzyki Andrzeja
@Fakty

Żałosne jest to ze SCM z Poznania chce być we wszystkim najlepszy, nawet na go worku :) Jestem ciekaw który STL ma w swoich priorytetach zajmowanie się i odpisywaniem na hejty na "go worku".... Ogarnijcie się Panowie

Sony

aż taka jest rotacja w Bydgoszczy że ciągle wiszą ogłoszenia na handlowca? wymagań za wysokich przecież nie mają......Nie wiem czy zaaplikować ;)

Borys

Czy z podstawowym mam szanse na pszedstawiciela. Czy tyko zatrudiaja wyksztalciuchow ? Widze ogłoszenie na Gniezno i nie wim czy zanosic papiery. Gdzie w Gnieznie jest siedziba firmy ? Znam derektora Pana Czarka tylko gupio tak się pytac i nie chce po znajomosci.

Dolar
@Borys

Masz duże szanse. Z podstawowym możesz zatrudnić sie jako zbieracz puszek coca-coli. Amelinium jest w cenie wiec zarobisz więcej niż przedstawiciel na Gniezno.

piernikolandia
@Borys

Kolego, zależy o jakie okolice Gniezna Ci chodzi. Jeżeli od Gniezna w stronę Bydgoszczy to lokacja Bydgoszcz, a jak od Gniezna w stronę Poznania to lokacja Poznań. lepiej złóż papiery do Poznania bo w Bydgoszczy nie popracujesz za długo.

Borys
@piernikolandia

W ogłoszeniu napisane było Gniezno. Już nieaktualne. Kumpel stwierdził ze pracował w coli i nie warto bo można ześwirowac i skończyć na balu u czupkow

ByłyAUDYTOR

Kojarzy ktoś z Was Mariolę z Katowic? Jakieś opinie?

CORPOLUDEK
@ByłyAUDYTOR

Jak ty jesteś były to co się interesujesz Mariolką? Gdzie indziej sobie kobiety szukaj.

BezPaniki
@ByłyAUDYTOR

Chyba wiem o jaką paniom ci chodzi ;-) Sympatyczna nie ma co? Napisz coś więcej .Może nożyce się odezwą ;-)

Stefan

Czy ktoś słyszał kiedy będzie kolejne rero i zwolnienia?

Carmen

Nie rozumiem tego. Jak się praca nie podoba to po co w niej jesteście? Bo za taką kasę nic nie znajdziecie innego leniwce. Zatem do roboty lub zmienić pracę, a nie wylewać pomyje.

@Carmen

"za taką kasę" otwórz oczy, to co dostajesz za wkład który dajesz to jałumużna. Odszedłem 4 lata do innej branży, takie zarobki jak w koli max można mieć jako podstawę na początek w normalnej firmie.

Zapytanie

Pisaliście o Białymstoku i SCM, widziałem ze STL -em IC została dziewczyna z dwuletnim stażem. Jest aż tak dobra ?

Zapytanie.

W Bydgoszczy sorry.

Mo :)
@Zapytanie.

Jest i trzymam mocno za nią kciuki.

odp
@Mo :)

dobra malo powiedziane. trzeba poznac i z nia popracowac zeby sie przekonac

True ****
@Zapytanie

Wiele osob trzyma za nia kciuki :) daje sobie rade dziewczyna lepiej niz niejeden stl z duzo większym stażem ????

@Zapytanie

Może wreszcie odpowiednia osoba. Życzę jej jak najlepiej !

Zapytanie

Dzięki za odzew. W taki razie powodzenia dla niej !

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Spriteciarka!

Jestem zaskoczona bardzo pozytywnie premią świąteczną! W końcu jakaś firma potrafi docenić pracowników! Wszystkim Colarzom i Colarkom ,życzę najlepszego w Nowym Roku!

wawa
@Spriteciarka!

O jakiej Ty (usunięte przez administratora)premii mówisz?

wawa
@Spriteciarka!

Przestań pi....lić. Żadnych premii nie było. Jedyne co to wypłata świąteczna z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, czyli z Twoich własnych pieniędzy. CCHBC Nie dało od siebie złotówki nigdy odkąd są w Polsce. Tyle w temacie.

Hubi aim the beast !

Hej Jestem Hubi i Andriu mnie lubi i fotki fuza wysyłam a wy nie he he he

Miał
@Hubi aim the beast !

Lepiej nie robić nic a pöźniej zaśpiewać. Znowu w życiu mi nie wyszło. Znowu w życiu mi nie wyszło?

Zażenowany

Panowie,a dlaczego nikt nie zajmie się SCM z Bydgoszczy'? Facet przez przeszło dwa lata swojej pracy w tej funkcji zwolnił lub postawił pod ścianą mnóstwo bardzo dobrych kierowników i handlowców, których już nie ma! Stosuje mobbing i mimo tego, że jego bezpośredni przełożony M.G. wie to bardzo dobrze od tych co już odeszli i tych co nadal pracują NIC Z TYM NIE ROBI. Nie wystarczy robić dobrej miny do złej gry, gdzieś jest granica.

BPCC
@Zażenowany

Pracowałem z K.R kupe lat jak był jeszcze arealnym w Ol. i musze stanąć w jego obronie. Fakt jest menagerem bardzo wymagającym, nie toleruje leserstwa i cwaniactwa ale w zamian można się od niego sporo nauczyć.

Dobrze piszesz, Ol. To nie Bydgoszcz

Myślisz sukces mówiszBydgoszcz
@Zażenowany

Żel Beret wytrzyma każdy nacisk z góry

Obi one kenobi
@BPCC

Ty chyba jesteś ten jego frend J. A. N. K. O. S?

BPCC
@Obi one kenobi

Na temat pana J. to akurat nie moge powiedziec nic dobrego. Natomiast Wasz SCM z Bydgoszczy jest jednym z lepszych w Polsce.

Abc
@BPCC

To go zabierz,bo bliższa współpraca wcale nie jest kolorowa. Ciekawe na czym wyrobiles taka opinię

Nicki
@Abc

SCM z Bydgoszczy rzeczywiście jest jednym z najlepszych kiedy jest źle mówi że jest źle. Bez owijania w bawełnę i robienia brązowego noska i jest bardzo za swoimi ludźmi. Więc nie rozumiem tego hejtu

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC