Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

maxiu

Rpo czy jak jej tam pracuje w dziale majacym dbać o wizerunek firmy wiec jesli nie wazne co napiszecie. Czy o slabych zarobkach czy nędznej podwyzce czy co was wkurza. Ona i tak bedzie zachwalac frytki albo bedzie pisać o wspanialej atmosferze czy o super zarobkach i stabilnym zatrudnieniu. Za to jej płacą. Pewnie dwa albo trzy razy wiecej niz Wam wiec sie stara. Zresztą pewnie na oczy tego zakladu nie widziała bo pracuje w innym miescie w jakims biurze iglotexu.

G.

Czy może mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tymi podwyzkami? Nowe stawki mialy być (usunięte przez administratora) zalezy kto tam jakie ma staniwisko a tu wyplata w sumie prawie nie rozni sie od tej przed podwyzkami. Wie ktos?

BN

Jak tu pić dyrektorze, jak tu pić...

anonimowy alkoholik MR.X

zapowiadają podwyŻki cen alkoholu i to martwi wszystkich anonimowych alkoholików z fritaru bo jak tu pić tyle samo a płacić dwa razy więcej za to ????

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kalafior

Marne zarobki adekwatnie do stanowiska. Po podwyżce zarabiasz praktycznie tyle samo a nawet i mniej bo tu dadzą a tu zabiorą. Jeśli nie chcesz być sfrustrowany po każdej wypłacie to znajdź lepiej coś innego.

kARO

Do rpo. Jest stanowisko na ktorym sie o prace do pracy na prace z pracy koło pracy e pracy.

Cześć

A denaturat? Tylko z butelki, bo z puszki to niezdrowo.

anonimowy alkoholik xxx

a moim celem jest napicie się czegokolwiek co ma alkohol byle sponiewierało i to picie przed pracą w pracy na fritarze i po pracy to target anonimowego alkoholika z fritaru zresztą ich tam jest tak wielu że zabrakło by palców u rąk i nóg żeby ich zliczyć.

Miki

Target to inaczej cel. Moim celem jest wyjść jak najszybciej do domu. To jest target do którego dąży wytrwale 99% pracowników.

Abdul Dżabbar
@Miki

miki a moim celem jest wychodzenie jak najszybciej z tego szamba i napicie się dobrego browca bo w pracy moja wydajność jest praktycznie zerowa za takie ochłapy to ja rąk sobie brudził nie będę jak i większość pracowników

pampers

poda ipoda nie udawaj że cie to interesuje podstawiony pionku z biurowca

Krakers

I tak by wyszedł wodnisty.

Tajniak

Nie ma przyjęć na inżyniera.są na mechanika i elektromechanika ale możesz trafić do Lewila lub Fritaru . Wynagrodzenie po ok.probnym ok 2500 brutto plus premia 15%.

jajo21

Dlatego że robi takie same błędy jak ty i zadaje takie same głupie pytania.

Władimir Władimirowicz

no nie znowu ten podstawiony pionek co wypisuje jak to jest wspaniale na fritarze że kasa jest dobra że umowy są wspaniałe jacek twoje wpisy nic tu nie zmienią bo każdy wie że jesteś podstawionym pionkiem i bajkopisarzem powinieneś pisać bajki dzieciom one na pewno by uwierzyły w te bzdury co wypisujesz tutaj

Gigi

Kasa nie jest dobra podstawiony pionku.

kierownik zakładowego kasyna

rpo ty (usunięte przez administratora) podstawiony pionku co ty pierd.......jakie oferty pracy na fritarze są popularne ...ty jełopie ...mielisz i mielisz w kółko to samo... siejesz ferment i propagandę sukcesu dla tego wychodka... nikt tu nie chce przychodzić i rypać za frajerską kasę wypłata jest tylko i wyłącznie dla tego terminowa bo Inspekcja Pracy siedzi na tym i od tego zależy czy ten wychodek będzie mógł się ubiegać o jakieś dotacje bez terminowych wypłat by nic nie dostali i na tym koniec, ale nazwanie tego wypłatami jest nadużyciem to jakieś zasiłki pomostowe ....rpo idź się dymać.

Trug

Ty (usunięte przez administratora) rpo. Napisałeś już tyle postów, a teraz podstawiony głąbie udajesz że chcesz się tu przyjąć do pracy. Odpowiedz mi ty tępy jełopie gdzie są te oferty takie popularne? Chyba w twojej żałosnej wyobraźni. Ile razy się jeszcze bedziesz pytać o to czy wypłata jest terminowa. Po pierwsze już ci odpowiedziano że tak, a po drugie to jedyny atut tego zakladu że pieniądze sa zawsze w terminie i uczepileś się tego jak rzep psiego ogona. Terminowe ale ch...owe. Umowa jest respektowana....co ty wogole pieprzysz. A widziałeś kiedyś nierespektowaną umowę. Spisują ja dzieci w piaskownicy żeby była nierespektowana?

Rumcajs

rpo ty skończony matole ile jeszcze razy będziesz pisał jedno i to samo przecież wszyscy wiedzą że jesteś podstawionym pionkiem do pisania pochlebnych opinii na temat tego zakładu skoro jest tak dobrze to dlaczego tu nikt nie chce przychodzić wytłumacz mi to rpo obsrany palancie lepiej dalej obciągaj pały swoim przełożonym a nie wypisuj głupot

baryła

teusz nie możesz zlokalizować takiej oferty bo jej nie ma po prostu tutaj są podstawieni pionki którzy zachęcają by ludzie a raczej frajerzy się przyjmowali na ten zakład za psie pieniądze

Gicz

I znowu ten podstawiony ciołek. Niby szuka pracy, nic nie wie, ale już wie jak mu się będzie przekładać na wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar