Opinie o Mad Biuro s.c. Barbara Giełwanowska Marek Łęgowski w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mad Biuro s.c. Barbara Giełwanowska Marek Łęgowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mad Biuro s.c. Barbara Giełwanowska Marek Łęgowski o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mad Biuro s.c. Barbara Giełwanowska Marek Łęgowski w Poznań

Zubi Nowy wpis

Mamy dobrego pracodawcę, klienci również zadowoleni z obsługi to dlatego brak chętnych do pisania na wątku.

Gabrysia Nowy wpis

Czy firma stosuje szkolenia dla pracowników ?

xy Nowy wpis
@Gabrysia

nie

Cezary

Podpowiecie jakie warunki proponuje firma dla handlowca? Jaka atmosfera w firmie?

Był a
@Cezary

Uciekaj ... najniższa krajowa reszta pod stołem. Premia jak wyrobisz Target marży a to wcale nie łatwe. Firma z małym potencjałem. Szefowa jeszcze ok Ale szef wspólnik idiota totalny

Zara Nowy wpis
@Cezary

Większość została już napisana wcześniej ...i niestety jest to prawda. Poczatkowo wielkie obietnice, wielkie słowa ... ale z czasem wyłania się prawdziwe oblicze tej spółki. ... Dwóch wspólników i dwóch pracowników. Atmosfery tam nie ma. Tam są humory, niedomówienia pomiędzy szefostwem przenoszone na pracowników. Szaro, buro i ponuro. Słońce świeci tam rzadko...

Max

Rekrutują teraz na handlowca. Ale to co w ogłoszeniu to bzdura. Na miejscu co innego oferują

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mad Biuro s.c. Barbara Giełwanowska Marek Łęgowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Bronisław

Dawno nie pisaliście o pracy w MAD Biuro. Zachęcam was do napisania jak wam się obecnie pracuje w tej firmie. Czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Jaka atmosfera panuje w MAD Biuro?

trol

o tej firmie to już w całym mieście się mówi. wyzysk, nic na papierze, najniższe wynagrodzenia, żadnych udogodnień dla pracowników, ponoć ciągle sie ludzie zmieniają bo nikt tam nie wytrzymuje długo

.....
@trol

To ta firma produkująca drut do przepychania kibla?

x

potwierdzam, ciągle zmiana osób a to chyba o czymś świdczy ...

mika

duzo komentarzy nie ma ale jeden i to pozytywny juz daje nadzieje. wlasnie trwaja nabory na handlowca, telemrketera oraz konsultanta handlowego. ja osobiscie chce sie zglosic na handlowca gdyz mam w tym wieloletnie doswiadczenie. a na tym stanowisku pracuje sie tylko z rana, umowa na czas nieokreslonby i oferuja zarobki 1.700,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto) plus oczywiscie premie

kaka

Firma jak najbardziej w porzadku, wiadomo co, kto ma zrobić, czytelne zasady rozliczeń. Atmosfera "ciepła". polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mad Biuro s.c. Barbara Giełwanowska Marek Łęgowski - Poznań

Mad Biuro s.c. Barbara Giełwanowska Marek Łęgowski