Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

Jakieś potrzeby kadrowe są w firmie? Jaka macie atmosferę?

Tytanic
@Paweł

(usunięte przez administratora) atmosfera :) tu ciągle gra muzyka

CIOCIA W CZEPKU

Czy są jakieś potrzeby kadrowe na Fritarze ? Staramy się żeby nie było żadnych potrzeb kadrowych na Fritarze (usunięte przez administratora) Atmsfera w pracy jest pełna szczęścia i radości że możemy pracować dla naszego wspaniałego Szefa i cieszymy się gdy na jego twarzy pojawi się uśmiech.

siala la

(usunięte przez administratora). jedne z najgorszych płac w regionie

CIOCIA W CZEPKU

Na Fritarze mamy zakładową stołówkę i cieszymy się z tego bo jest tam tylko jedno danie to zupa i wystarcza dla wszystkich i obejdziemy się bez drugiego dania bo po co Szef miałby wydawać wiecej na jedzenie my i tak zrobimy tyle samo za jedną miskę zupy. Tak jak Szef poświęca się dla nas tak my musimy mu pokazać,że zrobimy tak wiele za tak niewiele.

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Alicja

Jak obecnie pracuje się wam we Fritar? Jesteście zadowoleni? Jak oceniacie swojego pracodawcę? Nie udało mi się znaleźć żadnych ogłoszeń o pracę w internecie. Warto aplikować i przesyłać CV? Czy jest prowadzona obecnie rekrutacja?

CIOCIA W CZEPKU

Swoją pracę traktuje jak powołanie, a do każdego zadania w miarę możliwości staram się podejść elastycznie i z maksymalnym zaangażowaniem, bo wiem, że zadowolony Szef to dobrze wykonana praca. Fritar jest moim życiowym powołaniem. Dziękuje Szefowi, że mogę tu pracować i cieszy mnie bardzo to że Szef docenia mnie za wszystko co robię dla Fritaru.

Salowy Czesław B.

Kasa się nie liczy nie ważne czy dostanę mało czy dużo, czy będzie podwyżka kiedyś czy nie najważniejsze żeby pracować na fritarze dostać czepek stać przy taśmie i przebierać frytki ale czy tak kompletnie można być przymulonym bo się nie usłyszy jak by Szef wołał i dał jakieś ważne zadanie do zrobienia ? (usunięte przez administratora)

Salowy Czesław B.

Napiszcie coś o tej rozmowie kwalifikacyjnej, kto jest w tej komisji ? a ten zapach frytek i przepalonego oleju nie wywołuje jakiś zamroczeń bo skoro na szpitalu od zapachu tych leków wydaje mi się że jestem ordynatorem i zaniedbuję obowiązki to czy tu na fritarze też coś mi się wydawać będzie i nieprzyłoże się do roboty a stanie w czepku przy taśmie i przebieranie frytek to moje marzenie, czy wspomnieć na rozmowie kwalifikacyjnej że miewam takie zamroczenia ?

Salowy Czesław Basen

Jak wygląda ten wieloetapowy proces rekrutacji do fritaru, macie jakieś rady jak go przejść ? Czy moje doświadczenie przy pracy z mopem i z wiadrem z wodą w szpitalu będzie mi pomocne i doceni to komisja rekrutacyjna ? Praca na fritarze to moje wielkie marzenie i jak tylko trafiła by się okazja to już bym tam był, stanie w czepku przy taśmie i przebieranie frytek to cel do którego zmierzam i dojdę.

Muszle klozetowe
@Salowy Czesław Basen

Panie czesławie basenie wyrzuć ten mop i wiadro wody do śmietnika i śmiało przychodz na fritar nie będzie pan czuł szpitalnego smrodu i nie będzie pan chodził po korytarzach szpitalnych wiecznie naćpany od tych leków na fritarze jest cudowny zapach frytek (usunięte przez administratora) żyć nie umierać panie czesławie basenie niech pan się nawet nie zastanawia tylko przyniesie pan cv na fritarze też potrzebujemy dobrych myjących a pan już ma doświaczenieze szpitala no i pan jednym wiaderkiem myje cały szpital to na bank pana przyjmą taka szansa zdarza się raz w życiu powodzenia

muszla klozetowa

kierownik sedesów na fritarze
@Salowy Czesław Basen

Panie czesławie basenie wyrzuć ten mop i wiadro wody do śmietnika i śmiało przychodz na fritar nie będzie pan czuł szpitalnego smrodu i nie będzie pan chodził po korytarzach szpitalnych wiecznie naćpany od tych leków (usunięte przez administratora) żyć nie umierać panie czesławie basenie niech pan się nawet nie zastanawia tylko przyniesie pan cv na fritarze też potrzebujemy dobrych myjących a pan już ma doświaczenieze z szpitala no i pan jednym wiaderkiem myje cały szpital to na bank pana przyjmą taka szansa zdarza się raz w życiu powodzenia

@muszla klozetowa

No właśnie tylko nie wiem czy jak zmienię klimat z szpitalnego gdzie ciągle czuć leki i jestem zamroczony na zapach tłuszczu i frytek to ten stan się utrzyma czy mój zapał do pracy nie opadnie ? No i wiadro jest własnością szpitala czy dostanę nowe wiadro ? Co jeszcze wspomnieć na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Tomasz Tegoniemasz

P.S. Nie wiem jaki pożytek może przynieść zakładowi Twoja umiejętność zjeżdżania na poręczy ale koniecznie wspomnij o tym podczas rozmowy kwalifikacyjnej bo potrzebujemy ludzi wszechstronnych.

Tomasz Tegoniemasz

Jeżeli chodzi o proces rekrutacyjny to głównie skupiony jest na twojej determinacji i wytzymałości. Jest to praca w dużym hałasie więc możesz próbować wsadzić głowę do betoniarki na pół godziny albo w metalowe wiadro i walić chochlą. Jeśli po tej próbie będziesz jeszcze coś słyszeć to zaliczyłeś 1 próbę. Twoje doświadczenie z mopem oraz wieczne zamroczenie od chemikaliów na pewno będzie dodatkowym atutem. Mój brat pracował przez kilka tygodni w Chicago na polerkach na sklepach wielkopowierzchniowych i tam był taki Pan z wieloletnim doświadczeniem i takim właśnie zamroczeniem od chemii i był jednym z lepszych pracowników bo nigdy nie zadawał pytań, w zasadzie nic chyba nie mówił. Podejrzewam że gdyby nie dostał wypłaty to nawet by się nie zorientował. Więc masz sporo porządanych atutów.

Salowy Czesław Basen

To dobre wiadomości zresztą taki wieloetapowy proces rekrutacj nie jest mi obcy bo tu na szpital jak starałem się na salowego również przechodziłem testy kazali rozwiązać rebus i zjechać po poręczy z góry na dół i nie połamać się przy tym, czy tu na fritar są również takie trudne zadania ? Jestem zorganizowany bo do tej pory nie zgubiłem mopa i jednym wiadrem umyję cały szpital mam wiedzę techniczną i umieć obsługiwać windę nie znam co najmniej 3 języków ale za to mam wiele kanałów obcojęzycznych w telewizorze i oglądam je bez zrozumienia. Na pewno jest bardzo dużo chętnych na jedno miejsce na fritarze ale wiem że jestem najlepszy i nawet drobne sito rekrutacji mnie nie zatrzyma . Zarobki nie są dla mnie ważne bo liczy się tylko praca na fritarze o której już marzyłem od szkoły a na szpital wskoczyłem żeby kiedyś z lepszym CV mając doświadczenie salowego być przyjętym do fritaru . Jak tylko trafi się okazja załapania do fritaru to odstawiam mopa i wiadro z wodą i rzucam się na głęboką wodę na fritarze wspaniale by było już tam pracować bo tu w szpitalu też jest spoko ale ten zapach leków powoduje że jestem zamroczony i zapominam o swoich obowiązkach zamiast sprzątać mopem to robię obchód po szpitalu bo wydaje mi się że jestem ordynatorem.Czy są konkretnie jakieś oferty pracy na fritarze od kiedy zaczynają i do kogo podejść z CV ? Pomóżcie.

Tomasz Tegoniemasz

Panie Czesławie. Musi Pan przejść wieloetapowy proces rekrutacji. Testy psychologiczne, wytrzymałościowe. Trzeba być świetnie zorganizowanym, posiadać wiedzę techniczną, znać conajmniej 3 języki. Chętnych na jedno miejsce jest mnóstwo. Drobne sito rekrutacji wyłania zawsze najlepszych. Tutaj nie przyjdzie byle kto z ulicy czy ciotka załatwi mu pracę. Ale gra jest warta świeczki bo zarobki są bardzo wysokie, stan techniczny urządzeń idealny. Wspaniała atmosfera w pracy, nikt nikogo nie pogania bo każdy pracownik jest wykwalifikowany i kompetentny. A ludzie którzy tym wszystkim zarządzają świetnie rozumieją problemy zwykłego pracownika bo stoi za nimi doświadczenie i świetne zdolności organizacyjne. Wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik. Jeśli czujesz się na siłach to zapraszamy. Rzuć mopa i stań się docenianym pracownikiem.

Jak wygląda praca kierowcy fe Fritarze? ile można zarobić?

Salowy Czesław Basen

marzy mi się praca na fritarze czy łatwo się jest tu dostać ? czy jest długa rekrutacja i dostaje się garstka ? już od szkoły marzyły mi się robota na fritarzarze w czepku przy przebieraniu frytek na taśmie albo mycie podłogi zrobię wszystko żeby tylko się tam dostać aha i kasa nie gra roli liczy się tylko robota na fritarze, możecie coś doradzić ? Teraz jadę mopem na szpitalu ale jak tylko by była szansa wskoczyć na posadkę na fritarze rzucam mopa i wiadro z wodą i pędzę do fritaru.

nestor

(usunięte przez administratora) weź zobacz co się dzieje w tej firmie.... I nie udawaj że nic się nie dzieje !!!! Odpowiadasz za to !!! i odpowiesz w odpowiednim czasie....

Fryderyk Chłopek

Tzw. " podnoszenie kwalifikacji " tutaj oznacza dowalenie nowych obowiązków za tą samą wypłatę.

korniszon

Pensje nie rosną i nie będą rosły na Fritarze, nie ma co liczyć na podwyżki bo są koszty trzeba opłacić zupy które funduje nam (usunięte przez administratora)na stołówce zakładowej a taka ogórkowa, pomidorowa kosztują i kto za to zapłaci, przychodzicie i jecie nieraz po dwa talerze a idzcie do baru mlecznego i kupcie sobie dwa razy ogórkową ile zapłacicie ? A tu jest za darmo. Dziękujemy Ci (usunięte przez administratora) że jesteś z nami i prosimy wyciskaj z nas jeszcze więcej a zupa od Ciebie będzie dla nas nagrodą a nie jakieś tam podwyżki.

cezar

"Ostatnia drożyzna nie straszna przeciętnemu Kowalskiemu. Statystyki GUS pokazują, że wynagrodzenia w Polsce rosną znacznie szybciej niż ceny na półkach sklepowych. W 10 lat średnia pensja brutto poszła do góry o 1,7 tys. zł, a więc o ponad 50 proc. Uwzględniając wzrost cen żywności, Polak jest do przodu o 700 zł." "Okazuje się, że w grudniu padł rekord wynagrodzenia w Polsce. W firmach zatrudniających co najmniej 10 osób średnia płaca wyniosła 4 973,73 zł brutto. To oznacza, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy wynagrodzenia rosły wyraźnie szybciej niż ceny." oto cytat z money pl" - Szkoda że nie dotyczy to FRITARU - IGLOTEXU tu dalej KOMUNA

Szef Gabinetu Politycznego GKI

Co dobrego można napisać o Fritarze wchodzącym w skład GK Iglotex (GKI), oczywiście wiele dobrego trzeba potwierdzić że koniec zmiany o 15:00 jest radością dla całej załogi wszyscy zadowoleni idą do szatni, co miesiąc dostaje się pensje i nie ma zaskoczenia bo zawsze jest mało ale nie o to chodzi bo trzeba cieszyć się że tak wiele wniosło się do pracy i Szef będzie zadowolony, każdy kto lubi pracować znajdzie tu swoje spełnienie i zostanie doceniony.

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar