Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

podwładny dyrektora

jak to cie zastanawia jak wygląda rozmowa rekrutacyjna flaszka na stół i po rozmowie rekrutacyjnej nie wiesz jak takie sprawy się załatwia mam cie uczyć albo lepiej weź dwie flaszki jedna to za mało

Kaka

A ja nie rozumiem po co włazisz tu pod różnymi imionami i pie.....sz jakieś farmazony o fantastycznych umowach, bardzo dobrym bycie zapewnionym przez firmę, super socjalach albo glupio sie pytasz o zarobki lub czy są jakieś przyjęcia. Trzeba być kompletnym debilem żeby sie nie domyślić. A to czy się zwolnię czy nie g...o cie powinno obchodzić. Ciesz się że ci pijaki którzy pracowali w zeszlym roku nie znalezli pracy bo chyba nie wiem kto by tu przyszedl na sezon.

Kaka

Doskonały byt? Po wypłacie 2 razy zakupy, opłacić rachunki, paliwo i rączki do Boga żeby jakoś dotrwać do następnej wypłaty. I uwierz mi że nie szastam pieniędzmi. A co jest takiego fantastycznego w tych umowach? Umowa jak umowa. Nie ma nic nadzwyczajnego, nic co wyróżniałoby je spośród innych firm. No chyba że nie placenie na czas uważasz za coś normalnego, a że Fritar płaci na czas i to wg Ciebie jest fantastyczne to powodzenia.

Gigi

Nie przejmuj sie. Jutro będą trufle w śmietanie oraz dzika kaczka w pomarańczach. Do tego wytrawne wino z północnych wzgórz Andaluzji tłoczone tylko przez dziewice wlasnymi piersiami. A na deser lody z bitą śmietaną.

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Kadrowa

Tak są oferty pracy w tym momencie, jest oferta na Szefa (Szefową) Zakładowej Stołówki wreszcie zdecydowali się wymienić obecną Szefową czyli kucharkę Wieśke po wielu kompromitujących ją i kuchnię posiłkach Prezes zdecydował że Wieśka nie będzie już Szefową Kuchni zbyt często dolewała za dużo wody do zupy, zbyt wiele razy serwowała rozgotowane pierogi i zbyt wiele razy przesoliła jedzenie i podawała zimne posiłki. Jak ktoś jest chętny niech startuje na Szefa Zakładowej Stołówki umiejętność gotowania drugich dań będzie atutem czego oczywiście Pani Wieśka nie umiała robić. Prezes skontaktuje się z wybranymi osobami.

ola

Jak chcesz pracować na fritarze to weź CV i przyjdz napisz że znasz wiele języków obcych ,umiesz obsługiwać komputer i smartfon i nie masz nałógów (nie pijesz alkoholu i nie palisz) będziesz idealnym kandydatem a po ostrej selekcji która bedzie dla Ciebie tylko formalnością zostaniesz od razu zatrudniony w biurowcu na fritarze a tam czekać na Ciebie będzie wysoka pencja i wysokie premie oraz luksusowe warunki pracy.

rufus

podobno na fritarze mają budować promy kosmiczne amerykanie już chcą odkupić naszą technologię a w szczególności spodobała im się biała taśma klejąca którą można sklejać rozsypujące się maszyny

Juh

Tutaj sie nie robi zadnej czosnkowej. Pewnie na innym zakładzie. Wogole żadnych zup a warzywa to od święta. Wyroby ziemniaczane czyli frytki, talarki itd

Łaciaty pies Dyrektora Zenona

Dyrektor Zenon (zeno-man) (mongoł) od tego ciągłego kaca spowodowanego piciem niewiadomo czego wcześniej (tanie wino z tesco za 5 zł albo droga whisky za 99 zł) poczuł misję tworzenia reality-show na Fritarze a każdy dzień to kolejny odcinek.Dyrektorze Zenonie jesteś wspaniały, dziekujęmy ci za to że jesteś z nami tu na Fritarze.

Sralala

RPO Ty tępa dzido. Ile razy jeszcze bedziesz gadać o tym że nie ma rotacji. Nie trybisz że jak się ktoś zwalnia to nikogo nie przyjmują tylko klei się stanowiska tymi co zostali. Druga sprawa że ludzie omijają ten zakład szerokim łukiem ze wzgledu na słabe place.Rotacja znaczy sie wymiana. Tu nie ma wymiany. Co za głąb, jeden i ten sam tekst w kołko.

Dżesika Andżelika

Przestań "Jacek" . Przecież widać że jesteś podstawiony.

Dżesika Andżelika

Zen-man podejmuje decyzje pod wpływem chwili albo emocji. Albo każe coś robić a za jakiś czas Cie opieprzy że to robisz bo zapomniał że sam ci kazał. Dlatego czasem nie wiadomo o co mu wogole chodzi, plan nie ma sensu, na pakowaczkach potrafią w ciagu kilku dni pakować różne asortymenty i co chwilę wracać do tego który został przerwany. I wiecznie wg niego jest za dużo ludzi chociaż tak naprawdę jest za mało bo sam ma problem z obstawieniem stanowisk jak ktoś się rozchoruje albo jest na urlopie. Czasem mam wrażenie że jestem w reality show głowną rolę gra Zeno-man a reżyserem jest Bareja.

skwaszone mleko

firma dobra i wartościowa... brak rąk do pracy na każdej zmianie a ta cała "pseudo" kadra kierownicza robi plany co robić ale co z tego skoro brakuje ludzi i tak się nic nie robi a "pseudo" dyrektor zenon (często na kacu) i reszta nieudaczników kierowników niech zrezygnuje z wysokich wynagrodzeń i zaproponują o 100 % większe stawki dla sezonowych to nie będzie takich patologii jak teraz.

Gti

Nie ma rotacji z tego prostego powodu że na miejsce ludzi którzy się ostatnio pozwalniali nikt nie chce przyjść pomimo ogłoszeń. Czy to wózkowi, czy to operatorzy maszyn a nawet są problemy z pracownikami sezonowymi. I być może zaczną doceniać pracowników dopiero wtedy jak zobaczą że będzie problem ze znalezieniem osób na miejsce tych którzy się pozwalniali a nie dlatego że doceniają ich pracę.

krasnal Chałapała

Tutaj brakuje porządku. Ten mongoł wprowadza tyle niepotrzebnego chaosu. Odpieprza teatrzyk raz na jakiś czas przed przełożonymi.Brakuje ciągle ludzi przez co inni mają dwa razy więcej roboty. A no tak, oszczędność. Może myśli że ludzie nie chorują ani nie będą chcieli wybierać urlopów. Nie wiem. Gubi się we wszystkim i zapomina co mówił godzinę wcześniej. Wzięli go z Mam Talent czy z łapanki z ulicy...

kabanos

Dyrektorze Zenonie jesteś niepowtarzalny jak ty to robisz ????? Siedzisz sobie w swoim Gabinecie i wymyślasz i jak już coś wymyślisz to mniej się robi bo brakuje ludzi i jest ich coraz mniej choć masz ambitne plany (po wypiciu kilku kieliszków masz ich najwięcej) to jednak ...spełzają one na niczym, ale i tak Dyrektorze Zenonie jesteś debeściak ..a może Dyretor został by gwiazdą TV jakieś wywiady może na początek u Kuby Wojewódzkiego na TVN i wspólne picie "wodzianki" ????

szambomen

za 1100 zł około i umowie śmieciowej to jest prawie za darmo tylko frajerzy przychodzą tu pracować a bajki to ty opowiadasz lka myślisz że kogoś obchodzi to czy warzywa mają dobre puknij się w banie za takie ochłapy to nawet żaden rumun tu nie przyjdzie

szambomen

tadku jak chcesz tyrać prawie za darmo to zapraszamy na fritar miesiąca nie wytrzymasz to ci jedno mogę obiecać

Pielegniarka Zuzanna

Protetyka słuchu czy innych części ciała np. nogi, ręce albo zabiegi kosmetyczne np. depilacja jak ktoś nie wie to zapraszam do Gabinetu Lekarskiego udzielę informacji doradzę zbadam ciśnienie pełny profesjonalizm tak jak w prywatnym Gabinecie u mnie nie ma kolejek nawet miło gdyby ktoś wpadł bo siedzę i się nudzę na tym pielegniarskim etacie. Pielegniarka Zuzanna.

motorek

Do san"rpo". Większość z ludzi pracujących na fritarze nie wie co to jest protetyka słuchu. A jak ich zapytasz to i tak nie usłyszą bo większość ma uszkodzony słuch. Pomyliły ci się fora albo firmy. Ale to zrozumiale. Robisz tyle wpisów na temat różnych prac w różnych firmach do ktorych rekrutujecie że już sie gubisz. Rozumiemy i wybaczamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar