Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

K.L.

Ile dostałeś tej kary? Wcześniej proponowali jakąś "ugodową cenę"?

monter

przepraszam za literówkę na końcu, miało bo Panowie monterzy, pozdrawiam

nienormalny

Sytuacja jest dziwna. Orange traktuje monterów jak swoich pracowników. Narzuca im swoje procedury i standardy pracy, a te z kolei są niewykonalne w strukturze Eltela. Brak wsparcia i ciągłe kontrole, oraz brak zainteresowania problemami ze strony włodarzy firmy doprowadziły do obecnej sytuacji. (usunięte przez administratora)

normalny

Dlaczego Eltel tak bardzo nienawidzi swoich pracowników ?Dlaczego z pracownikami toczy boje zamiast współpracować ! Jednym słowem , pracownik to wróg nr.1 Eltela !

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
szarość

To wszystkich niech podadzą do sądu, ciekawe co wtedy ugrają.

kodeks pracy

Zgodnie z art. 108 § 2 kodeksu pracy pracodawca może zastosować karę pieniężną (oprócz podstawowych – kary upomnienia lub nagany) w następujących przypadkach: nieprzestrzegania przez pracownika przepisów BHP, przepisów przeciwpożarowych, w razie opuszczenia przez niego miejsca pracy bez usprawiedliwienia, stawienia się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywania alkoholu w czasie pracy. Powyższy katalog jest zamknięty, co oznacza, że pracodawca nie może rozszerzyć nałożenia kary pieniężnej na inne spośród ww. wymienionych rodzajów zachowań dotyczących pracownika.

Jogi
@kodeks pracy

Tak masz rację, nie mają prawa i niech tylko zrobią pierwszy krok od razu idziemy z tym do prawnika który zobowiązał się tą sprawę poprowadzić i założymy proces zborowy przeciwko firmie ELTEL. (usunięte przez administratora)Panowie monterzy nic pojedynczo tylko pozew zborowy inaczej zniszczą każdego !!

monteroserwisant
@Jogi

Większość firm zależnych od orange najnormalniej w świecie gnoi swoich pracowników ( Eltel chyba przoduje). Nie daje godziwie zarobić oczekuje lojalności i wysokich wskaźników NPS. Orange miedziane tonie kto nie chce iść z nimi na (usunięte przez administratora) to niech się ewakuuje.

ostatni

Znowu wysyłają polecenia zapłaty do domu. Co z tym robicie?

kc

w firmie było dobrze kilka lat temu, z przyjemnością człowiek przychodził do pracy. Teraz już tam nie pracuję i wiem, że żyję :) ale wiem, że niektórzy nie mają innego wyjścia i muszą tam pracować za miskę ryżu. Pozdrawiam Wszystkich pracowników Eltela ( tych na dole, co pracują na tych na górze ) i powodzenia. Może kiedyś będzie lepiej... jak jeszcze 4 lata temu...

gumiś

To dobrze bo u nas już przed nim poleciały głowy.Więc niech zwolni następnych to będzie miał wskaźniki jak się patrzy.Chyba że sam się przebierze i pojedzie w teren.Kiedyś przychodzi moment że choć by się (usunięte przez administratora)to więcej się nie wyciśnie.

obcy
@gumiś

Hejka:-)(usunięte przez administratora) wraca???, ale kawał - no to będzie jazda. Potwierdzam w/w wpis - prywatnie jest ok, ale w biznesie nie ma przyjaciół. A gdzie obecny Dyrektor? coś wiadomo dlaczego takie zmiany? Pozdrawiam wszystkich!

gumiś

Jest taki"nowy,stary" dyrektor w strefie eltel (usunięte przez administratora)co możecie o nim powiedzieć?

monteros
@gumiś

Strzeż się, jest bezwzględny, dla niego ważne są tylko wskaźniki i zawsze je osiąga, a że lecą trupy to nic nie znaczy. A prywatnie jest ok :-)

@gumiś

Twoja stylistyka i ortografia to pewnie z miasta się wywodzi.

sisu

Zakończyłem właśnie prace w ELTELu w rejonie Śląska i z moich obserwacji wynika że Eltel to umierająca firma w polsce , ludzi których zatrudniają są strasznie niedouczeni , pojęcia im brak , naprawdę nie polecam usług światłowodowych bo wykonanie będzie napewno do poprawy , monterzy Lini to chyba wychowali się w lesie . Jednym słowem mam złe wspomnienia z tą firmą bardzo się cieszę że ją opuściłem

@sisu

Twoja stylistyka i ortografia to pewnie z miasta się wywodzi. Przepraszam "gumisia".

gg

tęcza to infolinia przez którą powinieneś się kontaktować z klientem. Oczywiście wszystko jest nagrywane. Większość klientów po usłyszeniu zapowiedzi przez automat strzela słuchawką

Trol

Wesołego po świętach i lepszego w Nowym Roku i jak chłopaki dalej (usunięte przez administratora)

Trol

Wesołych Świąt chłopaki... z kumplem odeszliśmy od tej firmy...przynajmniej mamy spokój psychiczny8fYd

pluto

Spokojnych Świąt i obyśmy mieli do czego wracać po nowym roku. Robota jaka jest taka jest ale jest. I to jest najważniejsze.

xxx

Bhp-owiec jest na etacie ?T o chyba coś jest nie tak.

pytajacy

Czy już są to wszystkie opinie?Jednym słowem w tej firmie nie ma czego szukać. wszystkim przepisom bhp.Co robi bhp-owiec?Rozumiem,że trzymacie się j pracy bo kredyty, rodziny,itp... Lepiej być niewolnikiem a nie bezrobotnym.Macie wykształcenie praktycznie wielokierunkowe, jesteście specjalistami,ludźmi którzy muszą podejmować sami wiele decyzji na swoim stanowisku pracy a trzymacie się tej firmy.Ciekawe???Można by napisać pracę doktorancką na wasz temat.

Bladocha

W końcu poszedłem po rozum do głowy i zwolniłem się .Zaczynam nowy etap w życiu. Tak przy okazji szczęśliwych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia . Powodzenia w pracy oraz lepszej kasy

serwisant
@Bladocha

Ja też zaczynam nowy etap w życiu,tylko tyle że mnie zwolniono.

iku
@Bladocha

A co to jest ta tęcza ?

normalny

Panowie ! Wykonujcie swoją pracę tak jak chce tego pracodawca ! Wykonujcie pomiary weryfikujcie przebiegi ,logujcie itd ! Pamiętajcie jesteście w pracy ,a nie na wyścigach ! Pozdrawiam .

peres

Uważam, że w przypadku kiedy kara jest ewidentną wina serwisanta powinien on ponosić jej konsekwencje i to w pełnej wysokości. Żeby to zrównowazyć firma powinna zadbać o premiowania poprawnych zachowań, np. dawac premie jeżeli serwisant przez pól roku nie złapie żadnej kary. Dobrzy pracownicy byliby zadowoleni, a złym i tak pewnie nigdy nie dogodzisz. Ostatnia kare zlapalem w czerwcu a mam mniejsze wynagrodzenie niż koledzy którym co meisiac cos wpadnie. Premi od dawna nie ma zadnej wiec co to za motwyacja do pracy i polepszania indywdualnych osiagniec!?

serwisant
@peres

Co rozumiesz pod pojęciem "ewidentnej winy serwisanta"? Błędy wynikające z szybkości wykonywanych czynności, niewywiązywanie się z terminów ponieważ brakuje czasu, niemożliwości naprawy uszkodzenia, błędną weryfikację przebiegu. Pracodawca może nałożyć karę finansową na pracownika tylko w wyjątkowych sytuacjach, reguluje to art.108 KP. Na marginesie to karę pieniężną możesz dostać za nieprzestrzeganie zasad bhp np praca na wysokości bez zabezpieczeń i asekuracji, radzę to rozważyć.

monteroserwisant

Niech napisze ktoś kto naprawdę zapłacił karę. Nie chodzi o uznaną ale zapłaconą. Co myślicie o systemie "TĘCZA"?

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA