Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monnari Trade S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

Pytanko

Dzień dobry a czy pracując w Monnari można liczyć na jakieś zniżki pracownicze? I darujcie sobie hejt że nie warto itd

@Pytanko

Zniżka jakaś tam jest,ale chyba tylko dla pracowników na umowie o pracę ale moim zdaniem bardziej opłaca się odłożyć sobie daną rzecz i czekać na promocję bo rabat będzie większy

Angelika

Witam, chcialam zapytać o pracę dekoratora sklepowego o ile więcej zarabia od sprzedawcy?

@Angelika

Nie dostaje nic więcej. Nie ważne jakie masz stanowisko zarabiasz najniższą krajową a na premie nie każdy sklep może liczyć która i tak jest żałosna. Nawet kierownik zarabia najniższą i nie ma żadnego dodatku. Jeśli ktoś ma inną możliwość to nie polecam pracy.

Cała
@Angelika

Dekorato, o ile taki jest, zarabia tyle samo co kierownik czyli najniższą krajową. A, i wszyscy, tak samo, pracują na sklepie.

Tru4
@Cała

A możecie trochę bardziej przybliżyć ta pracę dekoratora? Chyba jednak czymś od sprzedawcy się różni

@Tru4

Tak, oprócz tego co robi sprzedawca układasz sklep, robisz VM, wystawy, wieszasz plakaty. Plakatów jest masa pod sufitem, co trochę trzeba do nich coś dokleić, bo się promocja zmieniła. Musisz o te plakaty dbać, mają być na lata. Plakaty oczywiście papierowe :)

Ada
@.

Tak, te plakaty to jakies przekleństwo, zwlaszcza jak na sklepie pełno ludzi, reklamacje, zwroty, towar, obsługa i robienie zdjęć, a my dwie na zmianie

Ela
@Tru4

Hej dziewczyny jak tam nowy program kasowy pos jak wam leci .CZY JESTESCIE NA KASACH WARZYWNYCH ????????????

Osoba
@Angelika

A wiadomo jak można się dostać na dekoratora ?

@Ela

Serio, macie nowy program kasowy, nie ma optimy? Jakiś nowoczesny i szybki?

Polk
@Ania

Jest nowy? Powiecie coś więcej? Bo dla mnie to było kiedyś utrapieniem

@Angelika

Rypiesz za najniższa krajowa i masz się cieszyć ze masz umowę ????????????????zbierasz wszystkie zjebki ????????????????ale na twoje miejsce jest kolejka 10 chętnych jak coś ????????????????

Ok

Tak rypiesz za najniższa , i nie zapomnij podziękować Prezesowi ze masz zaszczyt pracować w monnari

Nie prawda, pracujemy na nim od kilku dni i wbrew pozorą jest łatwy - bardziej intuicyjny i szybszy niż Optima. Jedynie do dopracowania są stany, bo niektórych kodów wcale nie wyszukuje i trzeba kombinować.

@Ela

Wcale nie jedziemy na warzywnych, nie ma takiej potrzeby. Po co panikujecie, w pon zobaczycie jak to działa, a w razie „w” informatycy są bardzo pomocni i mili ( nie to co poprzedni..)

XxX
@Kasia

Program może lepszy niż Optima ale wypadałoby zrobić szkolenie. Ok, rozumiem jest instrukcja ale to nie jest wystarczające w wielu przypadkach. A od informatyków nie dostałyśmy odpowiedzi na maila ani pomocy przez telefon w dniu wczorajszym więc...

Ola
@Kasia

Czyli monnari się postarali, zrobili pierwszy krok dla ułatwienia pracy, więc jest nadzieja, że i funkcyjne przywróca, a pozniej może i podwyżki....

@Ola

Hahaha na to bym nie liczyła , zamiast podwyżek jest obcinanie etatów zaraz po jednej na zmianie będziemy. Ostatnio jak była niedziela handlowa to miałam być na zmianie z dziewczyną zleceniowka ale regionalna uznała że w niedzielę jedna wystarczy i kazała ja wykreślić. I 8 h sama na sklepie siedziałam ani w spokoju zjeść bo ciągle ktoś od Ciebie coś chce a zaznaczam że na sklepie jeść nie można a na zaplecze też nie mogłam iść ani w spokoju do toalety wyjść bo toaletę mamy na korytarzu w galerii a nie w sklepie. Masakra.

Dobry żart
@Ola

Ty chyba w cuda wierzysz hahahaha. Dodatki :), podwyżki :) może jeszcze stażowe. Dobre.... Hahahahaa

Zuzuu
@Kasia

to najlepsze, najpierw panika zamiast sie zapoznać ze stanem faktycznym. Jak sie zamkniemy na zmiany to dopiero będzie stagnacja. Fajnie, ze coś się ruszyło.

Nicknick
@Ola

Może, ale pewnie i tak dowalą Wam takie warunki przyznania dodatków, że może ze 20 zł zobaczycie na pasku. Wymogów masa, tylko coraz mniej ludzi na sklepie, aby wszystko śmigało jak trzeba. No i jeszcze raporty na tym Chow, o które się tak ciskają bo nie zrobione itp, podczas gdy to ta aplikacja po prostu nie zawsze działa.

suncio1
@Nicknick

aplikacje często mają to do siebie, że nie zawsze pracują jakby sie chciało :D

Szalona
@Angelika

O ile więcej ? Nic :) No chyba że masz spoko kierownika to Ci coś dorzuci. O ile sklep dostanie premię

Ityle

Pewnie, wreszcie, się zorientowali ile kasy idzie na te miliony plakatów. Klientki i tak ich nie czytają.

Marciak
@Szalona

A od czego zależy to czy sklep ma premię? Tylko od sprzedaży?

@Marciak

Ty tak serio? Premia zależy od wykonanego planu, plan daje P. O. według własnego widzimisię i wróżenia z fusów. A premię też wylicza P. O. Na tej samej zasadzie. Nie masz rozliczenia premi tyle za to, tyle za tamto, rzuci ochłap a ty się ciesz:)

Mona

Hej , słyszałayście o obcinaniu etatów? Podobno od nowego roku żeby nie płacić podwyżek najniższej krajowej.

@Mona

Pierwsze słyszę. Skąd takie informacje?

@Mona

Po tym co się dzieje w Warszawie, to sama jestem zdecydowana ściąć swój etat do zera od nowego roku..otwieranie sklepów bez personelu…i liczenie, że reszta obskoczy brakujące etaty..dno

góry
@Mona

Na południu nic o tym nie słyszałyśmy.

Nowa
@Mona

Czy przedluzaja umowę po okresie probnym? Umowa konczy mi sie za 4 dni i nie wiem co o tym myslec. A kierowniczki nie mamy.

@Nowa

Tak przedłużają , ale kierownik musi wnioskować o przedłużenie do regionalnej , jeśli nie masz kierownika to musisz pisać prośbę lub wniosek do swojej regionalnej i to już jej dobra wola czy ci przedłuży, powodzenia

@góry

A to dziwne bo to chyba wasza regionalna rozsiewa takie plotki.

Była
@Mona

czyli moja kierowniczka kłamała mówiąc, że to nie od niej zależy, tylko regionalnej?nie przedłużyli mi umowy

Eh
@Była

To takie typowe.. to tchórze którzy nie maja odwagi powiedzieć ci niczego wprost. Mi zrobili to samo. Bajera, każdy na każdego zwalał a i tak zostałam z dnia na dzień bez pracy. ODRADZAM KAŻDEMU PRACE W POZNAŃSKIM BROWARZE. Obłuda, kłamstwo i wykorzystywanie to jedyne czym dysponują.

Wiesia3

Drogie Panie, a ile jest tych regionalnych w ogóle? kilka na region czy jak to wygląda? wiedzę rózne opinie o nich.

R
@Była

Zależy, ogólnie to kierownik mówi dla KRS czy chce pracownika czy nie. Chyba że tak jak była pandemia i lockdown i komuś się kończyła umowa to było chyba odgórnie że nie przedłużają

Rabbit
@Nowa

Ja nie mialam kierowniczki bo odeszla po kilku tygodniach , a po okresie próbnym mi nie przedłużono umowy mimo, że sie starałam a dziewczyny byly pod koniec zgrane,ze mna włącznie

@Mona

Albo psychicznie wykańczają żebyśmy same odeszły Albo za swoje outletowe (usunięte przez administratora) chcą zarabiać na nas i obwiniają nas o stan tych rzeczy

Nnn
@123

Nie bójcie się, nic Wam nie mogą zabrać ani potrącić. W umowie nie macie takiego zapisu, nie mają też żadnych dowodów, więc spokojna głowa!

sonka
@Nnn

po co się same nakręcacie. niczego nie zabiorą - bo nie mogą

Nnn
@sonka

No chyba, że macie premie to mogą potrącić z tego, bo jest uznaniowa ale z wynagrodzenia podstawowego nie

kluska33
@Mona

u nas nic się nie wydarzyło, a żyjemy w takim kraju, że jak zwykle ceny rosną szybciej niż zarobki wiec trzeba sie przyzwyczaić

@kluska33

hehe no trochę racji masz, ale jakby tak wypłaty rosły chociaz w połowie tak szybko jak ceny. i to nie tylko monnari się tyczy chyba

Mina
@Była

Nie wiem jak jest na sklepach , u nas kierownik zawsze staje za pracownikiem bo lepiej jak jest stała ekipa niż rotacja na sklepie bo jest dużo do ogarnięcia, i dużo szkolenia to chyba lepiej jak ogarniamy , a regionalna ma wyrąbane najlepiej każdy na zlecenie dla niej i jej nie obchodzi kto pracuje na sklepie byle by plan był ????przykro mi ze Cię zwolnili ale to chyba przysługę ci zrobili , bo monnari to (usunięte przez administratora)

Berni6000
@Gocha

No to wiadomo nie tylko w Monnari te cenny rosną. Ciuchy jak ciuchy ale spozywka to dopiero dramat

Witam, mam pytanie odnośnie wieku zatrudnienia, czy pracują panie 50+, czy to jest nierealne, mimo długoletniego doswiadczenia?

Pierrot
@Ewa

Nie wiem czy jest to ogólnopolski trend, ale u mnie widywałam osoby 50+ (chyba - bo może mniej może więcej nie oceniam).

kAsAndrA
@Ewa

Nie sądzę, aby ktoś zwracał uwagę na wiek. Ważne chęci do pracy i jak udowodni się, że nie leci się w kulki tylko pracuje to wszędzie można się odnaleźć...

Paulina
@kAsAndrA

Wiecie, ja uważam, że te starsze osoby to często lepiej pracują nawet. Te młode to uwazają, że wszystko im się nalezy i jakoś super pracą sie nie przejmują.

Jula
@Paulina

I dobrze, praca to tylko narzędzie do pozyskiwania pieniędzy a nie cel sam w sobie. Młodzi przynajmniej nie dają sobą pomiatać za najniższą krajową w pracy bez perspektyw i możliwości rozwoju. Nie widzę też sensu w przepracowywaniu się i nadmiernym staraniu, gdy to nie daje żadnych sensownych korzyści - premie w tej firmie to był żart. Dla mnie ta praca była na zasadzie :przyjść, odbębnić i wyjść. I nagminne pisanie na dniach wolnych i wieczorami to też porażka, potem pretensje, że nie odbierasz..nie odbieram, bo mam życie poza pracą i nie mam zamiaru zaprzątać sobie nią głowy na wolnym i po godzinach. Najgorszy sort w tej firmie to właśnie starsze osoby, które traktują tę pracę jak przywilej i trzęsą się o nią za każdym razem jak dzwoni i przyjeżdża ktoś z przełożonych

Kama
@Jula

Dokładnie, zgadzam się z każdym słowem. Moje starsze koleżanki nie mają problemu z tym aby zostawać po godzinach, wieszać plakaty a rano sprzątać za darmo. Dla mnie to po prostu słabo płatna praca, z której warto uciec gdzieś gdzie będzie się bardziej docenionym lub będzie się miało jakaś szansę na rozwój. Mam wrażenie, że niektórzy zachowują się jak po praniu mózgu, zwłaszcza te które są kierownikami wiecznie pod telefonem i na każde wezwanie KR ale dostają za to jedno wielkie jajo.

@Kama

Super, choć należę do tych starszych, to cieszę się, że są takie mądre, młode dziewczyny, które nie dają sobie w kaszę dmuchać, Tak trzymać!Brawo

Jusia
@Kama

Kumam Twoją opinię, ale jednocześnie trochę obrażasz swoje jak to napisałaś starsze koleżanki i to już słabe

Haha
@Jusia

To niestety one same siebie nie szanują i obrażają same siebie zgadzając się na takie traktowanie że strony firmy i RK

Doradca Klienta

Pani kierownik miła rozmowa odbyła się na terenie sklepu lecz miałam wrażenie, że wezmę tam każdego. Oferują pracę za najniższą krajową i prawdopodobną premię. Praca w tygodniu po 12 godzin i dzień wolny nie pytano mnie gdzieś już pracuję.

Czy zgadzam się pracować na takich warunkach?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zainteresowana

Hejka, jak wygląda kwestia awansów w Monnari? Mogę liczyć na coś po roku pracy tutaj? Tylko proszę o konkretne odpowiedzi, a nie wylewanie żalów jak to bywa na gowork -,-

DobraRada
@Zainteresowana

Zależy od lokalizacji, szczęścia i umiejętności menagareskich - chyba, że odkryjesz w sobie inne talenty :) pozdrawiam cieplutko

@Zainteresowana

Oczywiście że można awansować. Jak się sprawdzisz możesz być kim chcesz, dekoratorem, kierownikiem.. Ale nie wpłynie to na twoje zarobki. Najniższa krajowa i tyle.

@Zainteresowana

Dostaniesz awans jak będziesz kierowniczce donosic i trzymać palec w (usunięte przez administratora), a normalnie choćbys padała na twarz to Cię nie doceni, a wręcz wykorzysta. Twierdzę tak z własnego doświadczenia po 5 latach pracy.

Szalona
@Zainteresowana

Jasne, możesz liczyć. Ale wciąż za te same pieniądze. Tylko obowiązków milion Ci przybędzie. Więc ja bym się tak nie pchała na wyższe stanowisko.

Ogarnięta
@Szalona

Ale z drugiej strony, patrząc bardziej przyszłościowo, to fajnie jest pokazać, że nie boi się wyzwań i bierze dużo na klatę :)

Bomberwomen

To jak działają te awanse? W sensie jak ta dziewczyna co trzyma palec "w miejscu, które usunął administrator" kierowniczki to nie jest tak, że wtedy automatycznie wchodzi na Jej miejsce i trochę jej się to nie opłaca, żeby czuła oddech koleżanki na plechach? Jakby co to nie jest napinkowe pytanie, może hierarchia jest inna, niż u mnie.

Petra
@5566

Jak tak może być, że po awansie na wyższe stanowisko: kierownika, dyrektora prezesa, ciągle zarabiasz tyle samo??? To jakiś absurd, przecież zmieniając stanowisko pracy, zmienia się zakres obowiązków, odpowiedzialności, grupa ludzi, sklepów itd. Czyli w Monnari to wszystko działa inaczej?

@Petra

(usunięte przez administratora) Tak, w Monnari zmieniasz stanowisko na wyższe, masz większy zakres obowiązków, więcej pracy, większą odpowiedzialność, zaszczy pracy dla Monnari i to tyle. Nie ma więcej, kasy, dodatków, benefitów i owocowych czwartków. Witamy w matrixie :) :) :) :)

@Bomberwomen

A kto chce być kierownikiem w tej firmie? Żartujesz.

LuckyBeti
@?

Generalnie jak ktoś przychodzi do firmy i ma ambicje ku temu, żeby zostać kiero to niech walczy i spróbuje - później można ocenić czy była to dobra droga czy nie ;) stagnacja też nie jest dobra

Justynka
@LuckyBeti

Powiem tak, jak złapiesz kierownika to potem jest łatwiej…w papierach zostaje, nikt w następnej pracy nie patrzy Wam w kieszeń ale na kwalifikacje. Ja pracowałam jak jeszcze były dodatki i trochę po tym jak je cofnęli.. A teraz pracuje w biurze, bo kwalifikacje zdobyte jako kiero pozwoliły mi na to.

kr2si
@Justynka

Ja też zdobyłam trochę doświadczenia tutaj i fakt nie było łatwo ale co się nauczyłam to moje. Zmieniłam ale nie zrezygnowałbym z tego czasu wiedząc nawet to co wiem. Wyciągnęłam z tego co najlepsze

Barbara

Dzień dobry kiedy będzie nowa wiosenna kolekcja? Chciałam skorzystać przed wyjazdem i nie wiem czy zdaze

ForForYou

Specjalista ds. zatowarowania i analiz sprzedażowych - ktoś coś słyszał? Dobra na początek czy szukają z doświadczeniem?

Qulk222
@ForForYou

Może ktoś powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Może ktoś pracował jako ten specjalista albo się z kim z tego stanowiska zna ?

NUSZ

Straszna dziura bez perspektyw... Przynajmniej dla zwykłego sprzedawcy. Najniższa krajowa nawet dla kierowników. Premie tylko na UOP a i tak śmiesznie niska albo nieosiągalna. Żadnych paczek na święta jak w wielu innych sklepach są, premii świątecznych też nie zobaczysz. Zleceniom polecam nie patrzeć na obowiązki na umowie bo "Prace pomocnicze" nijak nie mają się do rzeczywistości. Będą cię wysyłali na naprawdę niewygodne wsparcia i powiedzą ci, że nie masz wyjścia. Zepsuje się klima? powodzenia, że ją naprawią. Moja ulubiona sytuacja jest kiedy była szansa wyrobić plan w wigilię to dali odsyłkę która MUSIAŁA być zrobiona w wigilię i nie dało się zrobić tego planu. Organizacja w tej firmie to istny żart. (usunięte przez administratora)

Ona
@NUSZ

Smutne to ale taki obraz wypracowała sobie ta firma ,nie polecam.

Ego

Odrzucają wszystkie reklamacje. Omijać szerokim łukiem.

Mika

Zamknąć to (usunięte przez administratora) Wykorzystują pracowników, (usunięte przez administratora) drogie i nic nie warte! Odrzucają reklamacje pomimo wciskania bubli,bez sensownego uzasadnienia. Mamy (usunięte przez administratora),wyzyskiwacza na rynku. Precz z nimi,(usunięte przez administratora)!!!!!!!

SeeYa

Powiem tak, pracowałam w tej firmie trochę ponad dwa lata. Zaczęłam tutaj pracę jako studentka i później przez jakieś pół roku zostałam, żebym spokojnie znaleźć pracę w zawodzie.Miałam to szczęście, że trafiłam (w tym ostatnim czasie) na spoko kierowniczkę, która rozumiała klimat i sytuację, że szukam czegoś innego, także pod tym względem było ok. Natłok zajęć duży, pieniądze ok dla jedynych mało dla innych akceptowalne, atomosfera zmieniała się z biegiem czasu, ktoś odchodził ktoś przychodził, więc to my tworzyłyśmy drużynę. Przełożonych miałam kilku, z jedną lepiej z inną gorzej, ale najważniejsze nie dać sobie wejść na głowę i współpracować, bo w końcu trochę czasu spędza się w tej pracy, więc po co robić sobie pod górkę.

Trzeba się wspierać i szanować w naszych małych zespołach i będzie nam się lepiej pracowało, mimo natłoku zadań.

Kinia

Za taką kasę nawet nie mam zamiaru robić minimalnie tak jak oni nam minimalnie płacą

Luiza
@Kinia

Jak pójdziesz gdzieś indziej, dadzą Ci 500 więcej (o ile w ogóle znajdziesz w tej branży) to będziesz mówić, że mało. Jak się zgadzasz na warunki jakie oferują to trzeba robić co do Ciebie należy, a nie narzekać na stawki na które się zgodziłaś...

@Luiza

Tak tylko że tych zadań jest czasem aż ponadto jesteśmy po dwie na zmianie a każą przecenić cały sklep, robić wysyłki, robić towar, obsługiwać i jeszcze sprzątać to kiedy mamy to wszystko robić a a regionalna przyjeżdża i wiecznie się czepia że do końca wszystko nie zrobione jak czasu na nic nie ma . I kontrolami jeszcze straszą.

@Luiza

A jak zgadzała się na inne stawki a zabrano jej dodatki to też ma robić..... Bo co? Mogą ją (usunięte przez administratora). Minimum kasy to minimum wysiłku.

?

A co się ma przemęczać. Jak pracodawcy nie odpowiada to niech ją zwolni. "Ma 10 na jej miejsce", popracują miesiąc i się zwolnią. Takie tu kokosy....

Agata

Jesteście zadowolone z aneksów?A funkcyjnym przywrocili kasę? Pytam, bo z tego powodu odeszłam

@Agata

Jakich aneksów? Bo nic o tym nie wiemy..

Wik
@Agata

jak odeszłaś to ejsteś pewna, że są aneksy? możesz coś więcej powiedzieć na ten temat?

Agata
@Wik

Te styczniowe z podwyżką najnizszej krajowej i przy okazji pytam czy przywrocili dodatki funkcyjnym, ktore przed pandemia zabrali

@Agata

Eee…myślałam, że jakieś podwyżki Wam dali xD Dodatków nie będzie, bo prezes twierdzi, że firma jest w ciężkiej sytuacji :D a tymczasem też on: otwierajmy więcej sklepów! Hahah..ta firma to farsa

Ula
@Gocha

W tym czasie w siedzibie: wydrukujemy nowe plakaty, dawno nie były zmieniane, od sylwestra! I jeszcze formatki! I podsufitki :D

Paula
@Agata

Prawda jest taka, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Może nie jest idealnie, ale bez przesady.

Mon
@Paula

Jeśli nie masz ambicji i nie lubisz pieniędzy oraz pasuje Ci praca na metodach rodem sprzed 20 lat, to może Ci to pasować.

@Gocha

Żadnych aneksów jeszcze nie ma !!! A prezes ma nas głęboko w powarzaniu twierdzi ze mamy być wdzięczne ze wogole mamy prace, rzygam już ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora) , dziwie się jak to wogole funkcjonuje , gdyby nie przekręty giełdowe i pranie kasy to dawno sklepy by padły , a femme to jakaś przykrywka jak mizna utrzymywać nierentowne sklepy ????

f
@Mona

aneksu nie będzie, w tamtym roku też nie było, ale o wypłatę nie ma co się martwić.

Anka
@Mona

Femestage są zamykane i chyba będą likwidowane, do tego etaty na obu brandach są cięte czyli coś w firmie się nie spięło..Wracając do Femów to najśmieszniejsze jest to, iż sprzedaż dramatycznie spadła po tym jak przejęło nas właśnie Monnari. A jest jeszcze gorzej po batalii z Panią Minge i usunięciu jej nazwiska z szyldu oraz zalaniu sklepów shitową kolekcją. Klientki narzekają, że mamy masę badziewia, ale nic w tej jakości i stylu co za czasów Esotiq i Minge. Stałe w ogóle już nie kupują, czasem wpadną, obejrzą, powiedzą, że nie ma nic fajnego i idą. Tutaj Monnari dało ciała..

MTS

Dziewczyny ktoś wie jak wyliczają premie? Duzy utarg niska premia mały utarg większą liczą jak chcą. Na nową jolecje zawsze było lepiej a teraz? Stówa premii za cały miesiąc sprzedaży w takich cenach? Jeszcze na same boze Narodzenie to kpina! Powiedzcie proszę ile wy dostałyście za ile dni premiowych coś ty śmierdzi....

Aneta
@MTS

My mamy takie plany że od paru miesięcy już premi nie widzialysmy,jakaś kpina plany dają takie jak 3,4 lata temu A ludzie nie mają teraz kasy i patrza na każdą złotówkę. A już nie mówię że nie ma dodatków dla kierowników i zastępców A wymagania mają jak byśmy zarabiały nie wiadomo ile.Juz nie mówię co wyprawia koordynatorka na Kraków A kiedyś była kierownikiem i zarabiala najniższa krajowa. A teraz wielka Pani rządzić chce

Ola
@Aneta

Dziewczyny, no wiadomo ze plany wysoki i się zgadzam, ale przecież jak wszędzie są rok do roku, a nie kilka lat do tyłu

Mon
@MTS

Ten cały system premiowy to kpina z ludzi, nigdy nie spotkałam się z takimi warunkami premii. Jakieś 10 dni na 100%, brak stałego procentu lub puli premii na sklep. Kogo nie pytam, to mają premie ogółem od wyrobienia planu - zaczyna się od 90% wzwyż, i im więcej wyrobisz tym masz większą pulę premii lub większy procent. Dodatkowe pieniądze do premii, jak wyrobisz konwersje i koszyk. Tutaj jest bieda i kombinatorstwo jak jeszcze bardziej zdemotywować pracownika i jeszcze od niego wyciągnąć pieniądze. Okazuje się, że nawet robiąc po 150-200% planu dostajesz 500zł netto do podziału, wstyd!

@MTS

Nikt tego nie wie dawniej był regulamin potem co miesiąc coś zmieniali a teraz tak liczą ze zawsze cię okradną żeby wyjść na swoje ????

Mila

My dostałyśmy 2 koła do podziału

@Mila

Tak

@MTS

Tak wiemy , tak liczą żeby im zostało hahaha a tak serio 2 zł za sztukę a w miesiącach wyprzedażowych 1zl za sztukę brutto!!!! I tak Od XX lat hahahaha

Balbina

Jak wygląda wdrożenie pracownika? Jest jakieś szkolenie czy od razu wrzucają na głęboką wodę?

@Balbina

Przeszkolisz się jak zaczniesz pracować. A, odejdziesz zanim ogarniasz. Tu jest (usunięte przez administratora) za najniższą krajową, (usunięte przez administratora) taki że sam (usunięte przez administratora)nie ogarnia. Uciekaj.....

Julianna
@Fb

moja siostra pracuje, już kilka miesięcy i tak nie narzeka. Może trafiła po prostu do fajnej ekipy?

@Julianna

Pytanie było o szkolenie nie o ekipę. Jak widzę te meile od dziewczyn, ciągle z tych samych sklepów, o każdą pierdołę to chyba nikt ich nie szkoli albo RKS mają do (usunięte przez administratora)

Tri84
@Fb

Jak są pytania o te same pierdoły, to może nikt im nie udziela konkretnej odpowiedzi? A co ekipy, to pewnie chodziło o to, że wzajemnie się dobrze szkolą

Elka
@Tri84

Dziewczyny czy wiecie dlaczego zmieniają nam program i czy ktoś nas z tego będzie szkolił?

@Tri84

I WŁAŚNIE O TO CHODZI. BRAK SZKOLEŃ. BRAK WDROŻENIA. A ODPOWIEDZIEĆ IM POWINNA REGIONALAN.

@Elka

Pewnie same będziemy musiały ogarnąć jak wszystko tutaj ????

Zux
@Kiniia

To się chociaz nauczymy jak będziemy same ogarniać haha

Małpka

Dziewczyny ile macie przerwy u siebie na pełnej zmianie 12 godzin?

Ju2ri
@Małpka

Chyba kodeksowo normalnie 15minut jest tak samo jak przy 8h nie?

@Ju2ri

Tak, ale zazwyczaj firmy wydłużają przerwy przy dłuższych zmianach, regulują to wewnętrzne regulaminy. Ale tu nigdy nie spotkałam się z wyliczoną przerwą…

lidka
@Małpka

u nas jest nie wyliczają przerw co do minuty jak pracujemy po 12h to wiadomo że są dni kiedy dłuższa przerwa się przyda i nie miałam nigdy problemow z tego tytułu

A

30 minut przy 12h

bar7
@lidka

u mnie podobnie. nie było problemów jak była przerwa dłuższa niż 15min. wiadomo nie przeginało się, że nagle przerwa trwała godzinę

Nina
@bar7

A u mnie jest tak, ze kiero siedzi godzinami na telefonie prywatne rozmowy, a my jak wejdziemy na posiłek, to nawet nie mozemy spokojnie zjeść, bo wchodzi i woła na sklep . Leń patentowany.

Fifi3
@Nina

A zglosilyscie to do RKS?

Lka

Dziewczyny jak to jest z godzinami pracy? Pracujecie tak jak galerie handlowe czy musze przychodzić wcześniej i zostawać po zamknięciu i ogarniać sklep?

sup2ik
@Lka

O ja też się chętnie dowiem. Jak sklepy w gal. czynne np. od 10 to na którą muszę przyjść do pracy? Wystarczy kilkanaście minut wcześniej czy więcej?

@sup2ik

Zależy od ustaleń z RKS. Najczęściej to 30 minut, wliczone do czasu pracy. Sprzątasz salon, przygotowujesz sklep do otwarcia, zmieniasz dekoracje, i co tam w planie .

Andi
@?

Super dzięki za informację. To nie tak źle skoro wlicza się to też do czasu pracy.

Lajla
@?

U nas tak to wygląda z ta " drobną " różnica , że ten czas NIE jest wliczony do czasu pracy. Już nie mam siły o to się upominać u mojej kierowniczki. Nie każdy lubi pracować za darmo. Dlatego po kilku latach takiego wolontariatu z mojej strony złożyłam w końcu wypowiedzenie. Kilka lat za późno :p

@Lajla

My powiedziałysmy że nie będziemy przychodzić przed czasem skoro nam za to nie płacą , bo przez cały rok to się kilka dni nazbiera pracy za darmo niech sami sobie pracują.

Rej
@Kiniia

I jak wyrabiacie się jak przychodzicie tak w godzinach otwarcia? To w sumie luz nie?

Uczniak

Dziewczyny, jaka jest atmosfera w Szczecinie w Galaxy? Przeniosłam się na studia i chciałabym trochę dorobić, a lubię pracę w odzieżowych

Osoba
@Uczniak

Nie polecam tego sklepu, słyszę ciagle o złej atmosferze tam , która wywołuje ta najstarsza co tam pracuje oraz to sklep bez premii

@Osoba

Od momentu zmiany z famestagu na monnari, sklep dostaje premie zalezna od tego ile sklep wypracuje. A starsza kobieta jest do przeżycia

Małgorzata
@Kamila

Czyli co, na premię pracuje cały zespół w sklepie, nie jest to indywidualna kwestia? A podstawa jak tam? Na tyle dobra, że da się przeżyć bez dostania premii? :) Ciężko ją tak w ogóle wyrobić? Co myślisz o pracy, poleciłabyś aplikowanie?

@Małgorzata

Cały sklep pracuje na premie i tak na prawdę nie wiesz czy wszyscy dostają tyle samo czy kierownik swoim koleżanką daje więcej. Ale nie nastawiałabym się na premie bo dużo sklepów nie wyrabia i też są żałośnie małe. A podstawa to najniższa krajowa więc ciężko przeżyć. Więc nie polecam jak ktoś ma inną możliwość to lepiej tutaj nie przychodzić.

To prawda, nasza Sylwia tak robiła, sobie brała premię największą, a nam zawsze minimum.A dowiedzialysmy się przez jej login, który nam sama podawała, zeby ją wylogowac o czasie w grafiku a zawsze wychodziła szybciej do domu

@Małgorzata

Tak, na premie pracuje cały zespół, a podstawa to najniższa krajowa. Podział premii leży w gesti kierownika, jak będzie samolubny weźmie wszystko dla siebie a jak noe to uzna prace całego zespołu, ale z tego co tu czytam to nieciekawie jest Szczerze to ciężko mi powiedziec, w zależności na jaki zespół trafisz, jak bedzie ok to zostaniesz a jak nie to warto poszukać dalej

@Ania

Przykro mi ze tak sie Wam trafiło. Przez nowego pracownika tu trafiłam i uważam ze piszą tu osoby wkurzone na to jak wyglada praca, jak zachowują sie przełożeni, a osoby które maja fajna ekipę- ich tu nie ma

@Kamila

Tak, masz rację, nawet jak jest ciezka praca a przełożony normalny i w miarę sprawiedliwy i uczciwy to czlowiek wiele zniesie.Centralę i naciski się zniesie , wszystko jak się trafi na tzw. ludzkiego kierownika.

@Kamila

taka prawda zawsze jak się komuś nie podoba coś to napisze, a jak jest ok to już raczej nie. Dobry przełożony dużo wynagrodzi, więc trzymam kciuki

Barot

Wiecie co lubię tą pracę, za takie dni jak dziś. Klientka po dokonaniu zakupów, powiedziała że bardzo mi dziękuje bo dawno nikt nie poświęcił jej tyle uwagi

Reksi

Niestety zmiana kierownika w Krakowie na minus. Ciągle przyjeżdża na sklep w którym przesiaduje godzinami, czepia się każdej rzeczy która nie jest zrobiona według jej widzimisię. Gdyby jeszcze przyjechała nam pomóc, doradzić z przełożeniem sklepu, wysłuchać naszych sugestii i przekazać je wyżej. Firma reprezentowana w Krakowie przez I. ma wobec nas tylko coraz większe wymagania nic nie dając nam w zamian.

krakos
@Reksi

Może myśli że nei potrzebujecie jej pomocy? ja bym na waszym miejscu poprosiła o pokazanie, pomoc itd.

XxX
@krakos

Nowa kierowniczka na Kraków to jakaś porażka. Na każde pytanie odpowiedź to "nie wiem" więc nie wiem o jaką pomoc możemy prosić ???? jedyne co to kontrola, kontrola , kontrola ! I straszenie, że za błędy będziemy dopłacać (a obłędu łatwo przy ciągłych zmianach cen, sezonach itd).

Ninka
@XxX

I Wy tak za minimalną dajecie sobą pomiatać?Jak same siebie nie szanujecie to nie spodziewajcie się,że ktoś Was będzie szanował.U nas wszystkie byśmy jednego dnia złożyły wypowiedzenia.Niech sobie radzi sama.

mimi
@Reksi

Zgadzam się Tobą w 100%. do poprzedniej dekoratorki zawsze można było zadzwonić -pomogła, doradziła , zawsze stawałą po naszej stronie .Szkoda, że odeszła...

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Monnari Trade S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Monnari Trade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 494.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monnari Trade S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 395, z czego 17 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monnari Trade S.A.?

Kandydaci do pracy w Monnari Trade S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monnari Trade S.A.