Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

CCHBC W-wa

Witajcie W Warszawie jedna osoba zgłosiła do działu HR pozew o mobbing na SCMa. Następnego dnia została zwolniona. Powinno być w tej sprawie postępowanie? Czy można to gdzieś sprawdzić? W Warszawie za nowego SCMa jest bardzo źle. Każdy czuje się zastraszony, chociaż nikt prosto w oczy mu tego nie powie.

Mob
@CCHBC W-wa

Patologia!

Kleo
@CCHBC W-wa

W Poznaniu było podobnie ale HRy mają to głęboko w poważaniu. Trzymają stronę managmentu. Dlatego, że w innym wypadku byłoby to przyznaniem się do błędu. Takie tematy najlepiej nagłaśniać w mediach ale nie mediach nasyconych kapitałem zagranicznym typu TVN czy Polsat. Takie tematy powinno się zgłaszać do TVP w Warszawie. Oni chętnie się tym zajmą i nagłośnią temat zwłaszcza, że to jest telewizja, która tylko czeka aby pokazać nieprawidłowości w corporacji. Nie ufajcie także związkom zawodowym.

@Kleo

Od związków to się odpi...ol, robią robotę dla tych co w nich są. Widziałeś żeby ktoś z członków Solidarności wypłakiwał się na forum? Tylko takie piz..y jak ty się tu wypłakują. Pozdrawiam. PS. W Warszawie masz tylko związki dyrektorski, tak dla formalności.

Fanciarz

Dlaczego wczoraj i dziś nie ma szeryfów w pracy? Jakieś szkolenie?

jago
@Fanciarz

Tak, szkolenie z aktywnego poszukiwania pracy dla osób nie aktywnych zawodowo;)

Karpacz

Uwaga!! W najbliższy piątek szykuje się impreza całej Lokacji Poznań (wygrana konkursu Bingo w 2017 r). Ciekawy jestem kogo tym razem skopie damski kick-boxer z Z.G. Pamiętajcie, że chłopaczek czuje się bezkarnym! Oczy dookoła głowy.

Kubuś
@Karpacz

Kris taki kozak, zobaczymy oby tym razem nie narozrabiał :) Swoją drogą to on się wcale nie nadaje na stl-a.

Tak
@Kubuś

Tutaj nie chodzi o Krisa tylko o Stla z Poznania.

Imprezowicz
@Kubuś

Dokładnie, jeżeli chodzi o Krisa to On jest Kozak- jak ma uderzyć to między oczy a nie jak cwaniaczek Stl, który obecnie jest kierownikiem na Z.G- ten kopie w plecy. A tak swoją drogą to ciekawy jestem czy ktoś napije się z nim wódki? Kolegów to on nie ma!

T64f46cchbc
@Imprezowicz

Współczuję szczerze tego co się w tej firmie odjaniepawla :)

Bokser
@Karpacz

Czy wszyscy zakupili już rękawice na piątek? Będzie impreza, będzie wesoło, będzie bitka! Damski bokser od dwóch dni już sparuje z sąsiadkami!

Kibic F1

Zmiany w Poznaniu?? Wszystko zostaje w „rodzinie” Sebus jest z rozdania Jędruli wiec przygotujcie się na nowe-stare rozdanie!!! Według mnie będzie podobnie jak za Andrzejka czyli knucie,szufladkowanie i szukanie dziury w całym!! A koksik na ”derektora” to już jakaś parodia!!!

@Kibic F1

Koksik per Dawidek zawsze brał po same kulki. Ale z drugiej strony co z tego ze targał worki Jędrkowi skoro ustawił się na całe życie. Teraz hajsu będzie zarabiał po 25 tysi miesięcznie i dalej nic nie robił. Trzeba zacząć ciągnąć kulki i wazelinę zakupić.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ee

Dawidek w Białymstoku. Jak usłyszałem to dziś to zaśmiałem się. Współczuje ludziom z Białego. Typowy pozorant i niezwykle zakłamany i fałszywy koleś. Ale teraz już nie będzie miejsca na pozory. W końcu zarząd przekona się jak bardzo błędna była to decyzja. Szukajcie ludzi do pracy w Białym bo w pierwszych trzech miesiącach wiele osób z białego rzuci papierek.

Mindset
@Ee

Leczo z Kawałkiem kiełbasy zamienili siekierkę na kijek :) Toć ten Gregory miał jedne z lepszych wyników w czymkolwiek sop, trv, ri , konkurs power team,nie zrozumiałe...

Szok
@Ee

Koks na dyrektora?!!! Szok! Szok! Szok! Kto go widział pracującego? Kto go widział na rynku? Z kim pracował? Komu pomagał? Kogo wspierał? u mnie ani razu nie był! Kolejny argument żeby w Ankiecie My Voice przy pytaniu: czy Firma dobrze wybiera ludzi na stanowiska zaznaczyc-ZDECYDOWANIE NIE!

S
@Szok

Zanznaczajcie w ankiecie liczcie ze się coś zmieni. Jak słyszę temat ankiety to śmiać mi się chce. To tak jak po zamachu dać ludziom kredki aby w odwecie pomalowali płytki chodnikowe w ramach protestu.

janusz ze Skierniewic

I wszystko już jasne w temacie rero. Żegnamy SCMow z Katowic, Rzeszowa, Białegostoku, Poznania, Bydgoszczy, Kielc. Łączenie lokacji stało się faktem.

Stefan
@janusz ze Skierniewic

A Kielce/Lublin/Radom jak podzielą?

Milena
@Stefan

A jak Północ ?

Sanir
@janusz ze Skierniewic

Juz nie możemy doczekać sie hucznego pożegnania najbardziej nie ogarniętego "scm" z Katowic . Będziemy świętowali trzy dni i czekamy na prawdziwego Managera z charyzma i poczuciem taktu !!!!!

R7
@Sanir

Niedługo My w poznani pożegnamy największe dwie (usunięte przez administratora) które knuly sklucaly ludzi i psuły atmosferę. To jest pana deeerektorka i jego syna koksika dawidka

Zmiana
@janusz ze Skierniewic

Poznań od dawna czeka na kogoś normalnego! Normalnego tzn. po prostu ludzkiego! Wczoraj w lokacji Poznań był Górski, koleś z Hr, Wróbel, Scm z łodzi, Andrzejek i jego syn Dawidek i Stlowie z Poznania. Dokonuje się Rozbiórka Lokacji. Oby w nowych realiach już bez Andrzejka i koksika-dawidka (nic nie robiącego od roku). Boże pobłogosław dobry wybór! Życzę spełnienia marzeń w te Święta!

MM-02
@Zmiana

Teraz człowiek którego Andrzejek stworzył przejmuje jego lokacje. A co do jego synka jak piszecie tutaj to znowu mu się uda bo Wróbel to jego najlepszy kumpel. Rzekłbym nawet ze Andrzejek przez cały ten czas miał szpicla bo Dawidek o wszystkim informował centrum dowodzenia w Szczecinie. Teraz andrzejek wkoncu będzie mógł poczuć co znaczy staczać się po równi pochyłej jak Zagórek którego sam zniszczył jak wielu wspaniałych ludzi jacy pracowali kiedyś w lokacji choćby Szelaga Marcina.

Waldik
@janusz ze Skierniewic

Niech go przesuwają i tak posypią się sądowe wnioski za calokształt działan.Moze otworzą wtedy oczy.

Kks
@janusz ze Skierniewic

Był(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)nie ma! Wycinał Ludzi bez wyrzutów sumienia-teraz wycięli jego! Wreszcie!! Zostali Ludzie! Którzy chcą pracować, chcą się rozwijać, chcą być dobrze traktowani. Lokacja Poznań istniała bo byli normalni kierownicy (wyjątek-szczurek z(usunięte przez administratora) diler i kombinator). Mam nadzieję, że Lokacją nie będzie zarządzał Lizus Koksik tylko ktoś z zewnątrz! Pozdrawiam!

Co po spotkaniu
@MM-02

To cło się w końcu stało/stanie z karierą Dawidka?

Krysia
@Co po spotkaniu

(usunięte przez administratora)przygarnie koksika bo to kumple. Stworzy mu jakieś stanowisko na którym dalej będzie zaglądał w lapka tylko i zakładał obcisłe koszule. Bo na pewno koksik nie zostanie w ZG bo musiałby służyć pod Wrocławiem a tam nie ma już takich kretyno...w co płacą za nic nierobienie.

Stary
@Sanir

Odchodzi jeszcze Regionalny KA z Katowic a szkoda bo to jeden z ostatnich Menago który ma wiedze i doświadczenia w KA . Ale cóż za bledy firmy placa ludzie. Na dodatek powstają nowe stanowiska KA te które rok temu likwidowali mądrzy w CC. Ciekawe kto beknie za straty sprzedażowe egzekucyjne w MT i czy zgodnie z obietnicą podczas zwolnień zaproponują zwolnionym pracownikom powrót do pracy na stanowiska KA? Ale z tego co wiem każdy ma juz prace i raczej nie wróci do naszego cyrku. .....

Trener
@Stary

Chyba cię pogięło aby CC proponowała zwolnionym wcześniej ludziom z ka powrót do pracy. Tą firmę tworzą ludzie. A większość ludzi u władzy w Coca Cola HBC Polska to korposzczury które aby popisać się przed zarządem rozbiją nawet najlepszy zespół. Jak dla mnie to zlepek kretynow do których nie dociera fakt ze firma/zespół jest tak mocny jak jego ludzie. Pozbywając się swoich doświadczonych ludzi lub nie biorąc pod uwagę ich obiekcji traci zespół potem lokacja następnie firma. I takim najbardziej wyrazistym przykładem może być SCM Poznania A.Pałka, który miał kiedyś najlepszy zespół w Polsce. Ale miał tez swoje chore wizje i forsował te swoje chore wizje względem ludzi. Ludzie mu odeszli na raz, przestał robić wynik, został zamieciony pod dywan i podzieli los Zagorowskiego. Znajda się tacy co staną w obronie AP. Ale kto mądry wytłumaczy fakt ze STL który mieszka w Gnieźnie kieruje eria w Lesznie, STL który mieszka w Poznaniu kieruje zespołem w zielonej Gorze a STL z Leszna dojeżdża do Poznania. Przecież takiego kretyństwa i braku logiki w dobie kiedy oszczędności są priorytetem nie wymyślił by nawet narkoman na głodzie. Ale tak to jest jak dyrektorem lokacji zostaje trener.

Droga
@janusz ze Skierniewic

W Poznaniu już dawno nie ma Zespołu! Wszyscy są zastraszeni przez Andrzejka i Dawidka-nieroba! Jeżeli potwierdzą się te informacje, że po rero opuszczają oni Lokacje to radości nie będzie końca! Maszyna niszczenia zostanie zatrzymana! Poznań zawsze razem!

Big Milk
@Droga

Machina ruszyła. .. out SCM: Bydgoszcz, Gdansk, Białystok. Nowe rozdania: Andrzej do Gdańska, Dawid do Białegostoku. No i Sebastian do Poznania..

Poznaniak
@Big Milk

Z punktu widzenia Poznania- dobra wiadomość. Sebastiana nie znam, ale juz gorzej być nie moze. Wszyscy czekaliśmy na zmianę! Dawid do Białegostoku? Szok! Większego lesera nie znam! Kogo to decyzja? Koledzy z Bialegostoku-daje 3 miesiące i pierwsze plany naprawcze się posypią! Dawid to typowa marionetka! Co mu każą zrobić to zrobi! Zero myślenia analitycznego! Typowa władza wykonawcza! Sebastian! Poznań Wita!

kr7
@janusz ze Skierniewic

A co z Bydgoszczą? Ktoś? cos?

Infor.
@kr7

Z tego co mówią koledzy z Poznania to Bydgoszcz łączy się z Gdańskiem i będą jedną lokacją. Z Andrzejem P. jako SCM. Informacja z dziś. Rozmawiałem z kumplem z Poznania więc potwierdzona informacja.

@Big Milk

Z Andrzejem przesadzacie, nie jest zły. Dawidek? najgorszy leser, wazeliniarz i pozorant. Gratuluję Poznaniowi pozbycia się gościa, Białemu współczuję. Kto/co stoi za jego karierą?Nawet zazdroszczę, ale lustra bym musiał pozdejmować w domu. Kanalia przez wielkie K. Z drugiej strony zamiast narzekać weźcie się lepiej do roboty albo zmieńcie ją... poza cc naprawdę jest życie i to wielokrotnie lepsze... Z ciekawości zapytam, jak tam sop 2 miesięczny i nowy red? do ogarnięcia czy tragedia?

Wisłostrada

A co się stanie z Wilkiem? Ktoś wie? Bo jak słyszę swojego Stla, że Wilk ma ciśnienie i każe dilować przez MT bo trzeba odrobić dilowanie z ubiegłego roku to ja się zastanawiam gdzie jest Dział Audytu?! A jak dilować to przede wszystkim przez Leclerck! Prawda?!

KK
@Wisłostrada

Prawda kolego. Dilerka tylko przez leclerka i to tłuściutka.

Alwaro

Coca Cola odróżnia mężczyzn od chłopców!

iwow
@Alwaro

Tak

Ślązak

Ha ha ... słynna pani trener! Przez małe "p" i jeszcze mniejsze "t"! Prowadzone przez nią warsztaty to Szopka! Jak ktoś ma z nią jechać w rynek to wiadomo, że dzień zmarnowany! Potencjalni pracownicy Coca Coli- chcecie pracować i się rozwijać? To nie w tej Firmie. Dział trenerski z Mariolka to nieporozumienie.

Kat
@Ślązak

Kolego a czego się spodziewałeś po Marioli? Już na pierwszy rzut oka widać, że to nie trafiony wybór! Porównaj sobie trenera Michała W. z Mariola! Sposób mowy, styl ubioru, podejście do pracy. To przepaść. szok, że jeszcze ona tu pracuje. A co dopiero żeby nas szkolić! Śmiech!

Ślązaczka
@Ślązak

Jak wygląda ta trenerka Mariola? Możesz opisać fryzurę?

Ojoj

Na północy to się dopiero dzieje! Ponoć z trzech lokacji mają zrobić jedną. Ktoś wie coś w temacie?

Fanta
@Ojoj

W sensie 3 miasto, Szczecin i...?

Rekin
@Fanta

Poznań Szczecin ,3 City Bydgoszcz

Kop

Szczecin +Trójmiasto +Olsztyn

Pik
@Kop

No to teraz się zapalą dyrektorskie dupska

Jarzynowy kołeczka
@Ojoj

No i bardzo dobrze. W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy. Teraz od koryta oderwanych zostanie pare dyrektorskich pupek i motywatorek się skończy bo takiego koryta jak tutaj nie znajda nigdzie!!!!!!!!

Upsss
@Jarzynowy kołeczka

Ciekawe, który "dyrektorek" pociągnie za dłuższą zapałkę ????

butaczek
@Upsss

Ten który wolniej ssał pałkę.

G12
@butaczek

myśle ze będzie ostra rywalizacja. Bez penetracji dwulitrowym petem się nie obejdzie.

Buli
@Ojoj

Andrzej trzymaj pałkę regionalnego Maćka bo cię zamiotą. Sprzedam ci patent, bierzesz głęboko dużo śliny wdech i wydech . Ratuj 12 tysi brutto

Rero_CCHBC
@Upsss

Poznańską "Pałkę" ??? Hehehe

Rero

W obecnych realiach nie ma co aplikować do Coca Coli- moja uwaga jako osoby z krótkim stażem. Wszyscy czekają na rero! My w Poznaniu liczymy na wymianę przede wszystkim jednej osoby, która nie pasuje do pozostałych-dyrektorka. Niech zabierze ze sobą swojego lizusa-koksa oraz damskiego boxera z Z.G. Wszystko inne bez zmian a atmosfera zrobi się sama.

Zinnejbajki
@Rero

Rero tzn? Coś takiego jak wcześniejszy RTM?

Koala
@Rero

Niech bierze synka koksika wsiada na łodz i rusza do Syrii. Reżim Baszszar al-Asada potrzebuje tak oddanych żołnierzy.

Iwona

Aktualnie Coca-Cola prowadzi wiele rekrutacji na różne stanowiska. Czy na forum są pracownicy firmy którzy chcieliby wypowiedzieć się na temat oferowanych warunków pracy i atmosfery w firmie? Przypominam że forum ma służyć osobom szukającym opinii bądź chcącym się nią podzielić. Prywatne rozmowy nie są tutaj mile widziane.

Cv
@Iwona

Pytanie czy ktoś z pomorskiego może się wypowiedzieć na temat oferty młodszy specjalista ds rozwoju rynku? Ogłoszenia wiszą już jakiś czas i nie wiem warto w ogóle czy aplikować do Coli. Pozdrawiam

Północ
@Iwona

Firma ciagle prowadzi rekrutacje bo jest tak wysoka rotacja pracowników . Czemu? Bo atmosfera jest fatalna a może wprost do (usunięte przez administratora) Parametry mnóstwo a wszystkie prawie nie płacowe . Ciesz się ze jest to forum bo nie masz odwagi powiedzieć prawdy na zebraniach kierowniku chociaż tu możesz otwarcie anonimowo się wypowiedzieć jak jest na prawdę . Głowy podstawianie pod parametrami by regionalnym dobrze zrobić i dyrekcji, sop 2 miesięczny co dalej ? A pisz sobie co chcesz my wiemy swoje - może masz odgórnie narzucone zadanie pilnowania forum i reagowanie na niewygodne posty. Pozdrawiam i życzę zdrowia. Ps. Palec zawsze prosto

Stefan

Ktoś coś o rero?

kanał
@Północ

Dobrze napisane, szkoda że firma jednak ma to gdzieś. Ale powoli zaraz wszystko rypnie.

Helo
@Iwona

Nie warto do tej firmy nawet aplikować. Zreszta jak trzeba być mało inteligentnym aby wiedzieć/widzieć ze skoro tak duża jest rotacja i ogłoszenia wiszą non stop jeszcze się pytać, czy warto aplikować. Zacznijcie myśleć, by potem wejść na drugi level i formułować pytania.€€€

Trip

Ludziska, czy to prawda, że rero dotyczy też trenerów? Mamy mieć jakąś panią trener! ? Słyszałem, że totalnie jest bez wiedzy i zakompleksiona na maxa! Do tego warsztatowo klapa! Nic nie reprezentuje! Kto rządzi trenerami? Na jakiej podstawie przyjeli ją na to stanowisko? Czy można zrobić ankietę dotyczącą tylko trenerów? Jak mają nas czegoś nauczyć to proszę bardzo! Ale to muszą być osoby, które mają wiedzę i świeca przykladem. Ktoś, gdzieś się pogubił!

Mariusz

HALO KOSZALIN co się stało, że potrzebny nowy kierownik? Dotychczasowy odszedł czy awansował? Może ktoś się wypowiedzieć? Zastanawiam się nad aplikacją i „kondycją” zespołu ;)

jack
@Mariusz

Na Koszalinie był kolega Krzysiu za duże Spodnie i przerzucili go na Gorzów Wielkopolski bo on z tamtych rejonów ponoć. Dlatego jest wakat na Koszalin. A co do zespołu to zespół jak zespół. Gorzej z przełożonym.

HGMM
@jack

Coś mi się wydaje, ze ten o którym mowa został już dość dawno przeniesiony. Chyba, ze się mylę. Ktoś to może potwierdzić?

koszalin
@HGMM

Tak STL (usunięte przez administratora)co nosi za duże ubrania o kilka rozmiarów przeniesiony został z Koszalina do Gorzowa na własna prośbę bo nie ogarniał ludzi. Był zawsze porywczy i zbyt nerwowy. I wystarczyło ze dał się sprowokować uderzył takiego i reszta już wiadoma...

ostani amogos
@Mariusz

halo halo ... kierownik z przypadku (usunięte przez administratora) Brak pomysłu i na niego i na zespół, który się rozpadł, bo najlepsi odchodzą.Jeszcze trochę i same backup'y będą pracować. Po prostu dramat-ustawki w egzaminach,rekrutacji na stl ... Aż żal ... ale słupki się zgadzają,red podciągnięty...

Kinley
@ostani amogos

Odchodza i beda odchodzic najlepsi, bo widza co sie dzieje. Nierealne targety na reda, sopa, brak srodkow na wszystko. Zaraz przelozy sie to na kase, a kto bedzie chcial sie z tym palowac dzien w dzien za podstawe? Mozna pisac sobie o obecnym stl, ale to nie jego wina, ze zastal (usunięte przez administratora) brud, smrod. Bledy zostaly popelnione przy selekcji punktow do obslugi po wejsciu w rtm. Bez kolejnego przesiewu, a byc moze nawet redukcji tras najlepsi stlowie tutaj polegna.

Halo
@ostani amogos

Widać po ogłoszeniach na pracuj.(pl) właśnie, ze coś w tym Koszalinie się nieźle posypało... dobrze, ze chociaż macie jeszcze back’upów. Swoją drogą to pamiętajcie koledzy i koleżanki, że po drugiej stronie bramy/szlabanu też jest życie i praca a na tej firmie świat się nie kończy. :) Pozdrawiam.

ostatni amogos
@Kinley

... aby być stl trzeba mieć pomysł na rynek/działania , ludzi i wiedzę ... ale jeśli komuś to odpowiada to dlaczego nie. Tutaj oczy są mocno zamknięte i nie chcą dostrzegać problemów . Oby to niedługo nie walnęło, szkoda tylko pracy wielu ludzi. Ale CC w total PL sobie poradzi, tylko szkoda Nas co jeszcze tu pracują.

ostatni amogos
@jack

... podobno jak był (usunięte przez administratora)z Zielonej G. to było wszystko OK! I wystarczyła chwila nieuwagi , a teraz to chyba boją się przyznać do błędu.Ciekawe jak długo to jeszcze potrwa i jak to My wytrzymamy.

Rafi
@ostatni amogos

Chyba żartujesz sobie,co zrobił ?we wszystkim najniższe wyniki największa rotacja,uciekł bo totalnie nie ogarniał ,gośc nie nadaje sie na STL,tylko jest kolesiem Sebuśka:)

CC 1.5
@Rafi

Dobry jest w opowiadaniu historii „z życia wziętych”. Raczej nic poza tym. Swoją drogą ciekawe jak ogarnie się na nowych/ starych śmieciach. W tej firmie rządzą układy i tego nie ominiesz w żaden sposób. Niestety.

OlE
@Mariusz

Krzysiu to kolega Sebusia. Wszystko było po układach z jego awansem. Słaby jest jak pajęczyna. Najlepszy w opowiadaniu bajek i historyjek jaki to z niego był BD. A prawda jest taka ze cały Poznań się z gościa nabija z jego i jego miękkiej nagany jaka dostał od Andrzeja P. za lewe skanowanie lodówek. Pół roku później Andrzejek z Sebusiem awansowali Krzysia na STL-a. Wiocha.pl

Jack czystka
@OlE

I teraz powinni w końcu odsunąć Sebuśka od władzy jak będą podziały za to. że nie potrafi na stl awansować ludzi kompetentnych tylko kolesi nic nie umiejących z naganami!

Mit
@Jack czystka

Faktycznie, jeśli tak jest to kris to STL z prawdziwego zdarzenia jak na tą firmę. :)

G12
@Mit

Dlatego moda na takich krisow jest była i będzie. Tak wyglada kariera krisow w CCHBC. Jest kolega Jedrek jest kolega Sebus to mamy stla krisa. A później co?Ludzie robią robotę za niego bo deleguje wszystko a sam z Sebuskiem po galeriach w czasie pracy hulają i myślą ze ludzie ich nie wiedza jak po hmach czy reservach biegają i podają sobie spodenki w przymierzalni.

Hgmm
@G12

Kris „za duże spodnie” kupił w końcu nowe spodnie? ;D

Atena
@Jack czystka

Zarówno Sebusiowi, jak i Krzysiowi nie brakuje kompetencji, wiedzy ani zaangazowania do zajmowania przez nich stanowisk scm i stl. Przykro czytać komentarze osob, ktore mocne potrafia byc za zaslona anonimowosci w sieci, skoro tacy jestescie mądrzy, sprytni i macie receptę na wszelkie niedociagniecia w cc to powinniście dawno juz zarządzać całą lokacja... a nie, was interesuje tylko kto z kim zawiera sojusze, komu powinela sie noga i kto jak sie ubiera, to slabe. Z takim podejsciem kariery nie wróżę. Pozdrawiam kolegów, wiecej życzliwości :-)

Lol
@Atena

Właśnie w tym problem jest. Jak mamy zarządzać czy awansować skoro takie Sebusie czy Krzyśki tworzą własny zamknięty świat i wszystko robią po układach. Uczynili sobie z CC własny folwark a sami w trakcie pracy robią co im się podoba. A co do ubioru to akurat w tej branży jest to wizytówka. Stl nie może wyglądać jak syryjski uchodźca.

Mordas

Halo Wawa jest tu ktoś?

Zolwik86

Mlodszy specjalista do rozwoju rynku. Jaka umowa? Jaki czas? Wynagrodzenie?prosze o odpowiedz na jakich zasadach zatrudnienie jesli ktos jest na ww stanowisku lub sie orientuje. Pozdrawiam

Pele

Może ktoś powie co tam z Rero w Łodzi, coś wiadomo?

Sanir
@Pele

W Katowicach znowu malujemy trawę na zielono a raczej na czerwono bo jutro Market tour , rzdajemy sampla wstawiamy regały na sztukę i zmieniają nam rejon odwiedzin, Bogowie firmy otwórzcie w końcu oczy i przestańcie klaskać za zrobioną sztukę na chwile!!! Żygać się chce na samą myśl o jutrzejszym kabarecie w odsłonie trzeciej!!!!

Były zg

tak Było jest i będzie

Specjalista ds. Rozwoju Rynku Jakie zarobki plus jakie auto?

Lol
@Paweł

2150 brutto Skoda fabia 1.0 benzyna gaz

@Lol

Ile? XD 2150zl brutto czy netto?

Uu
@Nowy

Netto. Jak nie skoda to stary yaris 2013, 1.0 benz, 2 miejscowa. Zależy jaka trasa czy już wymienili na Skodę czy nie.

@Uu

2150 netto jest przez agencje pracy na poczatek. Colarze zarabiaja o wiele wiecej

inter33
@Paweł

@inter33

To ile zarabia się jak jest sie juz pod Coca cola? Na czym będzie polegała taka praca? Czy można jeździć autem prywatnie?

Ciszek
@Nowy

Coś koło 3200 brutto na początek w Coli - podstawa i do tego premia. Masz 550 km do celów prywatnych, a potem potrącają za paliwo.

Premia hahahhahaaa
@Ciszek

Premia to tylko za Reda, chyba ze jesteś (usunięte przez administratora) stla i zaniżył ci budzet

Czeski film

W firmie w której jestem, zmienił sie kierownik handlowców, który przyniósł zwyczaje z coca coli. Wymóżdżony jak cholera. Człowiek tabelka, mimo 3 miesięcy pracy u nas, czyli w innej, spokojniejszej specyfice działania, narzuca swoje ciśnienie i chyba myśli, że dadzą mu puchar za nadgorliwość. Sztuczny usmieszek, a przyjdzie co do czego wypnie sie na podwładnych, byle sie przypodobac przelozonym. Znam tez trzech przedstawicieli z coca coli. Jeden żuje gume i chodzi z nogi na noge jak rozmawia z klientem. Druga, laska, wygląda na choleryczke i widać złość na twarzy, trzeci, wyłysiał przez rok jak go widziałem (to napewno nie przez prace :). Ludzie świadczą o firmie i na odwrót. Nie wspierajcie tego korpo, szkoda niszczyć ten świat i otaczać sie ludzmi którzy zaczynają przypominać dziwolągów. Życie to nie tabelki, lepiej znaleźć normalną prace. Słyszałem też w firmach gdzie przychodzą przelozeni po coca coli robi sie chora atmosfera bo szukają dzi...y w d.. Jak chcesz iść do coca coli sprawdź najpierw stan zdrowia swojego psychicznego. Po za tym szkoda zdrowia na picie odrdzewiacza ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC