Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Aaa

Pewnie napiszą że marnie

Re eda

Nie chcemy zmian ankiet . Dobrze jest jak jest . Chcemy Reda Reda chcemy . Wszyscy STL i SCM oraz BD wszyscy . Panie Jaak zostaw Pan Reda nam .

Roman

Jakie samochody w Horeca & On the go?

@
@Roman

Niezawodna Skoda Fabia 1.0 w LPG :)

Abcd

Takie same jak w tradycji.nie ma różnic.

Boleslaa

Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na najniższym stanowisku będąc zatrudnionym w CC? I jakie one może być maxymalne po wszystkich premiach?

Abcd
@Boleslaa

Całkiem niezłe warunki jak dodasz wszystko

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dawid z

Takim byłem szefem jakiego szefa teraz miałem nie pomysleliscie o tym najlepiej co wam wychodzi to anonimowo oczernianie mnie

do Dawid z
@Dawid z

Niestety ale osoby na wysokich stanowiskach ponoszą odpowiedzialność za swoje czyny. Cechą każdej korporacji jest to, ze nigdy nie ma winnych, a odpowiedzialność się rozmywa. Wiec „tłumaczenie się z tego, że było się podłym w stosunku do ludzi, bo szef tak kazał”, w żadnym stopniu nie usprawiedliwia nikogo i nie można w żaden sposób się tym usprawiedliwiać. CC ma duży problem z doborem kadry managerskiej na wyższe stanowiska, albo ciśnienie które idzie z góry i kasa jaka się z tym wiąże, tak zmienia ludzi, że czyni je niemal zwierzętami. Żadnych skrupułów, żadnego sumienia, żadnego wsparcia. Tylko wynik, tabelki i kariera. Pora aby wszyscy na gorze przemyśleli swoje postępowanie, bo za chwile może być już za późno.

Rafik
@Dawid z

Gdybym nie znał prawdy to chyba bym sie wzruszyl. ????

Ha ha
@Rafik

Bardzo śmieszne szefie

Dawid

Nie chrzan głupot takimi szefami jesteśmy jak chcą nasi szefowie po drugie jak szef cię olewa nie wspiera to jasne że popelniasz błędy

Ludzie
@Dawid

Weź się do roboty człowieku i nie pisz tu nic. Sami szefy wszyscy tylko robić nie ma kto .

Synek
@Dawid

Ojj bosie bosie jaki ja jestem poszkodowany i biedny bo mój szef zaczął wymagać ode mnie a ja nie wiem jak to zrobić i co mam powiedzieć...- Wiem! Powiem mu ze jest złym szefem! - SERIO??? I takie osoby są promowane do tego aby byli managerami - śmiech na sali... Powodzenia na Zielonej łączce.

Bbbb
@Synek

Sam jesteś miernym pracownikiem podpisz się Men... Do

Kotulek
@Dawid

No cóż..... to było widać od początku że należysz do grona osób które mogłyby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Yaki

Gdzie ma odbyć się Kick Off 31.01?

zabawa

mam pytanie: czy w cc pracuje jeszcze mała, grubiutka z Piły? szykuje się impreza integracyjna i nie wiem czy jechać.

Kolega
@zabawa

Tak. Pracuje. Obecnie jest w IC. Nic się nie zmieniło. Cały czas zaczyna i kończy imprezy. Aż żal patrzeć. Jest na każdej gdzie tylko są faceci, dużo facetów.Także miłej integracji z nią. Korzystaj ile się da!

Zabawki
@Kolega

Ale co każdy może skorzystać

Kropka
@Zabawki

Każdy może skorzystać. Wystarczy 1drink i 1 taniec. Tak to już jest, że jedne kobiety lubią kwiaty, inne szybkie samochody a jeszcze inne "ten sport". Przynajmniej nie jest nudno i można się rozerwać.

wódka z wodą
@Kropka

Potwierdzam. Bardzo łatwy temat! Prościej już się nie da, jak to z małą blondi:-)

Wskoczyło ogłoszenie na Specjalistę ds. Rozwoju Rynku na Lubelskie, warto? Po przeczytanych komentarzach widzę że niekoniecznie...

hekTOR
@Zainteresowany

nie w tych czasach. Odpuść sobie i poszukaj bardziej stabilnego pracodawcy.

Dobra rada
@Zainteresowany

Nie czytaj opinii miernych pracowników bo nie od dziś wiadomo że tylko tacy tu piszą tylko idź na rozmowę jakim recenzentem jest anonim człowieku

Klient
@hekTOR

A który pracodawca jest bardziej stabilny niż cchbc

@Klient

Każdy :)

Pracowity
@Marta

Widać że mierny z ciebie pracownik

chętny

co z tym redem? co z tymi alkoholami? co bedziemy sprzedawac?

Proszę o konstruktywne opinie

Dzień dobry Wszystkim. Mam do Państwa pytanie i bardzo proszę tylko o konstruktywną retorykę. Jak Państwo jako w większości pracownicy produkcji, sprzedazy, marketingu - czyli Wielkiej Korporacyjnej Rodziny Coca-Coli zapatrujecie się na dwa duże Ciosy jakie za chwile wstrząsną Państwa branżą? Mam tu na myśli Podatek Cukrowy, którego wprowadzenie rząd upatruje na drugi kwartał tego roku, jak i Opłatę Recyklingową, czyli kaucje na opakowania „plastikowe”? Jakie Waszym/Państwa zdaniem jest najlepsze, powtarzam najlepsze z perspektywy Waszego biznesu, jak i biznesu Waszych klientów - wyjście z sytuacji? Czy zastąpienie cukru - stevią to droga, która podaży firma po raz drugi, pomimo ze nie sprawdziła się jako słodzik w napojach gazowanych? Czy butelka biodegradowalna - to sposób na obejście kaucji? Czy Coca-Cola dalej pracuje nad tym rozwiązaniem. Przypominam, że prace nad tym rozpoczęto już w 2008 roku i z rożnym skutkiem je kontynuowano jak również mrożone projekt niczym ustawy w sejmie. Pozdrawiam i dziękuje za informacje.

Onufry
@Proszę o konstruktywne opinie

Podatek cukrowy jest nie tylko od samego cukru, ale też od substancji słodzących, więc nie ma chyba przed tym faktem tak jak wspomniałeś „ucieczki”

@Proszę o konstruktywne opinie

To pytanie powinno zostać zadanie na pewno w innym miejscu - CC to spółka zagraniczna z b wyraźnym podziałem kompetencji oraz … kapitału. Kaucjonowanie jest do zrobienia - tak jak z torbami plastikowymi konsument będzie musiał je zaakceptować . Nie wiemy czy na pewno oraz ew. jakiej wartość na opakowanie pokaże add-tax? Sensoryka produktów CC to chemia, zamiana cukru na słodziki nawet stewiopodobne jest ryzykiem. Jakkolwiek koncern to koncern i każdy problem zostanie sprzedany konsumentowi jako korzyść, pożyjemy zobaczymy

Pepsi

Chcielibyście wystarczy zobaczyć po co konsument chętniej sięga no i jeszcze wasze ceny

Ggggg

Chyba oni ciebie

Jacek

Na jakie zarobki (podstawa+premia) może liczyć handlowiec w dziale Horeca? Czy w obecnej sytuacji rynkowej ten dział firmy to atrakcyjne miejsce pracy ?

juras
@Jacek

W obecnej sytuacji rynkowej ten dział to atrakcyjne miejsce pracy ale w Pepsi. Tam się rozwija. W CC się zwija.

Pracowity
@Jacek

Mizerne

Który

Hej, jakie zmiany we Wrocławiu ?

Podbijam
@Który

Jakie w Katowicach

karim benzema
@Który

Wrocław zostanie sprowadzony teraz do roli podrzędnego miasteczka jakim był wcześniej Poznan, który tak naprawdę podlegał pod Szczecin.

Pytam
@karim benzema

Dlaczego tak uważasz

S

Ciebie posuneli a to chyba najwazniejsze

Zenek

Przepis na barszcz pieprz... Wszystko

Drodzy czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje jeśli tak to na jakie stanowiska

Karol L

Żadna z powyższych informacji na mój temat i mojej rodziny nie jest prawdziwa. W związku z powyższym niezwłocznie podejmę odpowiednie kroki prawne wobec autora powyższego wpisu gdyż narusza to dobra osobiste mojej osoby i jest krzywdzące dla mojej rodziny a na to nie mogę się zgodzić. (usunięte przez administratora)

kk222444

To skandal ze zarząd CCHBC toleruje, wspiera i awansuje takie przekręty. Metodyka i sposób awansu w tej firmie to skandal. Później wszystko odbija się na pracownikach.

Do Red Men

Jeśli to prawda to chciałbym aby zarząd się do tego ustosunkował. Nie wyobrażam sobie pracy gdzie moim dyrektorem będzie osoba która (usunięte przez administratora) i krzywdzi ludzi. Zawsze tworzyliśmy zespół który charakteryzował się zaufaniem i wsparciem a przez taką osobę cała opinia naszego zespołu budowana latami może legnąć w gruzach.

Dwupak 1.5 LECHIA GDANSK!!!

Mialem nadzieje, ze nigdy sie tutaj nie wpisze, ale ostatni okres przelal szare goryczy. Pamietacie poprzedni rok? Brak opakowania SSD1.5 w dwupaku, ktory byl naszym heropackiem. Liczne promocje w roznych sieciach, bardzo dobra cena promo. Oczywiscie nie wyrobilismy sie z rozlaniem i przez kilka tygodni czekalismy, az w koncu ktos sie skapnie i przypnie promo na opakowanie w singlu, bo po cenie regularnej klienci nie byli skorzy do zakupow wiekszych ilosci. Pozniej byla konferencja, narzekanie jak to Pepsi wyprzedzilo nas w volumenie w ostatnim kwartale (glaby chyba nie wpadly na to, ze wlasnie brak tego opakowania byl rezultatem utraty volumenu), RED BEATS BLUE. Mija rok i co? A no znowu to samo, nie mamy rozlanego dwupaku. Klienci wk..., handlowcy to samo, a w dodatku w niektorych magazynach pokonczyly sie zapasy 2 litrowki. Tak wiec czesc dzialu sprzedazy musi pchac...0.85 jako najwieksza pojemnosc. Jezeli znajdzie sie jelen to SSD1.5 po cenie regularnej, wyzszej od ceny brutto oferowanej przez co poniektore dyskonty. Nasuwaja sie zatem dwa pytania. 1. Czy to celowe dzialanie firmy aby przyciac kase na premiach? 2. Czy w strukturach naszej firmy mamy sabotażystów? Z tego wszystkiego mozna sie smiac, ale skoro brakuje nam opakowania nr 1 na ktorym powinnismy robic volumen, firma zaklada przyrosty do poprzedniego roku na poziomie kilkudziesięciu %, a finalnie nie mamy produktu, to cos tutaj nie gra i albo nikt nad tym nie panuje, albo ktos robi to celowo. Nie wierze w przypadki i brak wyciagania konsekwencji z poprzednich lat w tak duzej korporacji. Nie rozumiem tez braku reakcji firmy. Nie mamy dwupaka? Ok, przypnijmy zatem cene na singla do momentu az uwolnimy opakowanie. Kazdy dzien to utracony volumen, ktorego nie odrobimy.

final
@Dwupak 1.5 LECHIA GDANSK!!!

To celowe działanie abyś pchał w cenie podstawowej. Skoro volumen połamany. Ponadto kto robi przetasowania personalne pod koniec roku w grudniu gdzie większość ludzi u góry którzy już wiedza ze są do końca roku maja wszystko dalego gdzies. I po trzecie oszczędność na premiach wyjdzie spora wiec wynik finansowy się zamknie.

@Dwupak 1.5 LECHIA GDANSK!!!

Bardzo fajny wpis , dający do myślenia. Firma ma poważne 'wyzwanie' a są nią nietrafione decyzje na poziomie managementu wysokiego szczebla podejmowane kilka kilkanaście lat temu. Perspektywa. W okresie prosperity wszystkie działy spijały śmietankę z uwagi na wzrost rynku umacniając się w przekonaniu 'jacy dobrzy jesteśmy' o czym świadczą nasze wyniki - w rzeczywistości to rynek rósł i był odpowiedzialny za przyrosty wolumenu. W chwili kiedy nastąpiło nasycenie doszło do "sprawdzam' na ile decyzje i z nich wynikające 'strategie' oraz 'taktyki' faktycznie są skuteczne. Dojrzałość. W dużej ilości organizacji działy odpowiedzialne za strategię oraz HR'y posiadają dojrzałość biznesową doskonale rozumiejąc jak destrukcyjne działanie wywiera 'układ' wklejony w średni i wysoki management - chodzi o promowanie 'pewnych toksycznych' rozwiązań dotyczących awansów, rekrutacji oraz postaw. Timing. CCHBC Polska doszła do miejsca w którym postawiła sobie 'własną' diagnozę oraz wypisała receptę na poprawę zarówno twardych jak i miękkich wskaźników. Kolejny R2M nie zmieni nic nawet jeśli wprowadzone będzie zarządzenie kanałowe oraz przez chwilę pojawią się oszczędności z tytułu zwolnień. Core problemu jest w trwającym PRZEKAZYWANIU niewłaściwych postaw oraz TYM SAMYM sposobie myślenia a co za tym idzie podejmowanie tych samych decyzji. Nawyki były przejmowane przez stosunkowo nowych pracowników i tak dochodzi się do punktu wyjścia. Niesamowita firma - idealny case study 'do not' dla zarządzania jakością oraz zasobami ludzkimi. Zaszyci głęboko przez 15 lat i więcej ludzie doskonale wiedzą o czym piszę ;) Pozdrowienia dla zmagających się na co dzień z oporami firmowej materii. Hejka

Myśl
@LG

Jak chcesz rozliczać kogoś za brak produktu, to Ci podpowiem, kogo możesz rozliczyć w pierwszej kolejności. Zanim o tym, to kilka faktów, bo raczej ich nie znasz, niestety. Jedyne co obecnie w zakładzie produkcyjnym jest dostępne, to woda i gaz do niej. Cukier przyjeżdża na zamówienie, etykiety nie leżą na półce i się kurzą, to samo jest z nakrętkami, pet-ami oraz z syropem. Zakłady produkują to, co im zostanie zaplanowane. Planiści planują to, co sprzedaż estymuje. Sprzedaż powinna estymować uwzględniając gazetki,budowę ekspozycji, dodatkowe zatowarowania Klientów. Czy dała swoją estymację? Zapytaj swoich wyższych szefów. Jakby dała, to by nie było przekroczeń estymacji 80% i ponad 100%. Teraz wiesz kto jest sabotażystą? Kto nie chce, żebyś zarabiał? Pomyśl w przyszłości,?jeśli jesteś wstanie, gdzie jest błąd zanim pojedziesz z osądami.

dodka
@Myśl

Tylko jak tu planować kolego jak mapki promocyjne są nieaktualne albo nieuzgodnione z siecią i nic się nie spina. Mylone są pojemności na promo. Dam Ci przykład Tesco czy Carrefoura gdzie na mapie z wyprzedzeniem była 1,5 promo na multi. Chodziliśmy tułaliśmy aż finalnie okazało się ze sieć wie tylko o Cappy 1l. Później czyli po fakcie i interwencji z naszej strony jak nastąpiła kumulacja i wpadły promo na hurt brakło produktu. Druga sytuacja była całkiem odwrotna i dotyczyła innej sieci gdzie w mapach była promo na soki a okazało się ze chodziło o 1,5. I zaczęła się jazda bo nie było produktu pod zatowarowanie. Później jak sieci zassały, to nie było produktu na detal. I tak koło się zamyka.

Cwaniak
@Myśl

Teraz to on na pewno napisze bezpośrednio do swojego SCM i poprosi go, żeby w ramach rekompensaty za niesprzedane zgrzewki, podzielił się z nim swoją premią roczną. A może pójdzie dalej i napisze do regionalnego? Kto wie, skoro taki odważny.

Jhgf
@Dwupak 1.5 LECHIA GDANSK!!!

W Szczecinie nikomu to nie przeszkadza. Tutaj i tak nie miałby kto tego rozwieźć. BD’s sami rozwożą zamówienia Szkodami.

melon
@Jhgf

jak tak płacicie to nie dziwcie się ze sami wozicie towar. Żaden szanujący się przewoźnik nie będzie za grosze woził wam coli.

@Myśl

Planowanie? OK - kto odpowiada za budowanie buforu? Czy właściwe sobie 'działy' posiadają dostęp do danych sprzedażowych oraz czy robią prognozę w oparciu o historię uwzględniając aktywacje z proc. przyrostów w danych LY? Czy mają dostęp do BP oraz prowadzonych aktywności i wol. promo w TY? Jeśli nie to planowania po prostu nie ma. Jakkolwiek - budowanie buforu jest podstawą ... jeśli jestem w błędzie to powiedz pls

Myśl
@LG

Przeczytaj ze zrozumieniem. Dział planowania planuje to, na co jest zapotrzebowanie wystawione przez dział sprzedaży. W tej firmie magazynowanie jest zbyt kosztowne i dlatego liczy się zapas na kilka dni. Planowania nie obchodzi zeszły rok, bo do niczego to nie potrzebne. Linie produkcyjne dà na tyle wykorzystane, że nie czekają ma zlecenia tylko produkują i żeby produkować w danym momencie inny produkt, trzeba z czegoś „mniej ważnego” zrezygnować, więc stąd są braki towarowe.

mamma mia
@LG

Ludu , be zartow , planisci nie maja odniesienia vs zeszly rok ? prosze nie kpijcie sami z siebie , estymacja =wrozenie z fusow , jak ktos tak chce to niech w warszawie na pozycji pogodynki zostanie

@Myśl

'mamma mia' ujął to trafnie … być może czas zatrudnić wróżbitę Macieja? Przecież na to samo wyjdzie

Mysliciel
@LG

„Wróżbita Maciej” właśnie został zwolniony jakiś czas temu, a wy chcecie go znowu zatrudniać? Dajcie spokój mącicie chłopakowi w głowie. Wróżby to spory wysiłek umysłowy. Ileż można wąchać etykiety i butelki i na podstawie tego planować?

Coca cola

Z kąd macie info. Ze Reda w 2020r. nie będzie bo dla mnie jest to dziwne ze firma tyle kasy w to wpompowała a teraz z tego rezygnuje. Macie jakieś pewne informacje czy tylko takie tam...

Redosław
@Coca cola

RED będzie tylko w zmienionej formie. Ucinam ploty

Cocacolowiec

Reda ma nie być od nowego roku... Ktoś coś wie więcej w tym temacie?

Zenek
@Cocacolowiec

Tak red odchodzi do lamusa, audyt tez już zaczął zwalniać ludzi, ma zostać tylko kilku audytorów na trasach

red
@Zenek

Red to była sztuka i najłatwiejsza kasa do wyjęcia.

kurczaczek
@red

Oj tak, to były czasy, niektórzy robili na tym kokosy wspólnie z audytorami, łezka się kreci juz

kinio44
@kurczaczek

Cały ten red był ustawiony. Ludzie dogadywali się z audytorami. Mało było afer.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC