Fritar

Opinie o Fritar

zapierdo.. was wszystkich gdzie moja premia

zapierdo.. was wszystkich gdzie moja premia

slime jack

ludzie za dużo zarabiają w tym kurniku i dlatego się zwalniają jak kur.. nie zobaczę mojej premii co miesiąc to zapierd... wszystkich w tym jeban.. kurniku

Cvb

1. Yeti 2. Ufo 3. Uczciwy polityk (usunięte przez administratora)

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Abdul Dżabbar

A ja tyle zarabiam że co miesiąc kupuję samochód a jak mi się znudzi to sprzedaję i kupuję następny i tak co miesiąc a ostatnio byłem na Florydzie w Miami i jeszcze mi z wypłaty zostało muszę iść na skargę do prezesa że za dużo zarabiam

Abdul Zahir

A ja po wypłacie kupuję co miesiąc samochód i tak co miesiąc kupuję i sprzedaję tyle zarabiam na fritarze a ostatnio byłem na Florydzie w Miami i jeszcze mi z wypłaty zostało

Kumata

Ja myślę że ludzie się zwalniają bo zarabiają za dużo. To tak jakby wygrać w totka. W głowie się przewraca.

kolega wózkowy (ten co nie mieści się na wózku)
@Kumata

kolega wózkowy (ten co nie mieści się na wózku) powiem wam mi nie przeszkadza że zarabiam tak dużo i mogę tu robić ze 20 lat mam tyle kasy że już nie wiem co z nią robić raz idę do kasyna albo na dziewczynki i balanga do rana albo jadę do spa pomasują mi tam plecy powykrzywiane na wózku daje napiwki polecam robotę na fritarze jest cudownie i cieszę się że mogę tu robić (usunięte przez administratora)

diop

W tym momencie wasza oferta jest atrakcyjna dla pracowników z ukrainy. PLAY to już przewidział i wprowadził tanie rozmowy z Ukrainą.

Alicja

Zastanawiacie się jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,78812,0,0,proces_rekrutacyjny koniecznie zapoznajcie się z informacjami pod linkiem.

IT Business Partner Regional Manager
@Alicja

IT Business Partner Regional Manager proces rekrutacyjny w gk iglotex jest bardzo długi i wyczerpujący a kandydaci przechodzą ostrą selekcję i ze 100 chętnych wybierają 10 potem z tych 10-ciu zostaje raptem 3 i są w ścisłym finale i jedynie zwycięsca dostaje się do pracy więc 1 zatrudniona osoba była wybierana ze 100 to dopiero zaszczyt i wyróżnienie nie ma się co dziwić że tak niewielu udaje się zostać przyjętym do gk iglotex a tu szykuje się wspaniała kariera i ciągłe podwyżki średnio tak co 3 miesiące.

Edwarda Górniak

Pamiętajcie. Możecie pisać tylko pozytywne opinie. Jak w korei północnej. Nawet zarobki mamy podobne. Użyjcie swojej wyobraźni. Chyba z 20 niezbyt pochlebnych komentarzy poleciało z forum. Ktoś tu regularnie sprawdza i donosi adminowi co mu nie na rękę i ten usuwa. Niestety fama tej firmy już dawno wkroczyła poza to forum.

Edwarda Górniak

Trochę zaczynasz(usunięte przez administratora)ale jak tam uważasz.

zastępca kierownika klozetu
@Edwarda Górniak

no takim zachowaniem fritar na garnuszku iglotexu pokazuje że określenie cenzura to nie tylko teoria ale realne traktowanie niepochlebnych opinii na temat fritaru, ale opinie o fritarze można poczytać nie tylko na www.gowork.pl również można poczytać na najgorszapraca.com.pl jak wpisze się w wyszukiwarkę temat "najgorszapraca com pl" to też będzie do poczytania nie tylko to ale też więcej. I (usunięte przez administratora)

Edwarda Górniak

Kto usunął mój komentarz o smerficach i smerfojagodach? Pojawia się cenzura która ma na celu usuwanie nieodpowiadających komuś komentarzy. Zacznijcie ludziom płacić a nie wypłacać zasiłki to nikt nie będzie tu wypisywać negatywów.

nałogowy palacz tanich papierosów
@Edwarda Górniak

no nic straconego też gdzie indziej można poczytać utracone opinie o fritarze można wpisać w wyszukiwarkę temat: " najgorszapraca co " i wtedy to co zniknęło tam będzie te niewygodne opinie (usunięte przez administratora)

smerf Łasuch

a ja się nie staram i nie muszę dostawać smerfojagód za to wystarczy mi browar a potem zapalić papieroska a te smerfice mogą robić za mnie i za siebie.

H

Kl

smerfowa parówka w smerfowych spodenkach

nienajedzony

Pieprzona zupka przepieprzona :D:D:D z piekielnej kuchni hehehe

banan

A ten niedźwiedź to przełożony z igloteksu???? :D:D:D

klakier

smerfowa chłodnia no zgadza się na stołówce to wciąż to samo dają zupki i zupki albo mączne rarytasy po których czyści przełozeni to nieudacznicy jak gargamel a smerfy to jak zgraja zatrudnionych bab

nosedes

A prezes siedzi i zawija w sreberka...... do czasu ..... i TY wyjedziesz na taczkach bo nic nie robisz!!!!!!!!!!!!!! jak ten co jeba...... ludzmi kelenerek co ma ADHD - SEDES

Wszechmocny Benek

Hmm...Jak ich tu zmotywować nie podnosząc stawki...W sumie i tak już produkują dużo ale może dałoby się więcej. Może konkurs "bilet miesięczny od prezesa"?

stefan
@Wszechmocny Benek

mnie może zmotywować zimne piwo z lodówki jak postawią lodówkę pełną piw w puszce to się zmotywuję i może i to nie obiecuję coś z tego będzie ale jak nie będzie lodówki z piwem to nie robię nic no po za tym że idę na papieroska do WC

Malinka

Spokojnie ludzie. Do 2020 roku wszyscy pracownicy Fritaru mają być zastąpieni więźniami. Łącznie z zarządem. Nie grypsujący idą do biurowca a reszta na produkcję.

Szlaban

Do "niech moc będzie z wami". Fritar idealnie spełnia Twoje wymagania finansowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar